Výzva pre vedenie klubu a mesta

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 11.12.2008 13:00:07

pidzej napísal:ZSR tam stavia domy pre ludi ktorym budu musiet zburat ich domy kvoli modernizacii zel. trate.
aha, no pekne miesto im vybrali
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 11.12.2008 13:44:44

leonardo1 píše... "Nemám nič proti futbalu,ale pre futbal ho robil naposledy Hozlár.A za jeho čias zrekonštruované osvetlenie je zrazu v havarijnom stave... "

A chlapče ty si čo... Hozlárov kamoš? Keby som ja tuneloval 5 rokov fabriku ako to robili Bratko s Hozlárom, ked 4000 ženám každý mesiac strhli 1000Sk z výplaty tak aj ja by som vedel dať dokopy 50mil ročne na futbal.

Pán Hozlár sa staral o futbal ale viac sa staral o svoje vrecká ked už sme pri tom.

Keď si zastávaš Hozlára... Prečo ked areal za mostami vlastnila fabrika nevybudovali tam mladežnicke centrum so 4 treningovými plochami??? Pozemky mali vo vlastníctve a prachov mali kolko chceli a vtedy chodilo na futbal 10-17tisci ludí teda ako ty píšeš 1/7 resp. 1/4 obyvateľov mesta...

Prečo dá mesto na hokej 12milionov na réžiu a dalšie prachy na rekonštrukciu štadiona.

Leonardo1 daj si alnagon a drž hubu.

Ty nechápeš že ked bývaš v tomto meste, platiš dane a poplatky, vychovavaš tu deti, svojou existenciou tu vlastne pomáhaš budovať mesto a okolie... tak očakiavaš že to mesto tu niečo spraví aj pre teba.
A futbal nie len fenomen čo spája ľudí ale je to určitá zabava kultura.

A leonardo1 buď fandíš alebo nefandíš.... chápeš???

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 11.12.2008 15:29:01

TNpatriot napísal:leonardo1 píše... "Nemám nič proti futbalu,ale pre futbal ho robil naposledy Hozlár.A za jeho čias zrekonštruované osvetlenie je zrazu v havarijnom stave... "

A chlapče ty si čo... Hozlárov kamoš? Keby som ja tuneloval 5 rokov fabriku ako to robili Bratko s Hozlárom, ked 4000 ženám každý mesiac strhli 1000Sk z výplaty tak aj ja by som vedel dať dokopy 50mil ročne na futbal.

Pán Hozlár sa staral o futbal ale viac sa staral o svoje vrecká ked už sme pri tom.

Keď si zastávaš Hozlára... Prečo ked areal za mostami vlastnila fabrika nevybudovali tam mladežnicke centrum so 4 treningovými plochami??? Pozemky mali vo vlastníctve a prachov mali kolko chceli a vtedy chodilo na futbal 10-17tisci ludí teda ako ty píšeš 1/7 resp. 1/4 obyvateľov mesta...

Prečo dá mesto na hokej 12milionov na réžiu a dalšie prachy na rekonštrukciu štadiona.

Leonardo1 daj si alnagon a drž hubu.

Ty nechápeš že ked bývaš v tomto meste, platiš dane a poplatky, vychovavaš tu deti, svojou existenciou tu vlastne pomáhaš budovať mesto a okolie... tak očakiavaš že to mesto tu niečo spraví aj pre teba.
A futbal nie len fenomen čo spája ľudí ale je to určitá zabava kultura.

A leonardo1 buď fandíš alebo nefandíš.... chápeš???
tak, tak.. ja len dodam, ze pod vahom su este zvysky tunela, co viedol z byvalej renomovanej fabriky, vdaka ktorej sa Trenčín mohol pysit titulom mesta mody, na chatrajucu pamiatku slavnejsich casov...a ako to dopadlo.? ozeta padla, stadion zatial stoji...dokedy.?
ANDY RULES!

Johnny_1
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 20.11.2007 14:21:56
Bydlisko: Topolcany

Príspevok od užívateľa Johnny_1 » 11.12.2008 17:51:56

Neviem ci to patri prave k tejto teme, ale ukvapuje ma, ze mesto a klub vystupuju uplne oddelene a to ze astn vypusta spravy o ktorych mesto pomaly ani nepoculo... zda sa mi to na silnu kamuflaz zo strany klubu ale na druhej strane, vyhlasenia mesta o "vydierani" zo strany AS su myslim tiez neopodstatnene. Sam som velmi zvedavy ako toto cele dopadne...

martin:

lichoti mi, ze sa tu riesi moj vek a 18 budem mat 18teho septembra, tak cakam od vsetkych blahozelania :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 11.12.2008 19:08:11

