Nové posily...

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 25.09.2008 06:10:15

janoas napísal:A máme tu dalšie poleno, z nášho tímu sa už stáva zber zahraničného odpadu, je mi z toho zle...
hm, a videl si ho už hrať aspoň 2-3 zápasy, keď tvrdíš, že je poleno ?
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 25.09.2008 13:14:14

Luboš napísal:
janoas napísal:A máme tu dalšie poleno, z nášho tímu sa už stáva zber zahraničného odpadu, je mi z toho zle...
hm, a videl si ho už hrať aspoň 2-3 zápasy, keď tvrdíš, že je poleno ?
To nemusím aby som to vedel, žiadny dobrý legionár, navyše taký ktorý si skúsil hrať za Panathinaikos by sa netešil do Trenčína, navyše mám pocit, že v tom článku je dosť vychvalovaný, ako aj Baez, ktorý bol taktirž reprezentant či Ree, ktorého sme ukradli Ajaxu.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 30.09.2008 19:31:57

Samí obrancovia nam sem chodia a co tak nejaky krajny zaloznicek a tvorca hry ku Knappovi :roll:
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
riomare11
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 03.02.2008 20:07:59

Príspevok od užívateľa riomare11 » 30.09.2008 21:04:17

neviem o kom sa bavite ale tento argentincan to ma dost zaskocilo ze prisiel sem k nam.ked vygumoval riquelmeho tak tu musi byt superstar:) len tu nebude mat takych spoluhracov ale pridemm kuknut

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 30.09.2008 21:26:10

Calgaro vyzera byt celkom solidny hrac. Uvidime ako zapadne do nasej timovej koncepcie. Verim, ze bude posilou a pomoze k postupu.

salomon
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.09.2008 13:45:19

Príspevok od užívateľa salomon » 01.10.2008 06:46:11

podla krásnych slov o tomto hráčovi sa zdá že budeme mat od odchodu Velického konečne defenzívneho založníka, a nie argentinčana def.založníka menom Baéz ktorí by rád zbieral červené karty.

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Gumovač

Príspevok od užívateľa erik » 01.10.2008 06:49:15

Naivné vychvalovanie niekoho, koho vôbec nepoznáme. Ak sa opýtate na jeho zápasovú a gólovú štatistiku tak nedostanete odpoveď. Netreba chváliť popredu ale držať sa pravidla, že legionár má byť lepší ako domáci hráč. Aj Danny REE vygumoval kdekoho, aj Mc Donalda.


ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 01.10.2008 08:16:03

no uvidime, ak tam hraval pravidelne, mal by byt v slovenskej druhej lige superstar... kazdopadne dalsi dovod, preco sa prist pozriet na zapas s madarmi...

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 01.10.2008 09:09:08

Len niekolko faktov o novom hracovi, aby si zas niektori nemysleli, ze sem prisla hviezda a ze Rybnicek to mysli s navratom do corgonligy vazne: Ten zapas, kedy mal vygumovat Riquelmeho bol vo februari 2007 (mimomochom, hrac kola bol v tomto zapase vystriedany), tento rok odohral za Rosario Central jeden ligovy zapas, co sa este cudujem, lebo v zostave Rosario figuruje ako hrac bez udeleneho cisla, takze hrac co nesedi ani na lavicke nahradnikov. Za Rosario nestrelil jediny gol (co ale samozrejme nikto od neho necaka, kedze je to DM) a internetove statistiky sa rozchadzaju o pocte odohranych duelov v argentinskej lige. Akokolvek, ci ich bolo 40 alebo 60 je v podstate jedno, a jedno je aj tento vypocet pre Calgara nepriaznivych udajov. Hral argentinsku ligu, tak by mal cosi vediet...no necakajte ziadnu star, iba hraca co vyuzil prvu prilezitost ist do Europy aj do podradneho klubu, kedze doma mu to s futbalom neslo. Este si neodpustim pochvalu pre marca s...Vyborne, opat putavo napisany clanok, ktory prevzali viacere portale, generalny ta pochvali!

