Otázky vedeniu a dúfam, že to niekto číta

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
riomare11
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 03.02.2008 20:07:59

Otázky vedeniu a dúfam, že to niekto číta

Príspevok od užívateľa riomare11 » 31.03.2008 22:01:53

chcete nechat vstupne 50 sk?????dufam ze nie

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Re: otazky vedeniu a dufam ze to niekto cita

Príspevok od užívateľa Balrog » 01.04.2008 06:18:20

riomare11 napísal:chcete nechat vstupne 50 sk?????dufam ze nie
no ak to chcu nechat tak jedine aby to bolo vstupne na hlavnu tribunu 8)
pripajam otazku:
co bude ked vypadneme? prizna si niekto z kompetentnych chybu a bude tu snaha ju napravit a vratit Trenciansky futbal tam kam patri alebo aspon relativne dlhu dobu patril?

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 01.04.2008 06:34:27

mozno ze by to aspon z casti priviedlo divakov spat ..
Ked nepritahuju futbalom aspon tym ze zrusia vstupne...
Vstupne je za futbal... takze ho netreba vyberat
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
momo
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 28.03.2008 21:25:54

Príspevok od užívateľa momo » 01.04.2008 07:00:43

pripajam otazku kedy vystriedame trenera bol by uz najvyssi cas ak by sme chceli este nieco uhrat a hlavne niekoho skuseneho ktory ma uz so zachranovanim tymu skusenosti

napr: ruzomberok po 4 jarnych kolach vymenil a to neboli any vsetky prehry mali aj nejake remizi a co my 5 kol 5 prehier :oops:

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 01.04.2008 07:07:51

Este by ma zaujimalo ako su spokojny s " posilami "
Pretoze "posili " neposilnili ale oslabili uz aj tak oslabene ...
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 01.04.2008 08:26:57

Otazka na PR : Ako mozete pustat tie ohavne clanky pred zapasom o tom ako sa hraci svedomito pripravuju a ako chcu konecne bodovat ?? ( Ked realita je uplne ina .
Viem za aj zla reklama je reklama ale nobolo by od veci niekedy Rybnickovy radsej tresnut po "papuli" ako ma pustat tie spravy do sveta ( Champions Leage, svetovy trener, mame na viac ako na 11. priecku a pod. ) . Ved sme na smiech celemu Slovensku, z nasich posil sa smeju aj ziaci .

Marek podla mna si ty za to zodpovedny tak mu povedz nech fakt radsej drzi hubu a bude aspon klud .

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 01.04.2008 08:40:39

PIDZEJ ...

Uplne s tebou suhlasim...
Neviem ci si robia z huby rit ...ale myslim ze taketo clanky su aj tu na stranke pred kazdym zapasom .. Napr ako zo ZA kde uvod bol v myslienkach na remizu z jesene ... a pod..
Radsej nech zacinaju ... S pokorou a tuzbou konecne sa odvdacit fanusikom...
To ani Petrzalka a Zilina nema take vyhlasenia...potom pridu na ihrisko a nevedia si prihrat na dva metre.. Depetris sa boji vystrelit na branku ..je oplaseny jak mlady srnec a nova posila ADDAI ktory nesie meno cinskeho oblecenia imitujuceho adidas zapas uplne doje ... a moze za dva goly..
To si s nas robia asi p..u
pravda sa zle počúva

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 01.04.2008 13:02:26

Pidzej, na web dávame články pozostávajúce najmä z názorov hráčov. Ak povedia, že idú do zápasu odovzdať všetko, nevidím dôvod, prečo by sme to tam neuverejnili. Najbližšie nás Čaká BB. Aké iné, ak nie víťazné ambície môžu mať pred týmto extrémne dôležitým duelom?

Verím, že doterajšie jarné výsledky sú pre fanúšikov rozčarovaním. Samozrejme, ja to vnímam veľmi podobne. Stále ale v duchu počítam, koľko bodov ešte môžme získať. Párkrát som sa už síce prerátal (myslím si že v Dubnici, ZM a s Košicami sa dalo niečo získať), napriek tomu, kým tu je príležitosť zabojovať o 11. miesto, musíme sa o to pokúšať.

AJ to je dôvod, prečo sa hráči vyjadrujú tak ako sa vyjadrujú. Ak by pred zápasmi so sklonenou hlavou konštatovali, že "sme absolútni neschopáci a pravdepodobne prehráme" bolo by to veľmi zlé znamenie. Našťastie v kabíne máme pár hráčov, ktorí zvládajú aj túto kritickú situáciu a dvíhajú hlavy nielen sebe ale aj ostatným. Kým majú hráči v sebe vieru vo víťazstvá, stále existuje veľká šanca na splnenie nášho cieľa.

