Stav štadióna

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Stav štadióna

Príspevok od užívateľa erik » 02.12.2008 13:34:17

Písať o tom, že súčasný stav štadióna je v mizernom stave a že jeho infraštruktúra je totálne nevyhovujúca, je hádam úplne zbytočné. Futbalový klub vyvíja maximálnu snahu o zmenu tohto nelichotivého stavu.
To sú slová, ktoré priamo vyzývajú majiteľa objektu k nejakým činom. Asi sa o objekt doposiaľ vzorne staral, alebo aspoň nájomca niečo robil.
Alebo to tak nie je???

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 04.12.2008 11:21:47

uz viac razy asom si vsimol na zapase, ze svetelna tabula je v katastrofalnom stave. svie ti to, co nema a nesvieti to, co ma. co tak ju vymenit za novu aj s velkoplosnou obrazovkou?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 04.12.2008 13:43:07

ikotn,
a tú pesničku od skupiny Abba poznáš ? Money, money, money....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 04.12.2008 14:48:30

Ľuboš asi už nepamätáš na slová majiteľa, že peniaze na akadémiu, v rádoch milióny v Skk, sú pripravené. Keďže sa tento projekt v TN nerealizuje, môže ich klub použiť aj na účel prestavby a ešte lepšie výstavby nového komplexu. Teda možno. Si myslím, že to by bolo najlepším riešením, pretože nie je mysliteľné, aby sme nemali o čosi príjemnejšie prostredie hlavného stánku a najmä s prírodnou trávou. Umelina patrí do tréningového centra, ktoré samozrejme v TN chýba.

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 04.12.2008 16:02:16

ideálne by bolo, keby tralaling spoločne s mestom zafinancovali výstavbu úplne nového štadióna (už konečne), trebárs aj na okraji mesta, veď verný fanúšik si cestu naň nájde a na mieste hentej trenčianskej historickej zrúcaniny nech si spravia to, po čom tam všetci papaláši tak enormne túžia, nech sa aj nabalia na predaji pozemkov, ale ak by to mohlo dopomôcť k adekvátnemu futbalovému stánku pre trenchtown, je mi to fuck... a dopovať tú zrúcaninu symbolickou čiastkou na symbolickú "rekonštrukciu".? a veľkoplošnú obrazovku.? :lol: od koho ako čakáš, že to zainvestuje.? :)
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 04.12.2008 17:31:42

Chlapci,
s opravami, stavbami, rekonštrukciami a neviem s čím ešte by som nemal "veľké oči".....a nečakal, že niekto niečo za milióny sk alebo eur bude financovať....kríza je kríza....a TN "posranci-poslanci" majú iné problémy a svoje záujmy, svoje peňaženky...
Ja sa držím pri zemi a som zvedavý, ako sa bude alebo nebude riešiť litera Zákona o organizovaní športových podujatí....
A vôbec o tomto je tu ale iná téma v sekcii Vedenie AS Trenčín...to patrí mne...
:wink:
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 05.12.2008 09:07:29

kolko moze stat priemerna svetelna tabula? ved jej instalovanie nema vplyv na pripadnu rekonstrukciu. ta stara ma hadam viac ako 12 rokov :roll:

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 05.12.2008 09:21:59

Tak "priemerna" svetelna tabula nie je zas nejaka prilis vysoka polozka. Ale ty si tusim spominal aj velkoplosnu obrazovku, co uz je trochu ina kategoria svetelnej tabule.. A myslim, zeby to bol zbytocny luxus mat v druhej lige velkoplosnu obrazovku, ked taku nemaju tusim nikde ani v prvej lige...
A vobec, riesit tu nejaku svetelnu tabulu je uplne scestne, ked zoberieme do uvahy celkovy dezolatny stav stadiona. V prvom rade sa treba pozriet na tie najzakladnejsie nedostatky - socialne zariadenia, na ktore ked sa pozries, tak zacitis v zaludku nedelny obed...rozpadavajuce sa tribuny, kde by si mohol pomaly zacat pestovat kukuricu...atd..
Utroby stadiona su zrekonstruovane, vsak nase hracske hviezdy samozrejme potrebuju nejaky ten luxus. Ale na ludi sa zase pozabudlo, vsak to je len stado hlupych fanusikov, ktorym urcite nevadi, ked stia o stenu a ktorych par korun za vstupne klub z biedy nevytrhne...

Ked napriklad len porovnam krasny stadionik v Brezne, kde boli socialne zariadenia na urovni hotela, komplet zrekonstruovane tribuny so sedackami, proste utulny stadion. Pozriem sa na ten nas a je mi zle... No ale vsak vedenie urcite pohne coskoro zadkom a "spravi vsetko pre to,aby sa tato neutesena situacia zmenila" :) (btw - dalsia velmi pekna medialna formulka, ktora nic nepovie, ale taktiez ani nedava sancu na nejaku reakciu :) )

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 05.12.2008 11:24:14

velkoplosna obrazovka nie je bezpodmienecne nutna ale nova tabula by jednoznacne mala byt. osobne si myslim, ze tento stadion sa uz rekonstkuovat neoplati. a toalety, fuf, to je silna kava, radsej tam ani nechodim, ked vylozene netreba. ale to je stara pesnicka. ako som uz pisal pred rokom, ak to tralalak s nami mysli vatne, nech zainvestuje do stadionu. samozrejme, financnu kriza atd. treba zohladnit. ked nas kupil, kriza nebola :roll:

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 05.12.2008 11:44:31

Štadión je majetok mesta, mesto je 10 percentný akcionár, takže tam treba argumentovať. V Žiline na starom zrekonštruovali a vyzerá to. Tak prečo tu nie. Mesto sa postaralo aby tu bol umelý trávnik, čo je najväčšia blbosť. Takže s tým vychvalovaním mestských funkcionárov by som bol opatrný. Predchádzakjúci primátor Žižka určite urobil viac pre futbal ako tieto pravicové ustrice

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 11.12.2008 16:29:11

Presne tak.....

Štadion je majetkom mesta a ani v Žiline a ani v Trnave by štadiony neboli v takom stave v akom su. Bez podpory samospravy a mesta by vyzerali tak ako u nas.

Mesto je škodná. Chlaci poviem Vám že aj keď ma La Ling nasral s tou LM a hráme s Lučencom... na klube mu zaleží viac ako "hadovi" prezlečeneho za primatora mesta.

Ja prvý pojdem podpísať referendum za odvolanie Cellera. Pozemky pre Aupark predal za pár korun. Tak nech preda za 100€ aj pozmeky pod štadionom, a bude...

je to kkt

Napísať odpoveď