Rozhovor s vedením

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

S kym by mal byt rozhovor?

La Ling
19
14%
La Ling
19
14%
La Ling
19
14%
La Ling
19
14%
La Ling
19
14%
La Ling
19
14%
Rybníček
3
2%
Rybníček
3
2%
Rybníček
3
2%
Rybníček
3
2%
Rybníček
3
2%
Rybníček
3
2%
 
Celkom hlasov: 132

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 25.03.2008 08:54:00

Tento rozhovor s lingom je sice nerealny ale pre mna je aj dost dolezity a samozrejme na normalne otazky chcem pocut normalne odpovede nechcem pocut o tajomstvach a podobnych haluzach .
Jednoducha odpoved na otazku V pripade zostupenia do druhej ligy ostanete ako majitel klubu ?? a budete pokracovat v neuspesnom vedeni futbalu ??
Ake konkretne kroky spravite aby ste vratili TN futbal tam kde bol, alebo aspon do corgon ligy ??

A aby som nemalm len otazky : Vitam Vas v n druhej lige . 8)

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 25.03.2008 10:12:47

ved v poriadku komu sa to nepaci tak je to jeho nazor, ja do nicoho nikoho nenutim davam to tu ako navrh, ak si myslite (D.R.House + Chupmap) ze to nema vyznam a ze aj tak tam budu iba blaboly tak ok. lenze ked dostane take otazky ako napisal Pidzej tak asi tazko bude moct na ne odpovedat "isto sa zachranime" a podobne bullshity. ja som sam zvedavy ako to dopadne, ale ved ano je jednoduche nieco potopit hned na zaciatku...vid galavecer.

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 25.03.2008 10:34:19

Najhoršie na tom je.... keď si človek uvedomí že sa nechal o.ebať. To je najhoršie a veril som rečiam už len preto že Roba poznam dlhé roky.

Ale po Nitre už neverím, ničomu a je jasné že skupine investorov okolo La Linga ide o pozemky pod štadionom a nie o klub.

Vyzerá to na PODVOD!!!

A s Holandanmi mam dosť skúseností, vedia o.ebavať s úsmevom na tvari.

Ale nič to nemení na vyhlásení... " Že máme svoju cestu a víziu..." Tak teno bullshit sa mi fakt lúbi....

Nič, ako povedal Semeník, AS je na 95% v druhej lige ale ak existuje aspon 1% na záchranu treba bojovať... Otázka je čomu verí vedenie a či vôbec verí.

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 25.03.2008 11:37:43

akekolvek otazky prestavaju mat zmysel...Cudujem sa, ze sa este niekto najde, kto chce diskutovat. S podvodnikmi a klamarmi chcete diskutovat? :shock: Neni o com...Aj tak vam nepovedia pravdu, tak ako to nepovedali doteraz.Sme dopadli... :evil:

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 25.03.2008 11:40:43

Nieco podobne som tu naznacoval od zaciatku no bol som atakovany pre moj nazor...ze vidim len to zle a prehanam.. A pritom to bolo iba realita ktoru vela ludi nechcelo vidiet a namyslali si hory - doly ...
Bolo to jasne od zaciatku ... tu o futbal nejde..
pravda sa zle počúva

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 25.03.2008 11:52:07

Balrog...

A nebodaj nebol galavecer blamaz..??? No podla mna bol .. urcite by bol namieste ak by tie vysledky boli ine ... no po takychto vysledkoch ..je spomienka na galavecer smiesna...
Inak nerozumiem a nevyznam sa aky mas nazor.. raz chvalis potom nadavas .. Chcelo by to si uzrejmit co vlastne chces povedat ...
Pozri futbal je jeden kolotoc ktory je uz teraz len o biznise ..Nik kto vstupuje do futbalu ako oni nejde s tym ze prerobi... Hadam si nemyslis ze by povedali aky maju skutocny umysel... Ved je to naivne si to mysliet... urcite ti odpovie to co chces pocut ...a to ze i ked sa vypadne idu dalej a chcu sa co najskor vratit spat... A preco ti to povie ... aby si pocul co chces pocut a on mal s tebou pokoj...Tu nejaka poctivost resp..otvorenost a dovera nie je ... je to biznis a ten etiku nepozna
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 25.03.2008 11:53:37

Dr. House vsetci velm i dobre vedia aky si mal nazor a ver ze podobne pociti tu malo dost ludi ale podla mna nie je treba hned na zaciatku vsetko hadzat do kosa, tak isto ako funguje prezumpcia neviny ( neviek ako sa to pise ale hadam chapes ) tak som aj ja veril ze sa nieco stane a bude to aspon s polovice take ako to ospevovali . Po zapase s KE som sa rozhodol prestat prispievat teraz som sa opat rozhodol ze zacnem ale nie kvoli tomu ze by sa nieco zlepsilo ale iba kvoli tomu ze chcem odpovede a chcem vidiet "krv" zodpovednych za to co sa tu deje :evil: A preto sem treba v co najvacsom pocte prispievat a pytat sa tych ******* na vsetko a nech sa konecne aj adminy zacnu navazat a tlacit na vedenie ze niekto tu este prejavuje zaujem o klub . Nech to PR prednese na nejakej schodzi . Preco sa nespravi opatovne stretnutie vedenia a s fanusikmi :?:
Inak ja viem ze nejakemu vedeniu su ukradnuty nejaky fanusikovia ked ide o investiciu v miliardach a potrebuju iba pozemky a nic viac :!: :!:

Galavecer bol blamaz ja som to tiez hovoril ze to nie je potrebne ale ked su peniaze na take pi.coviny tak kludne hlavne ze potom pytaju 2% na kopacky pre decka . A najvacsia blamaz je ten podtitul Novy zaciatok futbalu v Tn . Teraz mi to skor pride ako kar resp. oslava zaciatku konca .

