Nastavme si zrkadlo alebo aj takto sa to dá riešiť

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
nočes
Moderátor
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:34:10
Bydlisko: Lúč

Príspevok od užívateľa nočes » 13.03.2008 10:59:43

chlapci tak dost! okrem par prvych prispevkov to tu nema nic do cinenia s temou! chcel som poukazat na zaujimavu moznost ako pokutovat hracov za hru a vysledky a zaroven odmenit skalnych nejakym vyjazdom zdarma. Ale zvrhlo sa to tu zas na nezmyselnu zabomyslu hadku House vs ostatni. Takze bud sa drzte temy alebo tahajte do spravneho fora (klubova situacia napr.)
Lebo to tu zacnem mazat a potom tu zas bude vojna ze je tu cenzura :roll:
ak by mal niekto záujem prispieť na ultras aktivity,
ultras účet: 520700-4200532579/8360

vďaka

snapshot
Príspevky: 2733
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 13.03.2008 12:13:06

Alebo tahaj ulpne. Pokial si chcel nieco nie tak si mal dat aj iny nazov a nie zrkadlo. Jasne z nazvu je, ze mame poukazat na dianie a ako to vidime. Tak sa to vravim. Nyslim, ze House ma v niecom pravda. Je na case nieco robit nemozme cakat este par zapasov. Treba urobit ten "rachot" v satni aby si nam hviezdicky prebudili.
Ale opat mame iba to nase Dufame ze vyhrame.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
nočes
Moderátor
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:34:10
Bydlisko: Lúč

Príspevok od užívateľa nočes » 13.03.2008 12:21:29

tak po prve keby si sa pozrel ze nazov temy som nepisal ja ale lubos, nemohol by si napisat taku hlupost. a po druhe, v prvom prispevku mas link na clanok, ku ktoremu som chcel aby sa ludia vyjadrili. na poukazovanie na dianie su otvorene minimalne dalsie 3 temy
ak by mal niekto záujem prispieť na ultras aktivity,
ultras účet: 520700-4200532579/8360

vďaka

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 13.03.2008 12:33:03

takto sa tu odpoveda bezne.. Nic nove .. Pravda je tazka ..no ja by som rad chodil na ligu do Trencina v buducej sezone...
Viete je to ako v tom serialy / Dr. House / ... aj tam ho nikto nema rad
Som len uprimny....
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 13.03.2008 13:35:18

hm, aby som sa drzal temy - nejake opatrenia by sa uz naozaj mali prijat, mozno nejaka pokuta alebo ten napad s listkami...skratka nieco aby to hracom pomohlo uvedomit si situaciu a mozno by ich to aj motivovalo, aj ked neviem asi po druhom zapase k takemu nieco pristupit je skoro (neskoro)...neviem ale to je na kompetentnych :?
dr.H - ty mas pocit ze ta tu niekto nenavidi? alebo preco sa citis taky ukrivdeny? preto lebo niekto skritizuje tvoj prispevok? alebo s nim nesuhlasi? to by potom znamenalo ze ty tu nenavidis 4/5 zo vsetkych prispievatelov a z adminov hadam aj 110% :wink: s uprimnostou to nema nic spolocne... aky vyznam by to malo keby tu niekto o niecom klamal?

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 13.03.2008 14:32:08

Nie ja a ukrivdeny ...O chlapce to ma nepoznas... Ja tu prezentujem moj nazor na vec... tak ako ty...
A to ze niekto so mnou nesuhlasi ... to je spravne 100 ludi ...100 chuti....
Mam dost rokov a skusenosti na to aby som sa citil ukrivdeny nad niecim co zakryva realitu... Ja to vidim tak ako pisem a mam pocit ze i postavenie klubu odpeveda tomu co opisujem.. To ze ty a par ludi je tu viac optymistycky naladena ..je dobre... kazdy ma svoju mieru toletrancie a ta Vasa je vacsia ako moja ... Nehram futbal prvy rok a viem ako to chodi ked niekto chce robit futbal a nevie to ... Nemyslim AS --myslene obrazne
pravda sa zle počúva

