19.kolo : Dubnica-AS Trenčín 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 03.03.2008 19:09:54

Bol som na zapase, ten moment Chanti a maser domaceho muzstva bol ozaj ukazkou slusnosti a vazenia si supera. Je to o ubohosti toho cloveka. Dalej k obrancom,slabucke a hlavne Ree nam neukazal nic zo svojich kvalit pre ktore ho mal v hladaciku Ajax, skoda. :( :(
boxo2

Fantazi
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 16.02.2008 18:33:57

Príspevok od užívateľa Fantazi » 03.03.2008 22:11:37

z mojej strany to je asi tak ,ze ako ste uz pisali kraj obrany uplne vypadol...suhra bola zla chapem ze teren bol zly a preto sa ani moc nedalo kombinovat...dufam ze proti kosiciam sa vytiahneme a ukazeme svoje kvality...a dufam ze bude dobre pocasie...:)

Užívateľov profilový obrázok
riomare11
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 03.02.2008 20:07:59

Príspevok od užívateľa riomare11 » 03.03.2008 23:40:31

tereen tereeeen oni mali taky isty tereeen mali stastie v koncovke my sme mali par sanci tiez co sme mohli dat ze thijs :))

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 04.03.2008 06:24:00

Inak co sa tyka toho terenu ... Ten co im dovolil hrat na tom futbal je cisty a nefalsovany .....Len tupec pusti hrat ligovy zapas na nieco co zdaleko nepripomina ihrisko ale mociar. Na takom niecom sa da hrat vsetko no futbal nie... technika a nejaka taktika su na tomto terene uplne bezpedmetne .. tu to bol len a len boj..nic ine ..preto to bol aj zapas podpriemernej urovne ...

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 04.03.2008 08:14:54

Seyemu by vraj chceli ponuknut slovenske obcianstvo a mohol by hravat za 21tku...hm,a vlastne preco nie!....

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 04.03.2008 08:49:22

klobuk napísal:Seyemu by vraj chceli ponuknut slovenske obcianstvo a mohol by hravat za 21tku...hm,a vlastne preco nie!....
no je to tak. ale nie ze mu niekto ponukal, ale sam on poziadal. povedal, ze slovensko mu dalo velmi vela a chcel by ho reprezentovat. vraj sa pre to pohadal aj s rodicmi v senegale, ktori s tym nesuhlasili, ale udajne aj s nimi uz je vsetko ok. cernoch este za slovensko nehral, ale ako si napisal, preco nie 8) je to velky talent, stale ma len 19. len mal by ist do lepsieho klubu ako je dubnica, niekam von. minimalne zatial do ciech.
JEDINE TRENCIN DO TOHO!!!

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 04.03.2008 08:52:43

D.R.House napísal:Inak co sa tyka toho terenu ... Ten co im dovolil hrat na tom futbal je cisty a nefalsovany .....Len tupec pusti hrat ligovy zapas na nieco co zdaleko nepripomina ihrisko ale mociar. Na takom niecom sa da hrat vsetko no futbal nie... technika a nejaka taktika su na tomto terene uplne bezpedmetne .. tu to bol len a len boj..nic ine ..preto to bol aj zapas podpriemernej urovne ...
futbal som videl aj na horsich, ale na teren sa nemozeme vyhovarat :?

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 04.03.2008 08:56:09

Luboš napísal:Včera som si nahral Odpískané a teraz si to pozrel. Hlavne teda naše chyby v obrane, či už Jakúbek alebo Ree. A tie teda boli ! V oboch prípadoch boli naše kraje obrany vycvičené ako malí chlapci...
ja uz take relacky ani nepozeram, lebo sa zbytocne rozculim :) :? :cry:

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 04.03.2008 10:04:34

to verim ze si videl aj horsi teren ako bol v dubnici..
Mne osobne tam chybalo nasadenie..As hralo bez akehokolvek nasadenia..bez bojovnosti ...a tie chyby to bol des..
Viete vela ludi ma tu sekalo za to ze som krytizoval zimnu pripravu...
podla mna bola cudna a to co predviedli v Dubnici je z casti mozno aj zlej zimnej pripravy.. Treba si uvedomit ze nielen AS ma " vychyrenych " majitelov...Pozor na SENEC...ja by som ho nepodcenoval... viem ze to co predviedli proti Ziline nebolo moc futbalove .. ale pravda je ze bojovali a to mi v dubnici chybalo u nasich

