Polícia - pyro - vedenie

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Polícia - pyro - vedenie

Príspevok od užívateľa pidzej » 26.05.2008 11:10:40

Som sa rozhodol zalozit nove forum kedze sa to zacina zvrhavat vo fore k zapasu so Zl. Moravciami.

Prvy postreh policia na zapase s Trnavou bola zjavne poslana na nas . Vychadzam tak z toho ze medzi nami a sektorom hosti ( potencionalny utocnik) bolo asi 8 policajtov ale medzi nasim sektorom a zbytkom tribuny bolo asi 40 policajtov. Policia sa vobec nepozerala smerom k hostujucim fanusikom a ani na futbal ale stale iba na TN ULTRAS . Po zapase ked sme si chceli z hracmi podat ruky cez plot nas policia obklucila a nedovolila sa priblizit k ihrisku . Pod nasim sektorom boli dvaja chuligani z TT bez problemov dosli a aj odosli .
Na zaver to najlepsie odkedy POLICIA SR pocuva pana P. Viga ?? Pretoze ked ten vyhlasil aby sa stiahol transparent s vulgarizmami tak 2 korytnacky ochotne trhali pricom ostatny s dementnym vyrazom v tvari kukali na Juraja. H. a pevne "stiskali" tomfy .

Co sa tyka PYRA je to samozrejme zakazane zo strany SFZ aj ked to postrada logiku . Pokial je choreo vydarene tak sa paci vsetkym fanusikom, hracom, vedeniu vid nas klub ked sme kedysi davno kupovali rimske ohne do ruk a klub nam na to prispieval !!!
Vid v nejakom Polskom klube ( nazov neviem ale ak to je potrebne tak dodam ) sa majitel klubu vyjadril ze on tie pokuty bude ochotne platit za Ultras len nech to na stadione zije . A o com sa tu bavime o akych astronomickych pokutach za Pyro cca 20 000 za zapas nie je az tak vela pre klub pri priemernej domacej navsteve 1000 divakov ma klub vo vacku 50 - 65 tisic na vstupenkach tak tych 20 litrov by sa dalo z toho vyclenit na pokutu .
Pokial dostava klub pokutu aj za Pyro na vyjazde tak by som sa proti tomu ohradil a vinu by som zvalil na usporiadatela a na jeho SBS-ku akoto ze dokazali fanusikovia preniest na stadion pyrotechniku .

Dalsia vec nasi novy sukromny "ochrancovia", to vo vedeni klubu neviete ze Vasi fans sa otvorenie hlasia v antifasizmu a antirasizmu ?? Ved preboha nemozete tam najat SBS ktora ma zamestnancov z "druhej barikady " casom to nebude asi vesele. Viem za nezodpovedate za zamestnancov SBS ale predsa len ste objednavatel sluzby tak si dam nejake tie podmienky . Ale ta SBS je momentalne najmensi problem .

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 27.05.2008 14:20:51

Pidzej,

vystihol si to dobre. Nemam k tomu čo viac dodať, snáď len že,

keby mal klub snahu a schopnosti na to aby sa hral dobrý futbal a priemerne chodilo cca 5000ks = 300.000Sk zo vstupneho tak potom by tých 20 litrov ako pokuta za pyro bola určite zanedbatelná čiastka.

Na galavečer, zbytočnu SBS čo "bráni" vlastný ULTRAS pred Políciou, na treťotriednych legionárov prachy sú..... Na pokutu už nie.

Ja len toľko, nech fandia tí krikluni z hlavnej tribuny...

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 29.05.2008 21:47:07

co sa tyka pyra na zapasoch, no je to take diskutabilne, lebo v neopatrnych rukach alebo rukach ktore su okrem rozumu ovladane aj alkoholom, mozu sposobit nestastie... ALE, v AS sa nic take nestalo a ani nedeje, takze v ramci nejakych nie moc prehnanych medzi (aby tym aj klub moc financne netrpel :wink: ) je to v pohode. inak podla mna cely ten zakaz je len prezitok ktory vyprodukovalo nase fantasticke futbalove vedenie :evil: radsej ako vymyslanie nezmyselnych zakazov by mohli meditovat nad tym preco je od sezony k sezone mensia navstevnost, preco kvalita upada, preco repre hra ako hra...atd.
no a najlepsim prikladom toho ze uplne zakazanie pyra je bullshit, je choreo ktore bolo na poslednom zapase AS v CL doma - bolo skvele vidiet ziarit napis JEDINE TRENCIN :wink: moj obdiv pani - klobuk dole 8) - pretoze bez svetielok by to nebolo ono :wink:

