Klubová situácia

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Klubová situácia

Príspevok od užívateľa sergio » 21.01.2008 19:26:28

Ja osobne, by som rád privítal informáciu na stránke o podpísaní zmluvy so Sluijterom. Samozrejme aj s ďaľšími hráčmi, ktorý presvedčili vedenie klubu. A vyhlásenia typu, sú to zdĺhavé a náročné jednania, nech si schovajú za klobúk. Toľko expertov, koľko tu už bolo v klube na návšteve a my nevieme doľadiť prestup. Treba čosi už naozaj začať robiť, pretože v opačnom prípade o polroka hráme nižšiu súťaž. Môj názor.

Furo
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 07.11.2007 17:36:44

Príspevok od užívateľa Furo » 21.01.2008 23:25:08

sergio napísal:Ja osobne, by som rád privítal informáciu na stránke o podpísaní zmluvy so Sluijterom. Samozrejme aj s ďaľšími hráčmi, ktorý presvedčili vedenie klubu. A vyhlásenia typu, sú to zdĺhavé a náročné jednania, nech si schovajú za klobúk. Toľko expertov, koľko tu už bolo v klube na návšteve a my nevieme doľadiť prestup. Treba čosi už naozaj začať robiť, pretože v opačnom prípade o polroka hráme nižšiu súťaž. Môj názor.
Ja chodím na futbal troška dlhšie ako ostatný prisprievitelia a je my lúto,že p. Rybníček si robí s z fanúšikov AS bláznov a Luboš a Martin sú
buď retardovaný alebo platený vedením AS.Ináč by nemohli prezentovať také názory ako prezentujú.Normálny človek z dnešnej situácie usúdi že v klube nie je niečo v poriadku.Trenčania,pokus repre.20 vidí každý,mladý chlapci sú šikovný ale nemôžu hrať 5-ti v jednom zápase.
Posledné čo navrhujem a viac už tu nenapíšem ani mäké f,lebo to čo sa tu deje nemá z futbalom nič spoločné. V Trnave keby tak niekto bláznil ľudí,by mu to pekne spočítali.Tam je ozaj fanklub!!!!!!

Užívateľov profilový obrázok
nočes
Moderátor
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:34:10
Bydlisko: Lúč

Príspevok od užívateľa nočes » 21.01.2008 23:30:29

furo: Luboš a Martin (a ja) sú buď retardovaní, alebo vedia niečo viac ako ostatní radoví prispievatelia fóra ale nechcú Vám to povedať :wink:
ak by mal niekto záujem prispieť na ultras aktivity,
ultras účet: 520700-4200532579/8360

vďaka

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 22.01.2008 00:08:13

alebo ten holandsky matrosh dobre shlape :lol:

nie... iba v skratke... verim, ze toto vsetko moze priniest zmenu... su tu indicie, ktore naznacuju pozitivny vyvoj... ale klub ako keby sa opat narodil... GM, PR, hraci a treneri pracuju v novom prostredi... a ako novacikovia robia chyby... netreba cakat na kazdu korunu z predaja a preto este neodisli Hloho, Gero a Csaba...

stale sa pohravam s myslienkou dat anketu co chcete mat na stranke, ale este som si nenasiel cas... chcete informacie on-line, tak ako su v tom case pravdive, neskreslene a neutajovane??? situacia sa moze menit!!! alebo budeme davat sterilne rozhovory o tom, ze pracujeme, ale este sa neda nic zverejnit... alebo ani nic nezverejnime a budeme davat vsetko ked to bude jasne na 101%???

btw... ked uvidite novu slovensko/anglicku Arenu tak
:roll: :wink: :? 8)

dufam, ze ma Marco nezabije, ale k Sluijterovi vam takto neoficialne poviem jednu vec... verim, ze zostane... paci sa mu tu... mal vela otazok a da sa povedat - mapoval prostredie... spolu s manazmentom si dali cas... aby hrac spoznal klub a naopak... myslim, ze v pripade futbalistu s 30 startmi v HOL lige v jednej sezone treba trochu trpezlivosti... robi sa vsetko, aby zostal a bavil nas vsetkych...

