Maďarské vlajky na našich štadiónoch

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 06.11.2008 14:34:33

ikotn - to, ze mali zo sebou vlajky s fasistickymi symbolmi a aj sa tak prejavovali je predsa kazdemu jasne!
Ale ty si zrejme nepochopil, ze ten zasah nebol reakciou na toto, ale policia ho odovodnuje niecim, co zatial nijak nedokazala (a ani nedokaze, pretoze taky dokumentacny material proste neexistuje).

A tie vlajky a ostatne veci, co spominas tam predsa viseli uz pred zapasom, takze policajti ich velmi dobre videli a registrovali. Tak preco myslis, ze zasiahli az niekedy v 17-tej minute?! Vsak sa nad tym zamysli. Keby chceli, tak im tie "kontroverzne" predmety zabavia uz pred zapasom, pripadne hned po vyveseni. Cize tu pleties uplne inu vec s tou, co bola podla policie pricinou zasahu.

mrkvaTn
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:06

Príspevok od užívateľa mrkvaTn » 06.11.2008 14:58:46

ikotn: čo ty trepeš. A ta slovanisticka vlajka Ultras skinheads pressburg. to tam dali maďari slovanistom na plot, a bi a bi madara do hlavy, smrť madarom to tiez kricali madari, že? Tak ako hanobili madari tak hanobili aj slovanisti, preco potom dostali iba madari. A podla vyšetrovania 3 maďarsky fans, kričali na policajtov nacik. To sú profesionálny policajti keď za nadávky zbijú cely sektor. (To by mohli bit každého naokolo. Však kto nenadáva na policajtov). A nepozeraj sa na to s tej stránky že sú to madari. Ja som tiež rad že dostali na hubu (ktorý slovák by nebol). A k tým vlajkám, to sa zhodneme nemali tam čo robiť. A k tým bakulam všetkého druhu, boxerom, nožom a pod. veciam, verím tomu že to mali aj slovanisti, len ich nikto neprehľadával.

mrkvaTn
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:06

Príspevok od užívateľa mrkvaTn » 06.11.2008 16:56:30

http://www.prop.sk/madari_neexistuju.html
Obyvateľstvo Maďarska je v Európe anomáliou.

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 06.11.2008 17:16:06

ehm ...mrkva...
Clankami z tohto servera by som zrovna nepresviedcal :)
je to podobny server ako beo.sk . Par nacionalistov si tam lieci komplexy menejcennosti prekrucanim historie, tak ako im vyhovuje. Ale staci priemerne inteligentny clovek, ktory si dokaze dat dokopy 1+1 a nenecha sa ovplyvnit tymto zavadzanim a tuto propagandu im velmi rychlo prekukne...

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 06.11.2008 19:11:30

Ja by som povedal že dostali aj slovváci teda Slovanisti a to ešte pred štadińom. A mimochodom bolo zadržaných cca 38 osôb z toho bolo 26 slovanistov
Ked si dobre pozrete niektoré tie záznami zo zásahu tak je tam krásne vydno ako pár maďarov búši do policajtov a napáda ich. A tý môžu biť radi že viviazli v najhoršom prípade s rozbitou gebulou.
Všetci maďari stále iba protestujú a vyplakávajú, napádajú slovákov kričia po nás že sme fašisti bez vlastnej zeme a to si máme nechať???
Keby my dostaneme na hubu v maďarsku tak držíme huby a sme radi že je klud.
Nechcem tu hovoriť že ten zákrok mal byť, ale asi mal no nie v takej podobe v akej bol.
Boli tam fanúškovské emócie z jedenej aj druhej strany, ale myslím že podstatnú zásluhu na tom mali maďari, žijem na slovensku tak hádam nebudem vešať maďarskú zástavu a kričať nech žije Felvídek či čo to.
Pre mna za mna nech si tu žijú, pracujú ale nech rešpektujú krajinu v ktorej žijú jej zákony, úradný jazyk ... .

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 07.11.2008 09:24:08

zasah bol aj proti slovanistom, este pred zapasom, takze nechapem, preco tu hovoria madari, ze len ich bili. a tie vlajky? no, u nas to je tak, akoby nevedeli bezpecnostne zlozky rozlisovat nacisticke symboly. ano, ta slovanisticka tam tiez nemala byt :? ale na to pamata uz novy zakon, ktory vravi, ze modifikovane zastavy zakazuje. len teraz neviem, ako to s nim je, lebo na ta3 vraveli, ze su zakazane len modifikacie a v "modrej" pravde zas, ze narodne zastavy su zakazane vseobecne :roll:, respektive, ze "cudzie statne symboly" su zakazane, tak neviem. pravda je aj to, ze mali skontrolovat kazdeho, co isiel na stadion uz pred zapasom. mohli monitorovat aj prijazdove cesty do ds, ved kalinak vravel, ze mali avizo od madarskej policie, aki "narodovci" sa chystaju na "felvidek" moze to vyzerat tak, ze sa dalo bitke predist a bola len preto lebo fizli si chceli "buchnut do madara" legalne. kazdopadne bol zasah opravneny, lebo sa prejavoval fasizmus, ci sa to dalo riesit aj inak, prevenciou je ina debata