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 30.05.2008 06:04:58

Balrog,

presne na to pyrotechnika je . No umocnenie zazitku z chorea. Ak sa spravne zaobchadza s pyrom tak sa nic nestane ale sanca tu je vzdy ved to kazdy z Vas pozna ked odpaluje nieco na Silvestra v 99 pripadoch zo 100 sa nic nestane ale raz sa moze stat.
A zneuzitie pyra na ohrozovanie hracov, rozhodcov, SBS alebo policie ?? Viete ta pyrotechnika nieco stoji a my ju kupujeme za ucelom podpory fandenia a aj samotnych hracov a akakolvek strata pyrotechniky na horeuvedene aktivity je pre nas kontraproduktivna .

utocnik
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 08.04.2008 17:27:06

Príspevok od užívateľa utocnik » 30.05.2008 07:46:31

http://foto.ultrasspartak.sk/foto.php?gal=89&img=10

Je jasné, že svetielka tomu dodávajú šmrnc

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 27.07.2008 05:19:56

Na zápase s Podbrezovou pekné choreo....až na to, že :

1. zase zakázaný oheň
2. zbytočne moc dymu
3. ...a zase nejaký hlupák hodil dve svetlice na trávu a jedna z nich veľmi tesne minula Peciara :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

A potom sa bude niekto čudovať....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 27.07.2008 08:44:22

Lubo,

ohen tam ziadny nebol a ani sa nepalili transparenty... s tym dymom nikdy neviesh ako :(, v minulosti tam odpalili bojovu dymovnicu ale vietor nafukal vsetko na tribunu... teraz boli iba dve smiesne z volneho predaja, ale...

najhorsie vsak je, ze chalani si nedokazu ustrazit hadzane veci na plochu... pokial sa to nezmeni, tak sa NEMOZETE cudovat, ze do sektoru budu chodit dementkovia, alebo zacnu kontroly pri vstupe... navyse tazko uvazovat o nejakej podpore klubu...

a co je najhorsie... nikto si snad ani teraz NEUVEDOMUJE, ze moze zranit hraca... rad by som videl ako by ste sa pozerali na to, ked po troch striedaniach budu musiet kratko osetrovat Peciara a my v zavere pre jeho absenciu a zmatky v obrane dostaneme gol na 3:3...

pokial sa to nezmeni, lebo toto nebolo prvykrat, tak jedine riesenie je siet pred sektorom :D a to potom bude exkluzivny vyhlad...

necakam, ze to vsetci z ultras pochopia a budu sa snazit udrzat choreografie v ramci tribuny, ked tu v minulosti obhajovali hadzanie fliash na ihrisko...

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 27.07.2008 10:56:56

S takymto "povzbudzovanim", ako bolo vcera to vhodenie dýmovnice na hraciu plochu nebudem nikdy suhlasit. Navise to pokazilo celkovy dojem o ktory sa snazili ozajstny fanusikovia cely zapas. Vam ozajstnym dakujem co robite pre chlapcov na ploche, ale vysporiadanie sa s "dymovim hrdinom" je len na vas.

KATEGORIE_C
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 01.06.2008 21:23:53

Keep the fire burnin

Príspevok od užívateľa KATEGORIE_C » 28.07.2008 23:57:53

takze dymovnica ktora bola pouzita boly nema ako poskodit travnik iba trocha palia.dalsia vec nikto nevie ci to vobec padlo na travu alebo kusok ! nikoho to skoro nezranilo netrepte ! A hodil som to ja nechtiac chcel som to hodit za vlajku !!!iba jedna vec bola hodena na travu a aj to nechtiac :roll: Ale aj ja som cmaral to ASTN A teraz som co ako??? :twisted: ANTI SFZ!