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 04.03.2008 10:32:05

D.R.House napísal:to verim ze si videl aj horsi teren ako bol v dubnici..
Mne osobne tam chybalo nasadenie..As hralo bez akehokolvek nasadenia..bez bojovnosti ...a tie chyby to bol des..
Viete vela ludi ma tu sekalo za to ze som krytizoval zimnu pripravu...
podla mna bola cudna a to co predviedli v Dubnici je z casti mozno aj zlej zimnej pripravy.. Treba si uvedomit ze nielen AS ma " vychyrenych " majitelov...Pozor na SENEC...ja by som ho nepodcenoval... viem ze to co predviedli proti Ziline nebolo moc futbalove .. ale pravda je ze bojovali a to mi v dubnici chybalo u nasich
Futbalové to nebolo, ale účelné na 100 % :!:
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 04.03.2008 11:46:49

to mas pravdu ... Myslim ze toto budeme musiet hrat aj mi proti Ziline a Petrzalke... Nam ide o body a nie o futbalovu krasu...zial realita je taka

Furo
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 07.11.2007 17:36:44

Príspevok od užívateľa Furo » 04.03.2008 12:19:36

D.R.House napísal:to verim ze si videl aj horsi teren ako bol v dubnici..
Mne osobne tam chybalo nasadenie..As hralo bez akehokolvek nasadenia..bez bojovnosti ...a tie chyby to bol des..
Viete vela ludi ma tu sekalo za to ze som krytizoval zimnu pripravu...
podla mna bola cudna a to co predviedli v Dubnici je z casti mozno aj zlej zimnej pripravy.. Treba si uvedomit ze nielen AS ma " vychyrenych " majitelov...Pozor na SENEC...ja by som ho nepodcenoval... viem ze to co predviedli proti Ziline nebolo moc futbalove .. ale pravda je ze bojovali a to mi v dubnici chybalo u nasich
Komu niet rady....!!! :roll: Máš úplnú pravdu.Dubnica hrala cca 18 prípravných zápasov a naši cca 10-11 a to sústredenie v NL podľa hráčov nebolo nič moc a lepšie podmienky by našli aj doma!Hráči hrajú na čo majú a hlavnú chybu vidím v zvrátenej filozofii vedenia!Nik ma nepresvedčí,že s toľkými neskúsenými hráčmi môžme počítať s väčším úspechom a korunu dali menovaním trénera,ktorý by ešte mal s nimi hrať !!Budem sa za chlapcov modliť,aby sa pánbožko zmiloval a doprial im toľko bodov ktoré zabezpečia záchranu.Nakoniec tiež zo základných platov nevyžijú!!! :cry:

Furo
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 07.11.2007 17:36:44

Príspevok od užívateľa Furo » 04.03.2008 12:33:39

Na zápase som nebol,ale často sa tu spomína terén.Hrali sme v Dubnici a na rozmočenej tráve, generáku doma na umelej tráve,tomu sa vraj hovorí zodpovedná príprava na majstrovský zápas. :lol:

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 04.03.2008 13:05:06

Suhlasim, ak to tito dorastenci s amatermi z Holandska dohraju k zachrane...tak len vdaka zazraku alebo velmi tvrdej prace samych na sebe. Btw. V predligovej prilohe v Sporte nas vacsina trenerov pasovala na zostup, aj napriek "posilam" a galavecerom...preco asi?

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 04.03.2008 13:26:59

Pravda je ta ze vedenie ma plnu zodpovednost za to ak sa zostupi.
prizerali sa prilis dlho na to ako Mc Donald prehraval zapas za zapasom svojou tvz. " utocnou taktikou ". Vtedy ak by zareagovali skor nemuselo to by az take ake je to dnes.. Totalne rozbil aj to malo co tam dovtedy bolo. Vznikla totalna herna dezorientacia .. ved oni ani nevedeli co je zaloha a co obrana. A teraz ... myslim ze tam bolo viac sebavedomia ako respektu ..i ked pred takym superom ako je Dubnica.
Podla mna vedenie zvolilo totalne zle kroky...a to zacalo zimnou pripravou pokracujuc galavecerom ... ktory mal byt oslavou novej doby v trencianskom futbale... Stale si myslim ze nebol namieste nakolko to ze prisli nove posili este nic neriesi ..co sme mohli vidiet aj v Dubnici..no a to ze klub ma holanskeho majitela ..tak to zdaleka neriesi nic ..nakolko je to vidiet na postaveni klubu v tabulke
Treba vsak priznat aj to ze jar zacina a stat sa moze cokolvek...
V kazdom pripade manazovat klub nie je lahke no takto sa to asi nerobi ...

Napísať odpoveď