Nový tréner

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Johnny_1
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 20.11.2007 14:21:56
Bydlisko: Topolcany

Príspevok od užívateľa Johnny_1 » 06.02.2008 15:58:01

Jenner ma byt novy trener??? :lol: Z toho rybyho rozhovoru som tomu moc nerozumel.. :wink:

aesaci
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:56:52

Príspevok od užívateľa aesaci » 06.02.2008 16:13:57

Tak a teraz sme všetci z toho európskeho super trénera resp. technického riaditeľa všetci vedľa. To si zase vypočujem od známych, jedine že by sme začali tvrdiť, že to bola úmyselne vyvolaná reklamná kampaň ako zviditeľniť AS Trenčín. Ja si nemôžem pomôcť, ale strašne mi vadí rétorika vedenia klubu a bombastické články, ktoré z klubu vychádzajú. Je to hra s ohňom, lebo fanúšikom raz dôjde trpezlivosť, nedajbože aby nám nevyšli prvé dva tri zápasy odvetnej časti. Ani sústredenie v Holandsku vo mne nebudilo dobrý dojem, pretože neviem či to bolo herné alebo kondičné sústredenie, pretože na herné sme dokopy nič neodohrali a na kondičné pri tých fakultatívnych výletoch moc času asi neostalo. No uvidíme, jediné pozitívum pre mňa je angažovanie Sluitera, ale takých hráčov malo prísť viac. Trénerov poznáme, noví hráči už s najväčšou pravdepodobnosťou neprídu, takže budeme variť z toho čo máme. Pevne dúfam, že to bude stačiť.

benci12
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 08.08.2007 20:01:52

Príspevok od užívateľa benci12 » 06.02.2008 17:24:41

už po dlhých naťahovačkách, som aj tak trochu čakal, že tu nik nepríde. A jak sa vykrúcal z tej otázky ohladom nového trenera, zvučného mena. Tak Rybníček ma dosť sklamal, keby aspon tolko neslubovaľ, no som rád, že už aspon niaky hráči podpísali.....Ale hlavne je jedno,aký tréner, bude, hlavne nech hráme pekný futbal a nech sú výsledky :!: V sobotu sa idem pozreť ako sme pokročili 8)

Užívateľov profilový obrázok
Borat
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 08.01.2008 19:35:13

Príspevok od užívateľa Borat » 06.02.2008 18:31:20

a ja d...l som slepo veril ze to bude totalne bombasticke posily+trener a ostavaju mi len oci pre plac,no to sa fakt neda pozerat co ty zmatkari vymyslaju v poslednej dobe na cele s tym holandskym klaunom :evil:

Užívateľov profilový obrázok
DiReg
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 03.09.2007 10:51:12

Príspevok od užívateľa DiReg » 06.02.2008 21:14:14

je to možne....uz je tu skoro jar a trenera nikde ??? nekde ho zabudli alebo co ??? alebo pomreli ??? mi to pripada ako keby nas tu namotavali a zviditelnovali team ako tu bolo spomenute...radcej nemali nic vraviet a mali byt ticho a na rovinu oznamit to meno ne taketo 2mesacne natahovacky...

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 07.02.2008 06:36:23

Aj na túto otázku som našiel v Holandsku jednoznačnú odpoveď. Podarilo sa nám „zlomiť“ Tona Jennera. Pôvodne mal byť pri mužstve iba počas prípravy. V rámci posledných rozhovorov sme sa ale dohodli, že v sobotu príde do Trenčína a zotrvá tu minimálne do konca sezóny. Spolu s Martinom Stanom, Petrom Ančicom a trénerom brankárov Romanom Hodálom budú tvoriť trénerský tím.

