Klubová situácia

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 10.03.2008 11:32:48

Lenze vedenie tych hracov davalo dokopy ...
Alebo prisli sami?????????//
je to tu cele cudne ... clovek ani nevie o co im vlastne ide... lebo ze by to bola zachrana sa mi nezda... Senec robi nieco ..Moravce robia nieco no tu skapal pes...
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
steino
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 12.01.2008 19:15:24
Bydlisko: Čachtice

Príspevok od užívateľa steino » 10.03.2008 15:43:52

Balrog napísal:vies Steino,
neviem ci si bol na zapase ale mne to miestami prislo akoby tam hrala partia mrtvol... akoby nasi hraci ani nevedeli o co hraju alebo za co hraju (tym za co namyslim peniaze :wink: ) akoby ani neboli motivovani nieco tam na ihrisku ukazat a v konecnom dosledku vybojovat pre nas tak potrebne body.
akoby im len trener povedal:"chodte tam a robte si co chcete mna to nezaujima!"
som z toho viac ako sklamany, zufaly nahnevany a neviem co este...
snad sa to zlepsi ale treba naozaj MAKAT AJ SRDCOM!!!
Nebol som na zapase, co ma dost mrzi, pretoze mi to casovo nevyslo, ale chcel som ist pozriet. Preto by som to mal aj co najmenej komentovat, ale jedno je iste, nic nie je stratene, ved aj Senec prehral :-)
You'll Never Walk Alone

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Trochu oprimizmu.....

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 11.03.2008 10:01:52

Norimberg hral minulu sezonu o špicu, teraz hrá o zachranu... a fanusikovia na poslednom zapase doma vyvesili transparent: "Či v prvej alebo druhej ligem vždy stojíme za tebou". O tých pár skalných sa fakt nebojím lebo aj ked budeme v II.lige bude zábava.. možno ešte väčšia lebo sa vyhrá viac zápasov.

Nie teraz vážne. Samozrejme že nechcem aby sme padli dole ale veril som Robovi a takisto La Lingovým rečiam.... Po tomto víkende treba konštatovať že máme najslabší káder v lige a to je realita.

Taký Senec mal na Petržke 7 nových kusov na placi a údajne to nebolo zlé.
Mám pocit že ide fakt skôr o pozemky a developersku činnosť na placi súčasného a podotýkam POSLEDNÉHO futbaloveho ihriska v Trenčíne, vzhľadom k ludom čínným vo vedení klubu ako o Trenčiansky futbal.... Ale strašne rád by som sa mýlil.

A tie kecy na Galavečere boli v podstate zbytočné a teraz mi pripadajú dosť komické.

Ale, kedže nechodím v nedeľu do kostola...tak určite idem do ZM... Naposledy 30.Mája 2007 tam bolo celkom dobre.

Užívateľov profilový obrázok
BIANCOROSSI
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:19:47
Bydlisko: Trenčín,Bratislava,Zvolen,Nove Zamky a Zilina

Re: Trochu oprimizmu.....

Príspevok od užívateľa BIANCOROSSI » 11.03.2008 10:19:26

TNpatriot napísal:Norimberg hral minulu sezonu o špicu, teraz hrá o zachranu... a fanusikovia na poslednom zapase doma vyvesili transparent: "Či v prvej alebo druhej ligem vždy stojíme za tebou". O tých pár skalných sa fakt nebojím lebo aj ked budeme v II.lige bude zábava.. možno ešte väčšia lebo sa vyhrá viac zápasov.

Nie teraz vážne. Samozrejme že nechcem aby sme padli dole ale veril som Robovi a takisto La Lingovým rečiam.... Po tomto víkende treba konštatovať že máme najslabší káder v lige a to je realita.

Taký Senec mal na Petržke 7 nových kusov na placi a údajne to nebolo zlé.
Mám pocit že ide fakt skôr o pozemky a developersku činnosť na placi súčasného a podotýkam POSLEDNÉHO futbaloveho ihriska v Trenčíne, vzhľadom k ludom čínným vo vedení klubu ako o Trenčiansky futbal.... Ale strašne rád by som sa mýlil.

A tie kecy na Galavečere boli v podstate zbytočné a teraz mi pripadajú dosť komické.