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 01.04.2008 13:34:47

jasne Marek,
ja berem ze do zapasu sa ide vzdy po tri body a musia si to hlavne mysliet hraci ale co po zapase ?? . Ale ty ako PR to asi schvalujes co tam pojde ako mozes potom pustit take perly ako : " my drieme, makáme a Košice nam daju dva stastne goly . " alebo ako to tam bolo, ved ja som bol na zapase a videl som . A potom to este aj poslat na profutbal, a hned sme na smiech celemu SVK ??
Ale to su hraci ty ma az tak neseru, skor general ma dost hneva . Jeho kvetnate vyhlasenia a tak dalej . Berem ze trener neprisiel ale nejaka oficialna odozva na sposob " Ano, rokovali sme s XY trenerom, zial dohoda padla na nezaujme trenera" a pod. nie to hned hodit pod koberec a hotova vec . Ako PR by si mal generalovi dohovorit stare zname 2x meraj a 1x strihaj .
BTW ja som naratal maximalne 4 body, ale stale verim ze nepadnu aj ked mne je to lauter fuk ja budem chodit aj na druhu ligu, ale na tretiu uz radsej na Dubravku .

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 01.04.2008 13:58:46

Pidzej, vyhlásenia hráčov, trénerov ani funkcionárov po zápasoch nekorigujem. Je to prakticky nemožné a nikdy by som si nedovolil robiť nejakú cenzúru. Každý predsa vyjadruje svoj vlastný názor.

Po zápase je tlačová beseda, na ktorej tréner hodnotí zápas. K nemu sa vyjadrujú aj hráči, ktorých jednotliví redaktori odchytávajú bezprostredne po zápase. Tieto veci potom preberá profutbal ako aj ďalšie športové redakcie.

Súhlasím, že staré dobré krajčírske pravidlo o dvojitom meraní a jednom strihaní je pre nás veľmi poučné.

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 03.04.2008 21:50:50

Extrémna tréningová sústredenosť hráčov a enormné nasadenie vysielajú smerom k víkendovému duelu pozitívne impulzy.

sorryn ale tato retorika tu uz bola a asi aj je a bude

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 03.04.2008 23:45:21

Súhlasím, pokiaľ budú hráči pracovať s takým zápalom ako tento týždeň (tým vôbec nechcem povedať že dosiaľ nepracovali, ale teraz to malo akúsi inú atmosféru) tak táto rétorika sa tu bude opakovať častejšie. Samozrejme jedine v prípade, že sa to konečne prejaví aj v majstráku...

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 04.04.2008 05:23:03

Marco...

A so Zilinou pracovali ako...? Ved oni maju za sebou 5 zapasov s ktorych mohli min 3 vyhrat...no nestalo sa..A TO JE PROBLEM ..Nezvladli to...
Niekedy sa to ani nedalo definovat co to vlastne sposobuje....ci neskusenost ci zla taktyka.... Tu sa neda povedat ze tieto zapasy prehrali nestastne... Tam to bolo jasne ...prehrali sme si to sami
Vsetko sa ukaze na ihrisku... Problem je ten ze doposial mali aj superov ktorych mohli zdolat... A to ze sa moze podarit zdolat BB este predsa nic neriesi... Je to len jeden zapas a pokial neprinesieme body z vonku ideme dole ... Je to rovnica ktora ma jasny vysledok..
pravda sa zle počúva

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 04.04.2008 08:06:52

D.R.House, súhlasím s tým, že sme mohli minimálne v troch zápasoch bodovať ako aj s tým že prípadná výhra nad BB bude iba prvým krôčikom k záchrane. To čo sme doteraz "prešustrovali" musíme začať dobiehať. Aj vonku.

To čo sa dialo v ZA som nepochopil. Nepočítal som s tým, že by sme tam mohli uhrať nejaké terno, ale to čo som videl ma totálne dojalo.

Tento týždeň som bol na štyroch tréningoch, o chvíľu idem na ďalší. Neviem, možno je to iba môj subjektívny pocit, ale fakt mám pocit akoby tam bola iná atmosféra ako napríklad pred Žilinou. Opäť sa vrátim k tvojej reakcii. Tréningy sú síce fajn, rozhodovať sa ale bude v sobotu o 17.30 h.

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 04.04.2008 08:39:09

no Marco,
a tu je ten problem oni makaju na treningu a potom pride zapas a je vymalovane uz pri nastupe na travnik . A potom fakt vyzneju tie reci strasne trapne a pre nas vyzneju ako alibizmus z ich strany kedze mi tie treningy nevidime .
Ale dufam ze konecne prelomia vsetku smolu auhraju to na tri body .

Napísať odpoveď