Diskusia k pravidlám

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Diskusia k pravidlám

Príspevok od užívateľa pidzej » 05.03.2008 13:31:18

ADMIN a tí ostatní : Smrt vasim pravidlam su napisane asi ako biblia kazdy ich pochopi inak a vy ich chapete uplne divno . Mozno pouzil hrubsi slovnik ale ak ja napisem "dpc" tak to kazdy pochopi ako som to myslel a myslel som to vulgarne ale to vam neprekaza . Furo poukazoval spolu s House-om , na pokracujucu mizeriu a ziaden pokrok k lepsiemu, a teraz ma Furo BAN . A pokial nie je toto na diskusiu s nami ostatnymi tak chodte DPC !!!! :evil: O com tu mam diskutovat o tom ako ta ***** Durianova kaslala v spravach ?? Ved toto forum bolo vytvorene pre nas pre fans si myslim teda a btw kazdy tu prezentuje svoje nazory a nie oficialne klubove postoje tak kde je problem .
Ozaj dalsi krok bude co ?? Vykazanie zo stadionu ??

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2678
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 05.03.2008 14:04:07

pidzej napísal:ADMIN a tí ostatní : Smrt vasim pravidlam su napisane asi ako biblia kazdy ich pochopi inak a vy ich chapete uplne divno . Mozno pouzil hrubsi slovnik ale ak ja napisem "dpc" tak to kazdy pochopi ako som to myslel a myslel som to vulgarne ale to vam neprekaza . Furo poukazoval spolu s House-om , na pokracujucu mizeriu a ziaden pokrok k lepsiemu, a teraz ma Furo BAN . A pokial nie je toto na diskusiu s nami ostatnymi tak chodte DPC !!!! :evil: O com tu mam diskutovat o tom ako ta ***** Durianova kaslala v spravach ?? Ved toto forum bolo vytvorene pre nas pre fans si myslim teda a btw kazdy tu prezentuje svoje nazory a nie oficialne klubove postoje tak kde je problem .
Ozaj dalsi krok bude co ?? Vykazanie zo stadionu ??
Pravidlá sú jednoduché, každý priemerný človek by s nimi nemal mať problém...Ale všetko, opakujem aby si pochopil, všetko má svoje hranice. A tie už niekto prekročil...
A však môžeš aj o Ďurianovej niečo napísať, máme tu sekciu Rôzne...
8)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 05.03.2008 14:08:10

hm, to je naozaj zaujimave co sa tu deje a hlavne ako sa to deje. nechcem v tomto, nazvem to, "spore" drzat nikomu stranu ale pravda je taka ze pravidla boli jasne dane... vsetko sa da napisat tak alebo TAK. obsah alebo myslienka moze byt rovnaka, ale tu kedze je to volne citatelne, cize si to moze KTOKOLVEK a kedykolvek precitat malo by to mat urcitu formu. a to je to carovne slovicko o ktore tu ide... o to akym sposobom je to napisane. ved aj ja som chcel napisat po zapase s DCA ze to vsetko riadne poj* ... lenze ten clanok Fura bol uz naozaj urazlivy - hovorit o niekom ze je futbalova nula, chuj alebo ritolizac... ja neviem ale D.R. House alebo Pizdej alebo ini vas by to neurazalo? aby sme si boli na cistom ja tu nikoho nebude obhajovat alebo sa zastavat, ale tu ide aj o nejaku slusnost...ved da sa to napisat aj inak...povedzme "nekompetentny" alebo "ze nepobral vela rozumu" alebo skratka nieco ine. hadam nechcete aby toto forum sklzlo do nejakej spodiny internetovej komunikacie. toto uz nie je o futbale. ako som uz napisal dalo sa to napisat aj inak reps. aj tak aby to splnalo tie pravidla... podla mna nie su tak prisne aby sa nedali respektovat a chapem aj to ze niekedy s clovekom riadne zatrasu vasne alebo emocie... ale ved netreba z toho robit kovbojku. David to napisal ked si to Furo uvedomi nik nepovedal ze tu nebude moct prispievat znova a nebude si musiet ani vymyslat novy nick. takze peace :D

