Závažné prehlásenie AS Trenčín

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Závažné prehlásenie AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Musu » 10.12.2008 10:23:19

Ja si myslím, že na novú tému

len neviem či sa mám smiať alebo plakať :) :cry:
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 10.12.2008 10:44:48

No a mame to tu, to co raz muselo prist. Stadion je nevyhovujuci a je tu moznost, ze nam zoberu licenciu.
Ale najviac sa mi paci teoria o postavi noveho stadionu, splnajuceho UEFA normu. Keby bol novy, tak by sa tam mohli hravat aj zapoasy SR repre. Ved ta nema kde byt.
Zatiasl mozte hrat u nas v Stankovciach :lol:
"Boh je laska" 1Jn 4:8

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 10.12.2008 10:50:06

Nič nové v Trenčíne. O stave štadióna sa na fórume napísalo veľa. Tri ak nie aj viac rokov sľubovalo vedenie klubu nový štadión resp. úpravu súčasného - "kozmetickú". Jediné čo nastalo, bola investícia ".." miliónov Sk do položenia umelej trávy a je nutné dodať, že by pokryla uvedenú sumu na potrebnú prestavbu v súčasnosti. To vyhlásenie, že sa to dotkne mládeže mi príde akosi scestné. Jedine koho sa to týka sú muži. Mládež môže ďalej trénovať a hrať zápasy a muži si prenájmu na jarnú časť na zápasy štadión v Dubnici (napr.). => K článku na stránke. Hypoteticky, že mám peniaze a záujem ich investovať do zaujímavého projektu. Nová lokalita, tréningové centrum, ubytovanie (cca 50 osob), restauracia len pre potreby ubytovanych v ramci sustredenia. Kazde druzstvo vlastna satna, soc. zariad., atď. 4 až 5 ihrísk, z toho dve môžu byť umelé, všetky osvetlené. Hala, posilovna, regeneracia. Nová lokalita pre stánok TN futbalového klubu. Moderný multifunkčný komplex, od mladeze uplne oddeleny. Najlepsie lokalita na okraji mesta. 7500 az 10000 kapacita. Vyhrievany prirodny travnik, vsetko na sedenie, vlastna rege, sauna pre muzov, posilovna. Vybudovanie infrastruktury.

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 10.12.2008 10:53:01

A teraz rýchla záplata - reálnejšia. Zbúranie, resp. rozobratie tribún, výstavba nových, bližšie k hlavnej ploche, zmenšenie kapacity štadióna, všetko na sedenie, nová sveteľná tabuľa a osvetlenie. Samozrejme kamerový systém ako sa uvádza, atď.

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Mor ho

Príspevok od užívateľa erik » 10.12.2008 11:41:10

"Prišiel bo prísť musí ten boží deň súdu a za stôl si zasadne pravda nášho ľudu"
Dovolil som si použiť slová Sama Chalupku z jeho básne Mor ho. To , že je mesto resp. jeho organizácia majiteľom objektu je dávno známe. Čo robilo doposiaľ? Prečo po ME 21 neinvestovalo prostriedky do údržby resp. rekonštrukcie po etapách?
FK AS a.s. doposiaľ nevidela, čo videli všetci čo prestali chodiť?
Toto nie je neschopnosť, toto je ..., myslím že petícia fanúšikov športu by možno rozhýbala poslancov, lebo tí majú právo rozhodovať o športoviskách. A klub ak aj má zahraničného majiteľa, ale má domácich zástupcov vo vedení , v dozornej rade a v predstavenstve.
To je veľmi dobrá téma na otvorenú debatu v trenčianskej televízii aj v Trenčianskych novinách

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 10.12.2008 13:08:04

Este nakonec bude verejna zbierka na stadion :lol: :?
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 10.12.2008 14:18:36

no, som velmi smutny a zarazeny. kam sa bude chodit na futbal, kebyze zanikne as? krajske mesto bez futbalu :roll: do dubnice by ma nikto nedostal, tu z duse neznasam :evil: ale nechcime byt hned pesimisticki... v prvom rade mi nie je jasne, preco by nam hned zobrali licenciu. ved sa klub mohol prestahovat inde, pokial sa novy stadion postavi. to co su za pravidla, pani zo sfz :evil: napr by to mohlo byt v dubnici, nemsovej, ci na inom vyhovujucom stadione v okoli. dalsia vec je, ze k takejto situacii vobec nemalo dojst :evil: od konca me 21 sa za 8 rokov na stadione nic nespravilo. prisla krizova situacia. mam obavy, ze nas superprimator, co sa hra na tuto funkciu s 3800 hlasmi, nas velmi rad a s prehladom potopi, ako to robi so vsetkymi sportoviskami a nie len s nimi... ak by ho nahodou aj osvietilo a ukazalo sa v nom aspon kusok kulturneho cloveka, este su tu zahranicni majitelia. nie som si isty, ci tralalak trencin tak miluje, ze by sa ho nedokazal vzdat. jednoducho moze spakovat licenciu a prestahuje sa inam(priklad senca). alebo necha klub zbankrotovat? nemyslim, lebo by prisiel o svoje prachy. co sa tyka sposobilosti terajsieho stadiona, mohli by sa zburat kamenne ochozy(aj tak uz dobre dlho neprislo na futbal viac ako 3000 ludi) a nechat len hlavna tribuna. samozrejme, ako docasne riesenie. lahsie by bolo namontovat aj kamerovy system a dalsie veci. ak sa chce zachovat futbal, musi byt novy stadak, bez diskusie. otazka je, kto ho postavi. v clanku na stranke sa pise, ze je klub v uzKom kontakte s tralalakom a jeho spolocnikmi. bolo by to najidealnejsie riesenie a zaroven najrychlejsie TAK CO, TRALALAK AND COMPANY, STE CHLAPI, UJMETE SA TOHO, NEPOTOPITE NAS? :?:

