2.kolo : AS Trenčín - Podbrezová 3:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 26.07.2008 21:30:02

No dnes to bolo celkom pozerateľne.Výborný prvý polčas, druhý opäť slabší. Naši hráči mi v druhom polčase pripadali ako keby mali problém s kondíciou.Ten nový v obrane začínal trochu rozpačito, 1 gol išiel na jeho vrub, no postupne sa celkom dobre rozohral.striasol zo seba nervozitu. Hádam ked sa trochu zapracuje do mužstva bude platným hráčom. Ked budú takto pristupovť ku každému zápasu tak by to malo byť dobré. Ešte uhrať slušný výsledok na Interi a sebadôvera pôjde určite vyššie. Tei striedania neboli nejako moc úspešné. Križko nevihral jeden súboj, akurát sa podielal na tej narážačke s Gergelom pred 3 gólom, Bubenko opäť nič, Marček v závere zopár krát slušne podržal loptu a vypýtal si faul.Ked to takto pôjde určite sa bude štadión plniť viac a viac. Volešák bol nejako moc neistý,ale v závere 2 krát mužstvo podržal. stopéri štandardne i keď to niekedy zaškrípalo,Peciar sa mi javil istejší. Godál kvalitný štandard, Knap nenápadný ale výborný výkon, Gergel mu vcelku dobre sekundoval, v druhom polčase sa trochu vytratil, Depetris sa snažil. bojoval, určite bol platnejší ako Križko, Lukšík výborný, Hlohovský dobrý, ale bol by ešte lepší keby loptu rýchlejšie odovzdával a nehral toľko na vlastné tričko. Galád - výborný, neustále v akcii, stále má čo hráčom povedat, burcuje ich. Až abnormálny kontrast so Stanom, :lol:

Zabi92
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 22.03.2008 21:04:37

Príspevok od užívateľa Zabi92 » 26.07.2008 23:23:34

ja len ze gol podla mna nebol toho noveho praveho obrancu ale cisto Volesakov....nemoze predsa lopta preletet cez sestnasku len tak...inak futbal sa mi pacil len tak dalej!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 27.07.2008 00:04:38

Drakemmm,

video bude, len je trochu problem s nahodenim na stranku, kedze uz zajtra odchadzam a pridem az vo stvrtok... dalsi clovek, ktory by to vedel urobit je z KE, takze to skusime nejakym sposobom dat dokopy... ak nie, ZIAL, bude to az vo stvrtok, ale budeme sa snazit polepsit...

sorry

Užívateľov profilový obrázok
momo
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 28.03.2008 21:25:54

Príspevok od užívateľa momo » 27.07.2008 12:57:35

parada !!!!!! a to chcela ist podbrezova na postup s takym vykonom moc ani nie
futbal bol kvalitny potesil ma aj ten novy na pravo z obrany bicykel som nevidel na nasich travnikoch dost dlho a este aj 2 ked ojeb.. a vyslo mu to inak dobre doplnal aj utok tak by to malo vyzerat inak som sa v zavere aj bal o vysledok ale nastastie mame 12 hraca ( fans ) takticky to zahrali v zavere 5 minut sa nehralo to ma aj potesilo inak ale tu dimovnicu hadzat na travu nemusite -- a zarazil ma ten spravca co ju zdvihol a hodil do divakov to je pekny magor :lol:

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 27.07.2008 13:47:13

no,presne,ma tiez nastvala ta dymovnica,kurna,nechapem ako moze na vlastny (umely) travnik nieco take niekto hodit,v sektore to bolo fajn,az na ten smrad... :?

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 27.07.2008 13:49:19

klobuk napísal:no,presne,ma tiez nastvala ta dymovnica,kurna,nechapem ako moze na vlastny (umely) travnik nieco take niekto hodit,v sektore to bolo fajn,az na ten smrad... :?
Ten smrad som cítil aj ja, a to som sedel a bol ožratý.... :lol: :lol: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
!JUHAD!
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 21.08.2007 09:41:04

Príspevok od užívateľa !JUHAD! » 27.07.2008 19:02:53

Sorry za tu dymovnicu,ale ked sa niekto nevie chovat,co uz.Inak az dnes som sa dozvedel,ze to skoncilo 3:2,som myslel,ze 3:1,bo som poslednu polhodku vyhukoval do megafonu a bol som otoceny chrbtom k ihrisku,inak zapas paraaaada!!!
Všetko okolo je len kopa sračiek a jediné,prečo má zmysel žiť,je sloboda.

