20.kolo : AS Trenčín-Košice 1:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 08.03.2008 19:54:15

Hrozné, hrozné a ešte raz hrozné!

Celý zápas bol otrasný, otrasne hrali Košičiana a podobne aj my, akurát, že my sme prehrali. Naši si nedokázali vypracovať žiadnu šancu normálnym spôsobom, lebo zasa to boli nakopávané lopty. :evil:
K rozhodcovi sa radšej nevyjadrujem a rovnako ani k tým košickým mrtvolám. Jediné čo by som ocenil na jednotku boli domáci fanúškovia :wink:
Naposledy upravil/-a janoas v 08.03.2008 20:45:00, upravené celkom 1 krát.

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

Príspevok od užívateľa Véna » 08.03.2008 20:02:57

Rozhodčí to byl otřes!! ALe ten výkon!! Tam nebylo nic!! Ani přesná přihrávka!! Nelíbí sa mně ani to rozestavení 4-1-3-2!! Vôbec nehraju kraje zálohy!! Já bych hrál normálně 4-4-2! Moja optimálná sestava: Rožník-Kleščík-Horváth-Godál-Kasálek-Gergel-Baez-Sluijter-Chanti-Šebek-Depetris!!
AS do toho!!!

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

Príspevok od užívateľa Véna » 08.03.2008 20:05:32

janoas napísal:Hrozné, hrozné a ešte raz hrozné!

Celý zápas bol otrasný, otrasne hrali Košičiana a podobne aj my, akurát, že my sme prehrali. Naši si nedokázali vypracovať žiadnu šancu normálnym spôsob, lebo zasa to boli nakopávané lopty. :evil:
K rozhodcovi sa radšej nevyjadrujem a rovnako ani ku tým košickým mrtvolám. Jediné čo by som ocenil na jednotku boli domáci fanúškovia :wink:
Já bych jim dával karty za zdržování simulantom!!! :evil:
AS do toho!!!

Užívateľov profilový obrázok
ghoul
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 13.01.2008 10:39:17

Príspevok od užívateľa ghoul » 08.03.2008 21:02:51

Ja už neviem, nevladzem, nemožem, nechcem. Už dost. To je priam neskutočné, tento náš futbal ma za posledne roky tolko velakrat rozosmutnil ze to ani nema zmysel sa on zaujmat. Tato sezona je definitivny klinec do rakvy. Ako som už pisal pred zapasom,tento zapas mi mal ukazat na akej sme ceste. No nenazval by som to ani cestou,skor mrtvym bodom. Už ma nebavia tie članky ako ideme Košiciam vratit poražku z jesene. Ved oni si nevedia ani normalne prihrať. Odteraz si len raz za tyzden v sportovych novinach pozrem vysledok zapasu Trenčína a koniec. Uplne to stačí.

Užívateľov profilový obrázok
riomare11
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 03.02.2008 20:07:59

Príspevok od užívateľa riomare11 » 08.03.2008 21:03:41

KAZDY TO KRICI TRENCIANSKY FUTBAL JE V P..I

novy hraci???perfektne zapadli do naseho podpriemeru CSABA najdi si lepsi klub tym mas naviac ako na trencin aj godal

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 08.03.2008 21:06:22

Zufalstvo!Za taky vykon za mozte vsetci zainteresovani len hanbit!Jedineho hraca, ktoreho chvalim je Gergel. Posily, ktore by mali byt tahunmi muzstva hrali podpriemerne,Sluijter ktory by mal byt reziserom neviditelny. Ziadna medzihra, prihravky po zemi neexistovali, vsetko nakopavane lopty jak debili. Neexistovalo roztiahnutie hry po kridlach, vsetci sa tlacili do stredu...Najviac ma vsak "zabavilo", ked nasi 4! hraci branili jedneho Kosicana, ked sme sa dostali na polovicu supera.Toto robili cely zapas! Kridla Godal s tym ubohym Kasalkom ako keby ani nehrali...vobec nepodporovali zalohu pri utoceni. Stali jak stlpy! Toto su elementarne veci, ktore musi futbalista vediet, a ked ich nevie tak by ich mal povedat trener, preto za tento hanlivy vykon nesie plnu zodpovednost. Zial, zacinaju sa potvrdzovat kriticke slova co sa tu popisalo, a za ktore skupina internetovych moralistov udeluje bany...Pozdravujte Rybnicka a La Linga, lebo s AS to vyzera mizerne!

