32.kolo : AS Trenčín- Zlaté Moravce 0:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 25.05.2008 11:25:36

No ono to nie je iba o tom ako hraju chalani ale aj o tom ako sa sprava vedenie voci nam. Ako verejne prehlasenie vedenia ze "spackali" co sa dalo by bolo tiez fajn, LaLingove prehlasenie ze jeho vychyrene posily stali za h0vn0 aj ked nie vsetky tak urcite polovica ano .
A v neposlednom rade ta policia ????? Akoé posielat na nas korytnacky tak to je vec ktora sa nezabuda tak lahko. :evil: :evil:

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 25.05.2008 11:38:31

Pidzej, na Trnave to bola policajná akcia v ich réžii. Oznámili nám že prídu a tým to pre nás viac-menej skončilo. Na štadióne sa neriadili našimi pokynmi, na to ako futbalový klub nemáme dosah. Ale nerád by som odbočoval od témy. Ako som napísal, voľný vstup považujeme iba za maličký nepatrný krôčik. V podstate zanedbateľný. Tie dôležité kroky budú oveľa - oveľa ťažšie.

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 25.05.2008 13:50:25

Kazda velka cesta sa zacina malym krocikom, ten je najdolezitejsi, lebo je prvy. Moj nazor, mozno by bolo dobre dat v poslednych kolach sancu aj niektorim mladym nech maju ligovy start. Mozno by im to pomohlo buducu sezonu v sebavedomí. Ale je to len moj nazor. Drzim palce
:idea:

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 25.05.2008 15:39:29

marco napísal:Nočes, ono to nie je v polohe, že vedenie sa rozhodlo. Táto voľba vyvstala z nejedného rozhovoru s hráčmi a trénermi. Cítime, že po uplynulej sezóne sme VÁM ostali sakramentsky veľa dlžní. Dúfam, že voľný vstup na Moravce bude prvým, hoci veľmi malým, krôčikom na dlhokánskej ceste za získaním si VAŠEJ opätovnej dôvery. Tá ale určite nepríde len vďaka voľným vstupenkám. Kým nezačne AS vyhrávať a kým nezačne napĺňať svoje ciele, vieme, že VAŠU náklonnosť nezískame.
Prvým krokom jo? Galavečer mal byť tiež prvým krokom v novej ére AS Trenčín a ako to skončilo.... :lol:

Užívateľov profilový obrázok
TrenchEaglet
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 07.10.2007 16:26:38

Príspevok od užívateľa TrenchEaglet » 25.05.2008 19:15:40

Marco,
som potešený , že si opäť prispel príspevkom na diskusiu otvorenú fanúšikmi resp. priaznivcami trenčianskeho futbalu.Z dôvodu toho,že to vyzeralo,že toto fórum ani nečítaš a,že je len nato aby si fanúšikovia vyplakali :!: Další malý krôčik ktorý možno pomôže navrátiť dôveru fanúšikov :!:

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 26.05.2008 06:21:43

Marco,
ja to samozrejme beriem ako super napad ze ste urobili nieco take ako volny vstup na zapas a dufam ze budete pokracovat v dalsich krokoch ( aj ked nie takychto pretoze by to zavanalo kupovanim si fanusikov ) pretoze ta dovera je dost nalomena . S tymi policajtymi to ja vidim uplne odlisne a mozes mi hovorit co chces, klub ma vzdy vela moznosti ako "upratat" policajtov mimo hladisko ale to je o inom .
Som zvedavy an 1. ligu co sa bude diat . :wink:

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 26.05.2008 07:15:00

Marco,

s tými korytnačkami ti nemôžem uplne veriť.... Jeden nemenovaný minister vnútra R.K. (čo prevadzkuje sieť reštauracii, okrem ineho) raz prehlásil že za poriadok na štadione je zodpovedný klub...

Logicky mi z toho vychádza že policajti a SBS sú minimálne koordinovaný s klubom. Takže ten policajný kordón okolo našich fans bol určite dohodnutý s vedením klubu. A preto neverím že to bolo len v ich réžii. Museli ste si ich objednať a zaplatiť za nich. To je pravda!!!

