20.kolo : AS Trenčín-Košice 1:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
riomare11
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 03.02.2008 20:07:59

Príspevok od užívateľa riomare11 » 09.03.2008 09:59:04

a este na co isli do holandska trenovat techniku aj na treningoch pracuju s loptami.ved kazdy obranca aj zLOZNIK TO LEN NAKOPAVALI DO PREDU.skoda penazi.dufam ze aspon nejaky velky obchod tu la ling postavy :( :( :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:

aston14
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 03.08.2007 11:20:14

Príspevok od užívateľa aston14 » 09.03.2008 11:17:30

mne sa to zda cele povrchne.podla mna la ling vie co robi, pod stadionom su vyborne pozemky, blizko centra, blizko rieky, blizko stanice, lepsi pozemok v tn uz hadam ani neexistuje.pan la ling je vecsinovym vlastnikom tochto klubu,myslim ze jeho zamery su jasne, teda to je iba moj nazora este k tomu ten druhy vlastnik obchoduje z nehnutelnostami, zachvylu uz asko nebude!

Užívateľov profilový obrázok
Borat
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 08.01.2008 19:35:13

Príspevok od užívateľa Borat » 09.03.2008 11:26:49

Tie holandske k...y to cele p......i to uz neni asi pravda a ten Rybnicek to je komicky sasek ktory sa pcha do prdele tym tonegidovcom ci co je to za pobocku...ZBOHOM AS...teda aspon zatial kym sa "kompetentny" nezobudia... :evil:

Užívateľov profilový obrázok
riomare11
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 03.02.2008 20:07:59

Príspevok od užívateľa riomare11 » 09.03.2008 11:48:12

Borat napísal:Tie holandske k...y to cele p......i to uz neni asi pravda a ten Rynicek to je komicky sasek ktory sa pcha do prdele tym tonegidovcom ci co je to za pobocku...ZBOHOM AS...teda aspon zatial kym sa "kompetentny" nezobudia... :evil:

boraaat oni to nepokazili ty holandania ono je to take iste ako to bolo akurat ze isli na vylet a bolo divadlo

Užívateľov profilový obrázok
!JUHAD!
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 21.08.2007 09:41:04

Príspevok od užívateľa !JUHAD! » 09.03.2008 11:57:51

HANBA!!!!!
Pomaly,ale isto mi dochadza trpezlivost,moj tato,ktory nebol na futbale uz neviem ako dlho sa prisiel pozret na nove"posily"a dlho sa opat na futbale neukaze.Takto sa vyhana fanusik.
Všetko okolo je len kopa sračiek a jediné,prečo má zmysel žiť,je sloboda.

pukanec
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 12.01.2008 12:29:36
Bydlisko: Topolčany

Príspevok od užívateľa pukanec » 09.03.2008 12:43:53

V zápase s Košicami mi ani jedeN z týchto hráčov nepripadal posilou.
Uznajte to čo zahral Depetris by zahral každý z nás,trápiaci sa Baéz ktorý vyhral minimum súbojov to ešte nehovorím o hlavičkových ktoré by mal def.záložník vyhrávat,Sluijter- Kamenský bol lepší hráč včera okrem golu absolútne nič,Chantiho - vydeli ste sami mladík ktorý na to nemá.
Cítimsa byt oklamaný La Lingom ktorý taral o posilách a tajomstve ze sa zachránime.Slovenskí fuutbalisti sú lepší, nez tyto futbalisti, ktorý prišli zbierat skúsenosti a nie zachránit ligu.Stačili nám 3 skúsený slov. hráči a mohlo byt inač ,tak ako senec kde netarajú ale hlavne KONAJU.
Uznajte túto realitu a začnime sa pomaly pripravovat na 1.LIGU, Lebo nam pomoze iba rozsirenie ligy ,ktore ale nebude.

