Príprava : AS Trenčín - Jihlava 2:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

benci12
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 08.08.2007 20:01:52

Príspevok od užívateľa benci12 » 09.02.2008 18:39:30

Takže moje hodnotenie.
Sluiter-jednoznačne vodcovský typ, podla mna ak sa nezraní tak to bude najvyrovananejší výkonmi náš hráč..Má dobrý prehlad v hre a tento post mu jednoznačne sedí.
Baez-velký bojovník a dnes mu tie šmýkačky šli :P
Chanti-no snažil sa, mal tam pár dobrých ťahov na bránu, no stále ma nepresvedčil.
Depetris-hm,žiadna lopta na neho neišla,,pripadá mi moc pomalý na útočnika, ale je to ten typ, ktorý vie, kedy na akom mieste ma stáť a rozhodnuť.
Kasálek-celkom ma prekvapil..vie poťiahnuť loptu
Šebek-velmi dobrý útočnik,bojovník a ide do každej lopty.
K dnešnému prípravaku - pekná návšteva, priemerný futbal, pár pekných akcií..výsledok teší,..,uvidíme dalej
:!:

Užívateľov profilový obrázok
BIANCOROSSI
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:19:47
Bydlisko: Trenčín,Bratislava,Zvolen,Nove Zamky a Zilina

Príspevok od užívateľa BIANCOROSSI » 09.02.2008 18:40:42

Sorac kestl,myslel som GERGELA,ten podal dnes vynikajuci vykom
AS TRENČÍN 4EVER!!!

benci12
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 08.08.2007 20:01:52

Príspevok od užívateľa benci12 » 09.02.2008 19:05:12

niekto tu chcel zostavu-možno s chybami.Takto niak s pamäti sa mi zdá
Rožník-Horváth(Polek),Kasálek,Jakúbek(Cogley), Klesčík-Baez,Sluiter,Chanti,Gergel,Šebek(Rožník)-Depetris(Hlohovský)

Mot
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 03.08.2007 11:55:47
Bydlisko: Súdna 10, Dolné Mesto, TN

Príspevok od užívateľa Mot » 09.02.2008 20:56:43

Sorry Benci, no Sluiter dnes hral úplne zle, čo lopta to strata, teda za mojimi očakávaniami poriadne zaostal. Dnes sme si pekne koledovali, hlavne ku koncu, ak budú hrať takto v lige, tak sa z toho dna nikdy neodlepíme. To že sa tam Aldo večne kĺzal je len pre chabý prístup ostatných, myslím že si na to rýchlo zvykneme, že on bude tá posledná inštancia... Šebek sa v príprave ukazuje parádne, ja len dúfam, že na jar mu to pôjde i v lige. Chanti hrá stále sám zo sebou, až keď sa naučí včas prihrávať a strielať bude pre nás posilou.

Rio5
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 01.02.2008 11:52:39

Príspevok od užívateľa Rio5 » 09.02.2008 21:01:40

Kolko bola ta nasa navsteva chalani?...priblizne mi staci nemusite to ratat :lol: ...
AS Trenčín ole ole ole!!!

Rio5
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 01.02.2008 11:52:39

Príspevok od užívateľa Rio5 » 09.02.2008 21:05:03

a co hovorite na vykon Dalibora Rožníka?...z toho co vidim ked muzi trenuju by som povedal ze on by mal byt jednotkou...i ked sa asi boja pretoze je mlady..ale podla mna je lepsi ako Milos Volesak...co vy nato?
AS Trenčín ole ole ole!!!

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 10.02.2008 09:21:11

Rio5:
v kotli cca 30ks a potesili aj divaci na okolitych schodoch...dokopy mozno aj 300kusov, ale ku koncu sa tam rozcvicovala myslim Luborca takze tam asi mali aj nejakych rodinnych prislusnikov...
k zapasu: vyhrali sme ale neviem preco,mohla to byt kludne aj remiza keby ta Jihlavska 15tka nebola kajlava v predu...

Rio5
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 01.02.2008 11:52:39

Príspevok od užívateľa Rio5 » 10.02.2008 09:28:51

diky moc...dufam ze na futbal budu chodit aspon tych 1000-1500 ludi v lige...pozrite na taku Prievidzu v 1.lige..su novacikom..a navstevnost od 2500 po 4500
AS Trenčín ole ole ole!!!

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 11.02.2008 07:17:39

Navstevnost divakov bude zavisiet od vysledkov.
Urcite sa neda cakat hned v prvych zapasoch ale ak sa dostavia nejake dobre vysledky tak ludi bude pomaly pribudat. Ludia boli znechuteny hrou ktoru predvadzalo AS v jeseni a teraz musia presvedcit ludi ze prisla skutocna zmena nielen v organizacii ale i hernom prejave muzstva.
Je pravda ze hraci potrebuju podporu nakolko tak tazku jar este v kariere nemali... no nik iny nedokaze prilakat ludi na futbal ako oni sami ich vykonmi.