Pre lepšiu atmosferu mohli kludne stáť niekde pod ochozmi a nie sa postaviť priemo vedla nasich chalanov....

Na dalsom zapase s Dubnicou stali SBS (pekne vystrihaní chalani z Prievidzkej SBS, ako keby v TN nebolo dosť vypatlaných SBS-károv) priamo pod sektrorom našich a na každého kto šiel v šali AS alebo v tričku Ultras sa pozerali ako na zjavenie...

Tak toto Marco je fakt podpora vlastných fans.... Keby nebolo tej partie, čo chodí na každý zapas doma a v ramci možností na zapasy vonku tak počujete na štadione len tých kriklunov čo sa prídu vyričať lebo doma im žena nedovolí....

Takže podľa mna, volný vstup na zapas so ZM je pekné gesto ale neskoro.... Boli s sú mužstvá v lige čo harli lepšie a maju viac bodov a spravili vstup zadarmo aj počas sezony a nie len na konci.

Ono aj tak to mate dobre spočítané že bude minimalna strata... Sme už dole, hrá sa v utorok, super ako remen.... Tak či príde 500 alebo 700 kusov je to v podstate jedno....

Pomôcť zorganizovať výjazd pre chalanov s podporou klubu, hráči aby sa vyzbierali na vyjazd, klub pomohol pri zohananí busu, dať pár free listkov pre chalanov za fanklubu... Tak toto je pre mna podpora, nie týchto pár kecov pred posledným záapsom doma.

Ja osobne som nenormálne nas..aty na celu sezónu, n ato že sme vypadli, ale najviac ma štve .... že prachy na treťotriednych hráčov typu de Ree, na galavečer sú ale na vlastných fans kašlete z vysoka.....

Futbal sa nehrá pre majitela a vednie, futbal sa hrá pre ludí a tých pár fanúšikov (podotýkam nie divákov a kriklunov), tých keby som bola ja na vašom mieste, tak tých by som si vážil viac.....

Plno kecov o lige majtrov, pohary UEFA a podobne, bolo dosť.... Volný vstup na zápas v ktorom o nič nejde je prvý krok pre nás fanúšikov ale myslim si že to v danom momente vyznie dosť smiešne....

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 26.05.2008 07:51:26

Patriot,

mas pravdu a na to som aj chcel poukazat ze klub ako organizator podujatia mohol po dohovore s velitelom policie tlacit na nich aby odisli z tribun a stali na trave za tribunou. Ta SBS je opat to iste len v bledomodrom ale klub sa boji aby sme zase nezapalili transparenty ( uz Vam to mozem povedat teraz to uz nema zmysel zapalovat ) alebo nedajboze nezacali trhat stolicky ( ale ake ??) .
Tie veci o prispievani klubu su uz trochu moc ( to zavana oficialnym Fanklubom a platenim fanusikov ) Radsej budem platit vsetko ale ostanem slobodny aj ked taky bus by sem tam pomohol .
Kludne aj na opisanie si OP pred vstupom na palubu ak by sa nic zleho nestalo tak by sa informacie o osobnych udajoch znicili a ak by sa nieco stalo tak by klub mal v rukach vsetky udaje ktore by potreboval na vymahanie prostriekov nutnych na nahradu skod sposobenych fanusikmy . Samozrejme ze tieto podmienky ba sa vztahovali iba na "bordel" v buse a nie na stadione supera :twisted: :twisted:

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 26.05.2008 08:55:16

TN Patriot

kde začať?

policajti - Podľa mojich informácií sa policajti riadili pokynmi veliteľa akcie. Fakt si neviem vysvetliť, prečo by niekto z AS mal mať záujem na tom, aby tam fanúšikovia stáli v ich obkolesení.

sbs - Disciplinárna komisia stále neuzavrela konanie proti AS Trenčín. Vyčíta nám oheň na tribúne a najmä tie dymovnice. Hrozí nám skutočne exemplárna pokuta.

