Opustí La Ling Trenčín po zostupe ?

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Rio5
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 01.02.2008 11:52:39

Opustí La Ling Trenčín po zostupe ?

Príspevok od užívateľa Rio5 » 22.03.2008 21:58:05

Povedzte svoj nazor alebo niekto aj nejake vyjadrenie samotneho La Linga k tejto otazke... :!:
AS Trenčín ole ole ole!!!

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

ano

Príspevok od užívateľa mattpro » 22.03.2008 22:02:22

aj mna to velmi zaujima. la ling by sa mohol k tomu nejak obsirnejsie vyjadrit. nie len to jeho ze reporter sa ho opyta:co sa stane ked AS zostupi. a la ling sebavedomo odpovie: my nezostupime :D :D :D

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 23.03.2008 12:30:37

NO kedze je La Ling zodpovedny za sucastnu situaciu v klube tak neviem preco by mal odstupit. Jedine ak by bol zbabelec a neuniesol svoju vlastnu prehru . :evil: :evil: :evil:

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 23.03.2008 16:40:54

myslim si ze La Ling s mr. Fishmenom urobili dve fatalne chyby pocas doterajsieho ucinkovania v klube AS.
po prve: La Ling absolutne podcenil CL a jej hracov resp. kvalitu jej hracov, a mr.Fishmen sa mu to asi ani nepokusal vysvetlit alebo mu poradit.
no a druhu fatalnu chybu ktoru tito dvaja pani urobili, je ze podcenili silu nas*ateho davu :lol: :lol: :lol: takze ja to vidim tak ze v najblizsej dobe niektoru z tychto chyb pekelne olutuju.
teda podla mna si Ling zbali fidlatka a tramtarara...pojde kazit klub niekam inam :lol:

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 25.03.2008 06:44:58

DUFAM ZE HEJ ...
NEviem co je to za cloveka no jedno co viem v Trencine nechce robit futbal.. a zaujimalo by ma ake ma nato dovody...
Je to zamer alebo len neschopnost??
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 25.03.2008 12:09:27

ja by som to vsetko nebral az tak tragicky. ved keby la ling neprisiel tak by sme mali este ovela horsich hracov a este aj ti dobri kt. tu su by pravdepodobne odisli. takze ten zostup by bol este istejsi ako je teraz. najviac mi vsak na tom vadia tie ich ,,silne,, reci podla kt. uz na jar ziskame neuveritelnych 25 bodov. ale sme spat v realite a kazdy si teda domyslel ze uspech bude aj 10 bodov :) . ale spat k tomu zostupu. myslim ze tymto mladym hracom ta druha liga aj prospeje. ak by si dokazali potom vybojovat postup tak mozu tu sezonu vyuzit na zohravanie sa a mldi hraci sa mozu stat omnoho skusenejsimi. vsetko vsak zalezi aj od la linga. ak vsetci tito novi hraci odidu tak to bude znova na prd. ale taky Depetris, Baez, Chanti, Prince ked tu zostanu tak sa mozu este lepsie aklimatizovat a v corgon lige fakt podavat este lepsie vykony ake podavaju dnes. je to vsetko vsak o tom ze kto odide a kto nie. slujter ma v zmluve tusim podmienku ze ked zostupime tak moze kludne odist prec, takze tento hrac tu uz asi na bduci rok nebude, skoda ale VHODNYM posilnenim kadra mozeme buducu sezonu v pohode vybojovat postup a muzstvo sa naozaj moze pocas toho roka ohromne zomknut. tak nechajme sa prekvapit, je to len moj nazor, ale vsetko bude zavisiet od hracov ktorymi budeme disponovat na buducu sezonu

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 25.03.2008 12:37:39

mattpro, teba sem sam Rybnicek nasadil? :lol: Chapem tych servilnych ritolezov (adminov a inych PR magov), ktori nic negativne na vedenie nenapisu, lebo su samozrejme za lojalnost plateni...no nechapem fanusika, ktory povie, ze nam "zostup prospeje". To si uplne mimo. Za prve, tento mancaft bude mat velke problemy v prvej lige, a navrat do corgon ligy mozme pocitat na roky, za druhe, keby tie holandske "talenty" za nieco stali, davno by hrali minimalne Jupiler league (druha hol. liga) a nie regionalnu sutaz, a za tretie:Trencin sa minule roky zachranil aj bez Holandanov, tak ich prestanme brat ako spasitelov! :wink: Iba to tu dok*rvili! :evil:

