Fans AS si idealizujú situáciu mužstva a klamú seba ?

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2674
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Fans AS si idealizujú situáciu mužstva a klamú seba ?

Príspevok od užívateľa Luboš » 08.08.2008 09:53:15

padol tu názor /erik/, že sa všetci fans klameme a idealizujeme si situáciu v našom mužstve resp. v AS Trenčín

ja si to nemyslím...po minulej sezóne sme práve všetci realisti a tak sa aj na to pozeráme....ale tešíme sa z každého maličkého krôčika, peknej akcie, prihrávky, šance, gólu a víťazstva

určite je ale dôležitý príchod Galáda ako trénera

či bude tento vývoj a smer správny, ukáže len čas a ďalšie a ďalšie zápasy

a všetci samozrejme chceme, aby sme vyhrávali a postúpili....či to bude tento rok, to neviem...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 08.08.2008 21:13:10

Tiež mám dojem, že sa tu všetko idealizuje. Asi treba ešte dáky týždeň, aby viacej ľudí v Trenčíne získalo lepší prehľad. Futbal ako taký v mojom rebríčku klesol na úplne dno. Postúpime iba vtedy, ak sa naplní info čo mám ja a to v kľude prezradím, že sa Corgoň liga rozšíri na 16 účastníkov. Nájdu sa tu aj iný, ktorý konečne začnú normálnu debatu, ale nie tak, ja viem a nepoviem, ale jednoducho to sem napíšu, či už hráči AS alebo len fanúšikovia. Rád sa zapojím aj do diskusií o tréneroch, tréningoch, hráčoch a pod., ale len keď to bude ozaj podnetná diskusia.

Užívateľov profilový obrázok
riomare11
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 03.02.2008 20:07:59

Príspevok od užívateľa riomare11 » 09.08.2008 10:47:47

idealizuje klamu samy seba bodka :) aa asi aj sam seba klamem:):)

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 09.08.2008 19:59:52

niektori ludia sa nechaju opit rozkom...ze lubos. Ze Rybnicek so svojou partiou potopili futbal v Trencine nepochopia niektori ludia ani ked zostupime do okresnej sutazne, zburaju stadion, predaju licenciu do Zamaroviec alebo neviem co este horsie...A kazdy kto akoukolvek formou podpori toto vagabundstvo, ma na prstoch koniec futbalu v nasom meste. Uvedomujem si, ze jednym z nich som aj ja...tym, ze sem prispievam:( Lebo tu uz nie je o com...tu dosli slova!

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 10.08.2008 10:44:44

Mozno by otazka skor mala zniet ci si nahodou hraci neidealizuju svoje ucinkovanie v prvej lige :?: mne to tak zatial pripada :!: po dvoch zapasoch sa asi vznasali na oblaciku uspokojenia a vo vlasoch im vial vetrik vlastnej dokonalosti a neporazitelnosti... to ze profesionalnym hracom nestacia dva vyprasky na to aby laskavo zliezli z tohto oblacika na pevnu zem je pre mna nepochopitelne :evil: neviem ci si myslia ze prva liga je oproti CL brnkacka, kde staci zahrat 15-20 minut a potom sa mozu iba spokojne viest. Taktisto nedokazem pochopit kde je disciplina tymu? 4 cervene karty za 4 ligove duely plus jeden poharovy, to je dost aj pre silne zaludky, najma pri zjavnom fakte toho ze na lavicke su hraci, ktori zakladnu jedenastku zatial nedokazu ani len trocha nahradit... no a ked sa k tymto nahradnikom pridaju este aj mizerne vykony nasich klucovych hracov, tak je katastrofa typu Vrable a Lucenec na svete (o kvalitach Interu nepochybujem, cize tam viem prehru akceptovat).

ja uz som davno ruzove okuliare zahodil a myslim ze pomaly zacnem vytahovat cierne-slnecne, pretoze ak sa pani futbalisti nespamataju, tak zachvilu sa na to nebude dat pozerat ani cez zvaracsku prilbu.