Proti udeleniu trestu sme urobili viacero opatrení. Na Komisiu sme napísali dlhý list, kde sme vysvetlili náš postoj k udalostiam v hľadisku. Predsedovi DK SFZ sme sa snažili vysvetliť, že sme jednoznačne proti používaniu dymovníc či zapaľovaniu ohňov, ale že nálada našich fans je pod vplyvom výsledkov na bode mrazu a že prehry v spojení s predsezónnymi vyhláseniami vyvolávajú vo fanúšikoch frustráciu a sklamanie a že niektorí návštevníci stretnutí jednoducho zareagovali na daný stav tak ako zareagovali.

Na opačnej strane sme apelovali na skutočnosť, že TN priaznivci sú dlhodobo najslušnejší v lige. Že ich prejav sa zakladá na apolitických, vtipných a veľmi originálnych princípoch. Poukázali sme na to, že v čase boja proti rasizmu môže ísť Trenčiansky fanúšik príkladom celému Slovensku.

Významným podielom obohatil list aj kapitán Csaba Horváth. Za hráčsku kabínu deklaroval, že podobne ako vedenie, jednoznačne stojí za priaznivcami a že sa VÁS prostredníctvom webu pokúsi vyzvať k slušnému povzbudzovaniu bez použitia dymovníc a pálenia ohňov (príspevok pred zápasom s Dubnicou).

DK SFZ prijala naše stanovisko s tým, že nám určila povinnosť posilniť usporiadateľskú službu priamo v sektore našich fans ako aj povinnosť sledovať tento priestor kamerou počas celého zápasu. SBS tak bude musieť byť v sektore fans ASTN aj počas zápasu so ZM. Disciplinárka dodala, že v prípade, že sa ohne resp. dymovnice budú opakovať, doteraz "nazbieraný" trest sa dramaticky zvýši.

Dúfam, že na ďalšie postihy z jej strany nebude dôvod a že v budúcnosti rovnako nebude mať dôvod na to, aby nás vôbec na svojich sedeniach riešila.

Vstup na ZM : Ver mi, že pri príjmaní tohto rozhodnutia sme ani na okamih nerozmýšľali nad ekonomickými faktormi. Rozhodli sme sa tak z viacerých iných dôvodov. Po úvodných jarných prehrách som na tému vstup zdarma diskutoval so Shtavom. Povedal som mu, že určite sa touto myšlienkou zaoberáme, ale že neradi by sme to urobili, v čase keď je mužstvo posledné. Práve kvôli tomu, že reakcia fans by mohla byť taká, že sa snažíme o lacné gesto.

V rozhodovaní dať napokon voľný vstup aj za okolností vypadnutia nás ovplyvnilo viacero dôvodov. Jedným z nich bol tvoj príspevok v tejto debate. Túto možnosť som rozoberal aj s Csabom a Romanom Hodálom. Naše názory boli absolútne zhodné, takže - vstup je voľný. Mrzí ma, že v tejto sezóne sme nedokázali pozvať fanúšikov za priaznivejších okolností. Možnosť pozvať VÁS na skutočne zaujímavý zápas, v ktorom o niečo pôjde, si nechávame v talóne do budúcnosti.

Užívateľov profilový obrázok
nočes
Moderátor
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:34:10
Bydlisko: Lúč

Príspevok od užívateľa nočes » 26.05.2008 09:28:28

len pár postrehov.
po prvé k policajtom: a čo príspevok na fóre o tom, že dotyčný prispievateľ počul ako "niekto" z VIPky volal aby "tam" poslali nejakých ľudí.. Myslím že veliteľ zásahu vo vipke nesedí.

po druhé k pyrotechnike:
a) nálada fans nikdy nebola ani nebude na bode mrazu :twisted:
b) frustráciu a sklamanie sme dávali najavo transparentmi a nie pyrotechnikou.
c) pyrotechnika neslúži k narušeniu priebehu zápasu ale k vhodnému doplneniu pripravenej choreografie
d) pri odpalovaní pyrotechniky neviem o žiadnom prípade na Slovensku (a v Európe velmi ojedinele) kedy by sa niekto zranil. Ani z radov odpalujúcich, tobôž nie niekto z radových divákov.
e) keďže náš štadión je v takom stave v akom je, odpálením pyrotechniky nijak sa nepoškodzuje

Viem že všetko čo som napísal zastiera jedna skutočnosť. Zo strany SFZ je to jednoducho zakázané a teda hrozí mastná pokuta. Chcel som len poukázať aj na pozitívne stránky problému.
ak by mal niekto záujem prispieť na ultras aktivity,
ultras účet: 520700-4200532579/8360

vďaka

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 26.05.2008 10:03:27

nočes,

celú problematiku s pyrotechnikou si absolútne vystihol v poslednej vete. SFZ jednoducho za tieto veci udeľuje vysoké pokuty.

