Nastavme si zrkadlo alebo aj takto sa to dá riešiť

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2684
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Nastavme si zrkadlo alebo aj takto sa to dá riešiť

Príspevok od užívateľa Luboš » 11.03.2008 15:02:52

S nočesovim dovolením z toho robím samostatnú tému...
http://fotbal.idnes.cz/boleslavsti-se-o ... fotbal_min
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
nočes
Moderátor
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:34:10
Bydlisko: Lúč

Príspevok od užívateľa nočes » 11.03.2008 15:34:41

podla mna vyborny sposob ako pokutovat hracov, ktori si tym ale zaroven zabezpecia podporu vonku (niezeby bez toho podpora nebola) a zaroven odmenit fanusikov. pretoze po prvych dvoch kolach si zasluzia podla mna hraci postih a fanusikovia podakovanie
ak by mal niekto záujem prispieť na ultras aktivity,
ultras účet: 520700-4200532579/8360

vďaka

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 11.03.2008 17:46:01

No napr. na hokeji bol vstup zdrama a vstrupne zaplatili hraci. Take nieco by sa mohlo spravit aj teraz. Je to bezne
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 11.03.2008 21:46:57

hehe to s tymi vsetupenkami je fakt dobry napad :lol:
lenze pocitajme :wink: ak by nahodou prislo 2000 ludi ako prislo na KE a ak by sme pocitali s cenou za jeden listok 50 Sk tak by nasi hraci museli zacvakat nejakych sympatickych 100,000 Sk ... no ja neviem kolko beru mesacne ale aby im zostalo aj na chleba :lol: :lol: :lol: bo ked budu podvyziveni tak toho moc neuhraju :wink:
ale fakt nieco treba urobit!!! aby POCHOPILI ze za to su zodpovedni prave oni :shock:

Užívateľov profilový obrázok
nočes
Moderátor
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:34:10
Bydlisko: Lúč

Príspevok od užívateľa nočes » 12.03.2008 11:04:14

vstupenky nemusia, staci ked zaplatia vyjazd alebo dva. bus stoji nejakych 12 000 to neni taka strasna pokuta
ak by mal niekto záujem prispieť na ultras aktivity,
ultras účet: 520700-4200532579/8360

vďaka

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 12.03.2008 13:06:47

Hraci v AS by museli tento problem riesit hypo uvermi... myslim ze tie biedne platy by im na to nestacili..
Ved si len predstavme ze by to museli robit od zaciatku sezony ... uz teraz by boli zadlzeny na dve generacie dozadu..
Toto je riesenie pre kvalitny klub a nie AS
pravda sa zle počúva

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 12.03.2008 13:56:39

praveze by si zase trochu viac oddreli na vitazstvo. UIvedomili by si, ze musia zivit pribuznych alebo samych seba a viac by pracovali, boli by viac motivovani nieco viac zahrat, podielali by sa na vyhre/prehre. Teraz ich ta prehra moc nestoji mozno bonus.
Ano 100 000 je dost ale kolko je hracov 20? 100 000/20=5000 nie je az tak moc
"Boh je laska" 1Jn 4:8

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 12.03.2008 16:11:33

Je to zaujímavá myšlienka, ale treba dať pozor na to, že klub chcel peniaze aj za vstup na galavečer. Takže každý peňáz dobrý. Môj názor je taký, že tak ako to tu bolo prerátané, pozn. 5000 sk, to pre hráčov nie je príliš veľká finančná záťaž. Ale oni vedia, že trenčania sú skromní a takýto prejav by odmietli. Veď "jednoznačne" budúci domáci zápas príde opäť 2000 nažhavených fanúšikov na domáce šialenstvo a radi si za to priplatia. .. ha ha .. Teraz vážne, príde aspoň 1000 ľudí?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 12.03.2008 18:52:14

sergio napísal:Je to zaujímavá myšlienka, ale treba dať pozor na to, že klub chcel peniaze aj za vstup na galavečer. Takže každý peňáz dobrý.....
jaj chlape... som rad, ze ti tak moc zalezi na osude klubu... ale uz si smiesny (skoro ako ja :lol:)... pre tie cervene oci uz pletiesh piate cez desiate...

ked dostanu hraci pokuty vo vyske vstupneho, tak klub o nic nepride... iba hraci...

a to tvoje omielanie, ze pytali peniaze za galavecer je traaaapne chlape... minimalne z toho pohladu, ze ako by si sa zachoval, keby prislo 1200 ludi, ved by to bolo zadarmo... to by si zas pindal, ze to niekto nezvladol...

daj konecne svoju viziu... pokojne posli projekt zachrany klubu a my to na stranke mozeme zverejnit...

skor otvor karty... byvaly zamestnanec??? skrachovany futbalista??? otec neuspesneho hraca??? nudiaci sa teenager??? intelektualna elita slovenska??? ....... ja pisem na stranku a fandim klubu... odkedy prisiel zo Serede...

