Ostatné o mladíkoch

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Horrorshow2
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 24.09.2007 15:20:22
Bydlisko: TrenčianSKA Teplá
Kontaktovať užívateľa:

Ostatné o mladíkoch

Príspevok od užívateľa Horrorshow2 » 16.12.2007 20:40:31

Dopocul som sa ze v AS hrava nejaky mlady hrac co bol na skuskach v Hamburgu vraj Martin alebo Matej Pupis neviete niekto o nom???

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Re: Ostatne o mladikoch:

Príspevok od užívateľa Musu » 17.12.2007 00:26:52

Horrorshow2 napísal:Dopocul som sa ze v AS hrava nejaky mlady hrac co bol na skuskach v Hamburgu vraj Martin alebo Matej Pupis neviete niekto o nom???

Martin Pupiš, mne sa zda ze ide o mladika, ktory prechadza vsetkymi repre vybermi, urcite bude dost talentovany !!!!
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

ASfans
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 04.12.2007 20:26:53
Bydlisko: Povazie

Re: Ostatne o mladikoch:

Príspevok od užívateľa ASfans » 17.12.2007 18:59:14

Musu napísal:
Horrorshow2 napísal:Dopocul som sa ze v AS hrava nejaky mlady hrac co bol na skuskach v Hamburgu vraj Martin alebo Matej Pupis neviete niekto o nom???

Martin Pupiš, mne sa zda ze ide o mladika, ktory prechadza vsetkymi repre vybermi, urcite bude dost talentovany !!!!
Ja viem kto to je je pravda ze bol v Hamburgu :roll:

Užívateľov profilový obrázok
Horrorshow2
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 24.09.2007 15:20:22
Bydlisko: TrenčianSKA Teplá
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ostatne o mladikoch:

Príspevok od užívateľa Horrorshow2 » 18.12.2007 18:54:26

No uz som si ziostil ma sa mi zda ze 15 rokov a je kapitanom starsich ziakov a vraj dost vynika v Hamburgu na skuskach bol ale nedohodol sa vraj snimi jeho agent :shock: :shock: :shock:

Stále nechápeš, čo ti píšem ? Prečo používaš "obrie" citácie príspevkov ? Kto je na to zvedavý ?
Luboš

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 17.01.2008 12:48:35

Chcem zareagovať na dva príspevky, ktoré som čítal síce v inej téme, ale obsahovo patria asi práve sem. Prvý bol zo dňa 5.1.08 od užívateľa marca. Poprosil by som o bližšie rozpísanie klubovej maximálnej podpory pre mládežnícke družstvá. Akou konkrétnou činnosťou klub napomáha rozvoju trenčianskej mládeže a pod. Myslím si, že obdobná informácia môže veľmi napomôcť napríklad k zvýšeniu popularity klubu medzi verejnosťou a to nielen v Trenčíne, ale v širšom okolí a tak možnému príchodu talentovaných chlapcov do všetkých vekových kategórií. Druhý príspevok je zo dňa 6.1.08 od užívateľa martina, kde písal, že s mládežou sa pracuje dobre, pretože v každej lige patrí minimálne medzi hornú polovicu. Je toto naozaj to najpotrebnejšie merítko ako hodnotiť kvalitu trenčianskych mládežníkov? Nemala by byť rozhodujúca ich všestranná pripravenosť, technická, taktická, fyzická a mentálna stránka. Veď prečo má TN za posledné roky taký problém vložiť minimálne jedného dorastenca do základu Á-čka? Česť jednej, možno dvom výnimkam za posledných 5 rokov.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 17.01.2008 15:34:09

z mojho pohladu, upozornujem, ze to je pohlad zvonku, je dolezitych viac faktorov...

a nielen postavenie timov v tabulke... ale aj pocet reprezentantov... klub ma podla man okrem dobrej prace (pozor, nikto nehovori o spickovej urovni - urcite je co zlepsovat) s mladezou aj kvalitny skauting... vela chalanov prislo do klubu az v neskorsom veku a tu vyzrelo na kvalitnych futbalistov... napr asi Skrtel a ty budesh urcite poznat viacerych...

dalsou vecou je uplatnenie hracov v seniorskom futbale... k tomu sa viaze aj prechod z U19 do seniorov... prave to je v kazdom kolektivnom sporte to najtazsie... myslim, ze v ODu, Laugariciu a AS sa chalanom snazilo maximalne pomoct...

ohladom problematickeho doplnenia kadra o max jedneho juniora nesuhlasim... aj ked pravdou je aj to, ze vela penazi na hracov nebolo a tak musia hrat mladi...

ale Cogley v boji o zachranu jedno z naj prekvapeni, Hloho, Gero - ti boli skor... teraz Godal, Klesco... ak by nebol zraneny mozno aj Marcek...

a mena ako ivana, ancic, holosko, otocka (skoda ho)...

ak som mimo, dufam, ze ma uvediesh do obrazu... :)

PEACE

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 17.01.2008 23:41:13

Sergio, skúsme to opačne. Čo konkrétne vytýkaš klubu AS Trenčín v súvislosti s prácou s mládežou? Čo robia iné kluby, porovnateľné s AS, lepšie? Budeme vďační za každý pozitívny impulz.

