7.kolo : Šaľa-AS Trenčín 4:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 02.09.2008 07:26:24

No.... asi takto: nič, nič, nič ..... potom je hra AS Trenčín.

Utočník Šale "3" s nadváhou minimálne 25kg a dá gól našim hviezdam. Fakt som už zažil na vlastné oči všeličo, ako nakladačku v Žiline minulú sezónu ale prehrať 4:0 s amatermi zo Šale ja skutočne hanba nie len pre samotných hráčov ale je to už zneváženie klubu.

Neviem, čo s tým mieni spraviť vedenie ale asi by si mali aj trener "SR 21" prísť pozrieť hviezdy ako Hlohovský, lebo pokiaľ oni má na repre... tak potom ja neviem. Hrozné, a nie prvý zápas.....

Ešte raz bola to blamáž akú som už dlho nevidel a tým že som tam bol aj nezažil.

Die katastrofe....

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 02.09.2008 12:26:52

Ak to tak zoberieme tak tato sezona sa v zasade zacina velmi podobat sezone ktora bola pre AS najhorsov...
Vykony -nasadenie-hra-bojovnost-kvalita toto vsetko vyrazne absentuje ..
Tazko hladat chybu v trenerovy toto je uz len a len na hracoch a vedeni ktore podla mna ani nevie co chce... Dufam ze to neskonci takou blamazou ako bola minula sezona..snad nie chyba tomu zatial len galavecer
pravda sa zle počúva

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Arivederci, sayonara, dosvidania

Príspevok od užívateľa erik » 02.09.2008 13:04:27

Nech to nazveme po taliansky, japonsky, rusky stále je toto isté. Pri prehre o gól sa dá polemizovať, vykrúcať aj prekrúcať, ale pri debakli 4:0 je normálne uznať kvality súpera a urobiť rázne opatrenia. no to by sme asi chceli veľa od kompetentných, vyzerá to ako keby víchrica spred 17 dňami poznačila aj kandidáta na Corgoň ligu. A samozrejme disciplína ( Kaspřík - vylúčenie druhý krát ) niečo signalizuje. A to ešte príde posilnené "B" Košíc...

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 02.09.2008 15:46:44

Vsetkym Vam prajem dobre rano...Tento klub ide systematickou cestou k zaniku. Divim sa len tym par skalnych, co si najdu cestu na stadion. Ja viem, v najhorsich chvilach sa ma klub podrzat. No toto este nie su najhorsie chvile, tie este len pridu:) Okrem toho, povzbudzovat toto vagabundstvo na tribune znamena pre mna pasivne pozerat a pritakavat na vzniknutu situaciu. Hoci berem, vylety po metropolach Slovenska a sobotnajsie zoskupenie pod nasimi lizatkami prinasa aj chvile s dlhodobymi spomienkami na dobru zabavu...Nadovazok pridam otazku z rozhovoru, ktora vo mne vyvolala zdesenie: "Ani len náznakom sa nedá povedať, že tento tím na to nemá. Ako z toho teda von?"
Mato, myslel si to vazne?! :shock:

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 02.09.2008 22:12:45

jasne... kvalita kadra - podla mien - musi hrat v lige top 3 minimalne a nie mat odstup 8 bodov za par zapasov... myslim v I. lige... su tam skuseni ligisti, mladeznicki reprezentanti... aj bez Angelosa a Depetrisa by mali byt niekde inde... problem je niekde inde a su tu ludia, ktori by ho mali najst, pomenovat a vyriesit... ale som predvedceny, ze kader moze hrat o postup... len treba.......... co? to zatial asi nikto nevie :)

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Re: Arivederci, sayonara, dosvidania

Príspevok od užívateľa boxo2 » 02.09.2008 22:13:24

erik napísal:Nech to nazveme po taliansky, japonsky, rusky stále je toto isté. Pri prehre o gól sa dá polemizovať, vykrúcať aj prekrúcať, ale pri debakli 4:0 je normálne uznať kvality súpera a urobiť rázne opatrenia. no to by sme asi chceli veľa od kompetentných, vyzerá to ako keby víchrica spred 17 dňami poznačila aj kandidáta na Corgoň ligu. A samozrejme disciplína ( Kaspřík - vylúčenie druhý krát ) niečo signalizuje. A to ešte príde posilnené "B" Košíc...
Disciplina niektorym urcite moc nehovori, lebo karty za recnenie sa podla mna ospravedlnit nedaju. Ale kde si zobral ze Kosice pridu posilnene neviem, lebo Kosice"A" hraju tiez sobotu 13.9. v Ntre.

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 03.09.2008 14:15:28

martin napísal:jasne... kvalita kadra - podla mien - musi hrat v lige top 3 minimalne a nie mat odstup 8 bodov za par zapasov... myslim v I. lige... su tam skuseni ligisti, mladeznicki reprezentanti... aj bez Angelosa a Depetrisa by mali byt niekde inde... problem je niekde inde a su tu ludia, ktori by ho mali najst, pomenovat a vyriesit... ale som predvedceny, ze kader moze hrat o postup... len treba.......... co? to zatial asi nikto nevie :)
Podla mnie by mali čo to uhrať Gergel, Hlohovský, Knapp, Gergel a Volešák ale ostatní? Vidíš tam niake velké mená?! Navyše aj tých hráčov ktorých som spomenul nie sú nič extra....

