Dorast

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
ivan
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 01.09.2008 13:30:02

Dorast

Príspevok od užívateľa ivan » 28.10.2008 10:05:22

Lahko je kritizovat,tazsie je najst riesenie.Treneri dorastov nech daju sancu vsetkym hracom moznost ukazat co v nich je.To je to najmenej ,co by mohli pre chalanov urobit.Chalani hlavy hore,nie ste horsi ako ti co hravaju.Drzim vam palce.

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 29.10.2008 09:24:23

neviem co sa deje v doraste, ale sucasne vysledky oboch muzstiev su zalostne...Opat len snimam klobuk nad pracou s mladezou v Dubnici, tak sa robi futbal!

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 29.10.2008 17:26:29

Do pče, veď keď chce LaLing robiť s mládežou tak nech posilňuje dorast, však vlastná juniorka je základ a verím, že chalani by bojovali aspoň na rozdiel od ich starších kolegov z Argentíny a pod. ktorí bojujú tak v krčmách a rýchloobčerstveniach s hamburgermi a alkoholom....
Však stačilo by keby sa privedú do dorastu niaki chalani z AAC Sparty TN a Dubnice a hneď by to išlo ale veď na čo? Stačia aj zahraničné polená v A tíme.....

leonardo1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.02.2008 16:03:33

Príspevok od užívateľa leonardo1 » 30.10.2008 00:06:52

To si teraz pekne zapotil.
Myslíš,že AAC a Dubnica vychováva hráčov pre AS Trenčín?Sa zobuď.
A hlavne,keď chceš hrať za mládež AS,MUSÍŠ navštevovať školu,ktorú určí vedenie AS.Preto niektorí (aj vynikajúci) piataci odchádzajú do Dubnice.

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 30.10.2008 00:24:33

leonardo1 napísal:To si teraz pekne zapotil.
Myslíš,že AAC a Dubnica vychováva hráčov pre AS Trenčín?Sa zobuď.
A hlavne,keď chceš hrať za mládež AS,MUSÍŠ navštevovať školu,ktorú určí vedenie AS.Preto niektorí (aj vynikajúci) piataci odchádzajú do Dubnice.
Vychováva, jasneže nie ale tak už ked chce LaLing pracovať s mládežou tak nech ich sem niako dotiahne, a akí piataci? Bavíme sa o doraste nie?

Zabi92
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 22.03.2008 21:04:37

Príspevok od užívateľa Zabi92 » 05.11.2008 17:43:37

mi_ke napísal:neviem co sa deje v doraste, ale sucasne vysledky oboch muzstiev su zalostne...Opat len snimam klobuk nad pracou s mladezou v Dubnici, tak sa robi futbal!
aha tak to si pekne zadrel chlapce...sice dubnicky starsi dorast je prvy a teda vyssie nez nas starsi dorast...ale skus kuknut kde ma dubnica mladsi dorast alebo starsich ziakov...vsetci si vsimate len starsi dorast...

Zabi92
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 22.03.2008 21:04:37

Príspevok od užívateľa Zabi92 » 05.11.2008 17:45:22

leonardo1 napísal:To si teraz pekne zapotil.
Myslíš,že AAC a Dubnica vychováva hráčov pre AS Trenčín?Sa zobuď.
A hlavne,keď chceš hrať za mládež AS,MUSÍŠ navštevovať školu,ktorú určí vedenie AS.Preto niektorí (aj vynikajúci) piataci odchádzajú do Dubnice.
mylis sa...ked niekto chce chodit na inu skolu tak sa to da vybavit...jasne priklad je martin pupis....

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 05.11.2008 21:32:45

Zabi, starsi dorast je pre prve muzstvo najdolezitejsi...DCA uz roky stavia na odchovancoch a ide im to. O rok, dva maju dalsich kvalitnych mladikov. Vykony nasich starsich ziakov su pozoruhodne, ale o par rokov si ako st. dorast ci u muzov nemusia tuknut, vid vyborny dorast AS za Hlohovskeho...dnes su chlapci rozlezeni po hostovaniach, ti co ostali v Trencine nic nehraju.