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 13.03.2008 17:01:42

Mne príspevky od Dr. House prídu po obsahovej stránke skoro vždy trefné a čo sa týka mojich v tejto téme, ak som sa snáď odklonil mimo žiadanú vec, tak sorry, ale veď predsa príspevky môže admin ľubovoľne presúvať. Či nie? Takže z tohto pohľadu to sem zrejme patrí.

aesaci
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:56:52

Príspevok od užívateľa aesaci » 13.03.2008 20:59:23

podľa mňa aj tak peniaze nejdú s kapsy hráčov pri takýchto pokutách, to je len mediálny ťah klubov, aby si udobrili fanúšikov. toto podľa mňa však nie je cesta akou sa vydať. podľa mňa by pre hráča malo byť trestom to, že nenastúpi v ďalšom zápase a na základe počtu účasti v základnej zostave resp. na základe počtu odohratých minút by mali dostávať prémie k základnému platu, ktorý by nemal byť nejako premrštený. ťažko môžeme čakať od hráčov, že sa budú biť za Trenčín, keď vačšinu z nich k tomuto klubu a mestu okrem zmluvy neviaže nič. je to len o peniazoch, pokiaľ majú dostatočne vysoké základné platy, tak je im v podstate jedno či hrajú alebo nie. Čo sa týka trestov, čo tak napríklad nechať hráčov A mužstva podávať lopty na zápasoch dorastu alebo žiakov, čo tak nechať ich upratať štadión po zápase, umyť sedačky. ja by som išiel v trestoch touto cestou. Alebo ešte jeden príklad, čo takto nechať skalných fanúšikov zahrať si futbal s tým, že by ich museli muži povzbudzovať, nech si to vyskúšajú.

aesaci
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:56:52

Príspevok od užívateľa aesaci » 13.03.2008 21:07:29

a ešte jedna vec k Martinovi, je zaujímavé, že keď niekto tu vyjadrí kritiku, tak by mal byť vždy podľa teba buď skrachovaný futbalista alebo vyhodený tréner. Čo ty vieš, možno tie osoby roiaí alebo urobili pre klub viac ako ty.
Pamatám si ako si mi v decembri odkázal, že účty budeme skladať v marci. Tak si myslím, že vačšina prispievateľov nerobí nič iné ako len skladajú účty a žiaľ ukazuje sa, že sa skôr naplnili tie kritické príspevky.
Žialľ zatiaľ sa chválime len pozlátkom, ten ckrík vo vnútri nám fanúšikom zatiaľ moc nechutí

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2676
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 13.03.2008 21:26:26

aesaci,
hm, len si treba uvedomiť, že nie je kritika ako kritika...na druhej strane je tu marec, to je fakt a účty sú účty...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 13.03.2008 22:56:09

aesaci, v tomto nepolemizujem, dve kola a -3 body, mali sme byt minimalne na nule... dalsim veciam co pisesh prilis nechapem... az na obhajobu tebou vznesenu... len jedineho cloveka som sa opytal, o co mu ide, myslim, ze pri jeho prispevkoch to bolo legitimne... ak je nezainteresovany, moze mu to byt jedno, ale ak to je inak... zial je to smutne... skus si predstavit, ze by som robil klubovu stranku, rozhovory s hracmi a tu pod nejakym nickom na nich kydal, aki su neschopni... radsej som optimista a fanusik ako schizo...

jeho odpoved posud sam... taktiez som nepovedal, ze robim pre klub najviac, povedal som, ze ked mozem - pomozem a nebudem hadzat hrudy na rakvu, pokial v nej nie je mrtvola...

aesaci
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:56:52

Príspevok od užívateľa aesaci » 14.03.2008 20:09:03

pozrite v podstate je to jedno, či tu niekto kritizuje alebo obhajuje, my tu s tými našimi rečami nevyriešime nič. Význam to má snáď len, keď to tu hráči trocha sledujú. Potom aspoň získajú prehľad o tom, čo si o nich fanúšikovia myslia, či už v dobrom alebo v zlom. Či si z toho niečo zoberú je len na nich.
Jedno si však myslím, že klub by sa mal snažiť viac komunikovať s fanúšikmi, nájsť si cestu k nim a nielen im spraviť www stránku, kde sa môžu "vykecať". Myslím si, že viacero prispievateľov tu malo dobré podnety, ale silne pochybujem, že sa o ne niekto zaujímal.
V globále sa tu neustále diskutuje o tom istom, preto som sa rozhodol, že toto je môj posledný príspevok na týchto stránkach.