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 01.10.2008 09:21:54

mike,

je samozrejme, ze by hrac zakladnej zostavy prvoligoveho argentinskeho klubu neisiel hrat druhu ligu len preto, ze slovensko je v europe... jednoducho sa mu nedari, preto chce vzkriesit svoju karieru inde, zmenit prostredie, prist niekam, kde ho nepoznaju, zacat od nuly. ze to je v trencine, neznamena, ze ten hrac nema uroven a je slaby. mozno ze v zime si ho vyhliadne iny klub a my ho stratime, mozno ho sami posleme do tramtarie, ale dopredu ho netreba odpisovat. nech mame hracov akychkolvek, sme na 5. miete a mame sancu stale postupit, to sa nikto nemoze hadat

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 01.10.2008 12:59:31

Som zvedavy na tu novu argentinsku posilu a dufam ze bude posila . Ale skor ma zaujima ze ci sa nahodou uz neskoncilo prestupove obdobie alebo sa do TN dostal ako volny hrac ??
Kazdopadne nam nejaka to konkurencia v strede pola nezaskodi a ozaj len dufam aby nbol posila ako Der ree bo to by bola skody platit mu letenku .

salomon
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.09.2008 13:45:19

Príspevok od užívateľa salomon » 01.10.2008 13:48:57

no čo vizdvihli jedini hviezdny moment jeho kariery na to aby sme zas híkali, no uvidime v sobotu

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 01.10.2008 22:20:11

Opäť brilantný článok na stránke o Bubenkovi. Škoda, že sa chválime tam, kde neni čo. Ako vraví pán z realizačného tímu, ja som presvedčený, že nám nepomôže. To dokedy tu budem čítať, počúvať a na vlastné oči sa presvedčiať, že Bubenko bol totálny omyl, chlap s nenormálnou nadváhou, pomalý, neobratný. To už aj keď Chanti je drevený ako rám od dverí, tak pôsobí lepšie. Asi si ešte treba počkať do zimného obdobia, kým sa otvorí ten spodný šuflík a "džina" zavrieme naspäť kam patrí. Ja nechcem tomuto pánovi upierať to, čo vo svojej vrcholovej kariére dosiahol, no už je za zenitom a prečo by mal hrať taký futbalista práve u nás. Možno, je toto práve šanca sa poďakovať a dať šancu inému. Nedá mi tiež nereagovať na tú superstar, hádam, že sa o takého hráča zaujímali tie najslávnejšie kluby, ale my sme im ho opäť vyfúkli. Aké šťastie, že sem chodia hráči kvalitne osledovaní a najmä hádam ešte len nedávno s obdržaním občianskym. Posledné, je zaujímavé, keď si čítam skvelé hodnotenie o Chantim vo fórume, pritom som na vlastné oči videl opak a zaujímavé, že v článku je ten názor zhodný so mnou. Sa mi začína zdať, že tí ktorí ozaj na futbal chodia, tu neparticipujú na ničom a naopak futbaloví "abstinenti" tu vychvalujú svojích favoritov. Ešte predsa len nakoniec, veľmi dlhú dobu tu nikto z vedenia klubu vôbec nereaguje, prípadne z realizačného tímu. Veď títo páni majú určite čo povedať, viď napr. viac profutbal, nemenovaná sekcia. DAJTE ZNOVA DOKOPY OTÁZKY PRE PÁNA GALÁDA NAPRÍKLAD. Veď on prvý sa staval na zadné a povedal, že tí ktorí sa nebudú biť za Trenčín, tak tu končia. Ale veď všetci, (pozn. min. štyria) sú už zo základu vonku a stále su v Trenčíne. Tak čo to tu vlastne za divadelné predstavenie ukazujete?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 02.10.2008 09:19:24

ohladom chvalenia Chantiho... tiez som sa tomu torchu divil, ale nikomu zas nebudem brat jeho nazor... mozno si ho vsak mohli pomylit s Peciarom, ktory bol velmi ofenzivny... oci zamlzene alkoholom alebo pohlad z tribuny moze byt skreslujucu

Napísať odpoveď