19.kolo : Dubnica-AS Trenčín 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Paulie
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 09.08.2007 12:12:06
Bydlisko: Villa Abbatis

Príspevok od užívateľa Paulie » 29.02.2008 16:55:22

Noces: Zabudol si napisat ze povinnou obuvou su plutvy, bez nich nech sa nikto neukazuje :D
Freiheit fur die Jungs!

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

Príspevok od užívateľa Véna » 29.02.2008 21:41:48

Tak už se těším na zítřek!! Doufám že nebude vyprodané!! :D I když v sektoru hostí by to nevadilo!! Tak doufám že vyhrajeme máme ztrátu 3 body!! Inak co to mělo znamenat ta Žilina??? boha v Senci!!!
AS do toho!!!

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 01.03.2008 20:15:09

Ach jo... tak sme zase dostali lekciu z efektivity a vobec z hry :cry: dubnica nebola lepsia aj ked zapas celkovo bol velmi slabucky, za co samozrejme moze aj pocasie ktore bolo priserne najma ten vietor v prvom polcase. miestami sa mi zdalo akoby som sa pozeral na stary trencin - nakopavane lopty a zase nakopavane lopty, jediny kto aspon ako tak kombinovalil po zemi boli Aldo a Gergel :oops: ja neviem ale v celej nasej hre mi nieco chybalo... mozno viac srdca alebo niecoho. remiza by bola aj tak spravodlivejsia lebo dubnica nemala viacej sanci ani nehrala lepsie, ale taky je futbal. prave ked sme sa (aspon podla mna) nadychovali k ako takemu utoceniu a pritlaceniu supera dostaneme velmi hlupy gol na 2:1 :x no a ten rozhodca...tak to je kapitola sama o sebe, ten bol hadam este horsi nez to pocasie, zbytocne aj ked pre mna nepochopitelne vylucenie Reeho (pani v hlasatelni bola velmi vtipna...podla nej Rí a Šanti :lol: ).
no neviem ak chceme zachranit ligu chce to viac, viac po vsetkych strankach pocinajuc brankarom konciac utocnikmi. este nie je nic stratene :!:
BTW nevie niekto preco nehral Depetris? sa mi zda ze som ho nevidel ani na lavicke.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 01.03.2008 20:27:30

Balrog,
musím súhlasiť s tebou, hre nášho mužstva chýbalo srdce, kombinácia a rozum.
Dubnica však mala ďalšie 3 tutovky, naši si neboli schopný vypracovať svojou neefektívnou hrou nejaké šance. Nechápem, prečo sme všetko tlačili stredom...Nástupom Hlohovského sa naša hra oživila, príchodom Jašúrka sa skomplikovala...
Pozitívum :
1. pekný výkon brankára Rožníka, minimálne 2 tutovky pekne chytil...
2. všetka česť našim skalným, "smekám" klobúk dolu pred vami chlapci, musíte byť v tomto počasí vymrznutý a premoknutý až na kosť...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Furo
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 07.11.2007 17:36:44

Príspevok od užívateľa Furo » 01.03.2008 23:17:04

Luboš napísal:Balrog,
musím súhlasiť s tebou, hre nášho mužstva chýbalo srdce, kombinácia a rozum.
Dubnica však mala ďalšie 3 tutovky, naši si neboli schopný vypracovať svojou neefektívnou hrou nejaké šance. Nechápem, prečo sme všetko tlačili stredom...Nástupom Hlohovského sa naša hra oživila, príchodom Jašúrka sa skomplikovala...
Pozitívum :
1. pekný výkon brankára Rožníka, minimálne 2 tutovky pekne chytil...
2. všetka česť našim skalným, "smekám" klobúk dolu pred vami chlapci, musíte byť v tomto počasí vymrznutý a premoknutý až na kosť...
Chcem len vedieť, ským asi môžeme vyhrať,mám taký dojem že sa nám to môže iba podariť.Stano je taká futbalová nula a človek bude asi dobrý chuj,keď sa tlačí na post ktorý jednoucho nemôže zvládnuť,ale to má na triku náš šovmen.Mal sa skôr niekedy prezentovať u brata v STV.Zatienil by isto aj Moisejovcov!!Chlapi preberte sa,na jar nás čaká málo čo pekné!!Marko aj ty sa preber ,nik nemá rád takých riťolízačov,ver že viem viac ako ty,aj o Stanovi som vedel 3 týždne skôr,že bude hlavný a je to veľká hanba,sopliak by mal ešte hrať futbal,je to proste nehorázne a neprofesonálne, už vedeniu neverím, lebo je to iba skupina ľudí,ktorým je klub ukradnutý!!Chlapcom držím palce,ale .............................pozemky sú fain!! :D :)

