Závažné prehlásenie AS Trenčín-štadión-zánik futbalu v TN

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Závažné prehlásenie AS Trenčín-štadión-zánik futbalu v TN

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 10.12.2008 12:40:21

A ja to tu.... prišlo na svet nechcené dieťa - štadión a jeho stav.

Teraz som zvedavý ako sa mesto postaví k svojmu majetku (štadion), ako sa mesto postaví ku klubu (10% valstník AS) a ako sa majiteľ LaLing zachová ku klubu o ktorom pred pár mesiacmi hovoril ako o účastníkovi LM.

Tak ako mesto aj majitelia majú jedinečnú možnosť posunuť klub a futbal v Trenčíne buď do výšin (vybudovanie nového štadionu a silenho klubu) alebo tam kam smeruju všetky futbalové klubu na území mesta ... teda do ri.i.

Velmi som zvedavý a teraz prišile čas na činy. Vízie a sluby skončili...

Som zvedavý ale mám pocit a veľkú obavu že je "The END".

Ak bude koniec, mal by niekto za to vziať osobnú zodpovednosť...

(La Ling, Rybníček, Celler, Liška, Žiška ... ).

Zo zákone je povinnosť sa startť o svoj majetok. Udržiavať ho, opravovať aby čo najmenej chátral. Je zrejmé že mesto sa o štadión nestaralo a teraz ho chcú zavrieť???

To je choré, absolútne choré...
Naposledy upravil/-a TNpatriot v 10.12.2008 12:42:47, upravené celkom 1 krát.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 10.12.2008 12:42:15

Rasto som ta obehol :wink:

Dal som to do stadiona....
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 10.12.2008 12:44:10

Mušu v pohode....

administrator to zlúči. Podstata je že tu niekto ide teraz plakať a hrať aliby.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 10.12.2008 12:48:13

TNpatriot napísal:Mušu v pohode....

administrator to zlúči. Podstata je že tu niekto ide teraz plakať a hrať aliby.
To je jasne...Tato situacia je uz davno a myslim, ze nie az teraz prisiel apelt zo SFZ ale uz skor...to znamena, pytajme sa co sa robilo s touto situaciou doteraz....

Vsetky sportoviska sa len rusia...

Jedine Hozlar spominal v jednej relacii na TNTV ze by mal zaujem podielat sa na vystavbe noveho sport centra nielen pre futbal....

Som zvedavy, velmi som zvedavy....

A na druhej strane mozno je to zaciatok konca ako hovoris...Konecne zanikne stadion na sihoti a volne miesta pre developerov su na svete, predstavitelia sa uz tisnu v radoch s ponukami....
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

chupmap
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 16.12.2007 20:43:51
Bydlisko: Maticka Sihot

Príspevok od užívateľa chupmap » 10.12.2008 14:52:14

a je to tu, to co spominam uz rok, ze cela ta parada je len na oko a ako tajne spravit krach TN futbalu kvoli pozemkom v centre mesta. Isti ludia si uz davno podali ruky aby investrovi z holandska pipravili pozemky v centre mesta.
Nalej bo vypito, vypi bo naliato

Johnny_1
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 20.11.2007 14:21:56
Bydlisko: Topolcany

Príspevok od užívateľa Johnny_1 » 10.12.2008 15:09:44

S panom bohom, idem od vas....neublizil sooom , neublizil sooom, nikomu z vas...by: Tschen La Ling / tak a je to tu, ako to moj dedo predpokladal od zaciatku, futbal v trencine konci...ze holandsky investori...HA HA HA...na tomto projekte sa silno niekto nabalil, alebo nabali...luto je mi akurat tych deti...
Naposledy upravil/-a Johnny_1 v 10.12.2008 15:22:02, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 10.12.2008 15:10:04

Kua, čudujme sa svetu, na toto mali myslieť už dávno a nie až teraz, že hrozí zánik, aj keď chce sa vobec zániku zabrániť?

salomon
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.09.2008 13:45:19

Príspevok od užívateľa salomon » 10.12.2008 16:04:28

presne aj podla mna si toto La Ling pripravoval uz davno a tiez som predpokladal ze su v tom tie pozemky ,a taktiez velka hanba cellerovi vraj primátor

leonardo1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.02.2008 16:03:33

Príspevok od užívateľa leonardo1 » 10.12.2008 17:22:33

Konečne to,o čo išlo,uzrelo svetlo sveta.Dúfam,že sa zobudia aj najväčší optimisti.Ale musím oponovať.Futbal v Trenčíne nekončí.Končí len "vízia" (=podvod) Rybníčka a spol..Možno ten futbal v Trenčíne začnú robiť ľudia,ktorím nejde o pozemky.Od základu.Trebárs na štadióne v Zamarovciach...