Mimochodom, pripájam sa k Martinovi: Čogley, Kleščík, Godál, Šebek, Gergel, Hlohovský, Marček, Zubo, Olej... určite som mnohých zabudol, je už dosť hodín, sú hráčmi z mládežníckych štruktúr AS, ktorí majú ligové skúsenosti. Minimálne polovica z nich nie je z TN, čiže prišli sem vďaka kvalitnému skautingu a následnej práce s nimi.

Neviem, rozmýšľam či majú odchovanci, alebo hráči z mládežníckych kategórii v iných tímoch toľko priestoru ako práve v TN. Asi nie. Dokonca aj zimné pohyby v kádri sa diali tak, aby čo najviac perspektívnych mladíkov z bývalej mládeže ostalo. Odchádzali iba hráči bez mládežníckej histórie v TN. Teší ma situácia medzi ročníkmi 1989, 1990. 1991... Niektorí z nich už o chvíľu reálne zaklopú na ligovú scénu...

Napriek tomu stále tvrdím, sme v začiatkoch. Učíme sa. Privítame každý inšpiratívny námet ako to robiť lepšie, alebo ako sa vyhnúť niektorým chybám, ktoré robíme. Konštruktívna kritika je vítaná.

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 21.01.2008 18:58:40

martin,
Tvoj názor ti brať nechcem. Pre mňa osobne Čoglej či Jakúbek, to samé. Ani jeden nemá na pravého obrancu. Myslím si, že Čogi je malý a hlavne netaktický. Videl som minimálne dva zápasy, kedy ho súper obohral rovnakým spôsobom niekoľkokrát. Súhlasím však s tým, že má dosť času sa ešte zlepšiť. Nie však v základe najvyššej súťaže. Buď hosťovačka alebo B-tým. Marček to je nič, Ančic nikdy nevedel zacentrovať ani bežať s loptou, hološko v prvom tíme veľa nenahral, Ivana podobne. Veľmi rýchlo odišiel do Synotu. Otočka sa aj mne veľmi páčil, odišiel však zo zvláštnych príčin. Chyba vtedajšieho trénera ako aj klubu. Romana (Gera) mám v obľube, ale myslím, že za pôsobenia McDonalda, ale tým pádeom celého realizačného tímu urobil rapídny pokles formy. Dúfam, že pre Trenčín môže ešte toho veľa urobiť. Otázkou je, či v blízkom období ho nekúpi iný tím. Určite zaujímavý hráč pre skautov. Hlohovský je mediálna hvieza, futbal som ho poriadne hrať nevidel. Nehovorím, že by sa nesnažil, ale na útočníka mi príde príliš "bezšancový" a finálnych tiež moc nedáva. Snahu oceňujem, ale to nestačí. Tiež ešte potrebuje vyzrieť, kým bude "posilou" do základu. Kleščík je pre mňa neatletickým hráčom a tým pádom nemá čo robiť v A tíme. "Súčasný futbal sa uberá iným smerom". Sorry, že používam také slová, ale v klube to tak má asi každý rád. Záver všetkého, v TN nutnosť B tímu, aby sa mali hráči kde rozohrať. Alebo doplniť káder naozaj posilami a mladých hráčov dať na polročné hosťovanie do kvalitných súťaží. Nie napr. NMnV, viď príklad Končitík. Neviem čo tu vôbec robil počas jesene. Nedokážem si predstaviť, na základe akých podnetov bol na skúške.
Upravené, zrušená zbytočne velká citácia, doplnené oslovenie.
Luboš