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 29.07.2008 07:58:48

KATEGORIE_C,
všetku tvoju snahu potom zmaže takýto "kúsok"....na hraciu plochu sa proste nehádže nič, to je skutočne problém pochopiť ?
Keby som nevidel, ako sa Peciar v poslednej chvílke uhol, tak to tu nebudem písať... :evil:
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Re: Keep the fire burnin

Príspevok od užívateľa martin » 29.07.2008 12:09:01

KATEGORIE_C napísal:takze dymovnica ktora bola pouzita boly nema ako poskodit travnik iba trocha palia.dalsia vec nikto nevie ci to vobec padlo na travu alebo kusok ! nikoho to skoro nezranilo netrepte ! A hodil som to ja nechtiac chcel som to hodit za vlajku !!!iba jedna vec bola hodena na travu a aj to nechtiac :roll: Ale aj ja som cmaral to ASTN A teraz som co ako??? :twisted: ANTI SFZ!
dufam, ze tieto argumenty nemyslish vazne... za plot by nic nemalo ist... a bludy o tom, ze to malo byt za vlajku si nechaj pre vlastnu babku... iste viesh, ze medzi plotom a ihriskom bola atleticka draha, plus bariera z reklam tam je a dymovnica bola v ihrisku minimalne meter...

ak vsak mash zaujem chalanom pomoct finacne alebo autobusom s vyjazdami, tak sa chalanom prihlas... klub moze platit pokuty a ty vyjazdy...

mozeme si to vysvetlit na najblizsom domacom...

KATEGORIE_C
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 01.06.2008 21:23:53

Re: Keep the fire burnin

Príspevok od užívateľa KATEGORIE_C » 29.07.2008 12:20:24

martin napísal:
KATEGORIE_C napísal:takze dymovnica ktora bola pouzita boly nema ako poskodit travnik iba trocha palia.dalsia vec nikto nevie ci to vobec padlo na travu alebo kusok ! nikoho to skoro nezranilo netrepte ! A hodil som to ja nechtiac chcel som to hodit za vlajku !!!iba jedna vec bola hodena na travu a aj to nechtiac :roll: Ale aj ja som cmaral to ASTN A teraz som co ako??? :twisted: ANTI SFZ!
dufam, ze tieto argumenty nemyslish vazne... za plot by nic nemalo ist... a bludy o tom, ze to malo byt za vlajku si nechaj pre vlastnu babku... iste viesh, ze medzi plotom a ihriskom bola atleticka draha, plus bariera z replam tam je a dymovnica bola v ihrisku minimalne meter...

ak vsak mash zaujem chalanom pomoct finacne alebo autobusom s vyjazdami, tak sa chalanom prihlas... klub moze platit pokuty a ty vyjazdy...

mozeme si to vysvetlit na najblizsom domacom...
Dobre mozme

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 29.07.2008 15:06:17

88. minuta, hra sa v strede pola, kde sa nam nic nemoze stat, vyhravame o gol, potrebujeme, aby zapas co najskor skoncil... a vy smarite na ihrisko ten smrad :evil: ujo v ciernom, o ktoreho cistych umysloch v zapase by sa dalo dlho polemizovat, nastavi 4 minuty(ak som spravne stopoval, hralo sa 6, ale nevadi...). nepriatel preskupi pozicie, posledne sily vrhne do utoku a vsetci sa modlime, aby volesakovi, co v brane uz tradicne tancuje kankan miesto chytania, vydrzalo stastie az do konca. a teraz sa pytam, kotolnici, pomohli ste pouzitim "chemickych zbrani" nasmu timu, alebo chalanom, co im z bagandzov trci brezova ratolest???

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 29.07.2008 15:15:35

ikotn,
howgh :wink:

dymovnica na ihrisku bola stupidita najhrubsieho zrna a obhajovat to tu je este vacsia stupidnost :!:

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 30.07.2008 06:47:59

Martin,

o akych vyjazdoch hovoris ?? Naposledy bol vyjazd do Zl. Moraviec a odvtedy je klub neochotny nieco ako vyjazd spravit . Pokuty su vec ina keby sme sa mali spravat jak nam SFZ kaze tak to nemusime ani na futbal chodit . Je to len neschopnost klubov ze nedokazu vzdorovat ich smiesnym podmienkam a nikomu nevadi ze rozhodnutie DK SFZ je neodvolatelne .

Napísať odpoveď