Výraz bod mrazu som použil ako parafrázu. V liste na DK SFZ bolo napísané doslova nasledovné:

Športové výsledky výrazne zaostávajú za predsezónnymi prognózami, čo vyvoláva vlnu nervozity nielen v samotnej štruktúre klubu, ale logicky aj medzi diváckou obcou podporujúcou Trenčiansky futbalový klub.

A k policajtom, snáď už naposledy. Bol to rizikový zápas. Policajti mali v príprave dokonca simulovaný zákrok zhruba týždeň pred samotným zápasom. Chystali sa na nápor Trnavčanov, zároveň po nešťastných udalostiach z jesene mali dohliadať na bezpečnosť našich fans. To, že to robili tak "dôkladne" a tak "zblízka" asi nie je štandardné, ale som príliš malým pánom na to, aby som posudzoval a nedaj bože organizoval prácu polície.

K tejto téme by som sa už nerád vyjadroval ďalej. Nemám žiadne ďalšie informácie, o ktorých by som tu v tejto súvislosti nenapísal.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 26.05.2008 10:17:01

na uvod, som plne na strane pouzitia pyrotechniky v ramci medzi... ale na druhej strane jeden pripad...

Smrť 11-ročného fanúšika v Ekvádore
Ekvádorská polícia začala v pondelok vyšetrovanie smrti 11-ročného futbalového fanúšika, ktorého počas zápasu Emelec - Barcelona v meste Guayaquil o život pripravila ohňostrojová raketa. Carlosa Cedena zasiahla zatúlaná pyrotechnika do hornej časti hrude, pričom explózia mu spôsobila zlomeninu troch rebier, roztrhla priedušnicu a vzápätí skolabovali pľúca. "Stratil veľmi veľa krvi, preto nebolo možné ho zachrániť," uviedol súdny lekár Juan Montenegro.

a druha vec... !!!počul ako "niekto" z VIPky volal aby "tam" poslali nejakých ľudí!!! takychto pocul uz bolo... netvrdim, ze v tom nema niekto z vedenia prsty, lebo nemam na to dokaz, ale ani ty :)... tiez som bol poriadne vytoceny, ked tam prisli... no neverim, ze slovenska policia je podriadenia klubom... ak mozem pridat, tiez som nieco pocul: "ze po utoku slovanistov hrozilo padanie hlav u policie" :) a preto sa nesmelo nic podobne opakovat... tak to vyriesili po svojom :D

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 26.05.2008 10:48:25

Inak, celkom pekná debata....

Marco vďaka za postrehy z druhej strany barikády, ale priznaj si keby nebolo zo strany našich fans trochu nápadov a choreografie tak by celá táto sezóna na domacich zápasoch stála za .... asi vieš za čo. Ja som sa celu zimu učil spievať znelku Ligy Majstrov ale asi mi to bude na dve veci :-)

A čo sa týka vedenie SFZ a Slovenskej Policie.... Keď ono to tam ja samý starý komunista a ŠTB-ák, tak niečoho normálneho sa asi nedočkáme....

A na našom "štadione" by som sa viac bál statiky a skorodovanej vystuže ako nejakej dymovnice alobo menšieho ohníka.

No nič, aj za asistencie apolitickej Policie a SBS si vychutnáme zajtrajší posledný zápas v našej Corgoň Lige.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 26.05.2008 11:35:00

Tak ako písal TNpatriot, skúsme sa vrátiť k zajtrajšiemu zápasu.... 8)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 26.05.2008 11:39:20

Takže idme vyhrať..... a hráči nech bojujú za klub a mesto už teraz. Ivan Galád bude sedieť určite na tribune....

Napísať odpoveď