Sluijter, Baez, Depetris, Chanti a Ree

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Rio5
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 01.02.2008 11:52:39

Sluijter, Baez, Depetris, Chanti a Ree

Príspevok od užívateľa Rio5 » 06.03.2008 10:24:10

mne Sluijter pripomina skor Sneijdera z Realu a nie Robbena...:)...podla mna maju velmi podobny styl hry... a Baez cisty Gattuso :lol: co vy nato?:D
AS Trenčín ole ole ole!!!

pukanec
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 12.01.2008 12:29:36
Bydlisko: Topolčany

Príspevok od užívateľa pukanec » 06.03.2008 11:25:45

prosim ta prestan us snivat a porovnavat nasich s extratriedou.
co su to za posily oproti posilam Senca s ktorym sa mame bit o zachranu .
Vcera v Sporte písal Radolský o svojom Chorzowe ktory hrá o záchranu a povedal ze mladý a neskúsený sú mu na nič a potrebuje v boji o záchranu ostrielaných harcovníkov.
:twisted:

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 06.03.2008 11:38:18

Povedzme si na rovinu ... to ze je niekto z Argentiny, alebo Holanska alebo z Grecka... znamena len to ze ma inu narodnost...
Nic ine ... a nase nove posily zatial dokopy nic neukazali....
Dufam ze to nebude v konecnom dosledku ako byvala trenerska posila zo zahranicia Mc Donald...
To boli reci okolo neho ... a dopadlo to tak ze si vsetci na nas robili skore...
Najprv nech nieco ukazu .. V podstate to ze vedenie opat neurobilo fatalnu chybu ...
pravda sa zle počúva

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 06.03.2008 11:38:28

Vas to bavi sa medzi sebu hadat :?: :!:

Mladici z Arsenalu vyradili starucke AC .....

Moznosti na porovnanie je velmi vela....

Tu nejde o mladych a starych, ale o kvalitu futbalistu :!:
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 06.03.2008 12:07:48

D.R.House,
tvoje slova v poslednych prispevkoch su sama lava a sira... ja viem ze su ludia optimisti a pesimisti a medzi nimi niekde sa nachadzaju realisti, lenze ty uz si podla mna sklzol do riadneho pesimizmu.
vobec si nemyslim ze to ze nase posili su z NL, GR al. AR. tak to znamena ze maju IBA inu narodnost a nic viac. podla mna je to najma o mentalite a zahranicny hraci maju uplne inu mentalitu nez nasi SR (az na par vinimiek) ved o tom hovoria aj fut.experti :wink: , dalej je to aj o tom ze sr futbal uz od ziakov podla mna urcite nie je takej urovni ako napr. v holandsku alebo argentine, takze maju urcite lepsi zaklad nez nasi hraci, a potom je to aj o akomsi vrodenom style ktory juhoamricky hraci urcite maju - vid Brazilia a Argentina. takze ja by som v tomto smere ich urcite nehadzal do jedneho vreca s nasimi a urcite nie je podla mna jediny rozdiel medzi nimi razitko v pase. :wink: ale tym samozrejme nasich SR hracov nechcem zakopavat pod ciernu zem, len skratka nase posily urcite maju co nove priniest, takze ja viem ze toho casu uz nemame nazbyt ale nejaky im este venujme. :)

pukanec
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 12.01.2008 12:29:36
Bydlisko: Topolčany

Príspevok od užívateľa pukanec » 06.03.2008 12:38:53

Balrog
do prčic ale čo maju naše posily okrem Sluijtera odohrane aby mohli byt tahunmi.Ree to je futbalista na 3.ligu a tie reči o Ajaxe to boli nejaké blbosti.Jediné čo nám pomoze je rozšírenie ligy!
uvidisa v sobotu.

