5.kolo : Slovan - AS Trenčín 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 12.08.2007 06:51:37

Rob McDonald (tréner Trenčína): "Z výsledku som smutný, z Bratislavy odchádzame bez bodového zisku po góle v nadstavenom čase. Najmä v druhom polčase hrali chlapci veľmi dobre, za čo ich musím pochváliť. Slovan má výborný tím, predovšetkým v prvom polčase bol na trávniku lepším mužstvom. Mám pocit, že od zápasu k zápasu sa naša hra zlepšuje. Všetci si musia uvedomiť, že za Trenčín stabilne nastupujú v základnej zostave štyria 18-19 roční hráči."

Aaachh jaj.. zase jeden skvost z ust pana trenera. Preco by si mali vsetci uvedomit, ze za TN nastupuju styria dorastenci?!!? To predsa nikoho nezaujima!! Tym predsa nemoze ospravedlnovat kazdu prehru timu! Nech sa radsej spyta svojich sefov,preco mu nedodali kvalitnejsich hracov alebo ako on sam spominal, preco ich sam nepriviedol z akademii a z Argentiny alebo aj z Burundi..

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 12.08.2007 09:33:03

no ,ale aspon sa za prehru nevyhovara na rozhodcov ako to robil adamec......

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 12.08.2007 18:45:25

Teraz som dopozeral správy na Markíze a keď som videl tú Doubekovu "tutovku" 5 minút pred koncom... :cry:
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 13.08.2007 11:32:13

No a prečo je v týme 4 či 5 dorastencov??? Prečo tam neni 1 max. 2. Vedenie malo dosť času na posilnenie a zatial nič. A bohužial už sa s tým nedá na dlhú dobu ani nič spraviť. Toto len utvrdzuje moje obavy aby sme nedopadli ako Košice s Boriérom. Dúfam že nie ale ružovo to nevyzerá. Trénerovi sa ťažko pracuje s takýmto tímom a s hráčmi kt. na ligu nemajú a ešte dlho mať nebudú. Okrem Hloha a Gergela z mladých je to bieda. Stále sa hovorilo že je čas, čas a nakoniec nemáme nič a čas a kvalitu už tobôž nie. Na začiatku sezóny sa hovorilo o 5 či dokonca 6tich hráčoch či už z Argentíny či Európy potom to boli už len 2 a nakoniec nič. Ostáva len dúfať že konečne pochopia že tu nie sú v Holandsku a hviezdy sa tu nerodia, a najbližší prestupový termín to v mužstve bude vyzerať úplne inak.


Opravené drobné chyby.
Luboš

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 13.08.2007 11:58:40

Danny - uplny suhlas! Stale pocuvam z prostredia timu len same teple recicky ako je vsetko v poriadku a aky velky progres muzstvo robi zapas od zapasu. Ale s tymto kadrom na viac ako nejake 9-10 miesto proste nemame!!! Rad by som sa mylil, ale tiez to nevidim moc ruzovo...

mrkvaTn
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:06

Príspevok od užívateľa mrkvaTn » 13.08.2007 14:00:30

Danny: v tom maš pravdu, ale pisať uš namiesto už tak to je fakt brutálne

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Doubek

Príspevok od užívateľa kestl » 13.08.2007 20:41:35

Luboš napísal:Teraz som dopozeral správy na Markíze a keď som videl tú Doubekovu "tutovku" 5 minút pred koncom... :cry:
Ten náš jediný "kvalitný" útočník keby premenil čo len polovicu tých šancí čo pozahadzoval, tak sme už mohli konkurovať mužstvám z horných priečok tabuľky. No ale nepremenil tak sme tam kde sme.

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 13.08.2007 20:48:08

kestl: ale prosim ta! Pozri sa, kolko mame obdrzanych golov - v prvom rade je to o obrane a ta je zalostna... Doubek sa este rozstriela, ale obrana neviem kedy zacne hrat trochu taktickejsie...

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Dorastenci

Príspevok od užívateľa kestl » 13.08.2007 20:48:10

Danny napísal:No a prečo je v týme 4 či 5 dorastencov??? Prečo tam neni 1 max. 2. Vedenie malo dosť času na posilnenie a zatial nič. A bohužial už sa s tým nedá na dlhú dobu ani nič spraviť. Toto len utvrdzuje moje obavy aby sme nedopadli ako Košice s Boriérom. Dúfam že nie ale ružovo to nevyzerá. Trénerovi sa ťažko pracuje s takýmto tímom a s hráčmi kt. na ligu nemajú a ešte dlho mať nebudú. Okrem Hloha a Gergela z mladých je to bieda. Stále sa hovorilo že je čas, čas a nakoniec nemáme nič a čas a kvalitu už tobôž nie. Na začiatku sezóny sa hovorilo o 5 či dokonca 6tich hráčoch či už z Argentíny či Európy potom to boli už len 2 a nakoniec nič. Ostáva len dúfať že konečne pochopia že tu nie sú v Holandsku a hviezdy sa tu nerodia, a najbližší prestupový termín to v mužstve bude vyzerať úplne inak.
Opravené drobné chyby.
Luboš
Ja to beriem, nech sa dáva šanca aj mladým domácim odchovancom, ale nie stavať hru mužstva na nich. To tam môže byť v základe 1 maximálne 2. A aj tí starší - akože skúsenejší - to nie je žiadna veľká kvalita, takže nemajú sa od koho priamo učiť. A záverom, nechcem nikomu krivdiť, ale podľa mňa Kleščík ešte nedorástol an ligu, a miesto neho by mal byť v zálohe Kamenský. Defenzívneho záložika teraz môže hrať a Godál, veď je to prerovený záložník zo stopére
Naposledy upravil/-a kestl v 13.08.2007 20:52:17, upravené celkom 1 krát.

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 13.08.2007 20:57:32

Forrest napísal:kestl: ale prosim ta! Pozri sa, kolko mame obdrzanych golov - v prvom rade je to o obrane a ta je zalostna... Doubek sa este rozstriela, ale obrana neviem kedy zacne hrat trochu taktickejsie...
Súhlasím s Tebou, ale keď si odmyslíme tú nakladačku v ZA, tak by to zase nebolo až také zlé, Veď sú to len jednogólové prehry. Pardón ešte BB 3:0. Tá obrana by sa ozaj mohla zlpšiť, hlavne "Milanko" Mčinec. Tréner od neho očakáva zázraky, ale zatial je sklamaním - aspoň pre mňa. Čo potom tí bažanti, keď starý kozák robí jeden kiks za druhým.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 27.08.2007 12:42:37

Presunuté a zamknuté.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Zamknuté