Čo sa stane, ak Trenčín vypadne do druhej ligy?

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Čo sa stane, ak Trenčín vypadne do druhej ligy?

Príspevok od užívateľa ikotn » 11.03.2008 15:00:08

kedze nas dobrodinci typu jurkemik ci weiss posielaju do druhej ligy, tu si mozeme zafantazirovat, co sa stane, ak... ostane la ling v klube? nakupi hracov takej kvality, aby sme sa mohli po roku vratit? nezanikne as?

rudlaizihno
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:06

pozemky

Príspevok od užívateľa rudlaizihno » 11.03.2008 16:45:13

podla mojho nazoru AS ako stanok futbalu v TN zanikne a na uvolnenom priestranstve sa zacne stavat a stavat a stavat :lol: :lol: :lol:

ved inac naco by Holandania sli do takejto futbalovej diery ???? ja neverim tym ich reciam o...... atd

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 11.03.2008 20:53:20

Ked vypadneme, LaLing nechá štadion zbúrať a postaví si tam čo chce!
As pôjde do tretej ligy ako Púchov alebo Močenok a bude hrávať na niakom dedinskom ihrisku s dorastencami(nie takými ako Hloho) a do Corgon ligy možno postúpime tak o 10 rokow.....

Troška katastrofický scenár... :idea: :shock: :)

aston14
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 03.08.2007 11:20:14

Príspevok od užívateľa aston14 » 11.03.2008 21:11:33

pocvajte ma, pozemky pod stadionom patria mestu a nie la lingovi, la ling ma tak licenciu, to je vsetko, tak uz prestante kecat tie debiliny o zburani a posatveni obchodu a neviem coho este.nechcete aby tam postavil mrakodrap nahodou??..ten stadion je cely mestsky...asi by sa inak nevolal MESTSKY STADION!!!...ale mozno la ling s cellerom tahaju za jeden koniec a su dohodnuty ze trencin vypadne a postavia tam spolu nieco pekne a velke :D uz moc fantazirujem!

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 11.03.2008 21:41:12

Boze ludia ved rozmyslajte!!!
ake stavanie ake pozemky??? tak to si fakt neviem predstavit ako La Ling po sezone povie:" Adios amigos Bambinos, nabehne na stadion s buldozerom a zrovna to vsetko zo zemou, aby mohol stavat mrakodrapy alebo tesca alebo neviem co!" to su hluposti - vid uzemny plan mesta,...atd. druha vec je ze by ho verejna mienka ukamenovala ze by si neskrtol ani v hornej dolnej ani ako clovek a nie to este ako nejaky podnikatel alebo nebodaj developer :lol: ja to vidim tak ze max. co sa moze stat bude to ze si zbali saky-paky a pojde kade lahsie...co dufam ze sa nestane. takze thats all folks :wink: potom by sa ukazal charakter a aj to ci myslel nieco z toho co nahovoril vazne :roll:

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 12.03.2008 07:20:28

Hrozná téma... :twisted: ...nezrušíme ju :?: :lol: :lol:
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 12.03.2008 12:37:10

Jasne ze ju nezrusime...
Tu by sa vsetko rusilo co sa zaklada na pravde... Tazko sa to pocuva no je to REALITA ... AS je momentalne jedine muzstvo ktore si tam zasluzi vypadnut. Ved nech sa vsetci zastancovia vedenia klubu teraz vyadria...
Zrusit temu je najednoduchsie a typicke pre istych ludi tu...
Povedzte svoj nazor na to ... preco mam pocit ze je rovnaky ako nazory ktore tu uz boli odprezentovane...
Moj nazor na to je ten ze po vypadnuti sa AS bude vracat do najvyssej sutaze veeeelmi dlho ...ak bude vlastne AS existovat.
A preco ?? To vsetci vieme... zacina to majitelom postupujeme cez vedenie ...dostavame sa k hracom a tymto je zodpovedana tolko ocakavana otazka ...preco...?? no pre nich ...
Jediny ktorym ide o klub su fanusikovia a ta spatna vazba co by mala za ich vernost prichadzat neexistuje...
Davam im este maximalne sancu na 2-3 zapasy a potom to bude uz vsetko jasne... Futbal sa hra zo srdcom preto lebo ma bavy a chcem ho hrat ... Futbal sa neda hrat na silu ...potom ta hra a celkove prevedenie a chod vyzera presne ako v AS... mimochodom chcel som podotknut AS- ako noveho ucastnika nizsej sutaze... a adepta na zanik
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 12.03.2008 12:57:41

D.R.House napísal:Jasne ze ju nezrusime...
Tu by sa vsetko rusilo co sa zaklada na pravde...
Zrusit temu je najednoduchsie a typicke pre istych ludi tu...
Hmm, to na tom konci sa volá "smejko", dokonca sú tam dvaja a dosť sa rehocú...Len toľko. :lol: :lol:
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 12.03.2008 13:00:23

To vidim .. smeju sa s celeho klubu ... a tych ktorych este staaale snivaju
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 12.03.2008 13:06:41

D.R.House napísal:To vidim .. smeju sa s celeho klubu ... a tych ktorych este staaale snivaju
Ale snívať treba, bez toho by nebol život. 8)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 12.03.2008 13:08:10

Mozno ze troska .. no vies ako sa hovori ..vsetkeho vela skodi...
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

???