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 08.03.2008 21:10:40

P.S ked budeme hrat druhu ligu, tak namiesto galavecera z usetrenych penazi zaplattne nejakeho kvalitneho hraca...

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 08.03.2008 21:12:30

ghoul napísal:Ja už neviem, nevladzem, nemožem, nechcem. Už dost. To je priam neskutočné, tento náš futbal ma za posledne roky tolko velakrat rozosmutnil ze to ani nema zmysel sa on zaujmat. Tato sezona je definitivny klinec do rakvy. Ako som už pisal pred zapasom,tento zapas mi mal ukazat na akej sme ceste. No nenazval by som to ani cestou,skor mrtvym bodom. Už ma nebavia tie članky ako ideme Košiciam vratit poražku z jesene. Ved oni si nevedia ani normalne prihrať. Odteraz si len raz za tyzden v sportovych novinach pozrem vysledok zapasu Trenčína a koniec. Uplne to stačí.
Ešte k tomu bolo v novinách napísané, že určite vyhráme...LOL :evil:

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 08.03.2008 21:37:40

Sklamanie, takto sa o záchranu v lige nebojuje, alebo nehrá ? Neviem, ale my sme ani nehrali a ani nebojovali...nevieme si prihrať, kombinovať, krídla tam nie sú, všetko valíme stredom do prehusteného priestoru ako v Dubnici...a o tých nakopávaných loptách ani nehovorím.
Z našich pekný výkon Rožníka, snaživý Baez a Godál. A chudák Depetris nič, nula bodov. Prečo mám pocit, že Jašúrek je úplne mimo, presne ako v Dubnici, jeho príchodom sme hrali len desiati.

A najlepší výkon ? No predsa TN kotol 8)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Footmark
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 26.11.2007 22:10:12

Príspevok od užívateľa Footmark » 08.03.2008 22:34:14

Môže my povedat ktory i..t to simuloval pri nasom prvom inkasovanom gole potom ako nehorazne stratil loptu....a ten druhy sa ani nevyjadrujem...kto to zas stratil loptu v strede ked chcel robit dake paradicky....a obrana asi pri dorazke uz sa videla radsej v kabine.....jediny pekny moment bol gol ale ten si mozme strcit vieme kam...

zacinam sa obavat ze fakt sa budem chodit asi divat na druholigove zapasy....ak to nezvladneme v moravciach tak uz sme definitivne out...lebo senec zo starcami nevyzera na to ze by tak lahko vypadol..ale za to mi to odovzdavame body tak lahko ze az...
Za moje chyby v textoch nerucim.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 08.03.2008 22:39:49

Footmark napísal:Môže my povedat ktory i..t to simuloval pri nasom prvom inkasovanom gole potom ako nehorazne stratil loptu....a ten druhy sa ani nevyjadrujem...kto to zas stratil loptu v strede ked chcel robit dake paradicky....a obrana asi pri dorazke uz sa videla radsej v kabine.....jediny pekny moment bol gol ale ten si mozme strcit vieme kam...

zacinam sa obavat ze fakt sa budem chodit asi divat na druholigove zapasy....ak to nezvladneme v moravciach tak uz sme definitivne out...lebo senec zo starcami nevyzera na to ze by tak lahko vypadol..ale za to mi to odovzdavame body tak lahko ze az...
Ten druhý bol Jašúrek, ale toho prvého som si nevšimol...kto to bol ?
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Footmark
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 26.11.2007 22:10:12

