Pán Róbert Rybníček

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Ste za odstupenie Rybnicka?

Hlasovanie ukončené 17.02.2008 17:48:40

ANO.
13
8%
ANO.
13
8%
ANO.
13
8%
ANO.
13
8%
ANO.
13
8%
ANO.
13
8%
NIE.
14
9%
NIE.
14
9%
NIE.
14
9%
NIE.
14
9%
NIE.
14
9%
NIE.
14
9%
 
Celkom hlasov: 162

Johnny_1
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 20.11.2007 14:21:56
Bydlisko: Topolcany

Pán Róbert Rybníček

Príspevok od užívateľa Johnny_1 » 07.02.2008 17:38:23

Je trapny ten, kto si vymýsla hovadiny medzi kamosmi v skole, ale ten ktory pusta hlody do eteru este aj v ,,profesionalnom " futbale nerobi hambu len sebe, ale aj celemu nasmu mestu...vsak pan Rybnicek. Na co to robite, napinate cely narod a aj tak viete, ze z toho (trener a stav tymu) bude "hovno". :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:

Najlepsie by ste spravil, keby ste odstupil zo svojej funkcie!!!!!!!!!!!
Za pochopenie dakujem.

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 07.02.2008 20:11:17

Johnny ze ty zrovna mas strach o hanbu naseho mesta :lol:
Skor ma j*be ze okrem Rybnicka vyzerame jak chuji aj mi co mu verime aj ked mu neverime ale co uz . Mi iba verime v klub ASTN a jeho uspech. ( Teda dufam ze nie som sam )

Užívateľov profilový obrázok
fanusik
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 29.08.2007 13:42:20
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa fanusik » 07.02.2008 21:44:20

Johny, Ty trapko,
poprve, asi tazko zije cely narod temou trencianskeho futbalu. Ostanme zasa oboma nohami na zemi. Co sa tyka trenera, moze prist kedykolvek a liga este nezacala.
Co sa tyka muzstva, sutaz zacina 1.3.2008, team absolvoval herne sustredenie, hra pripravne zapasy a je posilnenie o Baeza, De Petrisa, Sluitera, Chantiho, Reeho, mozno Princea.
Medzi nami, asi nestali 5 korun, keby tu neboli holandania, tak kvoli peniazom by AS urcite muselo pustit aspon 2 dobrych hracov.
Ak je niekto fanusik, tak nevyfnukava stale ako maly chlapec.
Nech je to akokolvek, pravda je len jedna a ukaze sa len na jednom mieste. Na travniku. Takze si pockaj pekne do 5. kola jarnej casti a potom ukazuj ramena. Mozno mas pravdu, ale ja sa stavim, ze nie.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 07.02.2008 21:53:00

Rybnicek robil vsetko co mohol aby udrzal futbal v TN nad hladinou, cize si myslim ze v nom chyba neni, skor si myslim, ze tieto spravy prichadzaju este z vyssich miest ako sedi Rybnicek.

Ako som spominal dotiahol holandanov, bez nich by sme uz hnili niekde v bazinach 2 ligy a snimi mozno tiez, cize na mieste je otazka, stoji angazovanie sa La Linga v trencine za to, ci nie?
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

snapshot
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 07.02.2008 22:23:44