PEACE

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 12.03.2008 20:23:25

martin,
čože píšeš, bolo zavreté u ...? Ja nikomu názor nevnucujem, keď sa ti neľúbi tak neosočuj. Daj si radšej jedno chladené. Opačne, hmm. Čo si Ty urobil pre TN, keď sa pýtaš mňa. Pozn. vôbec ma to nezaujíma, pretože Ty si v úplne inej lige a úrovni komunikácie. Takže, také to klasické peace, však. Keď budeš ochotný normálne písať, tak sa ozvi.

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 13.03.2008 07:23:17

MARTIN...

Ja nemam problem predstavyt ti viziu a myslim ze ani vela ludi odtialto vratane sergia...
Je to jednoduche...
Klub je na samom dne ... To znamena ze treba naozajstnu zmenu na ktoru je asi teraz uz neskoro..Ona mala prist miesto tej oslavovanej
" novej ery" na tom galavecery ...
A coje to ta ozajstna zmena ... nove vedenie ktore vie co robi.. a vie co je jeho uloha..Novy hraci ....je jedno akej narodnosti... no musia to byt hraci... ktory maju ten futbal nielen v nohach ale i v hlave...
A dalej novy pristup... hrat zo srdcom nie pre povinnost...hrat pre ludi a Trencin...pobit sa o vysledok...
Inak este by som chcel dodat jedno ...je jedno ci si bezdomovec alebo ci si manazer alebo minister ..ani jedno s teba nerobi dobreho cloveka ...
To len na margo toho tvojho velkeho zaujmu o to co vlastne sergio je ...
Klubova situacia sa prenasa aj sem.. je to prirodzene a samozrejme ..prichadza rozcarovanie a emocie ... preco...?
Klub nieco slubil a to co slubil ani naznakom neplni... preto sa deje i tu co sa deje.. No ja to vnimam ako dobru vec.. pretoze kazdy ma pravo na svoj nazor .. a to je zaklad
Zoberme si DUKLU... tam je vidiet to srdce... no v AS ho niet...
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 13.03.2008 08:36:28

D.R.House,
aj ja si myslim ze pocas zimnej prestavky sa dalo urobit viacej, prinajmensom to ze by sme zobrali este aspon dvoch troch starsich hracov zo SR ligy alebo hracov ktori uz SR ligu hrali... ale na to je uz teraz neskoro.
musime hrat s tym co mame a podla mna my nemame zly kader, alebo inak urcite nie najhorsi... je to naozaj aj o tom stasticku (ako ho mala Dukla - bez neho by nepostupila) lenze stastiu je treba ist oproti a s tym my mame problem.
tvoja vizia je vsetko zrovnat zo zemou a zacat nanovo, lenze podla mna my sme mali a mame na com stavat. to ze to zatial nevieme vyjadrit vysledkovo je ina vec. myslis ze na tom ci hraju alebo nehraju srdcom by nieco zmenilo to keby si vsetkych vyhodil aj s vedenim? co sa tyka tvojho nazoru o tom, ze nasi hraci hraju lebo musia lebo je to ich POVINNOST, to je podla mna dobry bullshit... kazdy hrac niekedy hra lebo musi... mozes milovat futbal ako len chces ale su chvile ked ti to v zapase nejde, alebo ked sa muzstvu nedari a mas toho plne zuby. podla by chalani hrali uplne inak keby mali povedzme o 12 bodov viac a boli v strede tabulky ale je viem ze to ich neospravedlnuje, lebo su to profesionali a maju ku kazdemu zapasu pristupovat zodpovedne, takze uvidime.
s tym sergiom si to nepochopil (zase) a pritom je to uplne jasne... otazka nebola ci je dobry clovek alebo nie je, jednalo sa o to preco je na ASko tak nabruseny, ci len kvoli vysledkom alebo je tam aj nejaka osobna zaangazovanost (byvali neuspesny hrac, zamestnanec, alebo iba nudiaci sa teenager...) - to len tak na upresnenie.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 13.03.2008 09:27:04

