Maďarské vlajky na našich štadiónoch

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 25.07.2008 21:14:58

Podla doterajsieho priebehu je jasne ze HUN su vacsi extremisti....

Myslim ale ze v lige bude este "veselo" , hlavne DAC-Slovan, Nitra, Zilina, Kosice...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 25.07.2008 21:19:50

janoas,
mozno keby sme ich my privitali šomlo haluskami tak by z toho boli tak v prdeli ze by sme aj druzbu mohli nadviazat :lol: :lol: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 25.07.2008 21:29:51

Balrog napísal:janoas,
mozno keby sme ich my privitali šomlo haluskami tak by z toho boli tak v prdeli ze by sme aj druzbu mohli nadviazat :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Drakemmm
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 29.05.2008 15:51:01
Bydlisko: Praha = Trenčín
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Drakemmm » 26.07.2008 19:52:44

Musu napísal:Podla doterajsieho priebehu je jasne ze HUN su vacsi extremisti....

Myslim ale ze v lige bude este "veselo" , hlavne DAC-Slovan, Nitra, Zilina, Kosice...
Súhlasím s tebou... dnes som na youtube pozeral zábery z duelu DAC - Trnava a tí "spoluobčania" sú tam akože dosť hustí ... samé RIA RIA ... ako keby ani nič iné nevedeli...

pre príklad:
http://www.youtube.com/watch?v=BYhQJar3YPI
--------------------------------
TRENČÍN DO TOHO!!! :-)

Užívateľov profilový obrázok
Drakemmm
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 29.05.2008 15:51:01
Bydlisko: Praha = Trenčín
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Drakemmm » 26.07.2008 19:56:52

ako zažil som DAC ešte v lige a to nejeden rok, ale na toto si nespomínam vôbec, alebo som to asi vtedy až tak neregistroval...
a to keď tam ešte vtedajšia Ozeta v r. 97/98 hrala a v druhom polčase vyhrávala 5-1, tak "fefefans" vtrhli do nášho sektoru a povzbudzovali s našimi Trenčín! Trenčín! ... tak?
--------------------------------
TRENČÍN DO TOHO!!! :-)

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 27.07.2008 20:24:23

Drakemmm: vies to je tak... ked nam vladne komunista, najvacsi zlodej v historii a nacionalista, tak sa netreba divit, ze tu vzplanuju narodnostne vasne... Ja sa tym Madarom ani nedivim, ked predseda jednej z vladnych stran otvorene hlasa narodnostnu nenavist, tak nejaka reakcia musi automaticky nastat... Ale koho si tento "hlupy" narod zvolil toho ma...

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 30.07.2008 16:17:14

Slovenský futbalový zväz by mal podľa prvej podpredsedníčky SNS Anny Belousovovej pozastaviť futbalové zápasy v Dunajskej Strede. Belousovová tak reaguje na extrémne prejavy na futbalovom zápase v Dunajskej Strede tento víkend. Na zápase Dunajská Streda – Trnava v Dunajskej Strede spievali niektorí diváci maďarskú hymnu, kričali urážky na adresu slovenského národa, oslavovali "Veľké Maďarsko" a mávali zástavami "Veľkého Uhorska".

Belousovová vyzýva Slovenský futbalový zväz, aby prešetril tieto provokácie maďarských šovinistov a nacionalistov, a aby sa dôsledne a zodpovedne venoval skupinám ľudí, ktorí zneužívajú športové podujatia na národnostné ventilovanie a propagáciu veľkomaďarských politických cieľov. "Takéto nešportové správanie na slovenských štadiónoch je neprípustné," vyhlásila podpresdedníčka jednej z koaličných strán.

Na príchod a odchod fanúšikov na zápase dohliadalo 300 policajtov zo všetkých zložiek, i jazdná polícia. K dispozícii bolo tiež vodné delo. Počas bezpečnostnej akcie sa stalo podľa polície len zopár malých narušení verejného poriadku.

Polícia obvinila 25-ročného Trnavčana z výtržníctva. Fanúšik Spartaka počas zápasu na konci deviatej minúty preskočil oplotenie sektora, vbehol do ihriska a v časti vyhradenej domácim strhol maďarskú vlajku. Jeho príklad nasledovali aj ďalší fanúšikovia Spartaka, ktorí vyšli na hraciu plochu. Pre incident hlavný rozhodca odvolal obe mužstvá z trávnika a na sedem minút prerušil stretnutie. Priestupok urobil aj 33-ročný muž z Dunajskej Stredy. Pokúsil sa preliezť plot a preniknúť do sektora vyhradeného prívržencom Spartaka Trnava. Polícia mu za to dala tisíckorunovú pokutu (33 €).

Zápas medzi DAC 1904 Dunajská Streda a Spartak Trnava skončil víťazstvom Dunajskej Stredy 3:0.

Autor: SITA :lol:



Smutné, že ešte v diskusii(na profutbale) sa nájdu takí, ktorí si ešte zastavájú tých maďarských nacionalistov :cry:

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 31.07.2008 11:00:02

Obavam sa, ze pokial bude Dunajska v lige, tak situacia bude takmer na kazdom stadione dost vyhrotena. Najblizsie hraju na Slovane a tam to moze vyzerat velmi zaujimavo.. Hlavne ked tam maju namierene aj chlapci z Budapesti.

Toto uz bude pomaly presahovat hranice "normalneho" futbaloveho vytrznictva a podla mna sa z toho zacne stavat coraz viac narodnostna nenavist. (je to pre obe strany vyborna zamienka na vyvolavanie konfliktov). No a este ked sa do toho zapletie politika (navyse tak obmedzena ako je politika SNS), tak reakcia na seba nenecha dlho cakat..