sorry Marco... :wink:

ABY SOM SA DRZAL TEMY... aj ja dufam, ze novy trener bude kvalitny, ako sa cakaaaaa :D

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 22.01.2008 00:28:10

No Martin akože Trenčianský futbalový klub je akého vierovyznania mi to pripadá že my každý rok prechádzame znovuzrodeným takže sme budhisti a stále sa reinkarnujeme . Takže kvetnaté reči že sme opäť na začiatku ma akosi neukludňujú a pozitívny progres a podobné žvásty na Slovensku hovoria dvaja ľudia R. Fico a žiaľbohu R. Rybníček .

A aké informácie sme doteraz dostávali ak sa môžem spýtať ?? Sterilné asi neboli a pravdivé tiež, iba kalia vodu všetky tie vyhlásenia ( a vaše tiež, typu my vieme a vy budťe trpezlivý alebo až bude nová Aréna tak uvidíte a pod ).

So Sluijterom chápem že to je ťažké ale predsa už tu je nejaký ten deň a prepokladám že si vie predstaviť do čoho ide tak tiež by bolo na čase podpísať tie papiere lebo to vyzerá že čaká na lepšiu ponuku a týžden pred ukončením prestupov odíde ( čo by som bol veľmi nerád pretože som ho videl dva krát hrať a mám chuť si ísť kúpiť AS dres s jeho číslom a menom na chrbte ) .

A aby som sa aj ja držal témy my už máme trénera my hľadáme športového riaditeľa ( resp. niečo také ) .

A ja by som si radšej dal matrosh z Argentíny
:P

Užívateľov profilový obrázok
David
Administrátor
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:26:45
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa David » 22.01.2008 00:41:27

Furo napísal:Luboš a Martin sú buď retardovaný alebo platený vedením AS.Ináč by nemohli prezentovať také názory ako prezentujú.
Sice netusim z coho usudzujes ze by mali byt retardovani, ale tito pani su bud plateni (co mi u martina neprichadza az take nerealne :roll: ), alebo su to jednoducho fanusikovia. Totiz kritizovat je lahsie ako verit a otazka znie ci tou svojou kritikou zmenis veci k lepsiemu. Za McDonalda si kritizoval jeho (nevravim ze si nemal dovod), ako odisiel kritizujes pre zmenu vsetko ostatne ('lebo to čo sa tu deje nemá z futbalom nič spoločné'). Mam z teba pocit ze zacinas chodit na forum nie diskutovat ale kritizovat.

Patris medzi najhodnotnejsich prispievatelov, preto dufam ze nenaplnis svoje rozhodnutie nenapisat ani makke 'f', ale do buducnosti lepsie zvaz pouzitie slova 'retardovany' :!: :idea:

Furo
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 07.11.2007 17:36:44

Situacia v klube

Príspevok od užívateľa Furo » 22.01.2008 01:06:11

nočes napísal:furo: Luboš a Martin (a ja) sú buď retardovaní, alebo vedia niečo viac ako ostatní radoví prispievatelia fóra ale nechcú Vám to povedať :wink:
Nočes.ty nevieš kto som ja.ale ver že viem viac ako vy 3- dokopy,keby som zverejnil všetko ,čo viem tak Rybníčka ženete palicami.Skús si pozrieť moje príspevky dozadu a už 20.12.2007 som vedel že sú tu 2 Argentínčania.Že Mekača som stretol ešte 7.01.2007/stále čakal na love/ v Maxe a nasratý rozprával jednému z výborníkov ako ho tu Rybníček odpálil a aké tu má vlastne La Ling skutočné zámery.Mám AS rád, ale nie som ochotný sa prizerať na to ako to má niekto v paži. Na to som do starý a skúsený a hlavne nie som ochotný zdielať ten neúprimný záujem všetkých t.z.v. majiteľov a spozorov,či ako si hovoroia