D.R.House,

nie vsetky veci boli celkom pochopene... zaujem o sergiovu totoznost??? ide o jedine, je celkom ostry a dost sa navaza, niektore utoky su uz za hranicou normalnosti, v poslednom prispevku dokonca pletie galavecer a pokutu pre hracov, je to vsak pre vacsinu z prispievatelov lahke... nejdete s kozou na trh, anonymita je totiz carovna...

ja si vazim vsetkych ludi (aspon dufam, ze to tak je), snad okrem tych spomenutych ministrov... preto nebudem kydat na Stana a dalsich...

jasne, ze sa urobili chyby, s medializaciou prichodu trenera, vyhlaseniami Linga, na jesen vyber trenera, a dufam, ze dalsou chybou nebude tohtorocny vyber hracov... ale neverim, ze ziadna z tychto chyb bola robena so zlym umyslom...

peknu viziu si predstavil... mne sa paci, len to ma jeden hacik... mohol si s nou prist pred prichodom holandonou, dat dokopy skupinu ludi a skusit to... lahko je kritizovat... ale tazsie nieco robit (jasne, ze kazdy ma obmedzene moznosti)... ja si myslim, ze vsetci ludia, ktori robia futbal, vratane slovenskych oligarchov, si zasluzia urcity respekt... ci to bolo byvale vedenie, ktore sa po vycerpani moznosti v regione a krachu hlavneho sponzora muselo zbalit, alebo Valenta, ktory na ten jediny rok udrzal tim v lige, ci Rybnicek, ktory sa tu uz niekolko sezon morduje, aby nasa zakladna mohla rast, ano klub doslova zivoril, ale tym zivorenim si drzal sancu na lepsiu buducnost, nezakapal... a teraz holandania, doniesli financnu stabilitu... ak by neprisli tak Csaba by bol v Ruzomberku, Gero v Anglicku, Hloho v CR... tim by bol bez Sluijtera, Baeza, Depetrisa... a nezostali by tu ani Kamen a Czinege, to je iste...

takze mozno torchu viac pokory, ako casto spomina Andrej Kollar na oboch stranach a verim, ze sa posunieme... prve dve kola ukazali, ze to je zle, dalsie styri daju definitivnu odpoved...

ale verim - doma mame BB, Senec, DUB aj MORAVCE...

WAR

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 13.03.2008 10:30:34

S tou pokorou to mas pravdu... dobra rada pre vedenie ...
Galavecery a rozpravky... a skutek utek...
Ver mi kazdy by to robil lepsie ako oni...
Muzstvo na dne ... a momentalne vypadava .... horsie sa to robit neda ..nemyslis...????
Naposledy upravil/-a D.R.House v 13.03.2008 10:43:20, upravené celkom 1 krát.
pravda sa zle počúva

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 13.03.2008 10:42:44

Chcem len dodat ze ta situacia v ktorej je klub nie je od zaciatku jari...
pozor na to ... toto je uz takmer rok... pozerajme sa na to takto ...
Ano neboli by tu hraci ako csaba a tak... no boli by to mozno lepsi .... viac ako pises ty ...pokornejsi a nebrali by futbal ako zamestnanie...
Pravda je ze maju pred sebou este takmer celu jar... no ostatny im zacinaju akosi utekat a dve sance uz stratili...
Aj dubnica bola prijatelny super a islo sa tam vyhrat .. len sa doma zabudla bojovnost a nasadenie ... a ta sa nenasla ani s Kosicami...
Mozno ze by nebolo od veci ak by pan Stano ktory podla mna ma na veci dobry postoj by urobil troska viacej rochotu v satni aby sa nam hviezdy spamatali... Niekedy menej znamena viac... Mozno ze futbalista z nizsej sutaze by dal do toho ovela vacsiu bojovnost nakolko by citil sancu ukazat sa a dokazat ze i ked je z nizsej sutaze neznamena to ze je horsi... a ze je min. rovny skusenejsim hracom... Myslim si ze pan Stano je dobre riesenie... mozno je to uz len a len na hracoch aby ukazali ze sa o ligu vedia v tom dobrom slova zmysle pobit ...Nechcem sa tu z nikym hadat ....len mam pocit ze uz tej zhovievavosti by malo byt dost u niektorych ..
pravda sa zle počúva

Napísať odpoveď