Príspevok od užívateľa Footmark » 08.03.2008 22:48:27

Luboš napísal:
Footmark napísal:Môže my povedat ktory i..t to simuloval pri nasom prvom inkasovanom gole potom ako nehorazne stratil loptu....a ten druhy sa ani nevyjadrujem...kto to zas stratil loptu v strede ked chcel robit dake paradicky....a obrana asi pri dorazke uz sa videla radsej v kabine.....jediny pekny moment bol gol ale ten si mozme strcit vieme kam...

zacinam sa obavat ze fakt sa budem chodit asi divat na druholigove zapasy....ak to nezvladneme v moravciach tak uz sme definitivne out...lebo senec zo starcami nevyzera na to ze by tak lahko vypadol..ale za to mi to odovzdavame body tak lahko ze az...
Ten druhý bol Jašúrek, ale toho prvého som si nevšimol...kto to bol ?
neviem fakt netusim...ale to ma riadne vytocilo lebo prave ten gol dal hrac ktory akoze ho fauloval a keby rychlo vstane a bezi snim gol by to mozno nemusel byt....to sa mi strasne nepaci v dnesnom zapase ako hraci su nauceny simulovat....vid kosice....

asi to je novodoba trenerska taktika alebo fakt neviem...
Za moje chyby v textoch nerucim.

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 08.03.2008 22:58:02

Keby takto padali v Anglicku tak ich tam ukamenujú, teda okrem Ronalda, ,,,

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 09.03.2008 00:37:38

to je naozaj az na plac ako sa v tomto klube bojuje o zachranu... dufam ze to la ling aj s rybnickom videli, lebo toto nebolo nic ine ako HAMBA a este raz HAMBA... hraci by si mali vstupit do svedomia ak nejake vobec maju. pred kym sa maju zodpovedat ak nie pred vedenim a fanusikmi... my im fandime a drzime im palce, naivne verime a oni sa oplacaju za to vsetko tou nemohucnostou a absolutnym nezaujmom na ihrisku. takto sa pani nehra o zachranu, takto by ste neudrzali ani prvu ligu :!: :!: :!: spamatajte sa, lebo budete hravat pred prazdnymi tribunami.

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

AS- KE

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 09.03.2008 07:12:37

Tazko sa nieco pise po vcerajsku :roll: Pokial nie sme schopni pretavit horko tazko vypracovane prilezitosti na goly, nemozeme bodovat a tym padom nemame narok na zachranu v lige. Prvy polcas sme mali z hry urcite viac ako zltomodri tragedi, ale bohuzial, boli to len naznaky, kde tu nejaka strela co zavanala golom. Vdaka nasej "efektivite" sme sli do prestavky s nulou, naopak anderovci zahaluzili a stretlili nam gol do satne, co nas myslim dost nahlodalo :cry: Potom to uz bolo len trapenie.

K rozhodcovi by som sa vobec nevyjadroval, je to uz bohuzial slovensky standard ze taketo zhovadile kreatury piskaju najvyssiu sutaz.

Po vcerajsom zapase je mi strasne luto, ked vidim ten otrasny nepomer. Futbal je totalne v certovej pi4i, rutime sa do II. ligy, vedenie na cele s panom Fuc Kingom sa teatralne produciruje na galaveceroch, no napriek tomu opat smekam klobuk pred domacim supportom. Fantasticka atmosfera, neustale burcovanie, pekne chorea, megafonik, dokonca bengalske ohne :lol: , skratka 90 minut tam robime vsetko preto aby sa vyhralo, bohuzial body si urvali zase ti druhi.

Ja som trplezlivy clovek, ale ako som uz pisal po Dubnici, pokial s Vyhoňom a doma s NR nespravime minimalne 4 body, mozeme sa pomaly chystat na Prievidze, Sale a Trebisovi.
Willkommen in der Wirklichkeit!

Napísať odpoveď