4.kolo : AS Trenčín-Lučenec 0:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 07.08.2008 16:50:13

no tak v sobotu nevyhrame, Bez Godala,Kaspraka a Hloha to bude max, remiza 1:1, a mozno aj prehrame :(

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 07.08.2008 17:17:34

mattpro,
nevidel by som to tak čierne....zápas musíme vyhrať aj bez týchto hráčov....

Dnes som sa stavil na tréningu po 10.30 hod....boli rozdelený na dve družstvá, najskôr hrali proti sebe a potom trénovali rýchlu strelbu z vnútra šestnástky, kde sa v bránke v rýchlom intervale striedali všetci traja brankári.....chlapcov to viditelne bavilo a sledovať hlučného Vrabca a stále vysvetlujúceho a kritizujúceho Galáda bola pekná podívaná... 8)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 07.08.2008 17:32:02

vrabec aj vie rozpravat? :D

ale teraz vazne, toto asi fakt prehrame. obrana cogley, peciar, olej... szorada musi trafit slak, nieco uhrat s takymi uchami :roll: a kto nahradi hloha? asi bude od zaciatku hrat bubenko :roll: po 20 minutach ho odvezie zachranka s akutnym infarktom. vzhladom na albrechtove ponatie hry zrejme bude lucenec hrat agresivny a behavy futbal. uz teraz bubenka lutujem :? nezabudajme, ze lucenec sa minuly rok pohyboval okolo 4-5 miesta :!: takze to vobec nevidim ruzovo ak este aj bude 27 v tieni, zbohom rodina...

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 07.08.2008 17:45:06

tak ale slak to trafil...vratim sa z dovolenky a prve co citam - Inter nas vyprasil (dvaja vyluceni) a potom este aj ta hamba hamb vo Vrabloch :? :? :? co maju hraci predcasne prazdniny??? alebo im nebodaj Ivan dovolil lietat v oblakoch po dvoch vitazstvach?
tak proti Lucencu necakam nic ine len jednoznacne vitazstvo, vlastne rozzut supera a vyplut ho na zem skrceneho ako novinovy papier :twisted:

Užívateľov profilový obrázok
AS-ák
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 19.03.2008 23:20:57
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa AS-ák » 07.08.2008 19:47:07

No myslím si že wýkon to nebude bohwiečo ale tak ked chceme postúpiť tak musíme wyhrať, je jedno ako ale musíme... a Myslím že aj wyhráme... Ale bojím sa tej obrany, Čogley ten to ešte ako tak uhrá, ale tá ľawá obrana newiem newiem... Môj tip 2-0
ANI TAK NEBOLO, ANI TAK NEBUDE.

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 07.08.2008 20:24:40

AS-ák napísal:No myslím si že wýkon to nebude bohwiečo ale tak ked chceme postúpiť tak musíme wyhrať, je jedno ako ale musíme... a Myslím že aj wyhráme... Ale bojím sa tej obrany, Čogley ten to ešte ako tak uhrá, ale tá ľawá obrana newiem newiem... Môj tip 2-0
Si myslíš, že nedostaneme gol?! :lol:

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 07.08.2008 20:56:51

Gol dostaneme. Teraz jeotazkou, kolko.
Tip je 3:2
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
AS-ák
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 19.03.2008 23:20:57
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa AS-ák » 08.08.2008 11:21:06

Myslieť si to môžem :D... Ale realita bude asi iná...
ANI TAK NEBOLO, ANI TAK NEBUDE.

Užívateľov profilový obrázok
riomare11
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 03.02.2008 20:07:59

Príspevok od užívateľa riomare11 » 09.08.2008 10:50:01

idem prvy x na futbal v prvej lige.dufam ze neprehrame.to ze nam chybaju hraci to nevadi aj tak musime mat kvalitnesie muzstvo ako ma lucenec.a boh vie ci uz niekedy hrali na umelej trave --hungary--

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 09.08.2008 19:23:35

Hanba.... :cry:

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 09.08.2008 19:31:27

Otrasný zážitok....a tá rana päsťou od Bubenka, tak k tomu nemám slov... :evil:
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

bangy
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 09.02.2008 18:25:56
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa bangy » 09.08.2008 21:07:34

sorry pani dnes som to nestihal tak teda ako sme hrali a kto dal goly teda ak sme niaky dali
My sme Trenčania šalalalala