No myslim, ze La Ling je na osobitu temu ale podla mna je jeho angazovanie len prospesne. Lebo ako bolo povedane, hnili by sme v 2.lige. Ale pochybujem, ze len reci p. Rybnicka presvedcili hracov, aby prisli. Povacsine ako je vidno, su z akademie La Linga a jeho znami, cize hlavne on ma zasluhu na tom, ze tu aspon niekto je a nie p. Rybnicek, ktory iba komentuje co sa deje. Aj tak si neviem presne predstavit, co s tym "technickym riaditelom" rokovali 2 mesiace dlho do noci. O com? O jedalnicku? Ale to je inieco ine.
Myslim, ze p. Rybnicek by mal nechat svoj 10% podiel; a ist kade lahjsie a prenechat miesto niekomu inemu.
A bol by som rad, keby moderatory,. ktori ho poznaju ho sem odkazali aby si to precital. Aby si precital, co si o nom myslia ti, kvoli ktorym sa hra futbal. Aby si precital nieco, co napisali ti, ktopri su v klube najdolezitejsi. A to je vec, ktoru si neuvedomuju, ze klub tvoria hlavne fans, ktori vsak pomaly stracaju doveru v jeho vyhlasenie. Cize opat apelujem na medoratorov, PROSIM POVEDZTE MU, ZE HO TU CAKAME a na jeho registraciu.
WELCOME MR. Rybnicek
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 08.02.2008 06:58:22

no,myslim ze p.Rybnicek velmi dobre vie co sa tu pise,hlavne v case ked sa hrali prve pripravaky s novymi posilami,to viem urcite ze forum sledoval,ved predsa nemusi byt registrovany...tu...hm. a to aby nechal svoj podiel tak? totalna blbost,pre klub urobil vela si myslim,(+-) jedine co ma stve je jeho ani nie forma ale skôr spôsob komunikacie a vyjadrovania sa...ale skusme si to predstavit,ze kto je najväcsi kápo(La.L)no a Ryba pusta iba to co moze,len ten spôsob ako,no...

aesaci
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:56:52

Príspevok od užívateľa aesaci » 08.02.2008 07:48:50

ako viete, že by sme "hnili v bažinách druhej ligy". podľa mňa La ling toho až tak zase moc pre klub neurobil. prišiel sem s veľkou slávou, no pol roka sa na futbale ani len neukázal, potom prišiel a vyhodil McDonalda. teraz je to podobné dva tri týždne strávil pri klube, priviedol nejakých "hráčov", stále tvrdím, že len jedného poriadneho ( Sluiter ) a zase odišiel. po pol roku príde a zase bude robiť čistky. ako môže viesť klub keď poriadne nevie čo sa v ňom deje a nehovorte, že určite má podrobné informácie o všetkom. keby to tak bolo neprišiel by sem po pol roku Jenner a nepovedal by, že s prekvapín zistil, že sa netrénovalo to na čom sa dohodli. Ozaj podľa koho resp. čoho teraz trénujeme, koho bol ten tréningový plán, keď neprišiel žiadny tréner.
A k Robovi Rybníčkovi len jedno. Myslím si, že jeho by mali trenčiansky fanúšikovia velebiť, že dokázal udržať trenčiansky futbal aspoň na akej takej úrovni. to že sa v médiách objavujú také vyhlásenia, asi nebude záležitosťou jednej osoby, stačí si prečítať niektoré bombastické články šport arény. asi nový trend komunikácie s fanúšikmi v Trenčíne

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 08.02.2008 09:52:05

Ligu v TN zachranil Rybnicek, nie La Ling...to po prve,a za druhe sa pridavam k iniciative, nech sa Rybnicek spamata alebo nech odstupi, pretoze svoju funkciu medialne a odborne nezvlada.
Rybnicek ma jedno stastie: Ze v Trencine nie su taki fanatici do futbalu tak ako inde vo svete, inak by bol uz davno defenestrovany. Za katastrofalnu jesen, zavadzanie fanusikov a nesplnenie slubov by si to zasluzil. Akokolvek, ja som bol tak poblazneny, ze som chcel ist po rokoch opat na futbal mimo TN, ale nikam nejdem, pan Rybnicek ma dokonale znechutil

Užívateľov profilový obrázok
TrenchEaglet
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 07.10.2007 16:26:38

