19.kolo : Dubnica-AS Trenčín 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

leo124-andrej
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 26.02.2008 18:24:46
Bydlisko: prechodne TN ale inak Trenčianska Teplá

Príspevok od užívateľa leo124-andrej » 02.03.2008 19:07:49

jaj jaj jaj..dubnicania vy ste totalny dementi..zacnite sa liecit..:) soplacke deti..ked som isiel okolo vasich tzv "hools" tak sa dohadovali jedneho zhodime a 10 ho dokopeme..:):)..

takze potom pani hrdinovia kde ste skoncili bo pokial dobre viem tak ziandny dokopany TN-can domov neprisiel:D..

neviem kto tu mal velkohube reci..:)

ja osobne sa tesim na KE a kludne nech pridem aj o hrdlo TN vyhra..:)

killer TN
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 26.02.2008 21:52:46

Príspevok od užívateľa killer TN » 02.03.2008 21:53:34

leo124-andrej napísal:jaj jaj jaj..dubnicania vy ste totalny dementi..zacnite sa liecit..:) soplacke deti..ked som isiel okolo vasich tzv "hools" tak sa dohadovali jedneho zhodime a 10 ho dokopeme..:):)..

takze potom pani hrdinovia kde ste skoncili bo pokial dobre viem tak ziandny dokopany TN-can domov neprisiel:D..

neviem kto tu mal velkohube reci..:)

ja osobne sa tesim na KE a kludne nech pridem aj o hrdlo TN vyhra..:)
ze o nicom neviem ohladom toho planovania. to skor vy napadate 15 "TNhools" 5 normalnych fanuskov Dubnice( z toho jedna baba) ktory ani len neprovokuju. proste len idu okolo.... ale nehajte tak.
a k tym prispevkom voci mne, fansu alebo dubnici:
1. jediny kto mal velke reci pred tymto zapasom ste boli VY...
2. to ze sme sa dali pod strechu na tribunu nie je zbabelectvo ale ten rozum co sa tu spominal. ked vidim ze prsi asi nebudem moknut jak Trencan.
3. nase hesla (sorry hosi co ste ich tvorili )mali asi taku uroven ako ten vas trapny transparent s tou kravou ci o co sa to pokusali deti v skolke
4. neviem ani o jednom clenovi nasho fansu ktory by v TN studoval, pracoval alebo sa tam chodil ozierat....( take podradne sposoby zabavy aj tak nemam rad.). O rodicoch clenov info nemam.

Tot asi vsio.


S pozdravom

Footmark
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 26.11.2007 22:10:12

Príspevok od užívateľa Footmark » 02.03.2008 22:00:54

killer TN,
vysvetlis naco sa tu vtieras????....toto je forum ASTN...pokial viem a nie dementov...
Za moje chyby v textoch nerucim.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 02.03.2008 22:28:00

killer TN,
- teraz uz naposledy, lebo za svoj zivot som uz s blbcami zabil dost casu :lol:
nechapem naco tu vobec pises, ci ta bavi rypat alebo to beries len ako sport, no aj tak neda mi na tvoje body nieco nenapisat...
ad.1. - naozaj neviem kde a kto mal na tomto fore velke reci typu "roznesieme vas na kopytach alebo dostanete nakladacku" alebo neviem ako inak si to myslel, ale ak o takych vyrokoch vies rad sa necham poucit.
ad.2. - pochybujem ze by nasich zhruba 50 fans pustili na tribunu niekde medzi vas a aj keby tak ty si tu nieco tocil o provokacii, ja by som sa rad pozrel na toho z vasho tabora kto by to ako provokaciu nebral uz samo o sebe a BTW sektor hosti alebo vlajkonosicov hosti alebo aky to ma u vas nazov sa tak nevola len tak pre nic za nic, aj ti chlapici v ciernom tam asi neboli rozostavani len tak aby sa pozreli ako to tam vyzera.
ad.3. - o tych vasich heslach som uz svoje povedal...trapne a to je to najmiernejsie, lebo keby som napisal co si o nich naozaj myslim tak by to bolo porusenie pravidla cislo 1 tohto fora.
ad.4. - tak asi ma vas fanklub tak malicko clenov alebo ich nepoznas vsetkych alebo skratka si len vymyslas! to ze ozieranie nemas ako oblubeny druh zabavy nevadi pretoze ako je vidiet ty mas ovela radsej rypanie na forach inych klubov. asi by si tu takto nevypisoval keby ste prehrali ale to uz je o inom.
takze maj sa a dufam ze sa ukazes v 30tom kole u nas, a aby sme viaceri videli s kym sme to tu mali cest tak si oblec nieco v com budes lahko poznatelny - odporucam reflexnu vestu :lol:
thats all folks :wink:

