16.kolo : AS Trenčín - Rimavská Sobota 0:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 15.11.2008 21:22:42

Totálny futbalový prepadák. Z našej strany žiadna bojovnosť, um a chuť pobiť sa o výsledok. Rozhodca si strčil hlavu pod tričko a nevidel bandu simulantov váľať sa po zemi. Opätovne mi tak nezostáva povedať nič iné, ako to, že futbal v Trenčíne skončil. Bieda, nechuť, horkosť .. a mnoho ďalších zlých pocitov po pokazenom vystúpení. Cez týždeň to "našťastie" napraví povzbudivý článok, dáky rozhovor ako sa všetci snažia a pod. Na všetko sa zabudne. Kvalita kádra je nízka a jediné čo zaujíma argentínske duo, je či si po zápase vrz.. s dákou "fanúšičkou", ktorá ich úplne žere. A nech, ale kua nech hrajú za TN s maximálnym úsilím a nie sa tu zbytočne trapošia.

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 15.11.2008 21:42:33

Hrozný futbal, naši aj keby majú sto šancí aj tak nedajú gól, mantáci....
A tí Maďari, no väčších simulantov som ešte nevidel a ten pajác čo si hovorí rozhodca to malo byť čo?!
Inak to pyro, zo začiatku pekné, ale potom...
Hm, a ten dedo so zlomeným nosom a celou tvárou krvavou to bola práca akého hrdinu?

devil
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 14.09.2008 05:43:28

sergio

Príspevok od užívateľa devil » 15.11.2008 22:47:54

milý sergio,
ak jediné na čo vieš hodiť dnešný neúspech je argentínske duo a to že majú priateľky a že si s nimi vrz...(ako si to ty napísal) tak je to potom úbohé.
Ja tých chlapcov poznám a viem, že im na trenčianskom futbale naozaj záleží!!!takže nesúď keď nevieš o čom hovoríš a navyše toto má byť o futbale nie o intrigách, ktoré robia "fanúšikovia" ako si ty!! chalani potrebujú povzbudiť a nie podkopávať nohy!!! s týmto výsledky nebudú!!!

astn
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 28.04.2008 10:57:26

Re: sergio

Príspevok od užívateľa astn » 16.11.2008 00:22:53

devil napísal:milý sergio,
ak jediné na čo vieš hodiť dnešný neúspech je argentínske duo a to že majú priateľky a že si s nimi vrz...(ako si to ty napísal) tak je to potom úbohé.
Ja tých chlapcov poznám a viem, že im na trenčianskom futbale naozaj záleží!!!takže nesúď keď nevieš o čom hovoríš a navyše toto má byť o futbale nie o intrigách, ktoré robia "fanúšikovia" ako si ty!! chalani potrebujú povzbudiť a nie podkopávať nohy!!! s týmto výsledky nebudú!!!
tak toto bolo velmi pekne napísane :!: :!:

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 16.11.2008 01:08:40

Zapas som nestihol, ale asi som prisiel len o divadlo zo strany RS a o tradicnu neschopnost a nemohucnost utocnikov AS. Znovu sa ukazalo, ze ak o nieco ide, tam sa hracom roztrasu kolena.
Trenerovi "prva tretina" nevisla (pisal, ze posledne tri kola berie ako jeden duel) a podla Lubosa na tlacovke povedal, ze dnes je smutny. Uvidim na buduci tyzden v Prievidzi aka bude "druha tretina" a ci trener bude smutny, alebo vesely. Ak tam AS nevyhra budem smutny aj ja, ale budem este viac presvedceny o tom, ze v TN su akoze "skuseny" hraci a hraci zo zahranicia celkom zbytocny. Ved pekny stred 1.ligy sa da hrat aj s odchovancami, ktorych je 20 na hostovani. A uz som tu pisal, ze urcite by boli lacnejsi.
Ale to som uz predbiehal, mozno budem v sobotu po zapase veselý, lebo to si nenecham ujst. Ved z Novak to mam kusok.

flea
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 23.07.2008 19:19:36

Príspevok od užívateľa flea » 16.11.2008 08:56:29

ja uz radcej ani nic neocakavam cely tyzden som sa tesil na rimavsku sobotu jak blazon a takto to dopadlo.podla mna je naivne si mysliet ze s takymto muzstvom a vykonom ideme na postup

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 16.11.2008 12:59:51

Celkovy dojem z vysledku najlepsie vystihuje obrovska radost lavicky hosti po odpiskani konca zapasu... Rimavskej neslo o nic ine ako za kazdu cenu ukopat bezgolovu remizu, co sa im s velkym stastim aj podarilo...

Mierny pocit radosti robia vysledky konkurentov, ked Sala prehrala a Inter dnes len remizoval v RK. Takze do Prievidze sa nemusi ist v uplne porazeneckej nalade a treba priviest tri body po dufam podobne bojovnom vykone ako v Lucenci.

