Vek trénera

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Vek trénera

Príspevok od užívateľa ikotn » 17.01.2008 12:57:20

respektive technickeho riaditela, ci ako to rybnik nazval. z ponukanych mien(ak su aspon niektore z nich realne) vyplyva, ze su to vsetko hard oldies. maju renome, dochodok zo socialky nepotrebuju a ziju v zapadnej eur. predstavte si vy, ci by ste chceli s osemdesiatkou na krku pracovat v neprebadanom priestore. ja urcite nie. myslim, ze lal ling sa unahlil, ked vyho dil mekaca. mekac mal vypracovanu strategiu na celu sezonu. ze to neslo na jesen, sposobil "silny" kader a nie mekac. je to clovek sebavedomy a posobil, ze chce pracovat s entuziazmom, v idealnom veku a skusenostami s mladymi hracmi... ja som ho celkom bral... ako som tu cital nazor, ze je cas cinov a nie rybnikovych rozpravok, s tym suhlasim. ancic je skuseny coach, stano tiez nieco preskakal, tak nech ukazu, ze si svoje nadstandardne platy zasluzia. este by som uvital hracov minimalne dvoch vekom a skusenostami typu sluijter. ale co sa tyka trenera, opakuje, ze la linng spravil s mekacom chybu. v polovici sezony sa novy trener zohana tazko

Johnny_1
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 20.11.2007 14:21:56
Bydlisko: Topolcany

Príspevok od užívateľa Johnny_1 » 17.01.2008 13:02:21

Na veku nezalezi ak nas vytiahne z tychto sraciek.... :lol:

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 17.01.2008 13:09:53

Johnny_1 napísal:Na veku nezalezi ak nas vytiahne z tychto sraciek.... :lol:
ja nehovorim, ze na nom zalezi, ale z tej medializovanej stvorky sa na nas kazdy... lebo su zabezpeceni a nepotrebuju si pripadne kazit renome. snd nechceme aby niektora z tychto velkych potav zinfarktovala pri pohlade na nase jesenne vysledky :mrgreen: :mrgreen:

Furo
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 07.11.2007 17:36:44

Príspevok od užívateľa Furo » 17.01.2008 20:20:31

Ikotn,daj už s tým Mekáčom pokoj nech je tam kde je,aj samotný hráči
/ napr,Horvát,Jašúrek dokonca aj veľký generál/sa vyjadrili,že aj s týmto
kádrom sa dalo dosiahnúť viac!!!On hlavne nezvládal zápasy,nevedel pripraviť mužstvo a nevidel situáciu na ihrisku.Napr. v Senci striedal 25 min. pred koncom najlepšieho hráča na ihrisku Kamenčíka a tie jeho pokusy o posiľnenie útoku Čabom boli zúfale/ Ružémberok atď/
Nehrali sa skoro žiadne prípraváky atď,atď už to tu bolo riešené.Teraz
sa treba sústrediť na to čo tu je a z toho vyžmýkať maximum.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 23.01.2008 09:19:29

Furo napísal:Ikotn,daj už s tým Mekáčom pokoj nech je tam kde je,aj samotný hráči
/ napr,Horvát,Jašúrek dokonca aj veľký generál/sa vyjadrili,že aj s týmto
kádrom sa dalo dosiahnúť viac!!!On hlavne nezvládal zápasy,nevedel pripraviť mužstvo a nevidel situáciu na ihrisku.Napr. v Senci striedal 25 min. pred koncom najlepšieho hráča na ihrisku Kamenčíka a tie jeho pokusy o posiľnenie útoku Čabom boli zúfale/ Ružémberok atď/
Nehrali sa skoro žiadne prípraváky atď,atď už to tu bolo riešené.Teraz
sa treba sústrediť na to čo tu je a z toho vyžmýkať maximum.
ja nehovorim, ze som ho miloval, ale ze v polovici sezonzy sa trener tazko zohana. aj ked rybnik splietal stale cosi o technickom riaditelovi, ci co. ja si myslim, ze trener pre nase muzstvo by mal byt mlady a energicky, ako je vacsina hracov v time. mal by s timom zit aj pocas zapasov a nie sediet na tribune ako palacina so zapisnikom v ruke{aj ked aj to je potrebne|. a co su ancic a stano nesvojpravni, aby im niekto kecal do roboty? kazdopadne si myslim, ze ak sa trener nobjavi pocas sustredenia v holandsku, tak sa uz neobjavi vobec a do jari ideme s ancicom... nech to je ako chce, dolezita bude zachrana. chodim na pripravne zapasy a myslim, ze hraju lepsie ako na jesen. tak dufajme, ze to bude stacit aspon na vyhru so sencom a remizu so zlatymi moravcami... GO AS GO

aesaci
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:56:52

Príspevok od užívateľa aesaci » 23.01.2008 17:19:54

k tomu veku jedna poznámka. Vek nad 70 rokov nie je podľa mňa už vhodný vek pre trénera na najvyššej úrovni, česť výnimkám ako je Ferguson, ale to je pán tréner. Tréner musí sledovať moderné trendy tak isto ako v iných odvetiach a podľa mňa platí všade že starého capa novým kúskom nenaučíš. Keď nového trénera, tak nech prinesie niečo nové, moderné, niečo svoje a nie aby sme kopírovali systém napr. Ajaxu z 80 rokov. Dnes sa hrá trochu ináč. Všetci spomínaní kandidáti už podľa mňa svoj vrchol dosiahli a už nemajú motiváciu a ani chuť si niečo dokazovať, preto som bol trošku sklamaný pri uvedení spomínaných kandidátov na post nového kormidelníka.

Napísať odpoveď