Ako písať príspevky

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Ako písať príspevky

Príspevok od užívateľa Luboš » 10.08.2007 19:22:44

V sekcii "A"-mužstvo je 5 diskusných tém. Každá má nejaký zmysluplný názov. Z týchto piatich je len jeden (môj) napísaný správne. Moja žiadosť o opravu nemala u moderátora Davida a admina žiadnu odozvu, čo som sklamaný a nechápem to...
Preto Vás všetkých žiadam, aby ste sa snažili dodržať nielen základy slušnosti, ale aj základy pravopisu. Tieto príspevky po Vás niekto aj číta a verte mi, že sa čítajú veľmi zle, obzvlášť, keď už názov je chybný. A taký shift má tiež sakra dôvod byť na klávesnici. 8)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
David
Administrátor
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:26:45
Bydlisko: Trencin

Re: Ako písať príspevky

Príspevok od užívateľa David » 10.08.2007 19:44:00

Luboš napísal:V sekcii "A"-mužstvo je 5 diskusných tém. Každá má nejaký zmysluplný názov. Z týchto piatich je len jeden (môj) napísaný správne.
Vsetky nazvy som prave opravil.
Luboš napísal:Moja žiadosť o opravu nemala u moderátora Davida a admina žiadnu odozvu, čo som sklamaný a nechápem to...
Ano, dostal som tvoju spravu, ospravedlnujem sa ze som ju nevzal na vedomie, avsak nakolko som administratorom 2 den, mal som aj mam mnoho dolezitejsich povinnosti a zodpovednosti, cize som na tu spravu zabudol. Pre buducnost bude lepsie ak takuto pripomienku napises do fora - tam ju ani ja, ani moderatori neobidu.
Luboš napísal:Preto Vás všetkých žiadam, aby ste sa snažili dodržať nielen základy slušnosti, ale aj základy pravopisu. Tieto príspevky po Vás niekto aj číta a verte mi, že sa čítajú veľmi zle, obzvlášť, keď už názov je chybný. A taký shift má tiež sakra dôvod byť na klávesnici. 8)
Dovod to uricte ma, predsa aj Stur mal dovod zaviest nam dva typy Y a I, alebo nemal?

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 10.08.2007 20:47:51

sorry,ale ked nenapisem dlzen to je hrozna chyba.......az nehorazna....hm,vacsina ludi ich nepise na nete .......

Užívateľov profilový obrázok
David
Administrátor
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:26:45
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa David » 11.08.2007 15:47:44

Zamykam.

/19.8 2007 - presunute zo zlepsenie stranok AS TN

Zamknuté