Užívateľov profilový obrázok
krtko
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 03.01.2008 15:15:38
Bydlisko: Brno
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa krtko » 22.01.2008 07:26:05

mam z toho divny pocit, nie som v TN takze nemozem sa prechadzat po MAX-e a sledovat kto sa tam potuluje a popija kafe. Nemozem ist na pripravne zapasy (a pravdepodobne neuvidim ani jeden ligovy zapas) takze nemozem zhodnotit nove posily.
Moc na optimizme mi nepridavaju prispevky uzivatelov-fanusikov (napr Furo) a ani neurcite vyjadrenia aministratorov-moderatov, z ktorych sa clovek nic nedozvie :( Clanky o odbornikoch na treningove procesy potesia ale nespasia...
Od areny necakam ziadny velky informacny boom, predsa len to je periodikum ktore prejde pod rukami niekoho kompetentneho (teda "cenzurou").
Na druhu stranu velka vdaka vsetkym prispievatelom za nazory o hracoch ktorych videli hrat alebo trenovat!!!

A teraz navrat k teme a k uvodu preco mam divny pocit. Ukazte na jeden klub kde by prebiehal podobny proces s podpisom zmluvy noveho trenera (tech riaditela). Ukazte klub kde by po min tyzdennom pobyte hraca nebola s nim podpisana zmluva (alebo naopak hrac bol prepusteny). Zdoraznujem ze podmienkou je niekolko tyzdenne rokovanie zo zainterosovanymi. Len pre porovnanie: Pospech stihol rokovat za ten cas s dvoma klubmi (v jednom to vyslo v druhom nie), Matejovsky - skuska a podpis zmluvy, Angl repre - rokovania s dvoma trenermi a podpis s Cappelllom. Priklady je mozne hladat aj v CL, vid futbalportal.sk
v trencine uz nezijem, ale fandim!!!

aesaci
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:56:52

Príspevok od užívateľa aesaci » 22.01.2008 14:01:45

David,
čo sa týka toho kritizovania. tak sa jednoducho niet čomu diviť, že každý z fanúšikov je už nervózny. Keď si spomenul McDonalda, prečo ho zrazu Jenner kritizuje vo svojom poslednom článku na stránke AS, keď celú sezónu nás tu balamutili s tým, že ako super sa trénuje, aké ťažké tréningy sú pod McDonaldom a zrazu vyhlásenie, že chlapci sú na začiatku, resp. tam, kde boli pred začiatkom celej sezóny. Kritika je dobrá vec, keď je konštruktívna, možno keby vtedy niekto počúvol tie "kritické" hlasy, mohli sme byť niekde inde, horšie by to určite nebolo.

snapshot
Príspevky: 2730
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 22.01.2008 14:33:49

Zaujimave, ze Jenner kritizoval McDonalda za jeho treningy. Ja si myslim, ze uz nech radsej vyhlasia, ze ternera nehladame, lebo je to na smiech vsetkym. Tych par vernych fanusikov, okrem moderatorov, uz aj tak stratili trpezlivost. Aj vsetci aj novy "head coach" by si mali uvedomit, ze je malo casu na to, aby nieco urobili s tymto klubom. Prvy zaps je tu coskoro, o chvilu odlietaju do holandska a trenera nikde.

BTW podla vyhlaseni je v kabuine super nalda aj bez nejakeho zvucneho mena. Tak NACO? Preco radsej nie 2-3 kvalitny hraci, okrem mladeze.

OOT: Inak co sa tyka cenzury, tak ako vsimam, tak tu vladne ako v Turecku. Jasne ze su pravidla, ale zase nie vsetky pravidla sa nemusia striktne dodrziavat pokial je to s mierou. Napriklad Ked padne nieco, co sa moderatorovi nepaci, tak sa to vymaze. Alebo velkost podpisu. :wink:
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
David
Administrátor
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:26:45
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa David » 22.01.2008 15:08:50

Povodne som Furov posledny prispevok v vymazal - kvoli tomu ze bol mimo temu (bol vlozeny do 'Novy trener') a aj kvoli arogantnemu stylu akym je napisany ('ale ver že viem viac ako vy 3- dokopy'). Ten prispevok vo vacsej ci mensej miere porusuje pravidla a mal som pravo ho vymazat a podobne arogantne prispevky sa tu mazat aj budu. Vsetko sa da napisat aj inou formou. Nakolko ste to vsak zacali vnimat ako cenzuru, rozhodol som sa vytvorit novu temu a pretriedit ho tam, ako gesto ze mi vase nazory na forum nie su lahostajne a ze veta z mnohych inych for 'ak sa ti nepaci mozes ist' na tomto fore neplati.