Ale, kedže nechodím v nedeľu do kostola...tak určite idem do ZM... Naposledy 30.Mája 2007 tam bolo celkom dobre.
Tak v ZM sa stretneme... Hadam nas tam pojde dost :roll: :roll: :roll:
AS TRENČÍN 4EVER!!!

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 12.03.2008 12:53:37

Najvacsia skoda je ze hraci si nevazia fanusikov ako ste vy...
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
steino
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 12.01.2008 19:15:24
Bydlisko: Čachtice

fanusikovia

Príspevok od užívateľa steino » 12.03.2008 14:53:55

D.R.House napísal:Najvacsia skoda je ze hraci si nevazia fanusikov ako ste vy...
Nie je to ale len o hracoch, ale aj o vedeni. Pretoze ten futbal sa nehra pre dobry pocit vedenia, ale pre dobry pocit fanusikov a ked sa fanusikovia budu citit skvele na stadione, tak potom budu aj stadiony vypredane a nie ze bude 8000 stadion a navsteva 500divakov... to bol len priklad...
You'll Never Walk Alone

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 12.03.2008 16:16:44

Keď už tam budete v tých ZM, tak si skúste vypýtať dres. Vy by ste hrali aspoň srdcom a keby náhodou neposlúchala lopta, tak by bola minimálne dobrá zábava. Ináč dúfam, že tam vyfandíte prijateľný výsledok pre TN.

pukanec
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 12.01.2008 12:29:36
Bydlisko: Topolčany

Príspevok od užívateľa pukanec » 13.03.2008 18:53:38

Ančic skončil na pozicii asistenta, zrejme odchadza ,
asi ako jediny dostal rozum

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Ako je to s KROONom?

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 16.03.2008 16:45:29

Vsimol som si, ze klubu pribudol partner s nazvom KROON Group. Moc do tejto zalezitosti nevidim, ale ked som zavital na domovsku stranku tohto subjektu, ostal som mierne povedane zarazeny

Precital som si zaujimave infosky, dozvedel som sa co-to o projektoch, investiciach a portfoliu investicnej skupiny KROON a z toho vsetkeho mi bolo jasne, ze ich domenou je hlavne stavebnictvo, resp. vystavba novych objektov po celej europe. Zaposobili na mna vyhlasenia o tom, ako sa KROON rad pusta do riskantnych prilezitosti v ramci vystavby, bohuzial nenasiel som ani slovo o tom, ze to plati aj v pripade dotovania sportu.

Nezaskodilo by aspon ciastocne vyjadrenie k tejto spolupraci (pokial uz k niecomu takemu nedoslo, ak hej tak sa omluvam).
Willkommen in der Wirklichkeit!

Roman Markov
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15.09.2007 21:21:49

Kroon Group

Príspevok od užívateľa Roman Markov » 16.03.2008 18:02:22

Ja som si nasho noveho sponzora vsimol uz davnejsie. Predstavili ho v jednom cisle nasho casaku SportArena. Zaujala ma tam jeho odpoved na otazku, co ho priviedlo do Tn. Odpoved znela: SNAHA ZAROBIT PENIAZE... No a nech mi teraz niekto povie, naco by sem niekto siel, do nasho uboheho posledneho Trencina, zarabat peniaze... Ved to je utopia, zarabat v svk futbale, a najme v Trencine, peniaze. Ved to je taka ko..ko..ti..na.. ako voda v kosi. Odpoved je jasna, ich, rozumej Holandanov, vobec nezaujima futbal. La Ling ako skuseny futbalista predsa vie, ze liga sa nezachranuje s nastrocnymi mladasmi a drevennymi odchovancami... Spojenie so skupinou Kroon Group dava uplne jasnu a logicku odpoved na to, co sa v nasom klube deje... Ale v podstate, ako som videl to trapenie s KE, a vlastne celu jesen, a ked sa na to spetne pozriem, co sa tu deje poslednych 7-10 rokov, tak nejaky obchodak na mieste dnesneho futbaloveho stanku bude kazdopadne tym najlepsim riesenim. Apropo, preco sa do jeho vzhladu a rozpadajucich sa tribun neinvestovalo... Asi nie je dovod, ked su plany ho zburat... A ak mi tu niekto zaargumentuje, ze Holandania tu priniesli stabilitu, tak ho asi poslem niekam... Za nas rocny rozpocet, 30 melonov, si v Holandsku kupis 5 apartmanovych bytov, ale my tu mame problem udrzat hracov ako Czinege, Baranyai a Kamensky. Tito hraci tu nie su, ved prco aj, oni mali predsa kvalitu a ligu by tu zachranili, a toto predsa nie je v planoch dnesneho vedenia... Myslim, ze stacilo, nech si kazdy urobi usudok sam...