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 10.12.2008 17:27:15

Johnny_1 napísal:S panom bohom, idem od vas....neublizil sooom , neublizil sooom, nikomu z vas...by: Tschen La Ling / tak a je to tu, ako to moj dedo predpokladal od zaciatku, futbal v trencine konci...ze holandsky investori...HA HA HA...na tomto projekte sa silno niekto nabalil, alebo nabali...luto je mi akurat tych deti...
este nerobme zavery. niektori tu pisali, ze ak sa zostupi, konci futbal. zostupilo sa a futbal neskoncil. ja osobne verim, ze to bude aj teraz tak co sa tyka "nabalenia", uz si videl niekoho, co bz sa "nabalil" na kupe slovenskeho klubu slabsieho priemeru? o "nabaleni to nebude :idea:

Johnny_1
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 20.11.2007 14:21:56
Bydlisko: Topolcany

Príspevok od užívateľa Johnny_1 » 10.12.2008 20:16:30

ikotn napísal:
Johnny_1 napísal:S panom bohom, idem od vas....neublizil sooom , neublizil sooom, nikomu z vas...by: Tschen La Ling / tak a je to tu, ako to moj dedo predpokladal od zaciatku, futbal v trencine konci...ze holandsky investori...HA HA HA...na tomto projekte sa silno niekto nabalil, alebo nabali...luto je mi akurat tych deti...
este nerobme zavery. niektori tu pisali, ze ak sa zostupi, konci futbal. zostupilo sa a futbal neskoncil. ja osobne verim, ze to bude aj teraz tak co sa tyka "nabalenia", uz si videl niekoho, co bz sa "nabalil" na kupe slovenskeho klubu slabsieho priemeru? o "nabaleni to nebude :idea:

nemyslim nabalenie sa na klube ako takom, ale na pozemkoch...obrovska plocha v centre mesta a podnikavy primator :? to uz tu par krat bolo a mam pocit (cim dalej, tym viac), ze to nedopadne dobre...bodaj by si mal pravdu ty a usli sme hrobarovy z lopaty, ako tomu bolo uz po zostupen :roll: :roll: a este nieco, moje komentare neber moc vazne, predsa len mam 17 a obcas spravim ukvapeny zaver :wink: :oops:

salomon
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.09.2008 13:45:19

Príspevok od užívateľa salomon » 10.12.2008 21:04:01

ikotn
ale ved ki tam postaví multifunkcne obchodné centrum tak na tom zachvilu zarobí majland

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 11.12.2008 11:52:01

johny,

ja mam 24 a tiez nekedy robim unahlene zavery :lol: ide o to, ze treba verit a to sa uz aj potvrdzuje, staci si precitat novy clanok na stranke :wink: napr ja som nikdy nepovedal, ze po zostupe zanikne futbal v tn a mal som pravdu, narozdiel od niektorych. ja som vravel, ze budeme bojovat o postup, nie o zachranu, na rozdiel od niektorych :wink: ale mozno to dopadne tak, ze naozaj as zanikne, mozne je vsetko :? no nezabudajme, treba verit

solomon,

pozemok je to aTRAKTIVNY, ALE: v uzemnom plane mesta je urceny na sport, celler nie je boh v trencine, do jeho rozhodnuti zasahuje aj zastupitelstvo, kt. je sice jeho, no komunalna politika je trosku ina ako celostatna

a este zavazjnejsi fakt: buduci rok su volby a celler ak chce prekonat szlotu jánosa, nemoze zrusit jediny stadak v meste a postavit na jeho mieste hotel, z toho mozeme usudzovat, ze prachy na rekonstrukciu(docasnu) a stavbu noveho stadaka sa v pohode najdu. branik si vlozi projekciu stadaka do predvolebnej kotuny ako diamant

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 11.12.2008 11:53:16

normálne sa nestačím čudovať, čo všetko nám to "zrazu" vyplávalo na hladinu...
predstavitelia klubu a mesta "zrazu" zistili, že je na stole nejaký nový zákon, týkajúci sa športových podujatí, "zrazu" zistili, že štadión dosluhuje a nespĺňa podmienky ustanovené zákonom, "zrazu" zistili, že tú dieru čo majú na r*ti je na s*anie :idea: proste máme to na koniec roka prekvapení!
len by ma zaujímalo, čo sa robilo doteraz??? na tom štadióne hrá AS už viac ako 10 rokov, pýtam sa, čo sa na ňom za tých 10 rokov urobilo??? že sa betónové valy rozpadajú je nejaká novinka? hm, asi hej, pre tých čo sedia na VIP sedadlách na hlavnej tribúne istotne.
ja som len sakra zvedavý, čo sa teraz bude diať! mesto ako vlastník štadióna sa má o svoj majetok starať, ale veď ako by to páni mohli stíhať, nie to dosť času na namastenie si vlastných vačkov, tak čo tam po nejakom štadióne. že petržlenovi nejde o ľudí a o šport už vôbec nie je jasné už dávno, a tak vlastne ani nečakám, že sa niečo prevratné udeje...
vrážať peniaze do tej rozvaliny, je naozaj zbytočné, aj keď iné riešenie asi nebude, ak chceme jarnú časť dohrať.
chcieť postaviť nový štadión je chvályhodné, ale či to nie je zase iba nejaký marketingový ťah od LL and company je otázne.

nový príspevok na stránke v ktorom sa píše o rokovaní s petržlenom, nehovorí absolútne nič... je tam trocha toho a trocha hentoho ale nič konkrétne nič uchopiteľné... skrátka NIČ.
takže teraz som zvedavý či LL je chlap s guľami a dodrží čo tu prostredníctvom svojho pajáca nadrístal... ak mu nie je ľúto tých 35 mega ročne ako rozpočet, tak nech mi nikto nehovorí, že jeho company nebude schopná tu vybudovať nový štadión a postarať sa o to, aby si na seba zarobil.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 11.12.2008 11:57:45

barlog,

clanok nie je konkretny, ale co konkretneho chces riesit behom jedneho popoludnia. chvalyhodne je, ze sa nieco vobec udialo a signalizuje to aky-taky zaujem.

Napísať odpoveď