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 01.03.2008 23:39:10

Tajne som dufal, ze aspon bod by sme z DCA mohli priniest...zazrak sa nestal. Pokial nebudeme bodovat s takymi muzstvami ako je Dubnica, nemame sancu sa zachranit. Vitazstvo nad Fulnekom a oslavne ody zapadaju prachom a dostavila sa realita. V priprave sa stavilo na "naucit muzstvo vyhravat", no v lige nehraju tretoligove muzstva a tak kazde vitazstvo, ak nejake bude, bude vydrete. Ree na mna neposobi dobrym dojmom, a jeho cervena je preto logicka, a podotykam keci o ajaxe (ako im ho nase perfektne vedenie vyfuklo) mozte hovorit starej blaskovej. Btw. Dubnica: Bez Holandanov,bez vysokeho rozpoctu, bez velkych reci, vacsina hracov odchovanci a porazia nas...:) A este k Seyemu:Klobuk dolu pred scoutingom DCA, chlapec prisiel z Brezovej a je jednym z najlepsich strelcov ligy.Tak sa robi futbal, amateri!

Užívateľov profilový obrázok
ghoul
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 13.01.2008 10:39:17

Príspevok od užívateľa ghoul » 02.03.2008 01:36:00

mesiace..mesiace nadeji ktore sme vkladali..mesiace vyhlaseni..mesiace ktore sme sa tesili...90 minut a sme tam kde sme boli..a vlastne nie,na zachranu stracame este o bod viac....ALE nehadzme flintu do zita,ved tvorcovia ako sluijter alebo technik chanti sa na tom terene len tazko mohli predviest,neboli sme vyrazne horsi ako dubnica,a aj roznik v brane si to uz vyskusal a nabuduce to bude ciste konto...zachrana je beh na dlhu trat,senec mal lepší štart ale podstatne bude kto bude skor v cieli

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

DCA - AS 2:1

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 02.03.2008 06:56:12

V prvom rade, zapas bol dost poznaceny katastrofalnym pocasim, na to sa vsak vyhovarat neda, ved aj tragedi zo Senca sa museli cvachtat v srackach a so Zelinou vyrobili bod. Aj mne to miestami pripominalo nas jesenny prejav, v I. polke nepresnosti, rozpacitost, nakopavane lopty. Hlohov prichod priniesol jednoznacne ozivenie! Skoda ze aspon jeden z nasich vypadov v II. polcase neprinisel gol, hlavne ten kde po centri stacilo loptu doklepnut do prazdnej brany, tam skutocne chybalo malo. Jak uz bolo povedane, DCA vcera ukazala efektivnost v pravom slova zmysle, ked z par sanci dokazala usulat 2 goly. Na jednom z futbalovych portalov je clanok s titulom "Trenčianskych legionárov zatienil jeden dubnický" a bohuzial, nieco na tom bude :oops: Napriek tomu som videl aj pozitiva, z nasich by som vyzdvihol trojicu D. Roznik-Sluijter-Hlohovsky. Uznanie patri aj tym, co sa nam prisli podakovat za fandenie k sektoru a ocenili celozapasove nasadenie v podmienkach, jake tam vcera boli :?

Samozrejme, aj mna sere ze sme zas neuspeli, ale nema zmysel teraz vytvarat porazenecku naladu, na rezignaciu je este casu dost. Otazkou sice zostava, kde inde chceme bodovat ak nie v DCA, no myslim ze v nasej 7e8nutej lige, kde kadejake sence a bystrice robia remizy s kandidatmi na titul, je mozne vsetko a to plati aj pre nas! Starosti, lepsie povedane seriozne obavy :lol: si zacnem robit ak v najblizsich 3 zapasoch neziskame aspon 4 body. A prave preto drzim chalanom palce a uz teraz sa tesim na KE.
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Dubnica - Trenčín 2:1

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 02.03.2008 09:45:34

Našu prehru nezriadil Seye...
Hrali sme bez krajných obrancov, Jakúbek má tak maximalane na 3.ligu a "blondavý talent" z Holandska ma na to aby robil modela na slipy v Burde alebo v inom časopise pre ženy ale nemá na to aby hral našu "PRVÚ" ligu.
Bez Depetrisa sme hrali bez stredného útočníka a všetky lopty smerovali na stred Dubnickej obrany a tam to riešil ten ich drevenný Adamík. Jediné štastie že neprestúpil v zime do Ipswich Town, inak by nemal dať kto gól...
Z nových posil Chanti> snaha bola kým vládal inák 0 bodov, Sluiter> neviem prečo ale mám pocit že hrá na 50%, Aldo> inak moj oblubenec, snažil sa ale nešlo... Z ostatných hráčov snaha bola u Gergela ale u neho 100násobne platí že čim lepši klub tým lepší výkon...
Partiu Marček, Kleščík, Šebek... by som poslal si zahrať 3.ligu za Nemšovú aby pochopili čo je to seniorský futbal.... a až potom sa hrali na prvoligových futbalistov. Proste celý náš výkon v DCA stál o ... Kto bol, vie o čom.

Inak rozhodca čistý "Homosexuál" ktorý sa odbavoval na chlapcoch bez rozdielu farby dresu, pleti, názoru a futbalovej kvality.

