Gejza Baranyai

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Gejza Baranyai

Príspevok od užívateľa Luboš » 14.01.2008 17:36:47

Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Borat
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 08.01.2008 19:35:13

Príspevok od užívateľa Borat » 14.01.2008 19:07:16

Snad sa Gejza v novom klube uchyti a stane sa pre svoj klub prinosom aj ked tu toho moc nenahral po futbalovej stranke...

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 14.01.2008 21:31:00

Borat napísal:Snad sa Gejza v novom klube uchyti a stane sa pre svoj klub prinosom aj ked tu toho moc nenahral po futbalovej stranke...
No akoze pardon :? ked bol Gejza na spravnom poste dokazal zahrat dobre!!! Neni jeho chyba ze ho stavali "kam tam ci tam"
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 14.01.2008 21:44:43

Z Marcelovej až do Zlína 8) Inak ešte tam bude hrať možno aj Gavlak

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

Príspevok od užívateľa Véna » 17.02.2008 20:28:05

za kolko tam išiel?? :lol:
AS do toho!!!

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 18.02.2008 08:06:39

Véna napísal:za kolko tam išiel?? :lol:
Kedže klub s ním nepredĺžil zmluvu a bol "voľný" hráč tak pre nás tam išiel zadarmo .

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

Príspevok od užívateľa Véna » 23.12.2008 15:17:30

Baranyai skončil v Zlíně!
Slovenský útočník Gejza Baranyai vydržal v Zlíne len jeden rok. Po príchode z Trenčína v januári 2008 sa neuchytil v základnej zostave, počas jari nastúpil len v ôsmich stretnutiach, na jeseň odohral len 137 minút v majstrovských dueloch!

"Som rád, že odchádzam. Čakal som od toho viac. Najmä to, že dostanem väčšiu šancu. Za Hoftycha to ušlo, čo sa nedá povedať od jesene za Mazuru," povedal pre denník Šport 174 centimetrov vysoký útočník, ktorý doplatil na zmenu herného systému.

"Nový tréner preferoval defenzívny štýl a len s jedným vysokým hrotovým hráčom. K tomu som si v novembri natiahol triesla. Vedenie mi síce navrhlo predĺženie kontraktu o dva roky, ale vnútorne som nebol presvedčený, že to je správny krok,“ dodal Baranyai.
AS do toho!!!

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

Príspevok od užívateľa Véna » 23.12.2008 15:21:49

Zlín chcel Baranyaia aj naďalej, on však zvolil odchod

Slovenský futbalista Gejza Baranyai ukončil po roku svoje pôsobenie v FC Tescoma Zlín. Dvadsaťpäťročný útočník pôsobil v klube Gambrinus ligy od januára 2008, keď s ním uzavrel ročnú zmluvu s dvojročnou opciou. "Som rád, že tam končím, aj keď odchádzam od nedokončenej roboty. Nedostával som šancu, hoci si myslím, že za výkony v juniorke som si ju zaslúžil. Potvrdili mi to aj slová športového riaditeľa klubu," povedal pre agentúru SITA Baranyai, ktorý v jesennej časti najvyššej českej súťaže 2008/2009 nastúpil v piatich stretnutiach a bez gólového zápisu odohral 137 minút.

V drese B-tímu, ktorý účinkuje v MSFL (tretia najvyššia súťaž), patril k najlepším hráčom a s troma gólmi bol druhým najlepším strelcom mužstva. V závere jesene ho trápilo zranenie slabín, pre ktoré vynechal posledné štyri kolá.

Vedenie Tescomy malo záujem využiť opciu v kontrakte, ale ofenzívny slovenský futbalista zvolil odchod z českého prvoligového tímu. "Áčku sa nedarilo, no stále nastupovali tí istí hráči. Ja som len čakal na príležitosť. Takto to už nemalo zmysel. Neprišiel som do Česka hrávať tretiu ligu. Keďže som v Zlíne nedostal viac možností v najvyššej súťaži, nevidel som tu budúcnosť, a preto som sa rozhodol odísť," uviedol Baranyai na margo ukončenia svojho prvého legionárskeho angažmánu.

Zmena pôsobiska by rýchlonohému útočníkovi využiteľnému i v strede poľa mala pomôcť, aby opäť začal pravidelne hrávať. "Zatiaľ nie je nič jasné ohľadom môjho ďalšieho pôsobiska. Do úvahy pripadajú aj tímy z najvyšších súťaží na Slovensku alebo v Maďarsku. Verím, že prvý týždeň po Novom roku už budem vedieť, kde budem od jarnej časti sezóny hrávať. Začať zimnú prípravu spolu s mužstvom totiž považujem za veľmi dôležité. Momentálne som doma a aj keď mám voľno, makám na sebe v posilňovni, na stacionárnom bicykli a behám," dodal bývalý hráč Trenčína, Lučenca, Štúrova, Marcelovej a Veľkých Ludiniec.
AS do toho!!!

Napísať odpoveď