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Predpoveď počasia

Príspevok od užívateľa erik » 11.08.2008 06:40:41

No a máme za sebou ďašiu facku. Začíname sa vyhovárať na rôzne veci ( rozhodcovia, možno SFZ, zachvíľu to bude čas zápasu a nakoniec možno na guľatosť lopty.) Nechceme však vidieť to PODSTATNÉ. Absolútne nefungujúci futbalový klub ašpirujúci na postup do Corgoň ligy. Dokedy chceme takéto pokračovanie argentínskej telenoveli ( alebo holandskej). Je najvyšší čas, riešiť ROZUMNE túto situáciu. Inak Trenčín sa stratí z futbalovej mapy Slovenska.

rudlaizihno
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:06

Re: Predpoveď počasia

Príspevok od užívateľa rudlaizihno » 11.08.2008 06:51:45

erik napísal:............ Inak Trenčín sa stratí z futbalovej mapy Slovenska.
mozno o to urcitej skupinke "Ling, Ryba" prave ide .... vstupom Holanskeho fantastickeho futbalistu, futbal v TN definitivne skoncil, !!!!!!!!!!!!!! nie je mozne aby za dva roky ak niekto chce nedokazal pozliepat muzstvo, ktore by aspom hralo futbal na ktory sa da ako tak pozriet, ale toto co predvadzaju je ucelove (preto odist z klubu) alebo je to totalna neschopnost (taktiez odist z klubu) tu nemaju co robit

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2674
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 25.08.2008 08:57:39

Vyjadrenie trénera Galáda po zápase s Prievidzou v Športe :

Sme smutní. Musíme prehodnotiť cieľ a nehrať pod tlakom, ale pre radosť, ktorú momentálne nemajú ani hráči ani diváci. Trenčín patrí do ligy, ale bude potrebné najprv vybudovať mužstvo.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

rudlaizihno
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:06

Príspevok od užívateľa rudlaizihno » 25.08.2008 10:31:38

omyl ..................AS Trencin s tymto vedenim a tymto muzstvom nepatri do 1.ligy a mam obavy aby ustal aj terajsiu sutaz lebo sa to zacina dost dpoooost podobat ucinkovaniu v minulorocnej sutazi.... a spravne pan Galad treba prehodnotit ciele v klube lebo mozno zabavne centrum by malo vacsi prinos pre meste :lol: :lol: :lol:

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 28.08.2008 09:54:51

Vzdy sa caka od muzstva ktore padne do nizsej sutaze ze postupi co najskor spat. Toto sa deje aj v AS . Urcite nie su to iba tlaky od fanusikov ale i od sponzorov resp. ludi ktory davaju peniaze do klubu.V podstate je sozona rozbehnuta a pozicia klubu zatial nie az taka aku mnohi ocakavali.
Je tu vazny a silnu konkurent v boji o postup a tomu momentalne hra do karat sucastne rozpolozenie klubu. Prevazuje herna nepohoda akosi sa hra strnuto presne tak ako sa hra pod tlakom.. Je mozne ze to nemusi vyriesit jeden zapas ktory sa vydari.. Je to problem psychologicky problem a urcite z casti aj problem kvality kadra.
Nic nie je stratene preto je najdolezitejsie aby prisla pohoda do muzstva.
Je potrebne si urobit poriadok v hlave... pretoze mnohi neprejnici teraz maju dostatocne argumenty na to aby tvrdili ze to postavenie je pricinou kvality hracskeho kadra co mozno z casti pravda asi i je ...
pravda sa zle počúva

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

V jednote je sila

Príspevok od užívateľa erik » 28.08.2008 12:18:02

D.R. House je v seriáli lekár génius. Predpokladám, že aj abonent pod jeho pseudonymom má čosi pod čapicou. Ak hovorí o neprajníkoch trenčianskeho futbalu, tak skutočnosť je taká, že sú neprajníci trnavského, nitrianskeho, žilinského atď. No skutočnosť je taká, že tento klub bojuje o holú existenciu už pár rokov a dá sa povedať, že úroveň klubu má klesajúcu tendenciu. Kto zastaví tento úpadok? Určite nie toto vedenie, títo majitelia a bohužiaľ ani mesto Trenčín ako jeden z významných sponzorov. To chce nových ľudí, ktorí vedia, chcú a môžu. A hráči, sú takí akých kúpili alebo vychovali, čiže nedisciplinovaní

Oukej, povedzme, ze hracom chyba motivacia. Preco? Nemame spravneho trenera? Mozno, ale uvedomme si, ze pokial SFZ bude vladnut ta sucasna zberba, futbal bude podpriemerný a skorumpovaný. Chybaju hracom plne tribuny? No asi hej, ze? Ludia ale pod sucasnym vedenim na futbal chodit nebudu, a uz vonkoncom nie na súčasnú úroveň. A potom je tu dalsi faktor - vstupne. Ako to volakto zo SFZ povedal "nemozeme ist so vstupnym pod cenu" - spravne, nemozete, ale Váš futbal v sucasnosti nema ziadnu cenu, preto by vstupenky na jednotlive zapasy mali davat (takmer) zadarmo.