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 18.03.2008 06:10:55

Klubova situacia je od zapasu k zapasu horsia a horsia
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 23.03.2008 11:46:49

Pani a damy, neviem ci si tu niekto uvedomuje vaznost situacie...Klub je jasne vypadavajuci, ludia oklamani a zdeseni kam to vsetko smeruje. V normalnom klube prijme klub vyhlasenie, kde niekto bere na seba zodpovednost resp. pride na padanie hlav. V tomto nie, tu psi stekaju a karavana ide dalej. Ale bez mojej pritomnosti, za tohto vedenia odmietam chodit na futbal. Vypadnutim z ligy zrejme pad bude len a len pokracovat, a aj ked zivot ide dalej, Vase konanie je jeden PODVOD na fanusikoch, byvalych funkcionaroch, futbalistoch ci ludoch, ktori trencianskemu futbalu fandia a drzia palce... Pan Rybnicek, poslali ste futbal v Trencine na dno a za to by ste mali chodit kanalmi!

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 26.03.2008 20:13:06

Päť zápasov - päť prehier. Taká je jarná bilancia futbalistov AS Trenčín. Po katastrofálnej jeseni opustilo mužstvo osem hráčov, porúčať sa musel aj hlavný tréner Rob McDonald. Zároveň vedenie angažovalo päticu legionárov, funkcionári chceli odštartovať "novú éru" trenčianskeho futbalu. Na jar však Trenčania nezískali ani bod, v poslednom zápase s Nitrou (1:2) im futbalisti spod Zobora, obrazne povedané, zatĺkli klinec do rakvy.

Na predposledný Senec stráca AS sedem bodov, vážnosť situácie si uvedomuje aj generálny manažér Trenčína Róbert Rybníček. "Musíme sa pokúsiť nájsť nejaké východiská, ak to vôbec bude ešte možné."

To, že Trenčania nedokážu na jar ani raz zabodovať a ich nádeje na záchranu budú už koncom marca minimálne, nikto v klube nečakal. "V žiadnom prípade som to nepredpokladal, bude to veľmi ťažké. Asi by som to tak nazval, že pomôže nám len boží zázrak k tomu, aby sme ligu zachovali," smutne konštatoval pre Slovenský rozhlas generálny manažér AS.

"Myslím, že sa urobili aj chyby, o ktorých si treba priamo a otvorene povedať a poučiť sa z nich," povedal Rybníček, ktorý sa plánuje v týždni stretnúť s majiteľom klubu Tscheuom La Lingom.

Do konca sezóny ostáva ešte jedenásť kôl, jeden zápas odohrajú Trenčania aj so Sencom. I keď ich v nasledujúcich troch kolách čaká náročný program (Žilina/vonku, Banská Bystrica/doma, Artmedia/vonku), vedenie ešte nemieni hádzať "flintu do žita". "Ja sa určite vzdávať nechcem a ani sa nikdy nebudem," zakončil rozhovor Rybníček.

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 26.03.2008 20:32:43

neprehrali sme zatial len 4 zapasy?? :D :D

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 26.03.2008 21:01:54

boze radujme sa veselme sa niekto sa nam zobudil zo zimneho spanku a pritom ked sa pozriem na vah tak je uz davno rozmrznuty, tak kde si doboha doteraz bol fishmen ??? az po styroch nahubupadnutiach sme sa uvedomili a dali sme nieco do eteru?
BTW hrali sa este len 4 kola ak ma pamat naklame, takze neviem preco nam rataju do jari aj jesenny zapas s ruzou :lol:

Napísať odpoveď