Aj ked pan Jenner je urcite odbornik na svojom mieste,vsetci sme cakali nieco ine...Nuz ale po tych neskutocnych natahovackach sa to vlastne dalo ocakavat...pan Rybnicek by urcite mal zmenit svoju bombasticku retoriku

rudlaizihno
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:06

hahahaha

Príspevok od užívateľa rudlaizihno » 07.02.2008 09:07:22

Pan Rybnicek tak nie trenerom ktory mal vyrazat dych celej futbalovej Europe, ako ste to prezentovali skoro dva mesiace a verejnost ste vodili (mozno aj vedome) za nos :shock: ale ohurili ste Europu tym ako ste nakoniec po obrovskych silnych reciach nedotiahli nic (to co ste doniesli z Holandska no to by som aj nazval "treba niekoho zohnat aby ste sa mohol vratit na SLOVESKO" :lol: ). Myslim ze s Vas by si mali brat priklad aj ostatne velke Europske muzstva :D Je to na smiech na plac proste saskaren.

STRATILI STE DOVERU LUDI LEN SLUBY SLUBY SLUBY a skutok utek :lol:

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 07.02.2008 09:23:10

Ak pan Rybnicek jedna so svojimi partnermi tak ako s fanusikmi AS, tak sa necudujem, ze Trencin nemal niekolko rokov generalneho sponzora...Rybnicek si z nas opatovne spravil dobry den, hoci coraz viac mam pocit, ze vsetky tie vyhlasenia boli len medialne bubliny, skratka zaujat pozornost. Na nas samozrejme vykaslal...Kupit dvoch mladikov z druhej arg. sutaze, a dotiahnuty prestup volneho hraca Sluijtera je sice na plusove body, ale ak si mysli, ze nas opil rozkom tymi amatermi z Tonegida, ktori ak by za nieco stali, davno by hrali eredivisie, to je na omyle. Btw. Z Rybnicka sa stava majster demagogie ala Robert Fico, ked neuspech s novym trenerom vzapati zmeni na obrovske vitazstvo, ked sa mu podarilo "zlomit Tona Jennera", tak ako uz o tom pisal Klobuk. Po tomto faux paux s trenerom s "menom a renome" a s hotovymi hracmi uz nemoze byt nikto, kto by ho mal brat vazne...

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 07.02.2008 10:04:42

A mame to tu znova! skutek utek a trener tiez :evil: pan R. sa dusoval ako ani neodide z Holandska pokial nevyriesi vsetky otazky a prakticky z toho posledneho rozhovoru som sa nedozvedel nic nove NIC :!: akurat to ze zase nam fanusikom a aj ostatnym ludom niekto riadne nasr*l na hlavu. a to vyjadrenie o zlomeni Tona Jennera... no tak prosim Vas, toto je uz vazne trosku trapne!!! ak Tonovi pan R. nasluboval hory-doly tak ako nam fanusikom tak si myslim ze Ton si po dvoch tyzdnoch zbali veci a ujde odtialto co najdalej :!: a co sa tyka zverejnovania takych velkohubych vyjadreni o padani na prdel z velkeho mena tak skor ako o zviditelnenie klubu tu podla mna islo o zviditelnenie sameho seba :!:
nech je ako chce ja AS budem fandit vzdy a ved aj fanusikovia Manchesteru nemaju radi vedenie a na zapasy chodia a svojim fandia!
AS 4EVER!!!

Užívateľov profilový obrázok
riomare11
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 03.02.2008 20:07:59

SKLAMANIE MOJE

Príspevok od užívateľa riomare11 » 07.02.2008 12:22:25

AKOZE K VEDENIU LEN TOLKO ZE NACO SLUBUJU ZE DO 12TEHO MA BYT TRENER ZVUCNEHO MENA????TERAZ SOM Z TOHO AKURAT TROCHU SKLAMANY.ALE JE DOBRE ZE SME ZOBRALI JAMMMERA.VED SME V POLOVICI PRIPRAVY A BEZ HLAVNEHO TRENERA.TO JE TEDA SUPER PRIPRAVA.AAA ZAUJIMALO BY MA KED SU TU V TRENCINE UZ PENIAZE PRECO NEKUPIME NEJAKEHO HRACA AKO JE UJLAKY ALEBO PINTE SKUSENOSTI DOST A HRACI SU TO DOBRY.PETRZALKA CHYTILA TERAZ PARADNU RYBU (ZBYNEK POSPECH) NOO VAZNE SOM ZVEDAVY AKO DOPADNEME

