Ako si viedlo AS v prípravných zápasoch-hodnotenie

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Ako si viedlo AS v prípravných zápasoch-hodnotenie

Príspevok od užívateľa D.R.House » 22.02.2008 07:19:27

Ak by som la zhodnotit pripravne zapasy...myslim ze som cakal troska viac. Ide o to ze muzstvo caka velmi tazka jar a supery ako Nove Mesto a Topolcany, Jihlava ... podla mna nie su az tak kvalitne muzstva aby dokazali dostatocne preverit to co skutocne je v tom time.
No a vysledky a hra v priprave ... urcite ze to mohlo byt lepsie nakoniec sa to odzrkadlilo v zapase s Interom.
Urcite som cakal viac. Za mna osobne je to asi tak za 3...

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 22.02.2008 11:02:57

vyjdrene v cislach - v zatial 9tich zapasoch mame 5 vyhier, 1 remizu a 3 prehry. tie vitazstva su super lenze jedno je proti amaterskemu klubu (aj ked holandskemu), dve proti nasim II ligistom a dalsie dve ktore uz podla mna su o nieco hodnotnejsie od tych predchadzajucich su proti ceskym muzstvam (aj ked tiez II ligistom). prehre s Ajaxom chapem :wink: lebo Ajax je Ajax ci uz "Beckovy" alebo "nahradny" alebo akykolvek :P a vraj bola hra dobra tak na tom treba stavat. ale co vobec nechapem su prehry s Vitkovicami a k tej s Interom nad tou mi teda rozum stoji :!: snad to bola iba nejaka chvilkova indispozicia...snad :? no a remiza s Chorzowom tesi (aj ked to asi bol Chorzow B). ale inak som cakal trocha viac tazsich superov aj ked pri tom co sa v nasom kadri udialo cez zimu je asi dolezitejsia zohratost tymu a to sa da podla vsetkeho dosiahnut aj pri relativne slabsich superoch :wink:
no priprava je priprava uvidime co to s AS urobi v jarnej casti. v kazdom pripade Fulnek treba rozbit aby bolo veselsie na Dubnicu :D
Naposledy upravil/-a Balrog v 22.02.2008 15:02:28, upravené celkom 1 krát.

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 22.02.2008 11:14:35

Jasne... to beriem.
Mozno ze to bola taktyka stupnovat silu supera.. aspon teda z casti..
Chcelo by to urobit v dubnici nejaky dobry vysledok.. vyhrat ...
Aby muzstvo dostalo aj take zdrave nie vsak prehnane sebavedomie..
Inak ja by som asi skusil v pripprave aj dvojzapasy... teda v jeden den dva zapasy i ked s lahsim superom trebars i z 3 ligy.
A potom uberat mnozstvo zapasov no hrat zo silnejsim a silnejsim superom...
Mozno ze by to nebolo zle ..

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 22.02.2008 19:10:36

Mily Dr. House vidím že máš skvelý nápad ale žial si ten povestný generál po bitke. Ako hovoriť o systéme zimnej prípravy po stránke taktiky ako voliť súpera na konci prípravy je neskoro .
Inak toto fórum jednoznačne vítam a dúfam že si ho aj niekto prečíta ( z kompetentných) .
Podľa môjho názoru bola príprava slabá si nemyslím že tými z tretej najvyššej ligy sú vhodný adepti na prípravu a inak všetci zabúdajú na prvý prípravný zápas Tr. Stankovcami ( ten sme vyhrali ) .
Čo sa týka zohranosti budem vidieť až v Dubnici ale myslím že to by nemal byť problém, horšie to bude ako vždy po psychickej stránke ak náhodou prídu 2-3 prehry po sebe po inej stránke si myslím že príprava prebehla v poriadku nikto sa nezranil chalani majú chuť do futbalu ( teda dúfam) a vyhrali a aj prehrali čiže vedia čo je dobré a čo zlé .