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 02.03.2008 22:37:44

Ze vas vobec bavi odpisovat mu furt na jeho prispevky, serte na neho, pride do dubnice trnava a chlapec bude hladat kanal, ktorym sa dostane zo stadiona....
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
riomare11
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 03.02.2008 20:07:59

Príspevok od užívateľa riomare11 » 02.03.2008 22:47:52

DANNY--- slaby vykon :? :? :? :oops: :oops:

leo124-andrej
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 26.02.2008 18:24:46
Bydlisko: prechodne TN ale inak Trenčianska Teplá

Príspevok od užívateľa leo124-andrej » 02.03.2008 23:48:52

rio dany sklamal na plnej ciare ale tak dufam ze s KE podaju nasi lepsi vykon..:)

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 03.03.2008 06:06:24

Tak... a je to tu
Opat prehra po priemernom vykone. Myslim ze tu nie je cas na nijake vyhovorky. Proste sklamaly. Hram mala obcasne zablesky futbalu inak nuda. Povedzme si pravdu ze obrana bola dezorientovana a bola asi najslabsim clankom muzstva. Pekna akcia pri prvom gole ..no i ten si museli dubnicania dat sami.
Takze chlapci zabudte sa a nerobte zo seba to co ste robili na galavecere ale chcelo by to viacej pokory a hlavne toho futbaloveho srdiecka do hry.
Treba vsak priznat ze este nie je nic stratene pretoze jeden zapas ZATIAL nic neriesi. No myslim ze je to dostatocne varovanie pre vsetkych v klube...Hra sa o zachranu a tu sa nehra na krasu ale na vysledky a pre nas dobry vysledok znamena vyhra alebo min remiza ..kazda prehra nas posuva dole... Pripada mi to akoby to nikto s kompetentnych tym hracom nevysvetlil ..pretoze hrali ako keby boli na tretom mieste a nic im nehrozilo...

killer TN
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 26.02.2008 21:52:46

Príspevok od užívateľa killer TN » 03.03.2008 08:20:20

balrog, myslim ze svoj nazor este napisat mozem.
no vidim ze neradi pocuvate aj iny nazor... no nic
len jednu vec som chcel..... k tej provokacii.... precitaj si clanok uzivatela Gunner14 v sekcii vyjazdy. o tom som tocil

P.s.: to s tou reflexnou vestou vobec nie je zly napad. ak sa mi podari sa na ten zapas dostat (kedze je to vikend pred maturami) tak si ju isto dam.

aesaci
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:56:52

Príspevok od užívateľa aesaci » 03.03.2008 08:28:42

nechcel som nič napísať, ale nedá mi, aby som sa nezastal trénera Stana. Podľa mňa je to najlepšia voľba, z toho čo tu k dispozícii máme. V trenčianskom doraste dokázal, že trénovať vie a prečo mu nedať šancu. Pamätám si na príspevky, keď sa tu písalo, že tréner nie je až tak dôležitý ako hráči a tak sa ho musím vzhľadom na niektoré príspevky zastať a treba mu dať šancu. Čo sa týka výsledku v Dubnici, tak znova sme nedokázali vyťažiť z dobre rozbehnutého zápasu nič. Vyhovárať sa na počasie by bola blbosť. Je to však škoda, pretože som pred sezónou tipoval, že práve s Dubnicou a Zlatými Moravcami budeme bojovať o zostup. Senec si asi tie svoje potrebné body uhrá. Treba na tento zápas zabudnúť a doma musia byť tri body.