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 05.03.2008 14:18:37

Balrog je pravda ze Furo nazval tych ludi divoko ale jedine co to dokazuje je jeho spravanie a jeho neslusny slovnik . Urazit by som sa asi neurazil keby to pisal o mne . Ja som hovoril o tom ze pravidla su moc vseobecne ako je nmozne napisat Sku4veny , DPC, apod. slova a nikto sa nepozastavuje nad tym a ja som raz napisal SMRT Hokeju a tiez mi to prepisali ( ale to je ine pravidlo a je to uz za mnou ) .
Dalsia vec podla pravidiel ked napisem nieco Antisemitisticke tak je to ok ?? v pravidlach nie nic napisane o urazkach inych vier, ked napisem smrt vsetkym ukrajincom ?? ved ani xenofobia tam nie je spomenuta
Ja viem hram sa so slovickami ale v ramci pravidiel, ktore su jasné .

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 05.03.2008 14:33:15

Pizdej,
pozri sa toto je pravidlo c.1 :"Akékoľvek príspevky obashujúce vulgárne alebo rasistické vyjadrovanie, sexuálneho ponižovanie či osočovania môže znamenať vaše okamžité vylúčenie s fóra. Rovnako je zakázaná propagácia nacizmu, násilia, drog alebo sexu. " je tam zahrnute naozaj vsetko.
je naozaj rozdiel a velky rozdiel ked napisem chuji futbalisti a ked napisem to iste ale MENUJEM teda futbalista cislo 100 atd. (ospravedlnujem sa adminom za priklad :wink: )chapes? no a toto urobil furo. to len na ilustraciu, podstata toho vsetkeho co som napisal bolo ze sa to dalo napisat aj inak a za tym si stojim.
no a co sa tyka tych pravidiel ako celku...to mas tazke pretoze naozaj nie su dokonale alebo super alebo nazvi to ako chces, lenze take nenajdes nikde a pravdepodobne ani nikdy. klasicky priklad za vsetky, nase zakonodarstvo jeden zakon sa musi 100krat novelizovat aby niekto nakoniec vyhlasil ze je to stale nepodarok a este aspon 100krat sa novelizovat bude.
skratka a dobre ziadne pravidla nie su dokonale ani nezahrnaju vsetko, to co neobsahuju je uz ponechane na ludskom rozume a moralke. :idea:

Užívateľov profilový obrázok
David
Administrátor
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:26:45
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa David » 05.03.2008 14:42:10

pidzej napísal:Balrog je pravda ze Furo nazval tych ludi divoko ale jedine co to dokazuje je jeho spravanie a jeho neslusny slovnik . Urazit by som sa asi neurazil keby to pisal o mne . Ja som hovoril o tom ze pravidla su moc vseobecne ako je nmozne napisat Sku4veny , DPC, apod. slova a nikto sa nepozastavuje nad tym a ja som raz napisal SMRT Hokeju a tiez mi to prepisali ( ale to je ine pravidlo a je to uz za mnou ) .
Dalsia vec podla pravidiel ked napisem nieco Antisemitisticke tak je to ok ?? v pravidlach nie nic napisane o urazkach inych vier, ked napisem smrt vsetkym ukrajincom ?? ved ani xenofobia tam nie je spomenuta
Ja viem hram sa so slovickami ale v ramci pravidiel, ktore su jasné .
Davam ti za pravdu ze pravidla su v istych smeroch stale vseobecne a preto niekedy zalezi na usudku moderatorov a administratorov.

V tomto smere sme otvoreni vasim navrhom na doplnenie pravidiel.
Naposledy upravil/-a David v 05.03.2008 14:58:55, upravené celkom 2 krát.

Napísať odpoveď