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 16.11.2008 16:48:31

Práve, že radosť hostí po zápase len preukázala, že iní nelenia a bijú sa za výsledky. Tie reakcie na môj príspevok snáď ani nie sú normálne. Koho stále obhajujete, pozn. teda konkrétne dvaja dotyční. Na nikoho iného z prispievateľov nechcem poukazovať. Vôbec sa nebránim tomu, že na tie dve manekýnky zo zahraničia napíšem v zlom. To sú podľa "môjho názoru" naše najslabšie články v zostave, plus ... nebudem rozvíjať ďalej. Ak sa Vám páči pozerať na váhovo silného chlapa, ktorý na ihrisku stojí a okrem sklepnutia lopty ho nič iné nenaučili, tak prosím. Mňa to štve, veď každý iný by si tu šancu ináč vážil. Tak ako každý, kto robí svoju prácu poctivo.

devil,
jediný kto im podkopáva nohy si Ty, tým, že s nimi držíš basu. Nie vždy je neustále hladkanie a fúkanie boliestôk najlepším riešením.

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Re: sergio

Príspevok od užívateľa janoas » 16.11.2008 16:54:17

devil napísal:milý sergio,
ak jediné na čo vieš hodiť dnešný neúspech je argentínske duo a to že majú priateľky a že si s nimi vrz...(ako si to ty napísal) tak je to potom úbohé.
Ja tých chlapcov poznám a viem, že im na trenčianskom futbale naozaj záleží!!!takže nesúď keď nevieš o čom hovoríš a navyše toto má byť o futbale nie o intrigách, ktoré robia "fanúšikovia" ako si ty!! chalani potrebujú povzbudiť a nie podkopávať nohy!!! s týmto výsledky nebudú!!!
Ja neviem, ale hráč, ktorému na našom futbale naozaj záleží sa hadam nebude prežierať, alebo, že by Depetrisovi to brucho rástlo len tak?
Neviem, už sa mi zdá chudší, ale Galád ho istý čas len tak pre nič za nič nenechával na lavičke, navyše ak dobre viem tak musel David tvrdo zamakať na tom aby sa zasa dostal do zostavy a trocha pochudol....

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 16.11.2008 19:28:51

Futbal ozaj slabucky z oboch strán. Nariekate nad bojovnosťou a nasadením naších hráčov. Ano, súhlasím, ale v druhom polčase ked už začali šlapať a dostávať súpera pod tlak, tak tí čo si hovoria fans podali pomocnú ruku súperovi tou zapálenou dymovnicou a vyviedli naších z tempa a súperovi dali šancu odpočinúť si, skonsolidovať sa do ďalšieho odkopávania a simulovania. Tento krát akože fans majú tiež svoj podiel na neúspechu. Takže nie za všetko sú zodpovední hráči, i keď hlavní sú oni, ale treba si uvedomiť, že všetko so všetkým súvisí.

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 16.11.2008 23:27:40

mne sa ani nechcelo sadat za pocitac taky som rozcarovany. kde zostala bojovnost a dohratie lopty ako proti interu? vobec som nevidel napadanie domacich utocnikov superovych obrancov. tym stacilo rubnut loptu tam kde boli otoceny. a to je veduce muzstvo ligy. ostuda. plne suhlasim s kestlom. tie dymovnice to bola riadna debilina. keby sme vyhravli o gol nepoviem nic, ale my sme v tlaku a dame takou blbostou sancu superovi na oddych a konsolidaciu a potom este aj ideme velice kritizovat. no dakujem pekne. uz aby boli tie kamery.

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 17.11.2008 00:16:45

Uplne suhlasim s nazorom, ktory tu vyjadril kestl a lafo. Lebo tie smradlave efekty, ktore si tak strasne akoze fanuskovia obhajuju muzstvu a klubu len ublizuju.

rudlaizihno
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:06

Príspevok od užívateľa rudlaizihno » 17.11.2008 12:50:41

chcel by som sa "podakovat" psycho spitym sfetovaným zakomplexovaným fanusikom ktory pustili dymovnicu na stadione a tak pomohli superovi, vazne bola to totalna kravina ale co cakat od obycajnych bukvicakov.......
Stastie praje pripravenym

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 17.11.2008 16:25:51

S poslednými príspevkami maximálne súhlasím, ale prečo klub stále dopúšťa, aby sa to opakovalo. Aj bez kamerového systému sú prostriedky, akými je možné takýchto jedincov izolovať od športového podujatia, či minimálne im tieto predmety odobrať pred začiatkom stretnutia.

Užívateľov profilový obrázok
sajtron
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 03.09.2007 16:34:13
Bydlisko: Trenchtown Hell

Príspevok od užívateľa sajtron » 17.11.2008 17:35:51

jasne opat sa prehra hodi na ultras a je to vyriesene...chlapci mali cely zapas tolko prilezitosti a zahadzovali jednu za druhou..takze nehladajte chybu v ultras..poslednych 10 minut by nic nezmenilo :evil:

Napísať odpoveď