Fans vs. hráči a vedenie

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Má AS ešte reálnu šancu na záchranu v CL?

áno
6
3%
áno
6
3%
áno
6
3%
áno
6
3%
áno
6
3%
áno
6
3%
nie
30
14%
nie
30
14%
nie
30
14%
nie
30
14%
nie
30
14%
nie
30
14%
 
Celkom hlasov: 216

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Fans vs. hráči a vedenie

Príspevok od užívateľa Balrog » 16.03.2008 15:07:49

... ak vedenie ani hraci nie su schopni nieco s touto situaciou robit, tak ako sa zachovame my - fans? mame vobec realnu sancu nieco dosiahnut? mozno nas nie je 2000 a asi ani stvrtina ale uz mam toho dost vypisovat tu na fore kde na to kazdy kasle a nikto si to neprecita - myslim nikto z kompetentnych alebo hracov! galavecer bol aby sa tim priblizil verejnosti - teraz by to chcelo nas fanusikovsky galavecer ale iba pre pozvanych! priestor kde budeme moct povedat co si myslime a kde nam budu dane odpovede a nie iba mlcanie alebo uz tak otrepana fraza "co uz, ideme dalej" :!: chcem vediet kam smeruje trenciansky futbal, resp. co sa naozaj robi preto aby neskoncil tam kam ma teraz priamociaro namierene! nechcem tu rozputavat ziadnu vojnu proti hracom alebo vedeniu, to ani nahodou, ale aj jedno prislovie hovori na hruby mech hruba zaplata :!: a je vidiet ze s nasimi to asi po dobrom nejde :!:

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 16.03.2008 16:27:38

A ako by si si to predstavoval po zlom ? Nejak mi to nie je jasné...nejaká defenestrácia...po papuli...debata v krčme končiaca bitkou...petícia...podpisová akcia s listom a jej zaslanie do Holandska... :?:

Ja si nerobím prdel, ale nejak mi uniká podstata veci. Ja, ty, on, ona, my, mi, vy náš AS TN futbal nezachránime. Na ihrisku hrá niekto iný...a ten buď nevie, alebo nechce, alebo ho to nemá kto naučiť, alebo proste na viac nemá...
A sere ma to rovnako tak, ako aj teba... :evil:
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 16.03.2008 16:41:38

Lubos,
podstata je velmi jednoducha - vyjadrit nespokojnost s terajsim stavom.
ja nepojdem ani nechcem niekoho defenestrovat alebo niekomu davat po papuli (aj ked hracom by mozno nezaskodilo ako vo filme "obecna skola" trstenickou po prstoch za tie vysledky :lol: ) a prave to ze som to sem napisal som nechcel aby to skoncila ako nejaka krcmova debata pri pive a cigarete aj ked niekedy z tohto fora taky pocit mam pretoze tak ako v tej krcme ani tu nic moc clovek nezmoze.
myslel som napr. ako som uz v jednom prispevku pisal... prazdny fanusikovsky priestor iba s nejakym odkazom alebo plagatom (myslim ze nieco podobne urobili aj v TT) alebo nejaky otvoreny list fans vedeniu a hracom aby vedeli ze na jednej strane ANO stojime za nimi ale na druhej strane uz ten pohar trpezlivosti naozaj preteka a myslim ze aj pretiekol... preto som chcel vediet ako hrali v ZM (teda preto som pisal v pripevku ze sa tesim na report z vyjazdu) lebo chcem vediet ako hrali ci zo zapalom so srdcom s volou nieco zmenit alebo ci to bolo take ako proti KE (z onlajnov som sa nic take nedozvedel :( akurat ze sme boli aktivnejsi :? ) ...
chcel by som vediet ako si to vedenie a hraci teraz predstavuju... co bude ak naozaj TN vypadne, zbali si La Ling fidlatka a necha nas hnit a trapit sa v I.lige? ja stale neverim ze tento kader nema na zachranu a aj preto nechapem preco tie vysledky su take mizerne... len sakra nevidim na tych hracoch ze by chceli ze by tuzili vyhrat a zachranit sa!!! tie vyhlasenia pred zapasmi ma uz riadne vytacaju tak isto ako aj to konstatovanie po naslednych prehrach, ale nie je mi to lahostajne.
preto som tuto temu otvoril... viac hlav viac vie, mozno niekomu napadne este nejake ine riesenie ako nakopnut hracov k vykonom, alebo aspon ako sa dozvediet co sa stane ak...
uff dufam ze toto je trocha viac zrozumitelne :oops:

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 16.03.2008 22:29:17

Pri tychto "vykonoch" urcite nie.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 16.03.2008 22:44:14

Balrog napísal:Lubos,
podstata je velmi jednoducha - vyjadrit nespokojnost s terajsim stavom.
ja nepojdem ani nechcem niekoho defenestrovat alebo niekomu davat po papuli (aj ked hracom by mozno nezaskodilo ako vo filme "obecna skola" trstenickou po prstoch za tie vysledky :lol: ) a prave to ze som to sem napisal som nechcel aby to skoncila ako nejaka krcmova debata pri pive a cigarete aj ked niekedy z tohto fora taky pocit mam pretoze tak ako v tej krcme ani tu nic moc clovek nezmoze.
myslel som napr. ako som uz v jednom prispevku pisal... prazdny fanusikovsky priestor iba s nejakym odkazom alebo plagatom (myslim ze nieco podobne urobili aj v TT) alebo nejaky otvoreny list fans vedeniu a hracom aby vedeli ze na jednej strane ANO stojime za nimi ale na druhej strane uz ten pohar trpezlivosti naozaj preteka a myslim ze aj pretiekol... preto som chcel vediet ako hrali v ZM (teda preto som pisal v pripevku ze sa tesim na report z vyjazdu) lebo chcem vediet ako hrali ci zo zapalom so srdcom s volou nieco zmenit alebo ci to bolo take ako proti KE (z onlajnov som sa nic take nedozvedel :( akurat ze sme boli aktivnejsi :? ) ...
chcel by som vediet ako si to vedenie a hraci teraz predstavuju... co bude ak naozaj TN vypadne, zbali si La Ling fidlatka a necha nas hnit a trapit sa v I.lige? ja stale neverim ze tento kader nema na zachranu a aj preto nechapem preco tie vysledky su take mizerne... len sakra nevidim na tych hracoch ze by chceli ze by tuzili vyhrat a zachranit sa!!! tie vyhlasenia pred zapasmi ma uz riadne vytacaju tak isto ako aj to konstatovanie po naslednych prehrach, ale nie je mi to lahostajne.
preto som tuto temu otvoril... viac hlav viac vie, mozno niekomu napadne este nejake ine riesenie ako nakopnut hracov k vykonom, alebo aspon ako sa dozvediet co sa stane ak...
uff dufam ze toto je trocha viac zrozumitelne :oops:
Čo Ti k tomu povedať. Určite nebudš veriť keď Ti napíšem že toto vedenie tohto klubu je prehnité. V zápase s KE napr. mali cez prestávku zákaz vstupu do kabíny maser a aj lekár. Veď to je úplná zvrátenosť. Tak zrušme tieto funkcie načo sú, keď im cez polčas ani nemožu pomôcť - eventuálne ošetriť nejaký šrám, na ktorý nebolo čas počas hry. To sa môže stať ozaj len v TN

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 17.03.2008 08:44:57

kestl,
mas pravdu ale otazka je co s tym urobime? resp. chce to vobec niekto riesit alebo si strcime hlavu do piesku a budeme sa tvarit ze sa nic nedeje? ja len nechcem aby futbal v TN skoncil a namiesto toho stadiona narastol nejaky obchodny dom. a ta otazka co dalej tu vyvstava prave teraz ked to vsetko je take ake je... (hraci, vykony, vedenie a teraz najnovsie odchod Ancica). neviem kedy sa chce La Ling zobudit zo svojho sna, jedine ze by to nebol sen ale jeho vizia, ale nad tym tu radsej ani nebudem polemizovat!

