Zápasy v zimnej príprave

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

afafan
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 15.08.2007 13:29:39

Príspevok od užívateľa afafan » 01.03.2009 11:24:22

Ten fanusik ktoreho tu vsetci spominate neni ziadny prefetovany chudak!Fandi futbalu v TN uz dlho a vcera mal pravdu co sa tyka komentarov toho futbalu...teda toho co sa dialo na nasej umeline lebo futbal to zo strany AS nebol..howgh

flea
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 23.07.2008 19:19:36

Príspevok od užívateľa flea » 01.03.2009 12:37:10

a to musel kopat do sedaciek a v kuse vulgarne nadavat???ok na ten futbal sa nedalo pozerat to je pravda ale nadavat hracom a trenerovi do k.....v myslim ze nie je celkom v poriadku a kopat do sedaciek tiez nie

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 01.03.2009 12:45:58

afafan napísal:Ten fanusik ktoreho tu vsetci spominate neni ziadny prefetovany chudak!Fandi futbalu v TN uz dlho a vcera mal pravdu co sa tyka komentarov toho futbalu...teda toho co sa dialo na nasej umeline lebo futbal to zo strany AS nebol..howgh
tak prepáč, ale takýto "fanúšik" môže mať na krku aj dvadsať šálov AS Trenčín a môže fandiť trebárs aj sto rokov, ale ako náhle začne vulgárne urážať ženu, len kvôli tomu, že ho požiadala, aby trocha krotil slovník, tak nie je ničím iným ako chudákom :!:
čo sa týka futbalu mal svojím spôsobom pravdu, ale vždy sa to dá povedať aj inak... :idea:
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
rudeboy
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 09.05.2008 09:23:41

Príspevok od užívateľa rudeboy » 01.03.2009 13:16:17

urážať ženu je hlúposť. nebol som tam, ale aj tak si myslím, že vynadať hráčom, hlavne tým naším treba - nech sa poriadne hanbia, za to že nedokážu nechať na ihrisku srdce, za to že as trenčín pre nich neznamená viac ako len výplatná páska. Fakt nevidím dôvod, prečo by fanúšik a hlavne taký, ktorý chodí na futbal roky nemohol niekedy pritvrdiť tón a poslať hráčov s ich úbohým prístupom rovno do p..e!!! Myslím, že my všetci fandovia sme za posledné roky ukázali trenčianskym futbalistom až priveľa tolerancie. A ako sa nám odvďačili? Tým že nás urážajú svojimi úbohými výkonmi a tým, že trenčiansky futbal nasmerovali jasne nadol! Do čerta! Ja im fandím, ale oni musia ukázať to, že si to zaslúžia, musia bojovať a nechať na ihrisku všetko, alebo vyzliecť dresy a odísť!!!

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 01.03.2009 14:33:02

ak s michalovcami budú predvádzať to, čo proti ViOnu, tak im pravdu nevykričí jeden, ale rovno niekoľko desiatok fanúšikov...
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 01.03.2009 14:39:47

No smeruje to vsetko do riadnej p....
V zimnej priprave sme vyhrali dve stretnutia (opravte ma, ak sa mylim) a kedze prva generalka vysla zahanbujuco, tak nam pocasie doprialo reparat. Na reparat prislo posledne muzstvo CL, vlastne ani nie to muzstvo, lebo pocas zimy im odisla takmer cela jedenastka a prisla uplne nova. Vacsina hracov je v ZM na hostovaniach. Nic to vsak nebranilo tomuto polepencu vyhrat nad AS rozdielom triedy! Skutocna uroven chalanov obliekajucich dres AS je slaba, to vie kazdy kto sa trosku do futbalu vyzna, no posledne vysledky uz mavaju aj s Galadovou povestou, lebo ich pan trener nicomu nenaucil. Nie je vidno progres, naopak...ide to len dolu vodou! Samozrejme nic dlzny svojej povesti hlavneho medialneho manipulanta MS napise, ze "efektivni hostia" vyhrali v TN... Niekto neznaly pomerov by si aj mohol mysliet, ze opat sme len nemali stastie, a trosku ina konstelacia hviezd a mohli sme ich porazit
Nebol som na stadione, ale myslim si, ze stavnate slova by si zasluzili nielen hraci s trenerom, ale aj cele vedenie, ktore systematicky futbal v Trencine potapa, no vsetko s mierou! Ak sa niekto nevie vpratat primerane do koze, tak to uz nie je o fanusikovstve, to je o primitivite a hulvatstve! Tak ako je o primitivite, aby som sa ja na aute musel vyhybat bande sfetovanych chlapcov, ktori v strede vozovky "oslavuju" vitazstvo svojho muzstva (to nebolo teraz v sobotu). Keby som sa ich opytal na vysledok, vacsina by ho nevedela, ale oni "fandia"! A podla niektorych na tomto fore je fanusik viac ako divak...Takze aj ti najvacsmi spiti, sfetovani jedinci su podla niekoho viac ako my, co prideme zatlieskat svojmu muzstvu. Mozno keby sme vzbudzovali pohorsenie, mozno by sa nam dostalo aj uznania.

