21.kolo : Zlaté Moravce-AS Trenčín 2:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

aston14
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 03.08.2007 11:20:14

Príspevok od užívateľa aston14 » 16.03.2008 21:33:58

mne sa len pozastavuje rozum nad "panom" hlavnym trenerom!!!ku4va tak poviem otvorene dpc...ze s tymito hracmi ktorych mam k dispozici neuhram nic a ziadam nieco lepsie...a ni ze ideme dalej..sak njako bolo njako bude...tu sa asi nikdy nic nezacne robit!!!ale pan hlavny peniaze su peniaze

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 16.03.2008 21:58:41

teraz som si pozrel zaznam na TA3. boha ta nasa obrana :evil: ta je tak cajova, az ma to desi :!: elementarne pravidlo branenia - ze lopta po centri do 16tky NESMIE dopadnut na zem ale treba ju z prvej hlavou alebo nohou poslat co najdalej prec, tak to oni absolutne nerespektuju... co vlastne chceme takymto sposobom uhrat :?: :!:

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 16.03.2008 22:31:39

keď pred rokom akože "vyhodili" z Trnavy Ujlakyho a ludia sa pýtali Rybníčka či neuvažujú o jeho angažovaní, tak povedal že takých hráčov nepotrebujeme. A celú jesen odvádzal dobré služby v Senci a teraz ťahá Moravce. Myslám so že úplne stačilo rozumne zaloviť v mútnych vodách našej extraligy - poprápade 1. ligy a dotiahnuť 2-3 takýchto skúsených vyhratých hráčov, ktorí by v správnom premiešaní s mladákmi určite podávali lepšie výkonyx ako je tomu dnes. To že hráme úplne nah....o to by ma ani tak neštvalo, lebo od tohto kádra nie čo očakávať, ale "serú" ma tie veľkohubé vyhlásenia Rybníčka a spol. Aj dnes na tlačovke ten holub Stano prehlásil, ideme ďalej ešte sme nevypadli. Týmto slovám určite ani on sám neverí. To sa ozaj bojí povedať do sveta holú pravdu. Bojí sa o svoj teplučký flek? A ani tá skladba mužstva nie je boh vie aká, chýba mi tam bojovnosť - kus srdca. Dá sa aj prehrávať, ale súper musí byť lepší - čo v súboji s nami nie je až taký veľký problém - ale hráči musia bojovať, preukázať snahu a obrazne povedané z ichriska sa musia odplaziť. Toto všetko mi v našej hre absentuje. No a neviem kto určuje zostavu na jednotliví zápasy ale to čo stavá Stano na ihrisko to je tragédia. Pred DC plakal že je vykartičkovaný Godál, proti KE ho zašil na kraj obrany a dnes radšej nepostavil. Marčeka neviem kto tam drží, prečo už konečne nevyskúša aj Rožníka vútorku, načo ho sem stiahli, tak ho mali nechať radšej v Prešove aby hrával, Depetrisa by som tiež stiahol z ihriska, aby sa trochu prebudil. Kde je napísané že zato že sú zo zahraničia tak musia hrať. ˇAno nech hrajú ale nech preukážu že sú lepší ako naši. A to v niektorých prípadoch neukazujú. Ešte v príprave ako tak, ale to predsa neboli súperi. Musíme sa s tým zmieriť, je to kruté, ale toto družstvo ligu nezachráni.

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 17.03.2008 09:35:34

kestl, suhlas...Aj na tomto fore sa nasli taki, ktori si robili srandu zo starych hracov ako Ujlaky. Dnes nam tento stary hrac ukazal ako sa davaju goly!Moj neoblubenec Marcel Merciak to vcera vystihol: "chybna nakupna politika Trencina trva uz niekolko rokov".

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 17.03.2008 14:59:49

ja môžem povedať k všetkému tomu výkonu na ihrisku, či mimo neho - zavádzanie verejnosti atd.
p Rybníček povedal že verí že skončíme lepšie ako na 11 mieste tak to asi ťažko. Holá holá druhá liga volá takto to vidím ja .
A ohladom toho nového investora, je to Viena Gate alebo ako sa to píše a je to stavebná spoločnosť čo hovorí za všetko, pod štadioonom fajn pozemok nie.

Užívateľov profilový obrázok
fanusik
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 29.08.2007 13:42:20
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa fanusik » 17.03.2008 15:08:04

mi_ke - mas pravdu s Ujlakym. Nejaka stara paka do muzstva - to nam chyba ako sol. Klud, prehlad a hlavne stipka psychickej odolnosti. V neposlednom rade niekto, kto dokaze hracov vyburcovat. Lebo od cias McDonalda su treneri na lavicke zbytocni. Ani raz snad z nej nezliezli a poriadne si na tie baletky nezakricali. Ked uz hraci nemaju jasno v tom, kde maju pocas zapasu stat a co robit, tak aspon trener by mohol na nich zahukat, nech su si vedomi, ze ich niekto pozoruje. Kozak z KE je sice extra hulvat, ale to jeho pokrikovanie a buzerovanie ma uz roky nejaky efekt. Ked je s hernym prejavom nespokojny, tak ordinuje raz-dva. U nas je ticho, lebo s hernym prejavom je zrejme vsetko OK.
Ked sa rube les, lietaju triesky.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

nebojme(?) sa druhej ligy

Príspevok od užívateľa ikotn » 17.03.2008 16:33:07

viaceri tu pisete, ze zostupom bude koniec futbalu v tn a podobne. viac raz som to tu spominal, ze zostup nemusi znamenat "az" taku tragediu, pokial si kompetentni(la ling, ter braack) priznaju, ze dostali klub do sraciek svojim tragickym podcenenim urovne svk ligy a slendrianskym pristupom v prestupovej politike. "posily" vymeniaza posily, aroganciu nechaju v holandsku a verejne povedia: posrali sme to na celej care. ked nedokazu zohnat kvalitu v zahranici, nech ju zozenu tu, lebo ja si myslim, ze je aj u nas. ak sa tim spravne doplni, presov tam chvalabohu nebude a kluby typu podbrezova, inter su(?) zdolatelne. financie by nemali(?) byt problem. ide len o sebareflexiu majitelov.

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 18.03.2008 06:18:14

Tu jasne ze zamer majitela nie je robit futbal..
Ja by som len chcel na margo vyadrenia p. Stana ...ze sutaz zacala a oni idu dalej...
Obavam sa ze sutaz konci a Senec je uz bodov .. to znamena ze musia vyhrat zapasy aby sa len dotiahli na Senec a nieto este uvazovat aby ich predbehli...
Toto muzstvo proste nema na to .. A nepomozu ani chabe nove " posili "
Ja len dufam ze ti ktory tu boli a su tak vehementne opty,isticky naladeni zacinaju aspon trocha vnimat ze zmena nepride....okrem jedinej..AS uz nebude hrat corgon ligu ....
pravda sa zle počúva

Napísať odpoveď