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 17.03.2008 10:24:32

Dnes uz mozem vyslovit s 90 % -nou istotou: Rybnicek je hrobarom trencianskeho futbalu a La Ling holandsky Boriero. Rybnicek naletel? planom hochstaplera, ktoreho zaujmy su dodnes vsetkym zahadne, no futbal to zrejme nebude. V Trencine sa dlhodobo robi nespravna politika s prvym muzstvom, co sa tyka nakupu hracov, co sa tyka vyberu trenerov, co sa tyka velkohubych vyhlaseni. Jedine, co sa vam zadarilo, bolo public relations..ano, pomutili ste hlavy viacerym, ktori verili v lepsie casy. Ja som napr. od cias Ozety nebol na pripravnych stretnutiach a nemrzol som na stadione kvoli nejakemu Fulneku. Btw. Fulnek, vitazstvo 6:0 a hlavne pochybny priebeh druheho polcasu, tam nebolo vsetko koser. Pan Rybnicek nam sluboval pokojny stred tabulky a na buduci rok utok na Ligu majstrov!Sluboval nam aj prichod hotovych hracov ci prichod trenera s menom aj renome( co su mimochodom pojmovo dve tie iste veci). Realitu vsetci dobre vieme aka je, len este k trenerovi...Ak pan Stano vyhlasi, ze nehrame so srdieckom, tak viem, ze tento clovek nema na poste trenera co robit. Vykony v troch jarnych kolach davaju jasne najavo, ze tito amateri by mohli mat srdce aj zo slona, ale oni nevyhraju...Nevyhraju, lebo nehraju s rozumom, su pomali, nepohyblivi, nevedia si prihrat, nevyuzivaju strany,chybaju skuseni hraci atd, atd. Teda to, co ich mal naucit pan trener...nenaucil ich nic!Chybny vyber trenera, chybny vyber investora, chybny vyber hracov...za to vsetko moze jeden clovek. A nechajte si reci o tom ako by nasich hracov davno rozobrali ine kluby. To je vsetko mozne, no v Dubnici ci v Nitre, bez velkych mien, s odchovancami kluby funguju i bez velkych rozpoctov. Lenze na cele klubov sedia ludia, ktori vedia co robia, vedia ako sa robi futbal. Priznam, filozofia ktoru Rybnicek zastaval, stavat na vlatnych odchovancoch a hracov z nizsich lig mi bola od pociatku sympaticka..nevyslo to vsak. Klubu ostanem verny aj ked sa prepadneme do siedmej ligy, pretoze som Trencan! Vedenie vsak prosim, aby naslo aspon kusok sebaucty a ked skoncime posledni, nech odide z trencianskeho futbalu!

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 17.03.2008 11:51:43

KAM SMERUJEŠ TRENČIANSKY FUTBAL?