A klobúk dole pre našich fans ktorí aj napriek počasiu prišli v peknom počte a fandili aj v 90minute.... "My sme Trenčania......" To jediné ma hrali proi srdci a transparent DCA det´"Smrť Trenčínu" ma pobavil... lebo 90% ich fotrovcov maká za pásom v TN firmách a .... Proste zábava.

Inak odkaz pre vedenie: Gala večer super, ale výkon na .okot... Stano nie je autorita, nie je tréner a bez trénera sme už teraz na smiech.

ODKAZ PRE Fanušíkov TN: Všetci na Košice podporiť náš klub bez ohladu na výsledok v DCA.

ODKAZ pre divákov: Kúpte si pukance, limo a sedte doma...

A na záver vtip: Môj 8 ročný syn sa ma spýtal .... "Tato zviera na F.." Rozmýšlam a on že ... FICO.

Uvidíme sa v sobotu na "futbale".... a podla mna delegátom by mohol, byť Wänke :-)

leonardo1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.02.2008 16:03:33

Príspevok od užívateľa leonardo1 » 02.03.2008 11:15:52

Áno,dobre si to napísal,s odchovancami...Tých Trenčín nebude už mať asi nikdy,lebo tých najlepších posiela viete kam?Do Dubnice!A viete dôvod?Nechcú navštevovať od 5.triedy najposlednejšiu školu v Trenčíne Na dolinách...Že,páni galavečeristi... :(

toni
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 19.10.2007 11:19:46
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa toni » 02.03.2008 12:48:05

ja si myslim ze kazdy sa snazil v dubnici hrat co najlepsie..bolo to urcite aj terenom...a technicky hrat na premocenom travniku neni prave najlepsie...bol to preds len prvy zapas a vyhrat mozme s hoci kym ci uz je to zilina,petrzalka alebo ruzomberok...podla mna sa v lige zachranime a uz sa tesim na zapas s kosicami :!: :!:

killer TN
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 26.02.2008 21:52:46

Príspevok od užívateľa killer TN » 02.03.2008 12:48:32

Ja som nesmierne rad ze sa nam podarilo po skvelom vykone uhral 3 body aj na tak tazkom terene.
Seye ukazal ako sa to robi.
a uz len dva odkazy:
1. fakt mate stastie ze "dreveny" :lol: Adamik o ktoreho sa zaujimal anglicky tim neodisiel ved ste boli tak chabi v utoku ze by ste nedali gol ani do najblizsieho zapasu.
2. pre trencanov: ste pekne vymokli, co? No neprijemne
P.s. pre tych 15 chudakov spred filagora : Zacnite sa liecit.

aston14
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 03.08.2007 11:20:14

Príspevok od užívateľa aston14 » 02.03.2008 13:11:06

suhlasim s tonim, dufam ze bude lepsie...a k tebe ty dubnicky odpad...sa pozri na vas najskor...a potom neco hovor o trencine...schovat sa pod krytu tribunu a hukat debiliny je fakt hrdinske...vsetci dubnicania len pindate na trencin..a polka vasich rodicou tu robi...a polka z vas tu studuje...takze si zavrite tie vasi huby...a ucte sa!!!

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 02.03.2008 17:10:38

killer TN,
len naozaj velmi nizky inteligencny quocient (aby si aj ty pochopil - IQ - alebo ak chces tak rozum - to je to co mas v hlave a co ti tam zjavne strngoce) dovoli niekomu aby tu pisal taketo bludy ako ty!
nie som si isty ci si bol na tom istom zapase ako ja ale ak si dovolis nazvat vykon dubnice skvelym tak to teda musis byt sakra optimista.
keby tam nebol "dreveny Adamik" tak by Sebek daval do odkrytej brany - a to by bol gol takisto.
co sa tyka nasho utoku tak vy ste urcite nemali lepsi utok, iba stastnejsi.
no a to ze si beries do huby fans tak to ta presne vystihol aston14 - je pohodlne ziapat ako orangutan pred vecerou z tribuny kde na teba neprsi a kde si relativne v suchu, a s tym plagatom smrt Trencinu a pod. heslami co ste tam vyblakovali, boze kde by ste vy boli bez trencina :!: co by si chodil studovat do ZA (ak vobec studujes?), alebo preco potom jazdia kazde vikendy plne busy smer z DCA do TN... aby ste sa tu v, tom smradlavom ci ako ste to nazvali, Trencine mohli ozierat?
nasim fans patri vsetka cest pretoze na tom zapase nechali cele srdce na rozdiel od nasich hracov...zial :cry:
takze sa tesim na odvetu u nas, som zvedavy kolko vas pride a ci budete mat aj potom take velke huby... :twisted:

a teraz k normalnym ludom :D
uz som sa raz pytal no neviem ci to niekto postrehol, takze znova: neviete co je s Depetrisom a preco nehral?

Užívateľov profilový obrázok
!JUHAD!
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 21.08.2007 09:41:04

Príspevok od užívateľa !JUHAD! » 02.03.2008 17:26:19

Depetris je zranený.
Všetko okolo je len kopa sračiek a jediné,prečo má zmysel žiť,je sloboda.

Napísať odpoveď