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 27.07.2008 19:43:40

Velmi pekny sportovy zazitok! Zapas mal grady a to hlavne vdaka nasim chalanom, ktori sa snazili tvorit a co je najviac pozitivne, ze na nich vidno Galadov rukopis a hra je diametralne odlisna od minulej sezony. Skoda vsak hlupych chyb v obrane, ale ked sa podari odstranit tie, tak by sa aj dalo verit v postup..
A opat paradny vykon Gergela, zavrseny famoznym golovym prienikom.. vyzera to tak, ze je to moj oblubenec, ale nie.. on si za tie vykony naozaj pozornost zasluzi!

Ale co ma najviac pobavilo bola ta meganahypovanaaa prezentacia Csabovho odchodu.. nezainteresovany by si pomyslel, ze prichadza Maradona... zainteresovani sa len pousmiali nad tou zvelicenou "paradou"...
Naposledy upravil/-a Forrest v 27.07.2008 20:58:14, upravené celkom 1 krát.

uzivatel
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 13.04.2008 22:15:56

Príspevok od užívateľa uzivatel » 27.07.2008 20:53:26

grcalek
Myslim ze keby si si popozeral videa zo zapasu pri kolkych goloch bol Petko
...mal by ti niekto vysvetlit pravidla futbalu mozno by sme sa zasmiali a ty by si sa dal na sledovanie baletu:)hoci jasne, kto je bez chyb:)) a snazivy, nemusis davat do uvodzoviek to je fakt, a skor na chvalu, radost ist pozerat na trening a s tou gymnastikou mas pravdu, chytil by sa aj tam, ja s jeho lytkami uz majster SR:))) lucenie s csabom bolo fajn, teraz neviem, ale lucilo sa tak aj s ostatnymi?? neviem, a zapas bol supeer, len tak dalej:)

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 28.07.2008 09:39:55

Zabi92 napísal:ja len ze gol podla mna nebol toho noveho praveho obrancu ale cisto Volesakov....nemoze predsa lopta preletet cez sestnasku len tak...inak futbal sa mi pacil len tak dalej!
Súhlasím s Tebou ale len čiastočne. Prvotným hriešnokom bol ten bek, lebo sa nechal opinkať ako malý chlapec a prešiel cez neho ako nôž maslom. To že Volešák nepokryl v päťke ten center to už bol ten druhý krok ku gólu.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 28.07.2008 17:57:52

ako prvy ma pri hodnoteni zapasu napada volesak :x , najslabsi clanok timu, podla mna. ten chalan ma viac stastia ako rozumu, neverim, ze mu to stastie vydrzi celu sezonu, preto si myslim, ci by nebolo vhodne dat priestor roznikovi, aby ukazal, ako maka v "druhej" jedenastke... ved volesak ma problemy s uplne lahkymi loptami. zapas super, hlavne prvy polcas, kebyze pred pol rokom dostaneme gol v 3. minute, tak do polcasu prehravame 0-4. kasprak priemer, nesklamal ani neoslnil, urcite je tazke v piatok prist a v sobotu hrat zapas..., snad to bude uz len lepsie... trojlistok hloho-gero-chanti uplna fantazia! 8 golov sme dali minuly rok za celu jarnu cast, teraz v dvoch zapasoch 8) , ale v tych istych dvoch zapasoch sme 4goly dostali :x volesaaaaak :x . treba ho vymenit si myslim, znervoznuje celu defenzivu. tesim sa na lucenec, milanko a. bol spiclovat, dufajme, ze mu to bude platne ako mrtvemu zimnik a lucenec vyprasime 8) vsimol som si, ze vzdy je aktivnejsie to kridlo, ktore hra pri lavicke. galad tym neborakom vrieska za usami, ze nemaju kedy ani dychat :D co tak ozvucit lavicku a dat amplion na druhu stranu ihriska, nech ho maju chalani stereo :D
Naposledy upravil/-a ikotn v 29.07.2008 15:28:45, upravené celkom 1 krát.

Zabi92
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 22.03.2008 21:04:37

Príspevok od užívateľa Zabi92 » 28.07.2008 21:24:43

len taky dodatok....prvy golik bol sice aj kvoli tomu bekovi ale volesak to mohol zahasit....a ako celkovo volesak bol nervozny mu vypadavali lahke lopty....mozno na case vyskusat roznika

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 29.07.2008 15:30:51

ja myslim, ze galad by sa mal presvedcit, ci nezabudol telefonovat a zohnat noveho golmana :idea:

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 29.07.2008 18:58:52

Dnes keď som išiel s babami z plavky tak som stretol Chantiho, mierne krivkajúci, našťastie bez sadry a barlí.... 8)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

bangy
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 09.02.2008 18:25:56
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa bangy » 30.07.2008 18:17:36

podla mna neni nas brankar najvacsia diera viac sa mi nepaci obrana lebo volesak ma niekedy svoj den mali by sme zlepsit hlavne obrannu hru

Napísať odpoveď