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 21.01.2008 19:13:12

marco,
Prvá odpoveď veľmi jednoduchá. Kedy sa v TN postaví tréningové centrum? NR, DCA, ZA, atď. ďaleko lepšie podmienky pre mládež. Druhá časť mojej odpovede, mňa teda vôbec neteší, ak dostávajú šancu, resp. dostali hráči "odchovanci", ktorý sem prišli a nemajú dostatočnú kvalitu. Pretože nikde vo svete, v kluboch ktoré dlhší čas pozorujem, nenastúpil jediný hráč, ktorý by nemal minimálnu potrebnú úroveň, aby mohol nastúpiť v najvyššej súťaži. Neni mi jedno, či TN zostúpi a pre mňa osobne je to v súčasnosti na dvere klopajúca výstraha. Preto sa pýtam, prečo "tí vyvolení" nedostali šancu posledné kolá v minulej sezóne, keď sa šuškalo, že TN sa v pohode zachráni a nakoniec sa tak a stalo, ale naopak nastúpili úplne nepripravený a ani netušili čo ich čaká. To naozaj sme asi jediný klub na Slovensku, ktorý si môže dovoliť vypustiť jesennú časť. Prečo sme si neurobili náskok a teraz by sme dali šancu našim nádejám. Mne sa zdá, že tu sa robia tie futbalové rozhodnutia, resp. kroky opačným smerom. Nikomu však môj názor nevnucujem. Tak to vidím ja. Na záver dám otázku aj ja Vám? Ako je možné, že z TN odišiel jediný Ujčík v tak mladom veku do Anglicka? Prečo iní hráči Hamšík, Stoch, Lalkovič, a pod. ja si teraz na všetkých nebudem spomínať, odchádzajú pomaly zo stále tých istých mládežníckych štruktúr na Slovensku? Veď tie názvy klubov sa stále opakujú, ale TN medzi nimi chýba. Tak naozaj nám tu vyrastá kvalita? Nechcem rozoberať nakoľko je to správne či nie, to záleží už samozrejme úplne na niečom inom.
Upravené...nepoužívaj takéto citácie, úplné stačí oslovenie.
Luboš

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 07.02.2008 21:00:18

Futbalisti AS Trenčín sa stali neoficiálnym majstrom halovej sezóny starších žiakov. V konkurencii MFK Ružomberok, MŠK Žilina, Spartak Trnava obsadili prvé miesto so ziskom dvanástich bodov.

Na druhej pozícii sa s rovnakým počtom bodov umiestnili chlapci Spartaka Trnava. O tri body menej získal tretí celok MŠK Žilina.

aston14
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 03.08.2007 11:20:14

Príspevok od užívateľa aston14 » 16.02.2008 19:46:57

AS Trencin 92 : Inter Bratislava 92 - 2:1 (1:1)

asfansss
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24.02.2008 17:56:26

Martin Pupiš

Príspevok od užívateľa asfansss » 15.03.2008 19:58:02

Myslim ze Martin je celkom dobri v obranej cinnosti ale inak nic.Su aj iny hraci ktori by si zasluzili povsimnutie v kadri AS TN Starsi ziaci.Napriklad krajný zložník Hamaňa,brankár Súdny,stredný záložník Kyselica,Stopér Matejka ,útočník Malec alebo Bezák . :!: :!: :!:

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 18.03.2008 07:00:39

MARCO...

Pravda je ze mladez je jedine plus pre klub .Inak by som vycital vsetko.
Trener ten clovek prehra 3 zapasy a povie ze to neva ze jar len zacala...
Kazdy kto sa hybe okolo futbalu vie ze AS ma takmer mizivu sancu sa s takymto pristupom hracov a trenerov zachranit....
Nerozumiem tomu co za bludy sa tu pisu ... Ukaz mi nieco pozitivne co je na A muzstve ... nic..uplne nic ..su ostudou pre klub...a nie su vobec vzorom pre mladez ..skor odstrasujuci priklad toho ako sa futbal nema robit...
Ja sa nestiham cudovat ... o chvilu zistim ze vsetko je OK a vedenie je hrde na postavenie klubu
pravda sa zle počúva

bangy
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 09.02.2008 18:25:56
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa bangy » 19.06.2008 14:07:38

dopocul som sa ze starsi ziaci A U15 sa dostali na majstrovstva slovenska neviete co je na tom pravdy ???

true blue
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 09.03.2008 00:41:56

ziaci

Príspevok od užívateľa true blue » 20.06.2008 19:31:02

mas dobre info.hralo sa v BB.zucastnili sa ho vitaz zo zapadu:AS TRENCIN
vychod:FC KOSICE,stred:Banska Bystrica,a ako najlepsi z Bratislavy aj ked hrali spolu s AS v zpadnej casti.cize opat Bratislava musi byt nieco extra bol Inter Bratislava.Viem len ako hral AS.
AS-FC Kosice 0:1
AS-Inter 1:2
AS-BB 2:2

Takze moc chalanom nevysiel turnaj,ale za vitaztvo dlhodobej zakladnej casti.Sekcii tabuky si moze kazdy pozriet tabulku a vysledkoch vysledky za 21vitaztiev 3 remiza 2 prehry a hlavne za vysledky na jar kde dostali len 3 goly uznanie.Skoda,ze na AS stranke sa malo venuje mladezi.

Napísať odpoveď