Starší dorast alebo Muži ?

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
majo
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 19.06.2008 15:50:46

Starší dorast alebo Muži ?

Príspevok od užívateľa majo » 07.09.2008 22:33:34

oplati sa viac chodit na dorast alebo na muzov?...1.na dorast sa neplati...2.chlapci hraju pre zabavu nie pre peniaze....3.da sa nato pozerat idu naplno....4.krajsi futbal.....5.mame lepsich mladeznikov ako muzov....bol som s kamaratom na zapase AS TN-Ruzomberok-dorast....zhodnotili sme ze lepsi futbal ako hraju muzi!!!....zaujalo ma vela hracov z tn...chodi niekto na dorast?...

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Realita

Príspevok od užívateľa erik » 08.09.2008 07:10:55

Pravda je, že dorastenci hrajú zadarmo, muži nemajú zverejnené príjmy. Myslím, že celková suma by nemala byť tajomstvom. To, že na dorast nechodia diváci je dlhodobejší problém, avšak nikto nehľadá riešenie. Treba skutočne hodnotiť snahu a schopnosti dorastencov, veď v minulosti tu vyrástli takí hráči ako Škrteľ, Hološko, Ivana, Brezinski, Otočka, Duriš, Volešák a mnoho daľších. Je to však aj klubová záležitosť ako zviditeľniť zápasy mládežníkov hlavne medzi mladežou.

ivan
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 01.09.2008 13:30:02

Príspevok od užívateľa ivan » 09.09.2008 16:54:50

To ze su st.dorastenci tak vysoko nie je nahoda.Stačilo jednoducho Šina odprat od tohto muzstva.Ak by on dostal taky hračsky material,nevymyslel by nic.Miesta v zostave by boli jasne na rok dopredu.A toto iste plati aj o mladsom doraste,lepsi hraci podavaju lopty a jeho kone hraju.V ziadnom inom klube by takeho cloveka nestrpeli.V Trencine stale nici chalanom životy.
On sa asi ani nenarodil ale vyšiel v rozkaze.

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Hviezdy

Príspevok od užívateľa erik » 22.09.2008 06:55:45

Chceme aby dorastenci dopľňali mužstvo mužov. No keď prehrajú v derby zápase s pozliepanou akadémiou čo doma ešte nevyhrala, a to je deviate kolo. Ak je im bojovnosť a sebazapretie cudzí pojem, ako môžu ašpirovať do mužstva mužov? Vedenie klubu asi nemá záujem sledovať hráčov, teda Štefanko určite nie je ten čo tomu rozumie. Ten čo môže to doje.. Ale to je iná kapitola, podľa hesla "aký išiel, takú našiel". Takže mládežníci, treba sa poučiť ad svojho súpera, že futbal je teamová hra z nasadením a zo srdcom.

Užívateľov profilový obrázok
AS-ák
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 19.03.2008 23:20:57
Bydlisko: Trenčín

Re: Hviezdy

Príspevok od užívateľa AS-ák » 22.09.2008 19:56:08

erik napísal:Chceme aby dorastenci dopľňali mužstvo mužov. No keď prehrajú v derby zápase s pozliepanou akadémiou čo doma ešte nevyhrala, a to je deviate kolo. Ak je im bojovnosť a sebazapretie cudzí pojem, ako môžu ašpirovať do mužstva mužov? Vedenie klubu asi nemá záujem sledovať hráčov, teda Štefanko určite nie je ten čo tomu rozumie. Ten čo môže to doje.. Ale to je iná kapitola, podľa hesla "aký išiel, takú našiel". Takže mládežníci, treba sa poučiť ad svojho súpera, že futbal je teamová hra z nasadením a zo srdcom.
Hmm... vidno že asi nechodíš na dorast, lebo keby hej tak by si si všimol že Štefanko je na každom domácom zápase a keď sa hrá niekde bližšie tak je aj vonku...
ANI TAK NEBOLO, ANI TAK NEBUDE.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Re: Hviezdy

Príspevok od užívateľa Musu » 22.09.2008 20:32:15

Hmm... vidno že asi nechodíš na dorast, lebo keby hej tak by si si všimol že Štefanko je na každom domácom zápase a keď sa hrá niekde bližšie tak je aj vonku...
Vedenie klubu asi nemá záujem sledovať hráčov, teda Štefanko určite nie je ten čo tomu rozumie

Z TEJT ERIKOVEJ VETY MI TO PRIDE AKO KEBY STEFANKO CHODIL NO NEVYZNAL SA V TOM CI ?
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Ozrejmenie