Zabi92
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 22.03.2008 21:04:37

Príspevok od užívateľa Zabi92 » 06.11.2008 18:00:24

mi_ke napísal:Zabi, starsi dorast je pre prve muzstvo najdolezitejsi...DCA uz roky stavia na odchovancoch a ide im to. O rok, dva maju dalsich kvalitnych mladikov. Vykony nasich starsich ziakov su pozoruhodne, ale o par rokov si ako st. dorast ci u muzov nemusia tuknut, vid vyborny dorast AS za Hlohovskeho...dnes su chlapci rozlezeni po hostovaniach, ti co ostali v Trencine nic nehraju.
no a ty mi chces povedat ze dubnica kazdi rok vytiahne 5 hracov yo starsieho dorastu a hned hraju? myslim si ze dubnicu si moc za vzor nemusime brat...vytiahnu asik tolko hracov co mi takze tak..a to ze starsi dorast je najdolezitejsi pre prve muzstvo suhlasim ale treba si uvedomit ze napr ze mladsieho dorastu bude bude za par rokov ten starsi dorast takze treba sa aj jemu venovat...

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 07.11.2008 13:51:24

Táto téma je scestná.... "Mládež na ihriskách v Trenčíne"

"Mládež na ihrisku s syntetickou trávou v Trenčíne, by mala byť téma" Lebo v Trenčíne, krajskom meste už nie je ihrisko s prírodnou trávou. Ihrisko na leteckých ako aj na Ozete, to je len otázka času kedy tam budú nové byty.

Ja vidím problém v materialovom zabazpečení chodu klubu hlavne vo veci počtu tréningových plôch. Je to zamotaný kolotoč ale tu by som dal za vinu aj predchádzajucemu vedeniu na čele s Hozlárom a Karasom, ani oni nemysleli na budúcnosť lebo vedeli že OZETA ako fabrike nebude môcť ťahať futbal do nekonečna. Viď fabrika teraz.... KRACH.

A taký istý krach bude za pár rokov aj mládežnického futbalu v klube, pokiaľ se nevybuduje akademia s minimalne 4 travnatými plochami a 1 umelou trávou.

V takom prípade budu chlapci narodení v TN odchádzať do Dubnice alebo iných okolitých klubov a zase na druhej strane talenty z okolia (ako napr. Prievidza, Pieštany a podobne) v živote neprídu hrať do Trenčína lebo tu jednoducho nie su podmienky pre trénovanie.

Povedzme si pravdu "Syntetická tráva je super alternatíva v našich geografických širkach počas zimy a zlého počasia a môže byť veľmi vhodnou plochou na trénovanie ako vynimka, ale nesmei to byť pravidlo ako je to u nás."

V Anglicku, Holandsku, Nemecku, Taliansku v živote nebude na hlavnej ploche "Syntetic grass"... To by generalneho managera ukemenovali na hlavnom námesti....

Na druhej strane klub bez podpory samosprávy formou pozemkou do dlhodobého prenájmu nie je schopný zabezpečiť polchu o rozlohe cca 40 000m2 na vybudovanie akademie so školou a dostupnostou na MHD a podobne.... Najsť len 50milionov na pozemky bez infrašturuktúry je utopia a nie je to v silach ani finanačnych možnostiach sučasného klubového managmentu a majiteľov (Inak pochybujem že to La Linga trápi, ten nám tu vodí talenty z celého sveta, tak načo odchovancov).

Od Bosmanovho prípadu, všetky Anglické kluby pochopili že gro mužstva sa dá vychovať a všetky inevstuju nemalé prostriedky do vlastných akadémií. Je to ako s deťmi a školou. Na Slovensku (A nie len v TN) je to opak. My kašlem na mládež a odchovancov, ale každý II. resp. III. triedny import je lepší ako vlastný. Príklad z domova... Obal, Kasálek, Kaspřák...

Vedenie mesta na čele s primátorom Cellerom (a jeho predchodcami Žiška a Liška) sa viac starajú o vlastné vrecká, zastavovanie voľných plôch v Trenčíne bytovkami a inými viacúčelovými budovamia miesto ihrísk, športovísk a priestorov pre rodiny s deťmi.

Je to smutné ale je to tak. Ako hovorí jedno príslovie "Vôl zabudol že teľaťom bol".

Kub, mesto, samospráva a celá spoločnosť by si mala uvedomiť že mládež je prvoráda....

Končím lebo dnes som sa akosi rozpisal. Nech žije obezita a PC hry.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 07.11.2008 15:19:55

Jeden z najlepších príspevkov, aké som na tomto fóre čítal. Kruté, ale pravdivé....Poklona, TNpatriot...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

shy
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 31.08.2007 17:52:35

Príspevok od užívateľa shy » 07.11.2008 19:04:44

Súhlasím, jednoznačne jeden z najlepších príspevkov. Hoci je z neho skôr smutno na duši...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 09.11.2008 14:40:41

respect patriot... :? :( :x

Napísať odpoveď