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 25.03.2008 12:27:37

Pidzej,
v prvom odseku si vystihol presne to co som chcel povedat a vlastne to preco som tento napad mal. aj nad tym stretnutim som rozmyslal ale toto sa mi zda asi schodnejsie, resp. skorej uskutocnitejlejsie - ak sa do toho vobec niekto pusti.

D.R.House,
raz chvalim raz kritizujem! samozrejme pretoze nic nie je len cierne a len biele alebo len dobre a len zle. moj nazor je jasny a aj som ho tu uz xkrat pisal, staci vediet citat - mozno aj medzi riadkami - napad to bol dobry, mne sa pacil ale realita je taka ze to nevychadza reps. ze ten plan stroskotal. ty nehovor ze realita je to ze sa ide stavat alebo skupovat pozemky, lebo to nevies, je to len tvoj nazor a nie realita. odkial to vies? mas na to nejake dokazy? alebo chces opriet svoje tvrdenia o fakt ze mame sponzora stavebnu firmu? nebud smiesny! vsetko su to iba dohady a nic viac a to ze si si to myslel uz od zaciatku... kazdy si nieco myslel ked prisli... ja som si myslel ze ich idea s mladymi talentovanymi chalanmi a odchovancami vyjde... zial nevysla ale nikdy by som si nedovolil tvrdit s takou istotou ako ty a zopar dalsich ze tu ide len o pozemky a biznis a neviem co... ako napisal pidzej plati prezumpcia neviny pokial nedokazes ze je to pravda tak je to len taranie do vetra.
o galaveceri som hovoril ako o tom ako sa zorganizoval... boze ja nechapem preco si vsetci predstavuju ten galavecer ako super trening po ktorom hraci vybehnu na ihrisko a nakopu prdel aj Barcelone. bola to show, ako meeting strany kde sa predstavia ludia a povedia co chcu dosiahnut... toto sa zial nepodarilo, ale aj tak ten vecer musel byt pekny.

to je asi tak vsetko z mojej strany, nech si o tom kazdy mysli co chce, urcite je to lepsie aby ludia mali sancu, aspon tu pos*atu sancu, dostat odpovede na svoje otazky... a ked mozem pre to nieco urobit tak to urobim...radsej ako sediet doma z rukami na kolenach a plakat za starymi dobrymi casmi ozety alebo tu vypisovat ako je vsetko na p*cu a ako sa uz pomaly startuju buldozery a mieria na stadion :twisted:

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 26.03.2008 06:15:14

Pani ...je.me na to ... je zbytocne sa tu hadat ...
Opat nasnezilo a to ma serie .... A este vela inych veci ako prichod eura a to co sa robi v Tn sa neda zastavyt ... zial zostala nam uloha len prizerat sa padu
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 28.03.2008 10:57:15

chcem sa opytat adminov pripadne niekoho kto ma na starosti tie rozhovory s hracmi, ci by mohol byt tento rozhovor bud s fishmenom alebo tralalingom realny, resp. uskutocnitelny. diky za odpoved :wink:

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 28.03.2008 11:16:55

ak sa chces pobavit s fishmenon tak kludne chod vecer v sobot na pivko do Speranzzy on tam asi bude zapijat zial nad dalsim zmarenym zapasom.

A odpovedam za Adminov : "no my s apokusime ale p. rybnicek je pracovne velmi vytazeny a nvieme zarucit ze si spravi cas na Vase trapne otazky. A co sa tyka p. La Linga tak to je viacmenj nerealne ale poslem mu email s Vasimi otazkami . "

Realne sa nedozvies nic 8) 8)

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 28.03.2008 12:07:19

pidzej,
dikes za info, ale budem radsej ked ho nestretnem... nechcem mat na krku trestne oznamenie :lol:
pockam si ja radsej na oficialne vyjadrenie niektoreho s adminov :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2684
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 28.03.2008 20:29:51

Podľa mojich info je Ling už v Trenčíne a zajtra ide aj na zápas do Žiliny. Rozhovor s Rybníčkom a Lingom je podľa mojich info v pláne.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 28.03.2008 22:22:07

Luboš napísal:Podľa mojich info je Ling už v Trenčíne a zajtra ide aj na zápas do Žiliny. Rozhovor s Rybníčkom a Lingom je podľa mojich info v pláne.
diky :wink: tak dufam ze sa to podari uskutocnit ku spokojnosti vsetkych 8)
no a dufam ze ling uvidi svojich zverencov v zeline v pravom svetle, aby vedel kde su mantinely do buducej sezony :wink:

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 31.03.2008 08:08:07

mattpro, kde mas istotu, ze nebude klamat. jemu je verejnost ukradnuta...

Napísať odpoveď