Maďarské vlajky na našich štadiónoch

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Maďarské vlajky na našich štadiónoch

Príspevok od užívateľa janoas » 25.07.2008 19:40:52

Čo si o tom myslíte? :x

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 25.07.2008 19:49:22

kaslat na to, lebo akonahle sa s tym nieco bude chciet robit zava na to slobodou prejavu a nazoru atd... ale je to absolutne sproste a primitivne... iba idiotski madarski nacionalisti si liecia komplexy a spominaju na slavne casy uhorska plne zaostalosti, diskriminacie a bohvie coho este... taketo veci by na futbal nemali patrit...ale zial trianon zda sa je stale moc cerstvy nato aby sa podaktori madari uz na tuto zalezitost raz a navzdy vysrali a starali sa iba o seba a o svoju krajinu ktora sa im pomaly rozpada. :x :x :x

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 25.07.2008 20:10:54

Balrog napísal:kaslat na to, lebo akonahle sa s tym nieco bude chciet robit zava na to slobodou prejavu a nazoru atd... ale je to absolutne sproste a primitivne... iba idiotski madarski nacionalisti si liecia komplexy a spominaju na slavne casy uhorska plne zaostalosti, diskriminacie a bohvie coho este... taketo veci by na futbal nemali patrit...ale zial trianon zda sa je stale moc cerstvy nato aby sa podaktori madari uz na tuto zalezitost raz a navzdy vysrali a starali sa iba o seba a o svoju krajinu ktora sa im pomaly rozpada. :x :x :x
Ešte že tomu všetkému nenasadili tí Maďari "čerešničku na torte" = pálenie slovenskej vlajky :x
Naozaj je to hanba, niekedy sa ani nedivím luďom čo nemajú radi Maďarov a sám som zvedavý ako to tam bude vyzerať keď tam bude hrať Slovan. Každopádne tým maďarským vlajkám bude onedlho koniec, Janko Slota už určite štartuje tank :lol: :lol: :lol:
Každopádne opakujem ešte raz, je to hanba, nielenže ten klub ani nemal hrať CL, nielenže v celom tíme nie je skoro žiadni Slovák tak ešte toto... :cry:

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 25.07.2008 20:34:34

janoas,
presne tak :wink:
ukazeme ze my sme charakterni a naucime sa "ria ria hungária" alebo ked ani to nepomoze tak potom uz len ten Janko alias tankovy prapor :lol: :lol: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 25.07.2008 20:35:38

Balrog napísal:janoas,
presne tak :wink:
ukazeme ze my sme charakterni a naucime sa "ria ria hungária" alebo ked ani to nepomoze tak potom uz len ten Janko alias tankovy prapor :lol: :lol: :lol:
:wink: :lol: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 25.07.2008 20:40:01

mna len udivuje skutocnost, ze v madarsku sa nenajde slovak (a nech mi nikto nehovori ze tam nie su) ktory by chodil po futbaloch alebo bohvie kade a zapaloval by tam madarske vlajky a skandoval na slavu trianonu a podobne... to sme vazne az o tolko lepsi? teda to vlasne ani nemala byt otazka ale skor konstatovanie, takze to sme vazne o tolko lepsi! alebo rozumnejsi :wink:

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 25.07.2008 20:42:23

Balrog napísal:mna len udivuje skutocnost, ze v madarsku sa nenajde slovak (a nech mi nikto nehovori ze tam nie su) ktory by chodil po futbaloch alebo bohvie kade a zapaloval by tam madarske vlajky a skandoval na slavu trianonu a podobne... to sme vazne az o tolko lepsi? teda to vlasne ani nemala byt otazka ale skor konstatovanie, takze to sme vazne o tolko lepsi! alebo rozumnejsi :wink:
Nedávno bol v Maďarsku prieskum podla ktorého vyplýva, že väčšina Maďarov si myslí, že im bolo ukradnúté územie! :x
Fakt hrôza, ešte si vytvorili aj vlastnú gardu.... :x

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 25.07.2008 20:47:10

no ta garda tak to ani nekomentujem... u nas bola Slovenska pospolitost zakazana, ale madari mozu vsetko, to len slovaci vzdy stiahnu chvost a postrato sa chulia v kute :x je len vidiet aki uzkoprsi a zaroven obmedzeni dokazu byt ludia---hlavne ze v charte OSN je ustanovene pravo narodov na sebaurcenie... a takato krajina je clen OSN a EU... no comment.
plus co ma naozaj dostalo a zostal som z toho sokovany, ze v madarsku nie je trestny cin hajlovanie :shock: :shock: :shock: to je len vidiet ze tam nielen iredentizmus a extremny nacionalizmus nie je zakazany ale skor je podporovany :!: :!: :!: alebo prinajmensom tolerovany co v konecnom dosledku vyjde narovnako...