Užívateľov profilový obrázok
riomare11
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 03.02.2008 20:07:59

Príspevok od užívateľa riomare11 » 03.03.2008 13:29:58

v trenerovy to neni. ten na ihrisku nebehal. a jedine + ma odo mna branar

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 03.03.2008 17:04:18

tak neviem...

bol som na tom zapase. je to lepsie ako na jesen, ale stale to na ligove body nestaci. kazdopadne dubnica tiez hrala slabo a remiza to mala byt, lebo aj madari remizovali, co sa absolutne necakalo.... no co, chudobnemu aj z hrnca vykypi :? stalo sa to, co som predpokladal, ze zahr. hraci nezvladli psychicky tlak. jediny, kto ma potesil, bol aldo. ten asi jediny pocuva trenerov, co mu hovoria. zacal hrat cisto, nekeca rozhodcom, sustredi sa na svoj vykon a bolo to vidiet. bol to asi nas naj hrac. naj la lingova investicia... sluijter priemer(co je od neho ako ocakavaneho lidra velmi malo!), chanti nic a ree dva razy nic... ten chalan to tam vobec nezvladal, ked som videl, ako s nim na kridle cvicia, neveril som(vazne ho chcel ajax?). skoda ze nehral david, gol by asi dal a mohla to byt remiza. loptu v strede sme nepodrzali, ako tak sa o to snazil aldo, ale gero a sluijter absolutne nic. roznik vacsiu chybu neurobil, ale dobry brankar chyti aj nieco viac, ako ma.. co sa nestalo. madari idu hrat do petrzalky, uz hadam prehraju a mojsejovci musia v sobotu lahnut popolom, inak... :cry: velmi ma sklamali dubnicki divaci, ktori vulgarne pokrikovali na nasich, hlavne zahranicnych hracov. asi to pokladali za ucelne, lebo ree a chanti vedia po slovensky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a teta hlasatelka nepovedala spravne ani jedno meno... osobne som sa necitil velmi bezpecne, ked som vehementne potleskom suhlasil s cervenou pre kisku :? :lol: no, treba verit, nic ine neostava JEDINE TRNCIN DO TOHO!!!

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 03.03.2008 17:20:00

etrox 19: seye nei je legionar. uz davnejsie zaziadal o slovenske obcianstvo a v sporte pisali, ze by ho mal dostat co nevidiet

Peter Búry
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 03.08.2007 20:09:11
Bydlisko: Soblahov

Dubničania sa zachovali ako sedliaci.

Príspevok od užívateľa Peter Búry » 03.03.2008 17:40:50

Neviem, či ste si všimli, ale pri ošetrovaní Adámika si Chanti pýtal od domáceho maséra vodu na pitie. No stalo sa to, čo som nezažil. Ten chrapúň masér mu odmietol dať napiť. Takú sedliacku úbohosť som už dávno nezažil. Myslím, že Dubničania sa naozaj ukázali ako veľká dedina. Trenčianski fans ukázali zase srdce a statočnosť. Chlapci a dievčatá (ak tam nejaké boli) Klobúk dolu!

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 03.03.2008 18:24:01

Včera som si nahral Odpískané a teraz si to pozrel. Hlavne teda naše chyby v obrane, či už Jakúbek alebo Ree. A tie teda boli ! V oboch prípadoch boli naše kraje obrany vycvičené ako malí chlapci...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Napísať odpoveď