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 25.02.2008 06:20:05

To je pravda ..no pravda je i to ze toto je forum a nemozem hodnotit nieco co oste len bude.. hodnotim iba to co sa uz stalo ..inak to totiz nejde.." to len k tomu generalovy po bitke.."
Nemam jasnovidecke schopnosti tak som hodnotit zimnu pripravu este pred jej zacatim nemohol...
Inak mam zarazila jedna vec a to ze sa obracaju na ludi s prosbou o podporu mladeznickeho futbalu a pritom poriadaju drahy galavecer...
Peniaze sa mohli investovat radsej do mladeze...
Pre mna by ten galavecer mal ako tak vyznam az po vydarenej zachrane v najvyssej sutazi ... No aj tak si nemyslim ze AS ma co oslavovat...
urcite este nenadisiel cas.. a oslava novej ery ...???
Neviem ... este nic neukazala ..prisli novy hraci ale to je vsetko...
Pride jar ... a ak tam nieco ta nova "era " dokaze ... tak..potom nech oslavuju ...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2684
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 25.02.2008 08:06:49

D.R.House,
ale veď keď máš s AS futbalom neustále problémy a len samé negatíva a všetko ti vadí a všetko je ináč a všetko je zle...tak sa zaujímaj o futbal z okresu Nové Mesto n/V...
To neber ako flame, to je len usmernenie...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 25.02.2008 08:42:32

D.R.House
jarna cast ukaze do akej miery zacina nova era a co sa tyka toho "oslavovania" ako si to nazval, tak som presvedceny ze galavecer bol uplne o niecom inom ako o oslavovani a to si dovolim tvrdit aj bez toho aby som na nom bol.

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Boris Godal.......

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 25.02.2008 08:43:43

Jednoznačne Boris Godal patrí do základu.... A vie zahrať tak ako v strede obrany ako aj v zálohe na poste defenzivneho stredopoliara. Kedže však dorazil Aldo ktorý hra v stred skutočne dobre... Boris by mohol hrať v stede obrany s Csabom.... ale jednoznačne patrí do základu.

A nielen kvoli tomu že počúva celkom dobrú muziku...

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 25.02.2008 08:51:50

Ale v jednom mal pravdu vyzerá to na našej stranke uplne nadherne a síce článok o super Galavečery ktorý stál asi 10 000 Sk (to je tých 200 lístkov ) a hned vedľa je článok o prosbe s podporou klubu . Ja viem klub sa snaží schrastiť čo najviac penazí ako môže ale keď mám dať svoje 2% z daní na klub a na podporu mládeže tak sa pýtam : Môžem dôverovať klubu že tie peniaze dá na mládež alebo sa za to zaplatí daľší Mega večierok na oslavu 8. miesta po jarnej časti .
BTW ak mám dať 2% na šport tak to bude hádzaná tá ich potrebuje oveľa viac ako AS.
Týmto so samozrejme nechcel vyznieť ako že som bol proti tomu MegaGALA ale taktiež nie som ani za !! Poznám jedno sloveské príslovie : Bez práce nie sú koláče . A u nás sa jedia koláče popredu .

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2684
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 25.02.2008 10:23:50

páni,
zase sme mimo témy, ale nedá mi to, len krátka odpoveď : Prvý galavečer AS Trenčín vyfinancovali sponzori klubu... 8)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 25.02.2008 11:18:39