aesaci
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:56:52

Príspevok od užívateľa aesaci » 09.03.2008 12:44:03

ťažko sa mi to vôbec komentuje, ale ako tu už bolo spomenuté, súper hrá prt a my prehráme. pri prvom góle miesto toho aby na zemi ostal útočiaci hráč, náš obranca sa ako posledný hráč zvalí a dúfa, že mu to rozhodca pískne. pravdepodobne tam bol kontakt, ale z tohto súboja mal na zemi skončiť útočník Košíc.z našich dobre len Gergel, Godála je škoda v obrane, pokiaľ nebude svoju rýchlosť využívať aj smerom dopredu, krajní obrancovia vôbec nepodporovali útočnú fázu, Marček na pravom kraji stredu, no nie som si celkom istý či je to tá pravá voľba a Depetris je typický koncový hráč, nielenže všetko u neho včera skončilo, ale čaká na hotové lopty do čistej šance, neponúka sa vobec do kombinácie, no a najviac ma sklamal Sluiter, od ktorého jednoznačne čakám viac, neviem či sa uspokojil s tým, že už má zmluvu vo vrecku. len ťažko by som včera niečo pozitívne našiel, snáď len výkon Gergela, ktorý asi ako jediný okrem trenčianskych divákov chcel včera bodovať a zatienil všetky "posily". dúfam, že mu chvála a sláva nestúpne do hlavy a bude na sebe makať ďalej a keď už nič iné, aspoň si vybojuje prestup do lepšieho klubu

shtava69
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 06.08.2007 13:18:20

Príspevok od užívateľa shtava69 » 09.03.2008 13:08:25

Tak toto teda nie, včera som normálne kričal, že sa teším na druhú ligu. Som tak sklamaný a frustrovaný z hry, ktorú títo "futbalisti" predviedli, že som prestal veriť v našu záchranu. Boha jeho, dúfam, že sa mýlim. Čo z toho, že niekto urobil futbalový moment, keď to aj tak bolo v konečnom dôsledku naho.no, pretože HRA nášho mužstva nie je, oni len nakopávajú lopty a asi dúfajú, že gravitácia vtiahne loptu do brány. Jediný moment, ktorý ma zaujal, boli tie simulujúcé košické tadidam, ktoré by som s rozhodcom spláchol do Váhu. Aspon, že tá aj mnou odpisovaná Dukla ukázala, ako sa bojuje za Trenčín (už sa teším na pondelok). ALE! to nemení nič na tom, že sa ukážem aj na zápase v Zlatých Moravciach a predpokladám (dúfam), že tam stretnem aj VÁS!!!! AS!!!!!!!!!

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 09.03.2008 13:52:25

naozaj tazko komentovat tento zapas,sklamala ma hlavne kombinacna hra,ktoru som ako velky optimista ocakaval,kua,sak ked sme mali loptu pri ciare tak boli okolo traja hraci v zltom a z nasich sa nikto neponukal ,totalne bez pohybu...a hlavne stale nam chyba hrac,ktory by zvladol ulohu vodcu,skoda...

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 10.03.2008 06:11:10

Sam som bol na tom zapase a zobral som aj manzelku a otca.
Totalne odflaknuty zapas. Nevedia si prihrat, oni nebojuju ..vyzera to ako by hrali pretoze musia a nie pretoze chcu nieco urobit s tou situaciou v ktorej su...Nudny podpriemerny futbal ktory sa len tak nevidi na dedine a nieto este v prvej lige. Zo zahranicnych " posil " zaujal jen jeden a dobre vieme kto...Takze myslim si ze toto je aj odpoved na inu temu v tomto fore tykajucu sa novych " posil "...
Osobne si myslim ze mozno aj Zlate Moravce su silna kava pre AS... nakolko to co predvadzaju nepatri asi ani do tej druhej ligy o ktorej sa tak velmi otvorene hovorilo v hladisku pocas toho trapneho divadla co predviedli v sobotu. Vsetci vidite aka je realita ...skutocna realita ...
vsetci vidite ze ta trapna " nova era " oslavovana tak honosnym galavecerom prinasa len poburenie divakov a hambu na futbalovej scene.
Ozaj neurobime este dalsi galavecer a nebudeme oslavovat hracov ktory si ani nevedia prihrat a chcu hrat prvu ligu ktora svojou urovnou patri i tak medzi najhorsie ligi v europe???? Mozno ze hraju preto tak zle ze boli malo oslaveny a potrebuju este aby sme sa im klanaly...
O chvilu by malo vedenie klubu pristupit ku kroku zo vstupenkami a to mali by ich davat zadarmo...nakolko 50 sk je prilis vela na tu
" odovzdanost hracov pre fanusikov "...
pravda sa zle počúva