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 09.08.2008 21:32:20

pani, mohli by ste mi niekto povedat kto to dnes hral proti Lucencu? lebo ja mam pocit ze asi budem potrebovat okliare alebo sosovky... to bolo nieco otrasne co som videl od nasich futbalistov :evil: :evil: :evil: takto sa hra o spicu tabulky? toto akoze chce byt nasadenie? kurna ja by som ich hnal, s vidlami do pola :!: :!: :!: to ze sa poslednych cca 15 minut spamatali a zacali akoze dobijat superovu branu bolo trocha malo. k Bubenkovi sa ani nevyjadrujem, on si moze tou pastou bachat akurat tak do hlavy - sak hral otrasne, akoby mu prvykrat ukazali co je lopta a ihrisko o cervenej sa ani nebavim. Cogley ma totalne sklamal - hral mozno 50% toho co je schopny a o dalsich panoch ani nehovorim - Luksik, Gergel, Knapp a dalsi... som sklamany a znechuteny. zase sa vraciame do starych zabehanych kolaji :!: :?:
no a este mi neda jednu vec nespomenut, ako moze vobec mat nejaka slovenska liga uroven ked v nej mozu piskat taki niktosi ako ti traja pani v cervenom??? sak to je rozhodcovsky odpad storocia - to by ani na skladke nechceli! fak nenachadzam jedine pozitivum.

a este jedna vec... sme najtrestanejsie muzstvo prvej ligy a myslim ze aj CL - co sa s tym zacne robit??? ja by com za to strhol vyplatu a hotovo!!! a inak som zvedavy s akou jedenastkou chce ist Ivan do RS :idea:

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

Príspevok od užívateľa Véna » 09.08.2008 22:09:10

Hrůza!!! Volešák-jak kdyby ho v DEN HAAGU nakazili šak otřes!! zařve mááám a nic, sůpeřovi auty do ruk boxuje! Čogley- slabý výkon snažil sa hrát do předu a nedal ani jeden centr!! Szorád- asi nejlepší výkon z celého týmu takový lepší průměr! Peciar- takový neistý mohl dat za stavu 0:0 gol hlavů a mohlo to byt jiné! Olej- nejistý moc kazil ! Bubenko- hrůza za tu červenů tak stop na 5 zápasů minimálně a pokuta, parádičky 0/5 zamotal sám sebe nejslabší výkon a ty rohy- oblůčky brankářovi do ruk! Katastrofa! Knapp- tak jako jediný běhal ale neměl svůj den když neměl komu nahrát, co měl dělat! Gergel - nešlo mu očividně mu chyběl Hloho neměl svůj den to sa stává každému! Lukšík- neviditelný nic neuhrál slabé! Depetris- vůbec nebyl vidět nedostal přihrávku, prohrával osobní souboje, strašně pomalý! Šebek- ten jak kdyby tam ani nebyl to jako žádné nebezpečí od něho nehrozí!
No a rozhodčí tak to sem už dlůho neviděl! Bylo mně z toho špatně! Ten by si neměl zapískat tak do konca podzimu! A je špatné když máme na lavičce jednoho útočníka! A to eště neškodný Križko! No a k tým dvum sa nemusím vyjadřovat! A podle mna STŘELY NA BRÁNU 0:1 nebo víc sem toho nepostřehl! Su velice zklamaný! Majů štěstí že jim nikdo neutékl v tabulce! Ted to musíja venku dohnat!
AS do toho!!!

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 09.08.2008 23:32:04

Mozno som chcel vidiet muzstvo, ktore znovu zabojuje a vezme superovi vsetky body. Ved po dvoch zbabranych zapasoch by to bolo ziaduce. No videl som vsak len jedneho hraca, co sa snazil a bojoval. Bol to BUBENKO, ktorí vsak svojimi vykonmi v predchadzajucich zapasoch a "hrdinskym cinom" na konci dnesneho zapasu dal o sebe vediet, ze bojovat vie, ale za Inter, lebo ten maju ako srdcovku v rodine. Je treba takato "posila" v Trencine???
Ako tu uz bolo pisane vykony rozhodcov to bola znovu parada. Kazde zjajknutie hraca z Lucenca bolo automaticky odpiskane ako faul, ozaj su to nestranne osoby, no zial vsetci asi fandia superom Trencina. Ale aby som bol objektivny jedno presne rozhodnutie tam bolo. Cervena karta pre Bubenka bola uplne zasluzena, ale to je na zapas mizerna bilancia, no hodna hesla SFZ "spojme sa pre futbal"pravda pani z komisie pre rozhodcov.

Napísať odpoveď