Pri tejto otázke mi behá mráz po chrbte. Pozriem sa na tabuľku a vidím, že sme posledný s katastrofálnym skóre a ešte katastrofálnejšou bodovou stratou na posledné dva – tri tímy. Pýtam sa sám seba, kto za súčasnú situáciu v klube môže resp. kto za ňu nesie zodpovednosť?
Samozrejme, odpoveď je jasná, vedenie a vlastník.
Vlastník svojou bezbrehou nadutosťou a velikášstvom, bez akejkoľvek aspoň malej štipky sebareflexie a pokory, ktorý skočil do slovenských futbalových vôd ako veľryba do miestneho rybníka, bez elementárnych vedomostí o našej súťaži, hráčoch a ich výkonnosti. Prečo si dovolím toto tvrdiť? Pretože to, čo sa deje v trenčianskom prvom mužstve hovorí za všetko! Tréner Artmedie Weiss na otázku, kto vypadne z Corgoň ligy odpovedal jasne, bude to AS Trenčín a na doplňujúcu otázku: Prečo má taký názor? Lebo futbal sa nedá riadiť a robiť cez telefón. Nedokážem pochopiť ako niekto dokáže mať takú prehnanú vieru vo svoje schopnosti a genialitu. V žiadnom prípade nechcem upierať niekomu zásluhy alebo dosiahnuté úspechy, ale toto mi príde ako keď malý Jojo dostane od otecka na Vianoce futbalový klub. Je vidieť, že táto vízia nech je akokoľvek šľachetná, poctivá alebo dobre myslená, nefunguje... žiaľ. Posily nám priniesol vlastník s tým, že by mali naše mužstvo posilniť a pomôcť mu minimálne zachrániť sa, aby sme narok mohli útočiť na vyššie priečky. Legionári sa však ukazujú ako neposily, resp. pekne zapadajú do priemeru našej ligy alebo nášho mužstva a tí ktorí mali byť ťahúňmi a exportnými zakončovateľmi sa trápia ak sa to tak dá vôbec nazvať. Naozaj si neviem vysvetliť, či noví hráči sú takí slabí, alebo sa jednoducho prispôsobili hre AS z jesene. Pre mňa záhada, ktorú by mi asi ozrejmili iba samotní hráči. Neviem prečo vlastník nesiahol aj po slovenských hráčoch, ktorí slovenskú ligu poznajú a takisto aj pomery v nej. Pre mňa druhá záhada. Na jeseň sme vsadili všetky karty a 54 možných ligových bodov na dorastencov a odchovancov nášho mužstva. Doslova sme odpálili hráčov, ktorí nám minulú sezónu zachránili holú existenciu v Corgoň lige a aj avizovaný príchod Holanďanov. Po katastrofálnej jeseni, ktorú hádam ani história najvyššej súťaže a tímu AS nepamätá, sme všetci verili, že prišlo k vytriezveniu a reálnemu zhodnoteniu stavu v akom sa AS nachádza. Lenže prišli veľkohubé vyhlásenia o trénerovi svetového renomé, podľa ktorého tréningového plánu sme sa prakticky asi celú zimu pripravovali a samozrejme takisto nemalé reči zahraničných posilách. O posilách som už písal, ale nadá mi ešte nespomenúť, že noví hráči majú v priemere 20 rokov a aj to tak „vysoký“ vekový priemer drží nad vodou jeden hráč, ktorý má 28 rokov. Takže zhrnuté a podčiarknuté, na jeseň sme stavili 54 bodov na trenčianskych mladíkov krížených so zahraničným trénerom – vieme ako to dopadlo, a na jar máme zatiaľ v stávke existenciu v Corgoň lige spojenú s 45 bodmi a to všetko nám majú zaistiť zahraniční mladíci doplnení jedným zahraničným skúseným hráčom a s trénerom, ktorý je zatiaľ veľkou neznámou – minimálne čo sa skúseností a úspechov týka. Ako to zatiaľ vychádza vidíme po troch jarných zápasoch keď máme ako jediný klub Corgoň ligy na konte 0 bodov. Naši súperi v boji o záchranu sa nám vzďaľujú a nie je toho kto by sa chopil kormidla a nasmeroval AS za nimi. Keby prišli aspoň traja – štyria takí hráči ako je Thijis, alebo keby tu zostali takí hráči ako Kameň a Czinege, tak by sme mali ďaleko reálnejšiu šancu na záchranu, lebo oni majú jednak kvalitu (aj keď v niektorých zápasoch to nebolo vidieť) ale čo je dôležitejšie majú skúsenosti, ktoré sa v boji o ligovú existenciu nedajú vyčísliť.
Bol by som nesmierne rád keby vedenie už konečne priznalo o čo mu vlastne s trenčianskym futbalom ide, lebo to vyzerá tak, že im ide o všetko, len o ten futbal nie. V každom normálnom prvoligovom klube by sa robili čistky, udeľovali sa pokuty, vyhadzovali sa tréneri alebo hráči – tým samozrejme netvrdím, že je to vždy správne. Len u nás nič. Tak otrepaná fráza už z jesene – IDEME ĎALEJ. Lenže kam sa dá ešte zájsť? Takýmto spôsobom môžeme ísť ďalej akurát tak do prvej ligy (teda reálne druhá liga). Takýmto prístupom hráčov a vedenia iná cesta nevedie. Neviem a ani nechcem polemizovať nad tým, či prípadné vypadnutie AS z Corgoň ligy bude znamenať odchod Holanďanov z Trenčína, alebo ten najkatastrofickejší plán ktorý sa tu už viackrát spomínal a to koniec futbalu v Trenčíne. To sa ukáže až na konci sezóny a podľa toho aký to vlastne bude koniec, lebo ešte stále zostáva odohrať 12 zápasov.
Už ma nebaví byť na smiech okoliu keď sa snažím obhajovať trenčiansky futbal a jeho pôsobenie v CL. Som optimista... stále som ním bol aj budem, ale teraz po tomto všetkom vidím veci inak. Nehovorím, motyka môže stále vystreliť a my sa nejakým „zázrakom“ zachránime ako tomu bolo minulú sezónu. Lenže už mi to nejako nesedí stále veriť v zázraky a to, že aj motyka môže vystreliť! Prečo AS nemôže byť „šťukou“ v rybníku nazývanom Corgoň liga, tak ako tomu bolo v rokoch 97 až 99. Prečo sa má fanúšik spoliehať na zázraky a na zaváhania súperov? Chcel by som mať vešteckú guľu, aby som sa mohol pozrieť o tri mesiace dopredu a vidieť čo bude keď... možno by som si tak mohol odpovedať na otázku kam náš trenčiansky futbal smeruje.
Nech je ako chce a nech bude ako bude chcieť, ja zostanem fanúšikom AS aj keď bude hrať druhú ligu, futbal môžu zabiť hráči na ihrisku alebo vedenie svojimi neuváženými krokmi ale ja ho budem mať aj tak rád.