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 10.03.2008 07:27:26

A este by som chcel dodat jednu vec...
Dufam ze sa konecne zobudili aj ty ktory tu tak vehementne branili vedenie a ich pracu ktora neprinasala ziadne ovocie ale oni stale tvrdili ze to nie je take zle a ze napr. minimalne ..ja som ten ktory tu predklada katastrofalny scenar.... problem je ten ze to mali pomenovat tak ako som to nazyval a nazyvam ja a to REALITA....
pravda sa zle počúva

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 10.03.2008 11:21:12

pukanec napísal:V zápase s Košicami mi ani jedeN z týchto hráčov nepripadal posilou.
Uznajte to čo zahral Depetris by zahral každý z nás,...............
Čo sa týka hodnotenie tzv zahraničných posíl, s Tebou čiastočne súhlasím. Depetris bol ozaj "neškodný", ale na druhej strane to je hráč, na ktorého "treba " robiť a dnes nedostal ani jednu poriadnu loptu. V príprave ťažil z prihrávok Gergela, ltorého teraz tréner zašil do stredu poľa. Baéz ten sa snažil ale nič nevytvoril. Slujter ten bojoval, ale mám taký dojem, že polovica hráčov ho "ignoruje", neprihrajú mu loptu aj keď sa im uáže akoby nechápali jeho myslenie. Marček ten bol úplne zbytočne na ihrisku. takže záloha neexistovala a útok ostal bez absoltnej podpory.
Ťah so zaradením Godála na kraj obrany bol tiež neuvážený. Hráč jeho typu je viac využiteľný v strede poľa alebo obrany, kde sa v poslednej dobe ukazoval ozaj výborne. Mladý Chanti nemal moc času na to aby niečo ukázal. Opäť sa len jasne ukázalo, že keď nefnguje záloha tak nefunguje ani útok a to je náš chroický neduh. Načo tam držíme Čogleja, keď ho nepostaví ani a toho svatého. Keď vybuchol Jakúbek tak mal tam dať jeho na kraj a nie Godála. Na Jašúrkovi je markantný výpadok ako herný tak aj fyzický po zimnej maródke. Ak teraz niečo neurobia v Z.Moraviach - šesťbodovom zápase, tak už nás zostup neminie. A mám taký zlý dojem, že to nebude len o jednu súťaž, dopadne to asi tak ako v Púchove - nebodaj v Močenoku. To bude koniec futbalu v TN.

Užívateľov profilový obrázok
nočes
Moderátor
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:34:10
Bydlisko: Lúč

Príspevok od užívateľa nočes » 10.03.2008 11:28:43

len jedna pripomienka, Čogley je zranený :?
ak by mal niekto záujem prispieť na ultras aktivity,
ultras účet: 520700-4200532579/8360

vďaka

rudlaizihno
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:06

Príspevok od užívateľa rudlaizihno » 10.03.2008 11:46:52

pukanec napísal:
A mám taký zlý dojem, že to nebude len o jednu súťaž, dopadne to asi tak ako v Púchove - nebodaj v Močenoku. To bude koniec futbalu v TN.
A presne o toto tu vedeniu ide ...... POZEMKY a este raz POZEMKY domnievam sa ze futbal tu je len na saskaren a vsetko pomaly zacina do seba zapadat ...

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 10.03.2008 11:50:32

Alee chlapi ved tu sa ma hrat liga majstrov.....
ha ha ha ha ha ha
pravda sa zle počúva

Napísať odpoveď