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 25.07.2008 20:50:27

Balrog napísal:no ta garda tak to ani nekomentujem... u nas bola Slovenska pospolitost zakazana, ale madari mozu vsetko, to len slovaci vzdy stiahnu chvost a postrato sa chulia v kute :x je len vidiet aki uzkoprsi a zaroven obmedzeni dokazu byt ludia---hlavne ze v charte OSN je ustanovene pravo narodov na sebaurcenie... a takato krajina je clen OSN a EU... no comment.
plus co ma naozaj dostalo a zostal som z toho sokovany, ze v madarsku nie je trestny cin hajlovanie :shock: :shock: :shock: to je len vidiet ze tam nielen iredentizmus a nacionalizmus nie je zakazany ale skor je podporovany :!: :!: :!:
To áno, dokonca Maďari sa v školách, na základných školách učia ako tu oni žili odjakživa a potom prišli tí "hlúpi" Slováci a zobrali im územie... :x
Potom sa nečudujme, že to tam vyzerá ako vyzerá, keby to čo sa učia bola aspon pravda, ale je to lož, skôr to bolo naopak :idea:
Inak ako tak pozerám asi Maďarov nemáš moc v láske čo?! :D

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 25.07.2008 21:01:21

No co cakas ked ucebnice slovenskych dejin nam pisali bud cesi alebo madari :lol:
neda sa povedat ze by som ich nemal rad...iba takych ako napr. v dunajskej, co za kazdu cenu musia provokovat a ohanat sa madarskou kartou. inak madarsko ako krajina mi nevadi vobec, len individua tohoto druhu a samozrejme politici ktori si takouto cestou vytlkaju politicky kapital - vid SMK :wink: cital som raz jednu velmi dobru knihu na temu slovensko madarske vztahy, historia a atd... tak som sa pri nej nasmial...aj keby len polovica z toho co tam bolo napisane bola pravda tak madari by sa mali od hamby pod zem prepadnut - teda aspon ti konfliktovchtivi:D

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 25.07.2008 21:04:16

su ludia a ludia ako na SVK tak aj v HUN sa najdu ludia ktori to maju vygumovane....

pracoval som vo svojom zamestnani aj s madarmi a musim povedat, ze tak isto boli niektori ini ako druhi....ale tak isto to boli aj slovaci....
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 25.07.2008 21:04:30

Mám pocit, že aj ja som mal niečo podobné v rukách.... :lol:
Konfliktochtiví, niekedy mám pocit,, že takí sú všetci, aj keď je pravda, že väčšina Maďarov taká naozaj je.... :x

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 25.07.2008 21:08:21

Musu napísal:su ludia a ludia ako na SVK tak aj v HUN sa najdu ludia ktori to maju vygumovane....

pracoval som vo svojom zamestnani aj s madarmi a musim povedat, ze tak isto boli niektori ini ako druhi....ale tak isto to boli aj slovaci....
T každopádne, ale v Maďarsku ich je niak moc nemyslíš?! :D

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 25.07.2008 21:09:11

no sak zahrame si z beckom dunajskej tak budeme mat moznost uvidiet to (dufam ze nie aj pocitit to na vlastnej kozi :? )... najma vyjazd bude zaujimavy :wink: ale ako tu bolo napisane su ludia a ludia a obidva druhy najdeme aj tam aj tam---otazka je len ktorych je kde viacej :idea:

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 25.07.2008 21:10:49

Balrog napísal:no sak zahrame si z beckom dunajskej tak budeme mat moznost uvidiet to (dufam ze nie aj pocitit to na vlastnej kozi :? )... najma vyjazd bude zaujimavy :wink: ale ako tu bolo napisane su ludia a ludia a obidva druhy najdeme aj tam aj tam---otazka je len ktorych je kde viacej :idea:
Takých Slovákov je málo, velmi málo oproti tým Maďarom, každopádne v Dunajskej Strede Trenčanov určite nebudú výtať so segedinom alebo gulášom v tanieri :lol: Možno ak by v tom bola otrava :lol:

Napísať odpoveď