aesaci
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:56:52

Príspevok od užívateľa aesaci » 06.03.2008 12:44:49

musu,
plne s tebou súhlasím v tom, že rozhodujúca je kvalita. ja si myslím, že na vrcholovej úrovni sa dá hrať futbal do 30, možno nejaký ten rok dva navyše, potom jednoducho sú tu nižšie súťaže a šancu musia dostať mladší. Samozrejme sú aj výnimky, ale ako sa hovorí tie potvrdzujú pravidlo. Skúsenosti nie sú všetko, dôležitejšia je podľa mňa vyhratosť jednotlivých hráčov. Na Sluiterovi je vidieť, že hrával pravidelne, bohužiaľ ostatní mladíci sú možno nádejní futbalisti, ale keďže pravidelne nehrali v seniorskom mužstve, jednoducho na to zatiaľ ešte nemajú, ale to časom príde. Otázka je či ten čas mi máme. Ja som osobne rád, že sme začali stavať na mladých hráčoch, ale záleží na tom na akých. Prekvapilo ma hodnotenie po jesennej časti, kde som sa s prekvapením dozvedel, že vlastne majitelia využili jeseň na to, aby dali priestor trenčianskym odchovancom a mladíkom. Koľko z nich hrávalo pravidelne, prečo sem prišiel tridsiatnik Lesák, prečo hrával neperspektívny Doubek a podobne. Gero a jemu podobný mali hrávať pravidelne 90 minút a verte tomu, že by sa na nich teraz dalo stavať. Sluiter snáď pomôže, Baezovi by som hľadal asi iný post ako defenzívny a Depetrisa som videl v jednom prípravnom zápase, kde ma nepresvedčil, takže som na neho zvedavý keď príde lepší súper. Ostatní podľa mňa nie sú výraznými posilami.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 06.03.2008 13:04:30

pukanec napísal:Balrog
do prčic ale čo maju naše posily okrem Sluijtera odohrane aby mohli byt tahunmi.Ree to je futbalista na 3.ligu a tie reči o Ajaxe to boli nejaké blbosti.Jediné čo nám pomoze je rozšírenie ligy!
uvidisa v sobotu.
ja som nepisal o tom kolko maju odohrate a ci mozu byt alebo su tahunmi muzstva, pisal som o tom aby sme ich (resp. aby ich D.R.House) nehadzal do jedneho vreca s ostatnymi. to ci budu tahunmi alebo posilami sa uvidi v najblizsich zapasoch. Ree-ho som videl hrat v 2 pripravakoch a podla mna nehral zle len sa potrebuje nejakym sposobom zohrat s chalanmi na ihrisku lebo niekedy sa mi zdalo ze hra az moc sam za seba. Slujter to bude posila resp. to je posila naisto ved v DCA bol z nasich najlepsi spolu s Roznikom, Baez mi celkom pripomina Hanka, ani pre neho nebola ziadna lopta nikdy stratena a lietal po ihrisku ako motorova mys, tak uvidime ci Aldo prekroci jeho tien, Depetrisa som tiez videl hrat v 2 pripravakoch v prvom som ani nevedel ze je na travniku a v druhom proti Fulneku keby nedal tie goly tak tiez neviem ze bol na travniku - ale ak si spominas(te) podobny bol aj Fabus, ten tiez neurobil nic, len daval goly :wink: no a Chantiho som tiez videl iba proti Fulneku a myslim ze z neho bude dobry hrac, lebo techniku ma uz teraz este ten futbalovy rozum a bude hotovo :) ale to su cisto iba moje postrehy nic viac - ci nam tito hraci budu stacit na zachranu ligy je vo hviezdach, ale ja dufam ze hej.
BTW neviete niekto ci pride ten Prince Addai?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2684
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 06.03.2008 13:16:16

Balrog,
ten chlapec ešte študuje, mal mať nejaké skúšky a potom...Nič bližšie neviem.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 06.03.2008 15:01:39

Barlog...
To nie je o nicom ako o realite...
Klub dal za nich peniaze preto aby hrali a zachranili nase muzstvo v lige...
Lenze liga uz zacala ale oni nezacali ....
To je ten problem.. Pokial by si neboli isty tym ze zachrania ligu tak by do nich neinvestovali...
Zatial to vsak nerobia... Ak tak maju novu prilezitost s Kosicami ..no tych prilezitosti uz nebude vela ...
je jedno aku maju mentalitu ... a narodnost ich povinnost a uloha je jasna ....Osobne si ale nemyslim ze su to osobnosti takeho razu ze by dokazali zvladnut tlak ktory pocas jary na nich bude. V kazdom pripade sa to i odzrkadlilo v Dubnici... vykon biedny a k tomu este cervena karta...
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 06.03.2008 15:30:27

Lubos,
dikes za info. a inak sa nehovorilo alebo nepisalo ze on uz nejako na konci februara bude mat po skole a pride sem?