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 22.01.2008 16:02:58

tak by som teraz v novom fore poprosil FURA aby aspon trochu poodhalil tajomstva v klube ak o nich vies ( a nemyslím to ironicky). Vazne sa k nam dostavaju rozne infosky typu vystavby na mieste stadiona co nie je asi az tak moc nerealne a pravdepodobne prestahovanie stadionu na nejaku periferiu mesta . Ak vie nieco viac napis ( teda ak ti Admin nezakazal pristup )

A Martin ty si nepochopil mna a ja mozno teba ale dakujem za ochotu nieco dovysvetlovat SS .

Btw cenzura fungovala za komunistu tak ju nevolajte spat a tiez som uz mal problem s neadekvatnym upravenim prispevku . Inak vydajte slovnik zakazanych sluv na forume ( ako napr. ...........

aesaci
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:56:52

Príspevok od užívateľa aesaci » 23.01.2008 17:24:06

k tomu novému číslu Šport Arény len jedna poznámka, na úvodnej strane by som ako symbol Holandska volil radšej tulipán, lebo pri pohľade na tie dreváky by sa mohli niektorí členovia kádra A mužstva uraziť

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 23.01.2008 18:05:40

:lol:

mozno zamer???

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 23.01.2008 23:23:14

Furo, už počas sviatkov si sa vyhrážal, že vieš niečo bombastické. Použil si síce inú formuláciu, ale akosi takto sa dala pochopiť. Teraz si to zopakoval. Neviem, možno vieš o klube viac ako ľudia z vedenia. Ak ti skutočne záleží na raste AS, tak to pusti von. Samozrejme ak môžeš, lebo aj som v mojej praxi zistil, že niektoré informácie von jednoducho pustiť nechcem. Hoci by som veľmi rád. Som členom AS Trenčín a príkazy svojich nadriadených musím rešpektovať. Pokiaľ ty nie si zaviazaný niečím podobným a vieš o niečom nekalom, daj nám to vedieť.

K ostatným príspevkom. AS Trenčín je skutočne iným mužstvom ako je momentálne ktorékoľvek iné v našej lige. Z neba mu padol silný finančný partner. Bez jeho pomoci by sa liga ťahala iba veľmi, veľmi ťažko. Ak chcel hrať TN Corgoň ligu, bola to asi jediná šanca. Posledné sezóny sa varili doslova z vody. Aj preto vyzerala zostava v poslednom období tak ako vyzerala - drvivá prevaha mladíkov - odchovancov, žiadne veľké nákupy.

Príde mi nekorektné kameňovať majiteľov kvôli maličkostiam, prehliadajúc že vďaka nim tu mohli ostať hráči ako Gergel, Hlohovský, Horváth... Nebyť Holanďanov, minimálne dvaja z týchto futbalistov by museli ísť preč pred jeseňou a pred jarou ďalší dvaja - traja. Na ich posty by prišli buď naši dorastenci alebo nechcení hráči z nižších súťaží. INÁ CESTA BY ASI NEBOLA.

Na záver otázka. Ktože je to taký sebavedomý, že iných ľudí bez hanby nazve retardovanými??? Ľudia reálne trpiaci týmto hendikepom si zaslúžia našu pozornosť, pomoc a lásku. Keby sem niekto takýto skutočne prispieval, mali by sme k nemu byť absolútne blahosklonný a chápavý. Skrytý pod rúškom anonymity je asi jednoduchšie nazvať niekoho tak alebo onak, ale doprial by som ti osobný kontakt s oboma tebou menovanými pánmi a predpokladám, že by si svoj plytký názor zmenil...

Napísať odpoveď