Užívateľov profilový obrázok
ghoul
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 13.01.2008 10:39:17

Príspevok od užívateľa ghoul » 17.03.2008 14:35:20

Vedenie von z klubu . To je jediné riešenie. Ryba je neschopny človek,nevie riadit futbalovy klub a ani nikdy nebude vediet,tento zufaly človek sa tam drží len z dovodu aby hromadil a hromadil a je mu jedno ako to tu s futbalom dopadne,alebo ze nejaki fanusikovia su nespokojní,to mu je jedno,sak moze postavit dom a zabezpečit rodinu tak na čo by sa rozčuloval...a pan Stefan rovnako,to je taky potapač tiež...potom co potopil slovacko tak sa aktualne nachadza na palube AS Trenčín,a ktovie kam nastupi najblizsie.Skoda ze sa nenajde atentatnik ktory by cele toto vedenie poslal tam kam patri,je to ale aj chyba nasho prehniteho sudnictva..mna by velmi velmi zaujmalo kam sa podeli peniaze z predaja Skrtela,,Hološka,Lietavu,Styvara...pretože na posily ako boli doubek či jasurek sa urcite nepouzili..pravdepodobne vsetci vieme kde skoncili a vedia to aj pani jazdiaci na mercedesoch.Je to take verejne tajomstvo by som povedal. Na to aby bol klub uspesny potrebuje schopne vedenie,ktore investuje do schopnych hračov,ktorí nasledne pritiahnu divakov,a ked chodia divaci tak pridu aj sponzori. Jednoduche.Ale my zlyhavame uz v prvom bode,a to je to naše neschopne vedenie.Ak chceme SKUTOCNY novy zaciatok,musime zacat prave tu.V bode číslo 1. Vedenie von!

rudlaizihno
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:06

Príspevok od užívateľa rudlaizihno » 17.03.2008 14:50:30

SPRAVNE, AJ JA SA PRIPAJAM VEDENIE ODSTUPIT a spravit audit a ak budu nezrovnalosti posadit vedenie do chladku ................. :lol:

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 18.03.2008 06:43:52

Problem je chlapci ze na toto vsetko je uz neskoro ..
Liga sa zachranit nepodari.. aa ak by hned aj odstupili a zacali by hladat novych hracov ...tak to nestihnu...Vsetko ma svoje pravidla aj prestupy
Pani je koniec... toto vieme vsetci ..
Bolo to jasne uz od zimnej pripravy...Kazdy kto sa mota okolo futbalu nejaky ten rok to iste vedel...Bolo zbytocne tomu davat vobec sancu...
Priatelia toto som tu pisal od zaciatku a bol som zato velmi sekany ze vsetko vidim cierno...no ja som pisal ze je to len realita... ale tesi ma ze viacery z Vas sa konecne prebudzaju ...
pravda sa zle počúva

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 18.03.2008 10:40:26

D.R.House,
nebol si jediný, kto tu bol za svoje príspevky kameňovaný. Ja tu snáď držím aj rekord v ohodnotení príspevkov v popularite, keď janoas mi už dokopy strúhol mínus 291 bodov, z toho nedávno naraz mínus 286. Mám lepšie čísla v očiach verejnosti ako vedenie klubu. Len dúfam, že nebudem musieť začať vyrábať šále a pod., keď už mám takého zanieteného fanúšika.

bangy
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 09.02.2008 18:25:56
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa bangy » 28.03.2008 16:41:27

trencin uz realnu sancu nema muselo by to byt poriadne stastie keby sa udrzime hlavne ze sa hovorilo aku sme mali super zimnu pripravu ako sme vyhrali vsetky priatelske zapasy a ako sme posilnili kader

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 06.04.2008 07:58:17

VEDENIU: DAKUJEME, A TERAZ UZ VYPADNITE !

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 06.04.2008 08:22:30

Balrog napísal: VEDENIU: DAKUJEME, A TERAZ UZ VYPADNITE !
A čo bude ďalej ? Odkúpiš od Linga tých jeho 80 % ? Alebo od Rybníčka tých jeho maličkých 10 % ? Alebo od mesta ?

Veď je úplne jasné, že tu nerozhoduje Rybníček s 10 %, tu rozhoduje o všetkom Ling so svojou zahraničnou suitou...to by malo byť všetkým jasné...to naznačil aj Ančic, že ONI tu nedôverujú nikomu...pre nich sme neschopný babráci...

Alebo to kúpi niekto iný, ktorý si do vedenia dosadí iných ľudí ? To sú všetko ťažké otázky a ešte ťažšie odpovede...hlavne pre mňa... :!:
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Napísať odpoveď