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 18.03.2008 07:11:43

Chlapci ADMINI ....
Viete tu ide len o to ze sa zakryva pravda...
Hraci nepodavaju ziadne vykony ..nesnazia sa ..trenery sa vyhovaraju ..a vedenie mlci zatial co klub je na samom dne...
Chcem sa spytat co este potrebuje clovek viac na to aby zacal byt nespokojny...??? Tu nejde o nadavanie hracom alebo vedeniu... tu ide o to aby vysvetlili fanusikom preco robia to co robia ... Vsetci dobre vieme ze klub ani v horsej situacii nemoze byt...
V laske plati jedna mudrost .. ta znie ze ..Miluj ako blazon a nie ako hlupak...
Pekna veta na zamyslenie ... tykajuca sa aj postoju k vedeniu a ostatnym v klube ..
pravda sa zle počúva

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 18.03.2008 09:12:35

Teraz to už nie je o tom, že musíme, ale že môžeme. Určite sa ešte nevzdávame. Verím, že chlapci záchranárske práce zvládnu, hoci to bude mimoriadne náročné. Nádej však zomiera posledná. Rezignovať sa dá vtedy, keď budeme mať dve kolá pred koncom súťaže na poslednom mieste sedembodový odstup," skonštatoval ďalej Róbert Rybníček a dodal: "Teraz síce padáme na dno, ale chceme zdvihnúť hlavy. A možný zostup do druholigovej súťaže? Nie je dôležité, či je to I., II. alebo III. liga. Dôležitejší je zámer investora (majiteľom AS je Holanďan Tschen La Ling, pozn.) a pohľad do budúcnosti. To, čo sme v Trenčíne podstúpili, nie je otázkou jedného-dvoch rokov, ale troch či štyroch rokov. Vieme, kadiaľ chceme ísť a podľa toho sa chceme zariadiť a pokračovať v nastúpenej ceste." - toľko citát pána Rybníčka zo str, Profutbalu.
Ančica - ktorý tomu aspoň trochu rozumel vyhodili, resp. do toho moc videl, vyhodili. A ľala ako p. Rybníček mení svoje vyhlásenia. Už mu nie je cudzí ani zostup. Takže zmierme sa s tým že vypadnutie je isté. Čo bude potom ďalej to si neviem predstaviť, kam nasmeruje p. Rybníček svoje vyjadrenia.

rudlaizihno
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:06

Príspevok od užívateľa rudlaizihno » 18.03.2008 10:07:00

Konecne Rybnicek vysiel s pravdou s tym ako to je vlastne myslene s tymto klubom, ked citam medzi riadkymi tak pre ich plany "Nie je dôležité, či je to I., II. alebo III. liga. Dôležitejší je zámer investora a to ostatne uz su bludy neverim ze by tu Holandania zostali s futbalom .... :lol: tak tymto padom to je viacej ako iste kam ide futbal v TN


Ančica - veru moc dobre videl ze tu nejde o zachranu ale len o medialne bludy ... PREC S VEDENIM

Čo bude potom ďalej ................no 99,9% ludi v TN to uz dlhooooo tusi no predsa smerujeme do ..... :lol:

FANUSIKOVIA BY SA MALI SPOJIT NA ZACHRANU TN futbalu a stadiona

TREBA DAT POCITIT HOLANDANOM A RYBNICKOVI ZE SU TU NADBYTOCNY A RADSEJ BY MALI ODIST

RYBNICEK BY MAL ODSTUOPIT A S MIN AJ CELE VEDENI V PROSPECH TRENCANSKEHO FUTBALU

Napísať odpoveď