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 12.03.2008 13:10:19

Ja si myslim Luboš že bu ju bolo škoda zrušiť takúto tému, len bol by som rád keby sa do diskusie pripojil aj niekto kompetený z klubu... Je to predsa len oficialna klubová stránka, či nie.

La Ling v rozhovore podotkol, že minulu sezonu čakal s kupou klubu na záchranu v 1.lige. Takže predpokladám že v 2.lige námá záujem pôsobiť lebo nie je žiadny srdciar... Je obchodník a nepočítam že by mal záujem o druholigový team.

Ale druhá vec je smutná, že pan La Ling mal celú zimu na to aby splnil svoje sluby o doplnení kádra kvalitnými hráčmi. Bohužial Senec, bez velkých vyhlásení ma lepší káder a zároveň aj o 3 body viac.

Ja len jeden odkaz pre pána La Linga, že mi pripadá ako kvalitný "Blafpoker" a sám som zvedavý ako obhaji svoje vyhlasenia o utoku na špicu tabulky a pohárovú účasť.

Možno myslel, špicu druholigovej tabuľka a učasť v SP.

Ale futbal v Trenčíne nezanikne nikdy... to viem naisto, máme historiu a veriť treba až do konca.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 12.03.2008 13:30:38

tato tema sa isto nezrusi...sak Lubos to myslel iba zo srandy o com svedcia aj ti smajlovia, to len niektori ludia si robia tuna agendu na tom ako su tu potlacane prava na slobodu prejavu, dalej na tom ako nam vsetkym predstavuju SVOJU realitu,...atd. ja nehovorim ze je to teraz famozne alebo vynikajuce, ale kazdy jeden clovek v nieco veri alebo musi v nieco verit ak nie tak je podla mna mrtvy, mozno nie fyzicky ale dusevne isto. a zit bez snov...to by bol otras - sak aka nudna by potom bola cez noc, resp. pocas spanku :lol: ja este stale verim ze AS nieco dokaze a ze to neboli reci tarane len tak do vetra a verim tomu napriek realite aka teraz v klube, napriek zapasu v DCA a zapasu doma s KE. skratka nechcem uverit tomu ze sa to raz nezlomi a nechcem uverit tomu ze nasi hraci nevedia hrat futbal.

D.R.House je rozdiel fandit a pochovavat klub, je rozdiel prezentovat relalitu a TVOJ pohlad na realitu a je rozdiel diskutovat a hladat si niekoho s kym sa chces pohadat...aj ked iba takto pisomne. ty asi nemozes pisat bez toho aby tam neboli stiplave narazky a utocenie na druhych, ze? neviem ale absolutne sa mi nepaci tvoj styl pisania, to je uz len o tom aby si si nasiel nieco staci maly impulz a v momente je tam utocny clanok od teba...vid ten Lubosov vtip o zruseni temy...vsetci to beru zo srandy lebo je to tak myslene len ty v momente utocis a ohanas sa tu pravdou a neviem cim... ide to aj inak
:wink:

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 12.03.2008 13:32:35

To bolo pekne co si napisal ...
pravda sa zle počúva

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 12.03.2008 13:42:18

Ja len opisujem to co sa deje ... alebo vsetko je 100% ???
Problem je ze zatial nie je cio chvalit ... skutocne nie je co chvalit... ba dokonca ani snahu nie je vidiet ....snahu to zmenit...
Zatial len citam a pocuvam basnicky o zachrane o tom ako treba hrat ako sa vzomknu ...
Naozaj pozeram sa obraciam sa a cakam ..no stale nevidim nieco konkretne .. mna basnicky ba ani ziadny galavecer nepresvedci ...
Skutky... a tie sa jednoducho nedeju ... Ano toje realita a to je aj moj pohlad... Ak ty vidis nieco co sa da povazovat za zasadny krok k zachrane ...tak mi ho prosim ta ukaz... a ja sa velmi rad ospravedlnim no zatial by sa mali ospravedlnovat hraci a vedenie ... fanusikom
pravda sa zle počúva

Napísať odpoveď