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 10.12.2008 14:22:30

Ked uz citujete zakon, tak je to zakon č. 479/2008 Z. z., ktory vami citovany zakon c. 315/1992 Zb. zrusil. Tento zakon je sice ucinny (a nie platny) od 1. decembra 2008, ale ustanovenie o kamerach je ucinne az od 1. novembra 2009. Cize povinnost kameroveho systemu sa na jarnu cast ligy nevztahuje! Neviem ci je to nevedomost astn alebo ucel...
Neviem ani co bude najschodnejsie riesenie, ci rekonstrukcia, vystavba noveho stadiona a ziadat o udelenie vynimky...kazdopadne, toto sa dalo cakat, lebo o jeho havarijnom stave sa tu uz popisalo dost, a to niekolko rokov dozadu. Aj napriek nasmu spasitelovi, zachrancovi, vtelenemu zastupcovi boha na zemeguli panovi La Lingovi sa nic nepohlo. Ako by aj ano, stacilo mu doviest klub do druhej ligy, to je predsa tiez pekny uspech! Akokolvek, vsetko sa da obist... stacilo by znizit oficialnu kapacitu stadiona pod 5 tisic, uzavriet jeho zvysnu cast a zvysne nakladne poziadavky vyplyvajuce zo zakona sa nas nebudu vztahovat. Hadam tu niekto necaka, ze bude chodit v najblizsich mesiacoch viac nez 5 tisic ludi na futbal...??? :shock:
V normalnom futbalovom klube by uz davno mohla (mala?) prebehnut financna zbierka na zachranu stadiona resp. na vystavbu noveho. A keby som nevedel, ze z tych penazi sa budu nejaki argentinski povalaci spijat v Cineme alebo stari smilnci z Holandska v Speranze, ci Rybnicek si z toho zacvaka nejaku estradu v ODE, tak by som velmi rad prispel! Lenze ludi uz velkohuby Rybnicek a jeho keci omrzeli, a ziadna zbierka toboz nie v nejakom relevantnom pocte nepripada do uvahy.
Na zaver len dodam moj pocit: Aupark sa v referende odmietne...presunu ho na stadion, a HB Reavis zaplati pozemky, kde sa mozno, ak to niekto nerozkradne zacne stavat novy futbalovy stadion! A to by bola ta dobra sprava...ta zla je moznoze ovela realnejsia - koniec ASTN!

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 10.12.2008 15:12:30

IkoTN, na futbal na niake dediny, teoreticky na starú TTSku.... :)

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 10.12.2008 17:32:50

janoas napísal:IkoTN, na futbal na niake dediny, teoreticky na starú TTSku.... :)
to nie je nic pre mna. ja som trencan a vzdy budem fandit len trencinu. ale nic proti dedinam a ich futbalu. a tts? ved ani neviem, kde hra :roll: nie, ak zanikne ozeta/laugaricio/as ja nemam komu fandit

newSami
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 31.05.2008 14:07:12

haha

Príspevok od užívateľa newSami » 10.12.2008 17:56:01

No veľmi pochybujem, že by na mieste súčasného štadióna stál niekedy nový. Je to centrum mesta, najlukratívnejšie pozemky, keď sa ešte prerobí železnica, vyrastie tam nové centrum. Na takú veľkú plochu si už určite brúsia developeri zuby :twisted:

Ak už sa nejaká "dobrá duša" nájde, ktorá by zafinancovala nový štadión, nech ho postavia pri novom nákupnom centre Laugaricio, dotiahne sa tam dialničný privádzač - ideálne miesto.

A nech má kapacitu minimálne 50.000 miest, veď čo budeme horší než nejaká Blava? :lol:

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 10.12.2008 18:00:13

ikotn napísal:
janoas napísal:IkoTN, na futbal na niake dediny, teoreticky na starú TTSku.... :)
to nie je nic pre mna. ja som trencan a vzdy budem fandit len trencinu. ale nic proti dedinam a ich futbalu. a tts? ved ani neviem, kde hra :roll: nie, ak zanikne ozeta/laugaricio/as ja nemam komu fandit
TTS hrá tam pri letisku či kde to a hrá v štvrtej lige... :lol:
Inak dorast TTSky či AAC Sparty Trenčín hrá prvú ligu a maju vo svojich radoch aj mladežnickych reprezentantov pokial viem.... :wink: :)

Užívateľov profilový obrázok
DiReg
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 03.09.2007 10:51:12

Príspevok od užívateľa DiReg » 10.12.2008 22:19:56

AAC hra 1ligu.. kamarat tam hrava... TTS dorast hrava Majstrovstva oblasti ale su 1. ale žiakov maju v 3. lige
PAIN IS ONLY TEMPORARY, VICTORY IS FOREVER !!!

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 11.12.2008 06:11:16

:? a my sme posledny v predposlednej lige...cize v 7-mej (myslim TTS)
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 11.12.2008 11:02:30

Ak bude rekonstrukcia tak prestavam platit dane...sak to su vyhodene peniaze...

Sak to jek ked "socku" oblecete do peknych siat... vo vnutri sockou zostane a po case opat...

Hned zacat stavat :evil: za sihotou smerom na opatovu !!!!!!
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Napísať odpoveď