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 25.03.2008 12:48:41

mi_ke napísal:Chapem tych servilnych ritolezov (adminov a inych PR magov), ktori nic negativne na vedenie nenapisu, lebo su samozrejme za lojalnost plateni...
Ja nechápem teba...admina ani moderátorov nikto neplatí...tobôž nie AS...dokonca nemáme ani VIP-ky ani permanentky a platíme si 50,-Sk za lístok... 8)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Johnny_1
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 20.11.2007 14:21:56
Bydlisko: Topolcany

Príspevok od užívateľa Johnny_1 » 25.03.2008 13:00:03

La Ling si myslel ze za malo penazi bude na slovensku vela muziky...hraci ktory prisli sa mi zdaju predrazeny...ved podla slov vedenia mame rozpocet asi ako Trnava a oni su na druhom konci tabulky...a tiez si myslim,ze stary kader s Palickom by tento rok hrali mozno taq ako zlate moravce...kazdy robi chyby ale tato bola fatalna

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 25.03.2008 13:10:17

vsetko je to o teorizovani. ja sy myslim ze s kadrom aky by sme mali predtym by sme sa urcite neudrzali. ved vsetky tie posily nie su uplne zle. ale vzdy ked pride vela hracov vzdy nejaki nie su na pozadovanej urovni, to je predsa jasne. ale myslim ze 4 (ak k tomu pripocitame Princa kt. sice neviem ako hra ale snad bude aspon taky lepsi v nasej obrane)
su na dobrej urovni ale vsetci vidite ze ani s nimi to proste nejde tak fakt neviem kde by sme boli ak by nikto neprisiel. ja si nemyslim ze so sucasnym kadrom by sme mali problemy v2 lige. myslim ze v lete uz budu hrat zase inak vsetci a je tam proste vela mladych hracov kt. sa mozu este hodne zlepsovat. ja tu neobhajujem vedenie ani La linga. ich chyby samozrejme spocivaju v tom ze nezohnali vacsie skusenosti a osobnosti do kadra. to je myslim najvacsia chyba kt. spravili a tvrdo sa im ,, vypomsti,, :twisted:

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 25.03.2008 16:35:10

Hm, ak vôbec budeme hrať tu I. ligu čomu ani moc neverím,,,,,,
La Ling odíde a my sa budeme pozerať na Nemšovú, Puchov a podobne vysoko kvalitné tímy..... :roll:

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 26.03.2008 14:57:55

pidzej napísal:NO kedze je La Ling zodpovedny za sucastnu situaciu v klube tak neviem preco by mal odstupit. Jedine ak by bol zbabelec a neuniesol svoju vlastnu prehru . :evil: :evil: :evil:
tiez si myslim, ze by mal ostat, ak je spravny chlap

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 26.03.2008 14:59:50

no myslim si ze ostane. ved hovoril ze tie plany su dlhodobe a kedza la ling je tiez futbalista tak vie ze treba bojovat :lol: :lol: . a buduca sezona bude pre AS bez prehry!! :shock: :shock: sice v druhej lige ale rychlo sa vratime do prvej

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 26.03.2008 15:01:15

mattpro napísal:no myslim si ze ostane. ved hovoril ze tie plany su dlhodobe a kedza la ling je tiez futbalista tak vie ze treba bojovat :lol: :lol: . a buduca sezona bude pre AS bez prehry!! :shock: :shock: sice v druhej lige ale rychlo sa vratime do prvej
Ty si asi velký optimista čo?

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 26.03.2008 15:02:37

ani nie, ale co uz mame robit. plakat?? :cry: :cry: . uvidite neodide, a ak ano tak si ho pekne podame :twisted:

Napísať odpoveď