aesaci
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:56:52

Príspevok od užívateľa aesaci » 11.02.2008 14:24:55

všetko súvisí zo všetkým, nie je to len o tom, či budú dobre hrať alebo nie. Žilina už pár rokov hrá o špicu tabuľky a návštevnosť má tiež klesajúci trend od ich prvého slovenského majstrovského titulu. Povedzme si úprimne pokiaľ sa nebudeme presadzovať v Európe a neprilejú sa do slovenskej ligy nejaké peniaze z vonka, jej atraktivita hráčska i herná nebude stúpať ba práve naopak. keď môžem hovoriť za seba tak chodiť sa pozerať na družstvá ako Senec, Zlaté Moravce a pod. ma moc neláka a keď sa k tomu pridajú výkony aké podáva naše mužstvo už pár rokov nie je sa čomu diviť, že za chvíľu tronfneme Inter. No a určite podstatnou vecou je aj kultúrnosť prostredia, ale k tomu sa v našich podmienkach nemá vôbec význam vyjadrovať. Treba hrať Európu a hlavne v nej uspieť a udomácniť sa. Artmedia zahviezdila, ale nič z toho,, žiadny progres ďalej, motyka vystrelila a hotovo. Čo sa týka Trenčanov, tak možno na prvý zápas príde okolo 1500 ľudí, ale ak sa herný prejav nezmení ver tomu, že na ďalší to bude po starom aj keby sme vyhrávali

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2684
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 11.02.2008 16:46:42

aesaci,
super herný prejav bez výsledkov resp. víťazstiev je k ničomu. Pokiaľ nebudú výsledky resp. víťazstvá, tak tam tiež nikto nebude chodiť. 8)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 11.02.2008 17:59:43

Luboš,
mrzi ma, ze som na ten mach nemohol ist, velmi som sa tesil. kazdopadne ma prekvapilo, ze sme vyhrali, lebo za posledne roky velmi na vyhry zvyknuty nie som. stale si myslim, ze hrame lepsie ako na jesen. na titulke som cital, ze jasurek sa doliecuje, co je dobre. na timy z 11/7 miesta by sme mohli mat. uz zapas v dubnici moze nieco nasepkat. aj ked si nemyslim, ze do dvoch rokov tu budu eur pohare, ako to hovori big boss, verim as
AS FOREVER

Megacitácia zrušená, stačí oslovenie.
Luboš

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 11.02.2008 18:06:25

kestl napísal:No aby som bol úprimný tak z mpjho pohľadu ma denšný zápas vôbec nepresnedčil o nejakých nových herných novinkách. Bol to ten starý TN (hlavne v prvom polčase) rozohrávka medzi obrannou štvoricou, skonbinovaná s malou domov brankárovi s následným prkopnutím zálohy na hrot útoku, ale väčšinou nepresne.Až v závere 1. polčasu boli nejaké náznaky ako by to mohlo reso. malo vyzerať. Druhý polčas to bola hra vyložene zameraná na bránenie. Jihlava mala hru vo svojích rukách, ešte že mala vychýlenú mušku. Obrana to tento krát ustála i keď aj tam to občas zahaprovalo, hlavne po vystriedaní Csabu.Ozaj príjemne ma prekvapil Kasálek, dobre sa ukazuje tem malý agrentínčan v zálohe - Baez, Od Shujtera som čakal viac a Depetris- ten bol v útoku úplne stratený- nevyhral jeden hl. súboj, nepodržal poriadne loptu, prihrávka žiadna. To je hráč na ktorého treba robiť a dnes nemal kto, lebo ani Gergelovi sa nedarilo. Ten mladučký Grék mal zopár zábleskov ale ešte musí veľa veľa na sebe popracovať, keď chce byť
platnou posilou tohto družstva. Nebudem hodnotiť všetkých lebo by to bolo nadlho ale ako celok musia do toho 1. marca ešte poriadne zabrať. lebo takéto výkony ako dnes na záchranu nebudú stačiť.
JA MYSLIM, ZE BUDU. madarosi su na tom ovela horsie a za moravce a bystricu by som tiez ruku do ohna nedal GO AS GO

Johnny_1
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 20.11.2007 14:21:56
Bydlisko: Topolcany

Príspevok od užívateľa Johnny_1 » 11.02.2008 18:43:27

Hra bola slaba,nesuroda bez hlbsej myslienky :x .(chyba poriadny trener,,nic v zlom pan ancic,,)Vyborne hral Sebek,Kasalek,Roznik a Baéz 8) .Ostatne posili sa len hladali :!: .Vynara sa mi v hlave otazka:Co sa nam to stalo s Hlohovskym???Zdalo sa mi ze za celi zapas nemal ani jeden kontakt s loptou.Dolezita je vsak vyhra :idea: .

ps:Tesim sa na Jasurka.Ten bude aj na jar tahunom muzstva.

Užívateľov profilový obrázok
!JUHAD!
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 21.08.2007 09:41:04

Príspevok od užívateľa !JUHAD! » 11.02.2008 22:17:31

I ked som mozno na zapase vyzeral,ze nevidim :lol: vsimol som si,ze tam niekto fotil.Budu aj njake fotecky?Popripade mi dotycny fotograf-ovia napiste sukromnu spravu a ja Vam dam kontakt na mna....vdaka....
Všetko okolo je len kopa sračiek a jediné,prečo má zmysel žiť,je sloboda.

Napísať odpoveď