No a ze AS nedostalo dotaciu od mesta je len dalsim klincekom do rakvy...Je to hanba, ze sa mesto o svoj majetok nestara! Je len zaujimave, ako si predstavitelia mesta vedia robit predvolebnu politiku na stadione, no ked pride na lamanie chleba, tak na stadion a ludi co tam chodia kaslu! Ale o tom je politika...

leonardo1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.02.2008 16:03:33

Príspevok od užívateľa leonardo1 » 01.03.2009 19:58:59

Nedá mi opýtať sa,kto z ťukačov do klávesnice sa tej ženy zastal?To je úbohé,nie že on tam nadával...
A zúžením vstupu len na tribúnu si vedenie ušilo na seba peknú búdu.Ešte si len vypočujú...

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 01.03.2009 20:59:29

leonardo,
zamysli sa nad tým, čo si napísal a skús porozmýšľať prečo nikto "radšej" nič nerobil...
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

flea
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 23.07.2008 19:19:36

Príspevok od užívateľa flea » 01.03.2009 21:28:13

leonardo1 myslim ze ta zena tam bola aj s rodinou a mala tam asi aj manzela takze tak.a oni sa len usmiali asi vedeli preco nad takym dacim co robil ten fanusik sa staci len pousmiat a nie sa este hadat naco? mudrejsi ustupi.som zvedavy keby si tam bol ty ci by si nieco povedal podgurazenemu agresivnemu fanusikovi

rudlaizihno
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:06

Príspevok od užívateľa rudlaizihno » 01.03.2009 21:53:57

Chcem sa spytat na dovod vymazania mojho prispevku ?? Dakujem
Stastie praje pripravenym

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 01.03.2009 22:06:06

rudlaizihno napísal:Chcem sa spytat na dovod vymazania mojho prispevku ?? Dakujem
A čítaš aj SS ?
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

lexmark
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 24.09.2007 16:49:43

Príspevok od užívateľa lexmark » 01.03.2009 22:28:29

robite tu z toho strasne halo ako keby sa daco stalo :roll:

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 01.03.2009 22:38:13

lexmark napísal:robite tu z toho strasne halo ako keby sa daco stalo :roll:
Keby si videl na vlastné oči všetky prípravné domáce zápasy okrem Vionu, ako ja, tak by si veru nemal "pokoj v duši".... :?
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 02.03.2009 07:20:59

Vion je velky adept na to aby zostupil nizsie.
Podla mna je to dost zle ak AS dostane 3 kusy od muzstva ktore by malo byt na tej istej urovni ako AS... je zrejme ze Vion je na tom asi lepsie..
pravda sa zle počúva

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 02.03.2009 09:53:56

co napisat k poslednemu pripravaku? pomozem si slovami piesne roba grigorova: "priznam sa, mam trochu obavy"... len neviem, koho je to chyba. asi to bude v hlavach, lebo narozdiel od niektorych tu si myslim, ze hracov mame (aspon niektorych) kvalitnych na 2. ligu. totalne ma sklamali interisti a kubik. zda sa mi to, alebo ked hrac oblecie dres AS jeho vykonnost ide o 50 percent dole? ereros? predpokladal som, po clankoch o nom, ze tam nabehne, zo 4 ubohych vionistov spravi trhaci kalendar a zavesi vinkel do prazdnej brany... ale on ostatnych vobec neprevysuje :roll: na co je potom tu? ano, mal 2-3 zablesky, ale to je malo, zalostne malo... ako mohol dat 6 golov v copa libertadores? brankari? chybu nespravili, ale ak kvalitny brankar chyti nieco viac, ako ma, tak je to s nimi bieda... ostatni "stari znami"? hrali staro znamo, cize nic. je to galadova chyba? ja myslim, ze s muzstvom, ktrore nebeha, nebojuje a nedodrziava taktiku, by nic nespravil ani hiddink alebo tam mal ivan naklusat v trenkoch a dat 4 goly, aby sme vyhrali :D za stavu 0-0 este sa snazili hrat koncepcne, ale ak prehravali, vsetko sa zrutilo, ze by psychika? :?: nie je galad nahodou vystudovany psycholog? najlepsie bolo, ked za rozhodnuteho stavu v pohodicke komunikoval s biftekozrutmi po slovensky :D neviem, co z vety:" aldo, chcel si hrat, tak bojuj!", aldo v skutocnosti rozumel. co sa tyka hlucneho kolegu v ultrassektore, treba zosilnit sbs a vec bude vyriesena. ostava nam len verit. tak, snad nebudeme mat zo zempliskych parkov zazivacie tazkosti :oops:

Napísať odpoveď