Príspevok od užívateľa erik » 23.09.2008 06:46:14

Nepochybujem, že Štefanko chodí na všetky zápasy, ale to môže chodiť aj hospodár. Presne si to trafil Musu. On totiž rozumie iným veciam...
A na názor naňho sa opýtaj , je to ..... Nemá charakter, je to človek ktorý futbalu škodí. Český futbalový zväz to pochopil a preto tam nemôže robiť. A v klube kde to nepochopia asi ho potrebujú na nejakú činnosť

ivan
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 01.09.2008 13:30:02

Príspevok od užívateľa ivan » 24.09.2008 10:28:06

Je to logicke,ze Štefanko chodi na zapasy dorastu.Ved by isiel sam proti sebe ,keby tam nebol.Kto ponukne hracov na predaj? Kto na tom zarobi?

Marek
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 22.09.2008 13:15:49

Je to tak

Príspevok od užívateľa Marek » 24.09.2008 18:50:26

Štefankova jedina šanca ako ešte okradnúť tento klub je kšeft s hráčmi dorastu. Ale počul som, že už končí aj s poniektorými chytrákmi pri mládeži. Mená si nechám pre seba, ale budete prekvapený............ :shock:

Užívateľov profilový obrázok
AS-ák
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 19.03.2008 23:20:57
Bydlisko: Trenčín

Re: Je to tak

Príspevok od užívateľa AS-ák » 24.09.2008 19:18:44

Marek napísal:Štefankova jedina šanca ako ešte okradnúť tento klub je kšeft s hráčmi dorastu. Ale počul som, že už končí aj s poniektorými chytrákmi pri mládeži. Mená si nechám pre seba, ale budete prekvapený............ :shock:
Končí s chytrákmi pri mládeži ??....Čo tým chceš povedať ?? Nemusíš teda konkr. mená, ale čo máš na mysli tým končí ??
ANI TAK NEBOLO, ANI TAK NEBUDE.

Marek
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 22.09.2008 13:15:49

Príspevok od užívateľa Marek » 25.09.2008 10:06:27

Nie Štefanko končí s nimi, ale AS sa bude musieť pozrieť na prácu niektorých chytrákov pri mládeži ako holdujú aj iným športom - známym na Slovensku............. :oops: A naviac som s touto témou skončil :!:

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Vysvetlenie

Príspevok od užívateľa erik » 25.09.2008 12:26:32

Vie mi niekto povedať akú významnú funkciu v klube zastáva nejaký Štefanko, alebo -ičanko, či ako sa volá. A kde vôbec pôsobil predtým. Veď on nie je hádam ani trenčan. Ak to niekto vie, nech to vysvetlí. Aspoň sa poučíme ako sa robí veľký futbal

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Čo povedať?

Príspevok od užívateľa erik » 25.09.2008 13:24:47

BRATISLAVA - Prezident SFZ František Laurinec reagoval na list z decembra 2007 prekvapene. „Štefanko zastupoval trenčiansky klub v Ligovej komisii. Po afére však odstúpil. Táto správa ma však zaskočila. Myslel som si, že v Trenčíne skončil a na zápasy chodí už len ako fanúšik,“ povedal Laurinec. „Pokiaľ by to bolo tak, že Štefanko v Trenčíne naďalej pôsobí ako funkcionár, je to dôvod na podnet pre protikorupčnú komisiu pri SFZ a šéfa disciplinárky Štefana Krídlu,“ povedal prezident.

Tak ako je to?

Dva príspevky mimo témy...Nevieš založiť novú ?
Luboš

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Odpoveď

Príspevok od užívateľa erik » 26.09.2008 10:44:04

Ak je to komplikovaná téma a nechce byť zverejnená odpoveď tak budeme hľadať chybu inde? Mám to tak chápať? Ale potom je to o ....

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Re: Odpoveď

Príspevok od užívateľa Forrest » 26.09.2008 11:18:32

erik napísal:Ak je to komplikovaná téma a nechce byť zverejnená odpoveď tak budeme hľadať chybu inde? Mám to tak chápať? Ale potom je to o ....

erik: Lubos tym myslel, ze si mozes kludne zalozit o tejto problematike novu temu (s lubovolnym nazvom, napr. Co tu robi Stefanko?) v prislusnej sekcii (najlepsie v Vedenie AS Trencin) a tam kludne sam so sebou diskutovat do zblaznenia :D

Pretoze pochybujem, ze ti niekto odpovie, co v klube este stale robi tato seda eminencia a ake kompetencie ma na starosti v ulohe sportoveho riaditela...

Napísať odpoveď