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 03.09.2008 20:04:10

Volesak - na jar jednoznacne paradna forma... minimalne solidny ligovy brankar

Roznik, Klescik, Cogley, Godal, Gergel, Hlohovsky a Sebek maju skusenosti s mladeznickymi repre... tak nieco museli vediet...

Kasprak, Szorad, Bubenko, Knapp - hraci hrajuci viac ako zopar v najvyssej sutazi

plus su tam dalsi...

hovorim o menach a ich vizitkach... viem, ze mena nehraju... ale tento tim ma na to, aby hral bez problemov o postup...

ako si napisal mozno nie su dnes nic extra, ale na zaklade talentu, potencialu a skusenosti by mohli byt nieco extra... wed uvidime ako to pojde dalej...

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Vytvorenie teamu

Príspevok od užívateľa erik » 04.09.2008 06:58:54

Musím konštatovať: dobré mužstvo netvoria mená a minulosť hráčov. Ak niekto chce vytvoriť dobré mužstvo musí skľbiť viac faktorov do jedného celku.
1. Na to treba mať cit ( nos) na výber hráčov, ktorých danosti budú do seba zapadať v prospech celku.
2. Uvedených hráčov treba presvedčiť o danej idei
3. Zabezpečiť finančnú stabiltu
4. Dodržiavať disciplínu ( hernú, pracovnú i medziľudskú)
5. Navodiť atmosféru bojovnosti a hrdosti na klub
6. Vytvoriť v klube atmosféru potrebnosti každého člena, ktorí ťahajú za jeden povraz ( prezident ale aj biletár)

Takže to je len v skratke, čo treba a myslím si, že tu je pes zakopaný.
AS nefunguje ako TEAM WORK.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 04.09.2008 11:24:44

neveril som, neveril som a este raz neveril som, pri pohlade na teletext!!! na stranke som nebol asi dva tyzdne, ale ako pozeram, vela sa toho nezmenilo. akurat ze kasprak dostane asi padaka a to je vsetko! funkcionari a treneri ostavaju... ak to bola ta ista sala, ako minuly rok, co sme ju porazili v pohari, ta ista sala :? , co k tomu povedat... som maximalne sklamany...

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 04.09.2008 14:33:22

Martin, naši hráči majú obrovský potenciál v zhoršovaní sa, vid. Hlohovský a další.... :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 04.09.2008 16:09:16

janoas napísal:Martin, naši hráči majú obrovský potenciál v zhoršovaní sa, vid. Hlohovský a další.... :wink:
mozno keby nasi podaktori hraci vyuzivali svoj potencial na nieco ine ako na dvihanie poldecakov a pollitrakov, tak by to dneska vyzeralo ceeelkom inak :wink: ale co uz... nuda sa niekedy neda zabit ale iba utopit :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 04.09.2008 18:47:55

Balrog,
nemyslím si, že zrovna v tomto je TEN problém... :roll:
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

aesaci
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:56:52

Príspevok od užívateľa aesaci » 04.09.2008 20:17:54

mená naozaj neznamenajú nič, pretože ak niekto vidí výkony hráčov typu Bubenka, tak potom neviem, na základe čoho sme to pána angažovali. to ako že sme na tom tak zle, že je pre nás rozhodujúce to, že je hráč bez zmluvy? Ja sa pýtam, aké postihy majú hráči za svoju momentálnu výkonnosť, základná jedenástka sa prakticky od začiatku sezóny nemení, bez ohľadu na výsledky, tak potom o čom to je. ak je niekto za pár zápasov dva krát vylúčený, tak ho pošlem tam odkiaĺ prišiel resp. ak niekto nemá požadovanú výkonnosť, tak ho nebudem silou mocou držať v klube. To čo hrajú tzv. hráči s "menami" by zahrali aj starší dorastenci a hlven nesnažme sa stále hľadať tú zázrčnú jedinú vec, ktorá všetko otočí k lepšiemu. Jednoducho treba poslať tých čo nič nehrajú kade ľahšie a dať šancu iným. A to som sa ešte snažil vyjadrovať slušne. Naštval aj posledný článok s Galádom, kde hovorí o tom, že Szorád nenaplnil očakávania a je na trénerovi, aby z neho spravil hráča aký bude pre tým potrebný. Ja sa pýtam, koľko to bude ešte trvať? týždeň, mesiac, rok, ... Stále v klube obhajujeme neschopných hráčov a to je ten problém

Užívateľov profilový obrázok
AS-ák
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 19.03.2008 23:20:57
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa AS-ák » 05.09.2008 19:22:20

Hmm... keby to bolo take jednoduche
Prestupowe obdobie je 2 krat za rok... a nie každy den...
ANI TAK NEBOLO, ANI TAK NEBUDE.

Napísať odpoveď