Nastavme si zrkadlo alebo aj takto sa to dá riešiť

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 18.03.2008 10:35:05

Ja to vidím tak, že Ančic si moc otvoril ústa a keďže nemal u vedenia potrebnú dôveru, lásku a kamarátstvo, bolo jednoduchšie sa ho zbaviť, ako ho dookola počúvať. Jedno je isté a to, že Ančic zostúpiť nechcel a to práve našej generalite vadilo. Určite to bol z realizačného tímu jediný človek zo skúsenostiami z najvyššej súťaže ako aj vyzretosťou zo záchranárskych prác. Môj favorit to osobne nebol už za čias Marka, ale v tejto chvíli to je nesprávne riešenie. Skôr sa mali porúčať iní, lenže tých nemôže nikto vyhodiť, snáď iba majiteľ, ale ten to tu má na háku. Čo sa týka najnovšieho vyjadrenia RR, tak konečne sa Vám všetkým otvorili oči a ústa, pretože veľmi podobné veci som tu aj ja písal. Priznám sa však, že i mňa prekvapila tá informácia o I., II., III. lige, čo je vlastne štvrtá najvyššia súťaž na Slovensku. To znamená, že v tej výžive, ktorá tak našim fajn chutí, zrejme La Ling používa mariánku. To by napokon vysvetlovalo všetky tie ex-cesy hráčov a vedenia klubu.

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 18.03.2008 10:48:36

Dôležitejší je zámer investora

Zámer investora je aj spolu s Cellerom v pozemkoch v Záblatí pod zamýšľaný priemyselný park. Futbal je len zámienka ako sa ľahko dostať k pozemkom

rudlaizihno
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:06

Príspevok od užívateľa rudlaizihno » 18.03.2008 10:53:31

kestl napísal:Dôležitejší je zámer investora

Zámer investora je aj spolu s Cellerom v pozemkoch v Záblatí pod zamýšľaný priemyselný park. Futbal je len zámienka ako sa ľahko dostať k pozemkom
Presne tak ide len o pozemky

true blue
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 09.03.2008 00:41:56

moj nazor

Príspevok od užívateľa true blue » 18.03.2008 11:56:45

chyba clovek ako pan Hozlar
chyba trener ako Paldan
chybaju hraci ako bol hanko,sevela,lipo,valachovic,konecny

oni nechali aj dusu na travniku.
chyba klubu jeden tvorca hry a vodca nar.Czinege
a obrana aspon 2 hraci okolo 190cm-co budia respekt pred superom

nic zlom aj ked zijem mimo sk sledujem vsetko okolo AS ak jniekto dostane 57 golov a do obrany pridu hraci z amaterskej ligy v Holandsku,ked aj 1 liga az na 4 timy nema uroven tak potom sa necudujme.
stacilo troska pozriet po 2-3 lige nsej a verim,ze ty hraci by si vazili,ze hraju ligu a urcite by boli prinosom.
ved len Pinte ma 36rokov hral 4 ligu.troska potrenoval a je klucom ku zachrane Senca

moj nazor nasa liga je slaba,ale neni na tom az tak zle aby si pan la ling myslel,ze hraci z holandskej dediny mozu hrat v Trencine.

Napísať odpoveď