Balrog napísal:vyjdrene v cislach - v zatial 9tich zapasoch mame 5 vyhier, 1 remizu a 3 prehry. tie vitazstva su super lenze jedno je proti amaterskemu klubu (aj ked holandskemu), dve proti nasim II ligistom a dalsie dve ktore uz podla mna su o nieco hodnotnejsie od tych predchadzajucich su proti ceskym muzstvam (aj ked tiez II ligistom). prehre s Ajaxom chapem :wink: lebo Ajax je Ajax ci uz "Beckovy" alebo "nahradny" alebo akykolvek :P a vraj bola hra dobra tak na tom treba stavat. ale co vobec nechapem su prehry s Vitkovicami a k tej s Interom nad tou mi teda rozum stoji :!: snad to bola iba nejaka chvilkova indispozicia...snad :? no a remiza s Chorzowom tesi (aj ked to asi bol Chorzow B). ale inak som cakal trocha viac tazsich superov aj ked pri tom co sa v nasom kadri udialo cez zimu je asi dolezitejsia zohratost tymu a to sa da podla vsetkeho dosiahnut aj pri relativne slabsich superoch :wink:
no priprava je priprava uvidime co to s AS urobi v jarnej casti. v kazdom pripade Fulnek treba rozbit aby bolo veselsie na Dubnicu :D
no asi nemame meno na to, aby s nami chceli hrat kvalitnejsi superi. staci sa pozriet, s kym hrali petrzalka a zilina. osobne ma tesi remiza s chorzovom, lebo napr. slovan aj bystrica s nim prehrali. ku zapasom s NM A TO je zbytocne sa vyjadrovat, vysoke vyhry sa dali cakat. vyhry s jihlavou a slovackom nepodcenujem, su to timy s postupovymi ambiciami do gambrinus ligy. fulnek tiez nie je az taky slaby, je siedmy v 2. lige, na prveho straca 8 bodov. v sobotu ale hral tragicky... fakt, ze la ling dokazal vybavit zapas s ajaxom je sam o sebe pozitivny a z prehry nerobme horor. tonegido nam 3 goly dat nemuselo a za totalny prepadak povazujem vitkovice a inter. pokrok sme spravili, ale superi rovnako nespali. dnes som v sporte cital, ze senec angazoval gaucha zo slavie... ale ostatni novi su totalne vykopavky a verme, ze prinasej dravosti a rychlosti im budu skusenosti na dve veci... zo ZM a DC to tiez nevyzera slavne, tak verme, ze to dobre dopadne

JEDINE TRENCIN DO TOHO!!!

rudlaizihno
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:06

Príspevok od užívateľa rudlaizihno » 25.02.2008 11:19:27

Luboš napísal:páni,
zase sme mimo témy, ale nedá mi to, len krátka odpoveď : Prvý galavečer AS Trenčín vyfinancovali sponzori klubu... 8)
a preco nezasponzorovali aj mladez ??? aby nemuseli zobrat...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2684
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 25.02.2008 11:27:03

rudlaizihno,
ale veď ťa nikto nenúti, aby si dal 2 % z daní na AS mládež, daj ich niekam inam, alebo nikam, nech ich má štát, však on ti za to niečo dá...:roll:
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

aesaci
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:56:52

Príspevok od užívateľa aesaci » 25.02.2008 11:57:07

prípravu a výsledky je zbytočné hodnotiť. kvalita súperov bola aká bola, ťažko posudzovať, kto hral v akej zostave a hlavne ako k jednotlivým zápasom pristupoval. ja len dúfam, že hráči i tréneri urobili maximum preto, aby v Trenčíne ligu zachránili a je jedno či porazili niekoho 6:0, tieto výsledky sa teraz počítať nebudú. myslím si, že naše šance na záchranu sa ukážu hneď po dvoch troch úvodných kolách

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 26.02.2008 06:14:34

Luboš... mne ide o to aby sa AS zachranilo ...
A ze vidim same negativa ...to by som nepovedal .. Podla mna je toto slobodne forum kde si kazdy moze napisat slobodne svoj nazor...
Ak tam je viac kladov ako zaporov preco klub momentalne vypadava a predvadza najhorsi futbal v corgon lige..
Ved predsa vsetkym ide o to aby sa zachranili.. Chystam sa do dubnice tak som zvedavy ako to dopadne. A futbal v okrese NM ma tiez zaujima to mas pravdu ... no Trencinu som fandil este ked hraval druhu ligu dokonca sa mi podarilo raz hrat proti nim v priatelskom zapase este tam hral Andrej Porazik...
Moj nazor je taky e som cakal troska viac od pripravnych zapasov...
Nebodaj som jediny z casti nespokojny... ???

Oprava môjho nicku v tvojom oslovení.
Luboš

Napísať odpoveď