Príspevok od užívateľa TrenchEaglet » 08.02.2008 10:37:18

fanusik,
Pridávam sa k tvoju názoru myslím, že by sme mali počkat minálne do prvých troch kol a až potom začať hodnotiť. Myslím si, že atmosféra v klube je pohodová a odváza sa dobrá práca. Taktiež si myslím a zároveň aj dúfam, že pán La Ling bola dobrá voľba a, že jeho plány sa zrealizujú aspoň v niektorých bodoch a to bojovanie o popredné priečky v CL. Nemyslím si, že by sme mali La Linga hneď odsudzovať, pretože nemáme čo stratiť. Ak ste si všimli do vedenia AS prichádzajú bohatí ľudia čo je pre náš futbal len dobre! :wink:

Citácia zrušená, stačí oslovenie.
Luboš

Užívateľov profilový obrázok
fanusik
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 29.08.2007 13:42:20
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa fanusik » 08.02.2008 12:52:17

mi_ke,
Vidis, tomuto napriklad nerozumiem. Cim Ta Rybnicek dokonale znechutil? O co Ti ide? Vsak ci budeme posledni a vypadneme, alebo vsetko vyhrame, to vsetko sa rozhodne v zapasoch. Je to na muzstve, jeho vyspelosti, bojovnosti, hernom prejave. A chodi sa na futbal, nie na funkcionarov. Okrem toho, z mojho pohladu bola jesen OK. Aspon doslo k poriadnym cistkam v kadri. Je jasne, s kym sa ratat da a s kym nie. Ak by to dopadlo na jesen lepsie, tlak na zmeny by bol mensi a to by bolo pre klub horsie.
Teraz je zimna prestavka. Tak vydrz do ligy. Teraz sa chodis prechadzat na stadion, alebo chodis na treningy, ze si taky vytoceny? Asi nie. Tak o co ide? Prestavky su nato, aby sa muzstvo dalo dokopy. Este maju par tyzdnov a mi hodnotme to, co predvedu na ihrisku, nie to, ako to teraz z nasho pohladu vyzera v administrative klubu.
Ak skonci jar pre nas zle, tak je mi jasne, co sa tu bude pisat. Ved sme na Slovensku. To budu zasa ramena. Ale ja som optimista, verim, ze to dopadne dobre a klub ukaze jasny rast. Chcel by som vidiet, kto bude nadavat, ak dosiahneme dobre umiestnenie, novopodpisani hraci sa ukazu v dobrom svetle a bude o nich zaujem. Kto bude nadavat potom? Kto sa potom pripomenie, ze v zimnej prestavke len nadaval?
Vo futbale rozhoduju vysledky. Goly, body. Tak si pockajme na vysledky.

Citácia zrušená, stačí oslovenie.
Luboš
Ked sa rube les, lietaju triesky.

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 08.02.2008 15:52:46

"z mojho pohladu bola jesen OK". Vidis, a to je zakladny rozdiel medzi mnou a Tebou fanusik, pretoze podla mna nebola jesen okay. Vytvorili sme viacere negativne rekordy ligy, sme posledni aj napriek dotaciam z Holandska a velkohubym, predsezonnym vyhlaseniam Rybnicka... a podla Teba je to okay:) Inak sa Ta spytam, co by podla Teba nebolo ok? Trosku nam nahrava do karat, ze Senec ma problemy, inak by sme boli suverenne posledni a Tvoje okay uz teraz vyznieva pateticky. Ale s jesenou sme sa tu uz vsetci zmierili...ide o sucasnost a napriek tomu, ze sme tu celu sezonu upozornovali, ze Rybnicek prehana a maloco plni, dochadzalo k dalsim velkym vyhlaseniam...medialnej reklame, vo najviac uputat, zrejme aj preto tu bol ten mag na PR z Holandska. To nie je o mojom resp. Tvojom negativnom,ci pozitivom zmyslani..to je o tom, ze nas niekto taha za nos, robi hanbu sebe aj klubu, to je o diletanstve...Dnes na internetovych forach necitas nic len posmechy zo vsetkych stran. Mimochodom, kde beres tu iluziu, ze nas ti 19 rocni chlapci, co teraz prisli zachrania? Chlapci z Holandska, co hrali za amatersky klub na regionalnej urovni...
Btw. Verim tomu, ze keby neprisli Holandania, nie sme posledni! Co vsak prislo s Holandanmi je nadej, nadej na zlepsenie vykonov, vysledkov, klubovy profesionalizmus a v neposlednom rade aj komunikacie s fanusikmi. Zatial je to vo vsetkom sklamanie...snad okrem jednej veci, tejto internetovej stranke, za nu vdaka! Ja na futbal nezanevrem, chodil som za mostami na tretiu ligu, chodil som aj ked sme posledni a budem aj ked by sme vypadli, co sa dufam nestane.Ale ako fanusik si zasluzim korektne jednanie zo strany vedenia!