D.R.House,
toto je o Dubnickej realite a nie o realite jarnej casti, to budes moct povedat az ked bude koniec sezony. neviem ci si to aj ty pisal ale viacero ludi spominalo ze treba pockat aspon do 5teho kola a potom robit zavery. ja viem ze to v DCA bol vykon bez odusevnenia a srdca, ALE tak ako to vieme my to musia vediet aj oni, a pokial je futbalistovi jedno ci hra pred 100 ludmi alebo 3000 ludmi tak sa na to vsetko mozeme vykaslat lebo liga je v haji. ja verim ze si to poriadne uvedomili a podaju diametralne odlisny vykon ako v DCA. s tym sencom s tebou suhlasim, a niekedy ma zamrzi ze oni prakticky za dva tyzdne ukazuju vacsi progres nez my za vyse pol roka, ale potom si uvedomim ze je to STALE IBA prve kolo a tak ako ich "starci" mohli prekvapit mozu prekvapit aj nasi mladici. to muzstvo je uplne ine ako na jesen takze aspon do toho 5teho kola ich nepochovavaj... uvidime - rozhodujuce zapasy nas cakaju prave doma.

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 06.03.2008 17:10:44

Balrog mylis sa ked hovoris ze je to stale eset prve kolo .To bolo este na jesen a hrali sme v ZA . Tu nie priestor na skusanie a zohravanie sa tu sa musia body dolovat jak diamanty za akukolvek cenu , dokonca aj uplatky by som navrhoval 8) . Ako pisal House tie posily prisli sem na to aby zachranili ligu a co ukazali Der Ree absolutne nic, Slujter hral standartny vykon co chvalim akoze jeden z najlepsich na ihrisku, Aldo trochu strateny, Angelo je individualita a hra sam na seba, David zial nenastupil ale tesim sa nanho v sobotu .
A ked pride Prince tak bude pre nas absolutne nepouzitelny prve dva mesiace, nie je zohrany s teamom a stale hrava za amaterov cize asi ani nehrava ( ked ma koniec skoly) .

Nieco na temu realita, realita= sucastnost, sucastnost= posledne miesto, treba teraz kricat volat po zmenach, lebo na konci sezony bude dost neskor.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2684
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 06.03.2008 17:20:40

pidzej napísal:Nieco na temu realita, realita= sucastnost, sucastnost= posledne miesto, treba teraz kricat volat po zmenach, lebo na konci sezony bude dost neskor.
Treba si ale uvedomiť to, že už žiadne zásadné zmeny nebudú...Kričať môžeš, ale nič tým nedosiahneš...Jedine tak, že by si bol väčšinový vlastník klubu...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2684
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 06.03.2008 17:22:19

Balrog,
písalo, hovorilo, neviem nič bližšie. Ak budem vedieť, napíšem. 8)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 06.03.2008 20:10:59

Pidzej,
je to prve JARNE kolo :!: na jesen proti ZA sme nemali ani Alda, ani Sluijtera ani Davida ani nikoho ineho... a hrali sme ofezivne sialenstvo... co sa nam v konecnom dosledku nevyplatilo lebo keby Rob bol niektore zapasy hral tak ako hral senec proti zeline mali by sme isto bodov viacej, ale to je minulost.
body sa budu dolovat to mas pravdu, ale ty si uz vyriekol svoj ortiel nad vsetkymi novymi hracmi a pritom odohrali IBA PRVE KOLO - svoje prve kolo.

Napísať odpoveď