Tak po tom co sa to vsetko vali ako lavina si myslim ze je to koniec futbalu v Trencine a nielen toho prvoligoveho ( alebo corgonligoveho ak boh da ) . Co sa vyriesi tym ze sa znizi kapacita stadiona na 3000 ludi ?? Pochybujem ze klub, ktory bude hrat na takom stadione dostane CL licenciu . To bude mat za nasledok iba to ze vsetci schopni hraci budu nuteni odist ak chcu nadalej pokracovat vo svojej kariere . Ked odidu ti schopni tak nebudeme mat ani na 1. ligu a o rok padneme do 2 ligy a potom do tretej a futbal ako taky tu skonci .

Ako to pisal Martin z mesta akukolvek podporu cakat nemozeme ( pri sucasnej garniture ), La Ling do toho tiez nepojde a novy stadion nebude :cry: a tym padom nebude ani futbal .

Nam ostanu oci pre plac, a paste pre pomstu :evil: :evil: ale v konecnom dosledku to nasemu zaujmu nepomoze a budeme prve mesto na Slovensku bez futbaloveho ihriska .

Ale na druhej strane budeme mat plnu pi*cu obchodnych domov kde si v utulnych kaviarnickach budeme moct pozriet futbal v TV a popri tom si cez prestavku stihneme aj nakupit a zaplatit ucty no nie jeto nadherna vizia
:? :?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 11.12.2008 20:48:17

pidzej napísal:Ale na druhej strane budeme mat plnu pi*cu obchodnych domov kde si v utulnych kaviarnickach budeme moct pozriet futbal v TV a popri tom si cez prestavku stihneme aj nakupit a zaplatit ucty no nie jeto nadherna vizia
:? :?
tak bez toho vulgarizmu v uvode by to mohol byt citat roka!!! smiech cez slzy... fakt som sa pobavil... respect

leonardo1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.02.2008 16:03:33

Príspevok od užívateľa leonardo1 » 11.12.2008 22:12:26

Vážení,napísal som niekde,že s tými voľbami je to správne?Vôbec nie,ale to,že je to fakt,ste si potvrdili sami...To je totiž politika...
Si úbohý pokiaľ sa nevieš ospravedlniť za urážku,nakoľko pokiaľ porovnávam Trenčín so svetovými klubmi som sprostý,ale niekto,kto chce hrať s Trenčínom,ktorý si musel kúpiť remízu na záchranu,do dvoch rokov LM,je OK...
Pokiaľ by si si ako nejaký podnikateľ prenajal objekt,tak v prvom rade zaplatíš nájom,a potom máš právo vyžadovať jeho údržbu...
Prečítal som si aj najnovšie vyjadrenie Cellera,ktorý povedal,že mesto sa má starať v prvom rade o mládež.Ako to myslí vážne potvrdil predajom štadiónu za mostami.Úplne najlepšie to vyriešili v Lokomotíve Trnava.Jednoducho zrušili mužov.Div sa svete,zrazu sa im sami začali ozývať sponzori...
Ak niekto napíše,že je blízky mužstvu,tak by sa mal započúvať aj okolo seba,čo hovoria hráči ľudia vo vedení,ktorím ide o futbal.

leonardo1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.02.2008 16:03:33

Príspevok od užívateľa leonardo1 » 11.12.2008 22:16:04

Milý TNpatriot,
hubu drž ty a keď dáš raz dole plienky,tak pochopíš,že žiadne mesto,strana,štát,vláda...pre Teba nikdy nič neurobí.Tak sa spamätaj.

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 11.12.2008 22:30:23

pekna debata.neda sa mi nepridat.
moj nazor je taky, ze keby niekomu az tak zalezalo na tn futbale ako tvrdi
hozlar alebo vas primator,nikdy by nedovolili zlikvidovat stadion za mostami.ked im tak ide o mladez,postarali by sa trocha o satne a keby
chceli,tak po sirke by kludne vysli dve ihriska,a zo skvaroveho mohli
urobit umelak a bolo by kde trenovat.viem o com hovorim.stravil som tam
velmi vela casu.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 12.12.2008 09:09:40

Musu napísal:No ja som za, BTW : co to tam stavaju teraz, chodim tade okolo ale ked tam je taka fajna rovinka :lol:
stavaju tam domy pre ludi vystahovanych od zeleznicneho mosta, pre modernizaciu trate

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 16.12.2008 17:45:47

leonardo...

až teraz som si všimol tvoj príspevok o mojich plienkach. Bodaj by som ich mal a inak by som niektoré veci robil. Inak vtip ti nechýba....

Napísať odpoveď