V tomto pripade neviem, co by bolo najvhodnejsie riesenie, ale pozastavenie zapasov v Dunajskej tak, ako si to Anicka Belouvsovovie zela, je dost nerealne. Zrejme bude musiet byt opat pouzita "sila" a mnohopocetne bezpecnostne zlozky...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2684
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 31.07.2008 15:21:00

Forrest,
a tanky.... :lol:
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 31.07.2008 15:24:15

Som zvedavý na vyjadrenie Janka Slotu k tomu všetkému, to zas budú perly.... :P

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 01.08.2008 08:09:59

Forrest neda mi ale nechapem preco sa furt navazas do SNS ako to ze nejaka politicka starna alebo jej predseda povie nazor na madarsky sovinizmus to je zle ?? Ku4va a co taky FIDESZ alebo jak sa to pise , SMK a podobne hviezdy madarsko-slovenskeho polityckeho neba . Ja osobne nemam nic proti madarom ako ludom ale naco sa sem tlacia ked im tu je zle nech idu do **** a cela Fradi sem ide iba provokovat s vlajkami velkeho uhorska, popieraju Trianon a su hrdy na svojich fasistickych vojakov kt. pomahali HItlerovej bande . Toto ti nevadi ????

To ze to uz nie je iba o hooligans ale o narodnosti je zle ale primarne za to mozu fans DS resp. Ferencvarosh ved oni vyvesuju Madarske statne vlajky na Slovenskom uzemi co ja berem ako jasnu provokaciu vzhladom na nasu historiu a to uz nehovorim o tym Uhorskych vlajkach .

--Toto je moj nazor--

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 01.08.2008 08:30:57

pidzej - beriem tvoj nazor. Kazdy mame nejaky.

SNS je narozdiel od FIDESZ jednou z vladnych stran a od tych sa ocakava aspon trochu diplomaticke vyjadrovanie a nie naopak- vyhrocovanie situacie. A to mi prave na tejto strane najviac vadi - ziadna politicka kultura, ziadna slusna retorika, ziadna politika... Vsetko je to len o nenavistnych vyjadreniach Janka Slopu, ktoreho mozu volit len jemu podobni krcmovi povalaci... Takyto politici nikdy nicomu nepomohli a situaciu len umelo vyhrocovali.

Keby nebol vo vladnej koalicii, tak su mi jeho smiesne vyjadrenia totalne ukradnute.. Takisto keby to bola nejaka bezvyznamna organizacia typu madarskej gardy. Ale vladna politika je o niecom inom ako o nic neriesiacich vyjadreniach... A aj toto uz Janko tak trochu pochopil (zrejme pod natlakom Roberta Najvacsieho) a uz si dava na usta pozor..

A urcite aj mne prekazaju podobne sovinisticke prejavy ako sa stali teraz v DS - ale retorikou SNS sa to nevyriesi...

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Futbal je hra

Príspevok od užívateľa erik » 01.08.2008 12:58:22

Vidieť z príspevkov, že na futbal chodia diváci za rôznym účelom. U mnohých je futbal na piatom mieste. Fakt je ten, že zaostávame za vyspelou Európou nielen v hre ale aj vybavenosti štadiónov a aj kultúrou prejavu. No a miešať do toho politiku. Politika ľudí rozdeľuje a futbal by mal spájať, no skutočnosť je taká, že aj futbal rozdeľuje. Koniec koncov klameme sami seba. Od vedenia až po ultra fans

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 01.08.2008 13:11:28

erik: ved uz tolko vsade nemoralizuj.. pises poucky ako z ucebnice Dokonaleho Sveta...

Vsade same frazy, ale riesenie nenavrhnes ziadne... Skus teda napisat ako si predstavujes ten tvoj zidealizovany pohlad na futbal a ako by sa dal realizovat v trencianskych pomeroch. Rad si precitam nejaku peknu studiu..

Moralizovat vedia aj na SFZ a vidis aky je vysledok...

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 01.08.2008 14:37:46

Forrest

s tym ze SNS je vladna strana a FIDESZ je "iba" opozicna strana mas pravdu . Ale ked si pozries preferencie SNS na Slovensku a preferencie Fideszu v Madarsku tak zistis ze tento fakt sa zmeni o 180° casom .
Nad vyrokmi zastupcov SNS sa 90% ludi pousmeje a ide dalej ale ked vyhlasi nieco Fidesz tak v Budapesti idu do ulic tisice ludi vyjadrovat suhlas s tymi vyrokmi a nemaju problem nicit mesto !!!
Vies ono je to celkom jedno co si Madari hovoria za hranicami ale ak na zvrchovanom uzemi nasho statu/republiky vyhlasuju Fradi fans ze tento stat neexistuje a ze sme ich severne uzemie tak to zavana protistatnou propagandou za ucelom zrusenia Trianonu a pripojenia nas k Madarsku .

Na temu Pospolitost - Garda sa mi nechce nic hovorit akurat tak jedno je obcianske zdruzenie bez akychkolvek prav a druhe je hnutie kt. otvorene hlasi nenavist ku vsetkym nemadarom ( Rumuni, Srbi, Slovaci, Romovia ) . Jedno je spolok bojazlivych chlapcov pseudonarodovcov a druhe je polovojenska organizacia kt. ma vlastnu firmu za ucelom obranovania Madarskeho naroda ( zamestnanci tejto firmu maju legalne zbrojne preukazy a legalne a asi aj nelegalne drzia zbrane ) .

Ktora z tychto organizacii je nebezpecnejsia ??

Napísať odpoveď