Olympiáda v Pekingu 2008

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Koľko medailí získame na OH ?

Menej ako 5
4
5%
Menej ako 5
4
5%
Menej ako 5
4
5%
Menej ako 5
4
5%
Menej ako 5
4
5%
Menej ako 5
4
5%
5 a viac
9
12%
5 a viac
9
12%
5 a viac
9
12%
5 a viac
9
12%
5 a viac
9
12%
5 a viac
9
12%
 
Celkom hlasov: 78

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 13.08.2008 18:49:11

mrkva: viem viem..sledujem vsetko pozorne.. hlavne plavanie a Phelpsa - to sa vidi tak raz za storocie, co predvadza.. Ale pisal som, ze ziskat tri zlate v jeden den - TO sa tazko podari aj Amikom :)

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 15.08.2008 17:25:59

no je to tu, ani verit sa mi to nechce. dve zlate za pol hodinu, to ani phelps nezvladne 8) najlepsie bolo, ked hilgertovu splachlo ako ..... do zachoda :D som bol na zemi v krcoch :mrgreen: tam maju tu aroganciu pani "bratia" :P tesme sa velmi, lebo martikan ma 29, hochschornerovci 29 a kaliska 36. za 4 roky mozu byt na olympiade maximalne ako treneri :roll: v slovenskej kvalifikacii som fandil dukatovej, lebo som si myslel, ze kaliska je uz niekde inde, ako 25 r. pipendy... mal som pravdu, je inde 8) najlepsi cas ukoncit karieru, na vrchole, aby v londyne nebola druha hilgertova, to by som sa uz nesmial :x mozmeme povedat, co je kanada v hokeji, brazilia vo futbale, to je slovensko vo vodnom slalome 8) na nedavnej svetovej vystave bolo slovensko prezentovane ako krajina vody, asi to tak bude. este mozu na zlato zautocit musulbes, k4 a zo zlatom sme skoncili. nieco mozzu spravit kohlova-kmetova, mozno gonci v nedelu. ale co ma uputalo dnes bola ta neskutocna sebadovera a pokoj hochsikov aj kaliskej. skoda ze si aj ostatni slovenski sportovci tak neveria

SVK4EVER!!!

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 22.08.2008 15:33:15

no tak dnesnym striebrom sa pre slovensko konci olympiada. myslim ze nasi vobec nesklamali, ziskali sme mnoho medaili, a to este zopar medailovych adeptov zbabralo svoju disciplinu (hrasnova-kladivo,kmetova,kohlova- C2, bartekova-trap, a este by sa urcite niekto nasiel). je to vsak nasa najlepsia olympiada a o 4 roky v londyne sa to bude strasne tazko obhajovat, dovolim si tvrdit ze 3 zlate tam uz neziskame. ale su na to 4 roky, mozno nam za ten cas vyrastie nejaka sportova hviezda, staci ak by to bola co i len osmina z phelpsa :D :D

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 22.08.2008 16:19:20

dnes v sporte musulbes pise, ze chce ist aj do londyna, vraj tam ide aj vyhrat...no neviem. ale nech sa posnazi, ked chce. s tym phelpsom by som bol opatrny, neprekvapilo by ma, kebyze ten chlap na niecom fici. vieme, ako to bolo s jonesovou. bola nedostihnutelna, objavili sa prve nejasnosti, prestala sypat a zrazu ostala sedy priemer, bolo ale uz neskoro. co ked existuje svinstvo, ktore sa este neda odhalit, ako to bolo u jonesovej? co sa tyka slovenska, mozeme byt spokojni, aj ked ja som tipoval musulbesa a k4 na zlato. ale pan boh zaplat aj za to, co je.

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 22.08.2008 19:25:40

no je mozne ze phelps nieco sype, ale ak ano, tak v jeho pripade by som uz mozno aj ukoncil karieru, ved ziskal uz vsetko co sa da a ak sype a ono by sa to dokazalo bolo by to ovela horsie, no a musulbes? no ten chlap bude mat v londyne uz 40 rokov, tak neviem do akej miery je v tom zapaseni podstatny vek, mozno sa to bude dat :D

mrkvaTn
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:06

Príspevok od užívateľa mrkvaTn » 27.08.2008 00:07:00

mattpro napísal:no je mozne ze phelps nieco sype, ale ak ano, tak v jeho pripade by som uz mozno aj ukoncil karieru, ved ziskal uz vsetko co sa da a ak sype a ono by sa to dokazalo bolo by to ovela horsie, no a musulbes? no ten chlap bude mat v londyne uz 40 rokov, tak neviem do akej miery je v tom zapaseni podstatny vek, mozno sa to bude dat :D
no neviem, ale phelps je jediny športovec ( ten z najlepších ), ktorý nemal nikdy podozrenie na doping. Bol počas olympiady deväť krát kontrolovaný na doping a nič (raz pred suťažmi a osem krát po medaile). Neveril som tomu, že to prekoná, ale klobuk dole pred ním.

Napísať odpoveď