Pre koho hraci vlastne hraju? Pre funkcionarov a tych 15 novinarov, co pridu na kazdy zapas, ked jej vysledky aj tak nikoho nezaujimaju a ked k tomu este dostavate peniaze, ktoré prevyšujú zárobky divákov

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 02.09.2008 08:29:53

iba tak premýšľam, či si kapitán AS Knapp ešte stále myslí, že nie je čas na nervozitu, lebo ak on nie je nervózny, tak ja potom som aj za neho. Zároveň premýšľam aj nad skutočnosťou, či výsledky a hlavne prevedená hra z prvých dvoch kôl bola iba akási šťastná zhoda náhod, že to hráči už odvtedy nedokázali zopakovať, ba čo viac ani len sa k takým výkonom priblížiť. Ako by nám teraz bolo dobre, keby sme aj dva góly za zápas dostávali, len hlavne, aby sme aspoň o jeden viac dali... lenže zdá sa, že s odchodom Csabu H. z klubu odišla aj pohoda, futbalové umenie a aj ten povestný kúsok šťastia :(

Užívateľov profilový obrázok
ghoul
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 13.01.2008 10:39:17

Príspevok od užívateľa ghoul » 03.09.2008 09:11:42

je mozno pravda ze csabovym odchodom odislo vsetko,ale ani dve vitazstva v uvode ma nepresvedcili..len si spomenme..uvodny polcas bol ako z rise snov,dali sme 5 golov,-presadili sa aj dvaja obrancovia..ale po prestavke mi usmev zamrzol ,nasi prestali hrat a uz sme len inkasovali,konecny vysledok 5:2 a domov som siel so zmiesanymi pocitmi.Nasledne sme vydreli,alebo utrpeli vyhru s podbrezovou,prehra na interi po dvoch cervenych kartach sa este dala ako tak ospravedlnit,ale ja som nad nasim timom zlomil palicu po prehre s lucencom,pretoze doma nemozme prehravat ,a uz vobec nie s lucencom - pri vsetkej ucte k nim. Vypadnutie vo Vrabloch,strelecka impotencia s prievidzou,v rimavskej sobote a ani neviem ako nazvat ten vyprask v Sali..suma sumarum,v tejto sezone som spokojny s jednym polcasom. A to som vobec neni narocny divak :!: Zatial je tato sezona rovnako zla ako minula,v tabulke sme velmi nizko,mame viac prehier ako vyhier a to hrame s prvoligistami,v jednom pripade dokonca aj s druholigistom...Nevidim ziadne zlepsenie a sam sebe sa cudujem ze na ten futbal este chodim.. :roll: :roll:

Max Duke
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 11.03.2008 12:55:51
Bydlisko: Považská Bystrica

Fanúšik

Príspevok od užívateľa Max Duke » 03.09.2008 10:22:18

Pozriem na Astn.sk a čo nevidím... Iba ďaľší z radov článkov prehrali sme to je pravda a hurááá do ďaľšieho zápasu.... Nikde ani zmienka o dôvodoch, príčinách, riešeniach, zodpovednosti. Zase len o tom ako to skúsia zase zmeniť v ďaľšom zápase... Už takéto články pomaly odmietam čítať... Ja chcem čítať o posilách alebo odvolaniach nie takéto kraviny :!: :!: :!: :(
Lopta je guľatá. Zápas trvá 90 minú, všetko ostatné je teória.

Užívateľov profilový obrázok
rudeboy
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 09.05.2008 09:23:41

Príspevok od užívateľa rudeboy » 03.09.2008 14:39:06

Som fanusik a verim svojmu klubu, aj ked ho maju v rukach ludia, ktori ho maju vyzera to tak v pi.i, aj ked zan hraju ho.na, ktoré dostali debakel aj v nemsovej, aj ked 1500 divakov je velka navsteva, aj ked sa nam rozpada stadion a aj ked pivo capuju len na jednom mieste.
Co uz. S trencianskym futbalom som zazil jednu krasnu sezonu 97/98 (dufam, ze sa nemylim a je to ta postupova :lol: ) a potom este dve-tri velmi vydarene. Na futbale v trencine som sa bavil a zazíval som tam skvele pocity stastia a radosti. A teraz ked je to uplne na pi.u, neobratim sa mu chrbtom. Hraci a funkcionari sa menia, ale klub vydrzi (i ked na svk to platit nemusi)
Ked mozem na futbal idem a ked budem moct pojdem aj ked budeme kopat tretiu triedu sever.
Ale ja verim, ze vsetko zle sa na dobre raz obrati 8)
Jedno mesto, jeden klub.

Napísať odpoveď