Furo
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 07.11.2007 17:36:44

Príspevok od užívateľa Furo » 08.02.2008 16:14:05

fanusik,
ty trapko,to má byť čo že tréner môže prísť kedykolvek?Aké herné sústredenie máš na mysli?Veď v Holansku odohrali 2 prípraváky z toho ten druhý iba taký na vyprdenie za 14dní!!!a bolo tam okolo 24hráčov tak mi povedz koľko toho niektorý odohrali?!Niektorí sa sťažovali na tvrdé terény/Volešák.../Ďaľší zápas hrajú zajtra ale iba jeden a zas si niektorí ani nekopnú a to máme súťaž za 3 týždne.Pozri sa na net iným CL koľko dvoj zápasov odohrali aby boli zapojený všetci hráči a mohli sa zohrať,presvedčiť trénera!!Komunikácia s fans je taká aká je a preto sú viecerí nabrúsení .Pre takéto veci si myslím,by sa mal Rybníček zamyslieť,jednoducho nevie zabezpečiť podmienky na kvalitnú prípravu.A možno by aj vedel ale ani sám nevie čo treba robiť.S tým majiteľ nemá nič!Čiže to nieje o trpezlivosti do 4-5 kola ale o profesionalite manažéra a celého taemu,ktorí sú zodpovední za chod klubu.4-5 kolo môže byť rozhodnuté!Ináč keď si pozriete príspevky cca od prehry v Senci je to stále o tom istom,akurát Rybníček nahradil v mediálnej oblasti Mekáča.

Zbytočná citácia zrušená.
Luboš

Furo
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 07.11.2007 17:36:44

Príspevok od užívateľa Furo » 08.02.2008 16:23:30

mi_ke
Súhlasím, veľmi výstižné. Fanusik s tou jeseňou si dúfam iba žartoval,lebo keď nie dá sa to liečiť :oops: :D

Zbytočná citácia zrušená, stačí oslovenie.
Luboš

Johnny_1
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 20.11.2007 14:21:56
Bydlisko: Topolcany

Príspevok od užívateľa Johnny_1 » 10.02.2008 19:37:54

fanusik,
mmm....Ze trapko, mas slovnik ako ten najprisnejsi hoper z petrzalky...k tym hracom:uznavam ze Baéz je fakt dobry ale ty ostatny....Ak si bol na poslednom zapase mohol si videt tu uroven ostatnych posil...Slujiter vsetko kazil,Chanti tam len tak splasene behal,Depetris ani to,Ree sedel na striedacke a Prince hulil niekde v holande.K tymu:s takym vykonom ako proti jihlave nevyhrame ani so sencom.Nulova taktika, vdaka tomu ze nemame trenera.a podla rybyho slov zo sprav TV JOJ ani nepride!!!kapiš???????????
Ps:nabuduce nemusis byt taky osobny...

Citácia zrušená, stačí oslovenie...
Luboš

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2678
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 10.02.2008 19:53:19

Johnny_1,
Danny van der Ree sedel na tribúne a nie na striedačke. Docestoval z Holandska v deň zápasu.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Napísať odpoveď