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 07.11.2008 09:39:50

mrkvaTn napísal:http://www.prop.sk/madari_neexistuju.html
Obyvateľstvo Maďarska je v Európe anomáliou.
toto ma szlota janos ako domovsku stranku na svojom pc :mrgreen:

mrkvaTn
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:06

Príspevok od užívateľa mrkvaTn » 07.11.2008 09:55:13

Dany: http://www.profutbal.sk/spravy/?clanok=65923 Ten posledny odstavec. 35 zatknutých a z toho 15 slovanistov. A prečo tých pár fans ktorý bušili do policajtov, nevyviedli policajti von, ale zmlátili aj tých vedľa čo nebúšili. To je riešenie zmlátiť celu skupinu. A keby ten fanúšik zomrel, čo by si hovoril?

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 07.11.2008 10:58:42

ikotn: tu mas pozmenujuci Rafajov navrh, tykajuci sa zakazu vlajok:
http://www.nrsr.sk/Dynamic/Download.aspx?DocID=291744

Ucinnost nadobudne 1. decembra 2008

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 07.11.2008 19:12:04

mno,celkom som zvedavy na zajtrajsi duel Kosic a DS,vraj tam ma prist akesi mnozstvo madarskych fanusikov...kuknem na huste.sk...

mrkvaTn
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:06

Príspevok od užívateľa mrkvaTn » 07.11.2008 19:41:15

No možno tam bude viac policajtov a sbs-károv ako divákov na zápase.

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 07.11.2008 21:47:03

mrkvaTn napísal:Dany: http://www.profutbal.sk/spravy/?clanok=65923 Ten posledny odstavec. 35 zatknutých a z toho 15 slovanistov. A prečo tých pár fans ktorý bušili do policajtov, nevyviedli policajti von, ale zmlátili aj tých vedľa čo nebúšili. To je riešenie zmlátiť celu skupinu. A keby ten fanúšik zomrel, čo by si hovoril?
Tak by zomrel jeden maďarský nacek, ktorý neznáša Slovákov, tragédia....

Mrkva, ten článok o Maďaroch som už videl a dávno, samozrejme, niečo pravdy na tom možno je, mňa samého by zaujímalo ako to s Maďarmi a Slovákmi bolo, kto tu bol na tomto území prvý atď. Už som počul verzie, že Maďari prišli z Mongolska :lol: , alebo že Huni tu už žili dávno a to my sme prišli neskôr, neviem, každopádne my sme sa v škole učili pokial si dobre pametám, niečo na spôsob tej verzie s Mongolmi... :lol:
Naposledy upravil/-a janoas v 08.11.2008 12:22:11, upravené celkom 1 krát.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 08.11.2008 11:20:24

no, vravi sa, ze slovania prisli na uzemie karpatskej kotliny v 5 alebo 6 storoci. najnovsie a zaroven najodvaznejsie tezy, vravia, ze to mohlo byt dokonca uz v 2 alebo 3 storoci... ale huni nie su priami predkovia madarov. to su stari madari, ktori prisli do karpatskej kotliny v 9 a 10 storoci. takze v case ich prichodu slovania uz najmenej 400 rokov v dunaji nohy mocili...

mrkvaTn
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:06

Príspevok od užívateľa mrkvaTn » 08.11.2008 13:29:23

janoas: škoda, že to berieš z tejto strany. Po tvojom vyhlásení nemáš ani ty daleko k nackovi. Keď budeš mať v takej situácii kamaráta, alebo člena rodiny tak si spomeň na to čo si tu napísal.

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 08.11.2008 16:22:55

mrkvaTn napísal:janoas: škoda, že to berieš z tejto strany. Po tvojom vyhlásení nemáš ani ty daleko k nackovi. Keď budeš mať v takej situácii kamaráta, alebo člena rodiny tak si spomeň na to čo si tu napísal.
Ďaleko k nackovi? Lol, len za to že nelutujem maďarských nacionalistov?!K niakemu nackovi ma prirovnávaj keď tu budem niakemu Maďarovi priať smrť atď., a nie kvôli tomu, že mi to je proste jedno, že niaky maďarský nacek zomrie.

Napísať odpoveď