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 07.02.2008 13:38:34

Ja na temu seftrenera : je mi uplne jedno ci bude alebo nebude. Trener futbal nehra a ucit hracov hrat ich mali od mala teraz uz ani Ferguson s nimi nic nespravi. A taktiku si mozu nastudovat s knih alebo kukat Ligu majstrov :D
Len by som aspon rad vedel od vedenia konkretne osoby s ktorymi rokovali a dovody preco sa nedohodli . Aby aspon trosku odcinili tie svoje unahlene kecy a padnuti na zadok . Ak vobec niekto bol.

Užívateľov profilový obrázok
Horrorshow2
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 24.09.2007 15:20:22
Bydlisko: TrenčianSKA Teplá
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Horrorshow2 » 07.02.2008 13:49:28

Ja uz som pochopil o co v tomto islo nie o trenera ale iba o jednu velku REKLAMU!!!aj ked neviem aky mala zmysel mozno priviest nejakych hracov alebo neviem vobec tomu nechapem ale toto cele je len fraska aj ked ma to stve ze nas tahali za nos ale je mi uplne jedno kto bude trenovat AS hlavne nech su vysledky a moze trenovat aj KRUSTYBURGER :wink:

Užívateľov profilový obrázok
TrenchEaglet
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 07.10.2007 16:26:38

Príspevok od užívateľa TrenchEaglet » 07.02.2008 14:29:45

Vážne som naštvaný, ale nie z toho čo sa deje v klube ale z vašich reakcií. Veď predsa hlavné bolo aby prišli hráči, tréner ani až tak nie. Myslím, že tí hráči čo prišli sú veľké posily a je jedno, že hrali 2.argentínsku, každý predsa niekde musel začínať a kto ich videl hrať určite mi dá za pravdu. O Slujterovi tu niekto napísal, že bol voľný hráč a preto je zlá posila(aspoň tak som to pochopil). Keby sme mali získali ešte takých voľných hráčov tak je to super. Myslím si, že klub s časti splnil sľuby, ako som už vyššie uviedol hlavný sú hráči a tích máme. Myslím, že by sme sa nemali obávať o zotrvanie Trenčina v najvyššej lige!!! a dúfam,že po prvom zápase sa potvrdia moje slová a, že sa stratia vaše obavy :wink: veď predsa ešte nikto tích hráčov nevidel hrať na 100% pretože je úplne iné ako keď hráte majstrák ako keď máte dvojfázové tréningy(zabijáky)+ niaký ten prípravák. :idea:

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 07.02.2008 15:12:39

Ale tu nejde o to, že neprišiel svetoznámy tréner, tu ide o to, že Rybníček nás vodí za nos. Keby nehovoril o svetoznámom trénerovi a nebáchal tu dátumy ako sa mu za chce a hned povedal, že trénerom bude Ančic tak sa tu nič nedeje, každý by sa s tým zmieril, alebo keby aspon nič o novom trénerovi nehovoril...
Naposledy upravil/-a janoas v 07.02.2008 15:17:38, upravené celkom 1 krát.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 07.02.2008 15:15:28

NO minimalne cele slovensko siz nas robia srandu a ja som bol optimista veril som vedeniu. Myslim, ze tolko sklamanych fanusikov este ASTN nemal. Ale co. Asi to tak chcu. Myslim, ze p. Rybnicek sa ucil propagande u Goringa a potom od Fica. Myslim, ze by mal za svoje vyjadrenia odstupit. Myslim, ze som rad, ze ho nepoznam, ako niektori z moderatorov, lebo by som mu mosel nieco povedat.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď