Výjazd na zápas FK ZTS Dubnica - AS Trenčín

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Pôjdeš do Dubnice?

Hlasovanie ukončené 03.05.2008 08:47:56

Áno, pôjdem chodím tam pravidelne
13
5%
Áno, pôjdem chodím tam pravidelne
13
5%
Áno, pôjdem chodím tam pravidelne
13
5%
Áno, pôjdem chodím tam pravidelne
13
5%
Áno, pôjdem chodím tam pravidelne
13
5%
Áno, pôjdem chodím tam pravidelne
13
5%
Áno, pôjdem veď máme po domácom zápase ich vlajku
6
2%
Áno, pôjdem veď máme po domácom zápase ich vlajku
6
2%
Áno, pôjdem veď máme po domácom zápase ich vlajku
6
2%
Áno, pôjdem veď máme po domácom zápase ich vlajku
6
2%
Áno, pôjdem veď máme po domácom zápase ich vlajku
6
2%
Áno, pôjdem veď máme po domácom zápase ich vlajku
6
2%
Pôjdem n 100 precent takéto derby si nenechám ujsť
11
4%
Pôjdem n 100 precent takéto derby si nenechám ujsť
11
4%
Pôjdem n 100 precent takéto derby si nenechám ujsť
11
4%
Pôjdem n 100 precent takéto derby si nenechám ujsť
11
4%
Pôjdem n 100 precent takéto derby si nenechám ujsť
11
4%
Pôjdem n 100 precent takéto derby si nenechám ujsť
11
4%
Po zbabranej Jeseni budem uvažovať či prídem na domáci zápas
6
2%
Po zbabranej Jeseni budem uvažovať či prídem na domáci zápas
6
2%
Po zbabranej Jeseni budem uvažovať či prídem na domáci zápas
6
2%
Po zbabranej Jeseni budem uvažovať či prídem na domáci zápas
6
2%
Po zbabranej Jeseni budem uvažovať či prídem na domáci zápas
6
2%
Po zbabranej Jeseni budem uvažovať či prídem na domáci zápas
6
2%
Nepôjdem tam určite sa mi nebude chcieť
6
2%
Nepôjdem tam určite sa mi nebude chcieť
6
2%
Nepôjdem tam určite sa mi nebude chcieť
6
2%
Nepôjdem tam určite sa mi nebude chcieť
6
2%
Nepôjdem tam určite sa mi nebude chcieť
6
2%
Nepôjdem tam určite sa mi nebude chcieť
6
2%
 
Celkom hlasov: 252

Užívateľov profilový obrázok
Horrorshow2
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 24.09.2007 15:20:22
Bydlisko: TrenčianSKA Teplá
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Horrorshow2 » 26.02.2008 07:11:12

Presne tak uz to tu mame v plnej krase som zvedavy ci nas tam napokon pride aspom 30 :wink:

Užívateľov profilový obrázok
BIANCOROSSI
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:19:47
Bydlisko: Trenčín,Bratislava,Zvolen,Nove Zamky a Zilina

Príspevok od užívateľa BIANCOROSSI » 26.02.2008 07:37:48

Horrorshow2 napísal:Presne tak uz to tu mame v plnej krase som zvedavy ci nas tam napokon pride aspom 30 :wink:
:D tak to dúfam že hej...ale jak pôjde všetko podľa plánov tak hovorím z juhu som zohnal desiatich len som zvedavý ktorý mi sobotu ráno zavolá že nejde
AS TRENČÍN 4EVER!!!

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 26.02.2008 09:20:39

Mne je tak jedno kolko nas tam bude hlavne ze ja tam budem a basta . A myslím ze asi tak 50-60 by nas mohlo byt .
A bude mat aj sal :lol:

IkoTN tak ak chces porovnávať "USP a JKG " s dubnickymi fans alebo fashos tak potom neviem ci tusis o com hovoris . Zopar rozdielov
1) nábeh belasých ( vacsinou NO BA, NO Brno), bola politicka akcia
2) belasí boli ozbrojený
3) bolo ic cosi vyse 30 veci znalých nazi-hooligans ktorý vedeli po com idu ako to maju dosiahnut co naefektivnejsie
4) BSE su trapny chlapci ktory o politiku moc nejavia zaujem ( to ze kricia sku4vený fetaci, tak to kricia vsetci na nas )
5) BSE nemá ziadnu skusenost z boja ( a budu sa bat oni viac nas )
6) vekový priemer DCA tak 17-19 rokov, BA vtedy 22-26 rokov
7) V DCA je tak 15 aktivnych fans a asi 5 mozno nazi
7) Ak budes bezny divak niekde na stadione tak by sa ti na 99 % nemalo nic stat pretoze vsetky problemy byvaju medzi tymi najaktivnejsimi tabormi ( Hools , Ultras, Fan klub ) a bude uplne jedno ci budes mat sal alebo nie nikto by ta nemal napadnut pokial nie si clen toho tabora .

Ozaj sa ospravedlnujem za prenesenie debaty niekam inam ale tu je to efektivnejsie.

4everDCA
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 25.02.2008 20:27:23

Príspevok od užívateľa 4everDCA » 26.02.2008 19:12:09

hmm pekne si to napisal ...... :D ale ty nazi tak mozno 4

4everDCA
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 25.02.2008 20:27:23

Príspevok od užívateľa 4everDCA » 26.02.2008 19:26:49

1) nemyslim si ze to bola politicka akcia az tak uplne skor to bol utok zakomplexovaných tupcov co nevedia co zo sebou
2)ozbrojený moze byť v dnešnej dobe hoci kto :)
3)bolo to zufalstvo a vobec to nepodporujem a taketo chore mozgy by mali dostat za to kreslo ..... pri tejto "akcii" co sa udiala v TN sucitim s trencanmi aj ked som aj budem navzdy verný ZTS.
4)chlapci mozno :D ale to trapny si si mohol nechat pre seba :( a k tým fetakom sa nevyjadrujem :D:D:D
5)no vy tou skusenostou tiez moc neprekypujete a nejde ani tak o strach lebo strach vzdy vyprchne tak rychlo ako sa zvysuje adrenalin ked ti daky trencan zapaluje vlajku pred ocami :,(
6) 16 - 21
7) ked sa podarý tak je aj 30 ale skalný su tak 15-20 (najviac 5 nazi ale aj to sa neda povedat doslova uplne )
8) nemyslim ze ked je niekto bezny divak a ma aj nahodou ten sal tak ze by na neho niekto zautocil.......pokial nebude vyslovene provokovat (sal nie je provokacia) kazdy ma svoj nazor tak moze fandit komu chce

Užívateľov profilový obrázok
Borat
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 08.01.2008 19:35:13

Príspevok od užívateľa Borat » 26.02.2008 20:47:45

jj si kamas jasne,ano samozrejme pises to jak keby VAS bolo 1000,jak keby si daval instrukcie ze slusne fandite a nikomu sa nic nestane :lol:

4everDCA
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 25.02.2008 20:27:23

Príspevok od užívateľa 4everDCA » 26.02.2008 21:18:57

LOL ja nedavam ziadne instrukcie som iba trocha upravil ten prispevok......keby si si to dobre precital tak by si na to prisiel .......ja sa vam mozem vys*** na to co tam vy budete hulakat pokial nerobite bordel ! ! !

killer TN
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 26.02.2008 21:52:46

Príspevok od užívateľa killer TN » 26.02.2008 22:11:31

moja pripomienka k tym bodom:
1-3 to neviem kedze nie som ich clenom
4-7 to by som vcelku aj suhlasil 4everDCA

samozrejme ze nebudeme napadat nikoho kto tam bude ako normalny divak, prip. fanusik TN. avsak ak bude ocividne provokovat tak .....

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 27.02.2008 07:10:21

O tej provokacii by som pomlcal pretoze prva provokacia je Vasa a sice na vasej fans stranke ste nas hned nazvali ko**tmi z Tn , dalej ta Vasa prerabka naseho vhoralu tiez nie je koser takze neviem kto provokuje.
Ozaj dubnicke zlatka budete mat aj tu novu vlajku na stadione ????????? :P

Užívateľov profilový obrázok
krtko
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 03.01.2008 15:15:38
Bydlisko: Brno
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa krtko » 27.02.2008 13:11:55

to Vase handrkovanie mi pride tak trochu vtipne. Oba fankluby maju dohromady mozno 100 hlav a skacete tu do seba... mno nic :roll:
BTW aby bolo trencanov v DCA viac, zlomil som mamku na vyjazd. Tak sa spravajte slusne, bude to jej prvy vyjazd a po dlhej dobe aj prvy live zazitok zo slovenskej SUPERligy :wink:

PS dufam ze futbal bude aspon na urovni 50% toho zo zapasu brno-slavia 8)
v trencine uz nezijem, ale fandim!!!

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 27.02.2008 16:24:22

aj sa sa ospravedlnujem za prenesenie temy.

pidzej,

ja sa tam chystam ako normalny divak, poznamka so salom bola vazna nevazna 8) vidim, ze v otazkach ultras mas prehlad :wink: aj o politike nieco viem, ale tu to rozvadzat nebudeme... 8) prikladom so slovanistami som chcel ukazat, ze nasilie na stadionoch existuje aj u nas a z tvojho prispevku sa mi zdalo, ako keby si to zlahcoval. fakt, ze so stadionov vymizli rodiny s detmi je dokazom mojho postrehu. nehovorim, ze sa to deje v tn, prave naopak, este nic take som nezaznamenal. pravdou je, ze mna spory nejakych anarchistov so skinhedmi, alebo medzi kym nezaujimaju. mna zaujima as a jeho vitazstva 8) hovorim, naco zbytocne provokovat, nam sa tiez nepacilo tych 6000 ciernocervenych ludoopov vykrikujucich kto je tu doma... proste tam pojdem, budem fandit as, lebo to je moj klub a budem spokojny, hlavne ked vyhrame 8)

JEDINE TRENCIN DO TOHO

este raz sorry za odklon od temy, lubos, zhlboka sa nadychni a pocitaj do 10 :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
BIANCOROSSI
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:19:47
Bydlisko: Trenčín,Bratislava,Zvolen,Nove Zamky a Zilina

Príspevok od užívateľa BIANCOROSSI » 27.02.2008 17:44:21

ikotn napísal:aj sa sa ospravedlnujem za prenesenie temy.

pidzej,

ja sa tam chystam ako normalny divak, poznamka so salom bola vazna nevazna 8) vidim, ze v otazkach ultras mas prehlad :wink: aj o politike nieco viem, ale tu to rozvadzat nebudeme... 8) prikladom so slovanistami som chcel ukazat, ze nasilie na stadionoch existuje aj u nas a z tvojho prispevku sa mi zdalo, ako keby si to zlahcoval. fakt, ze so stadionov vymizli rodiny s detmi je dokazom mojho postrehu. nehovorim, ze sa to deje v tn, prave naopak, este nic take som nezaznamenal. pravdou je, ze mna spory nejakych anarchistov so skinhedmi, alebo medzi kym nezaujimaju. mna zaujima as a jeho vitazstva 8) hovorim, naco zbytocne provokovat, nam sa tiez nepacilo tych 6000 ciernocervenych ludoopov vykrikujucich kto je tu doma... proste tam pojdem, budem fandit as, lebo to je moj klub a budem spokojny, hlavne ked vyhrame 8)

JEDINE TRENCIN DO TOHO

este raz sorry za odklon od temy, lubos, zhlboka sa nadychni a pocitaj do 10 :mrgreen:
suhlasim s tebou!
AS TRENČÍN 4EVER!!!

dogger
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 07.01.2008 23:38:27
Bydlisko: TN-Praha

Príspevok od užívateľa dogger » 27.02.2008 18:34:07

ikotn,

tak ti nevim, ale podla mna ked prides povzdbudzovat svoj klub je uplne jedno ci mas alebo nemas sal alebo dres alebo bubon...

Vid hokej. je parada ked niekam do kosic pride povdbudzovat 100 ludi a podobne, a je naozaj vidiet ze fandia a nekrcia sa niekde v rohoch..

Je to len o tolerancii, neviem preco by ta mal niekto mlatit ked dojdes fandit a nebudes sa spravat ak o kreten a provokovat...

Vacsina ludi je normalnych a kvoli par vymetencom prestat fandit svojmu klubu mi pride smutne...

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 27.02.2008 18:55:33

99,5% ludi co chodia na futbal su normalni alebo sa to da povedat aj tak ze 99,5% fanusikov co naozaj fandia svojmu klubu su normalni ludia, ale v niektorych kluboch, resp. fanusikovskych jadrach sa najdu vymetenci a tupci ktori maju strasne radi nasilie a podla vsetkeho sa nemozu realizovat doma alebo vo svojom okoli a tak chodia na futbal alebo hokej alebo ine sporty s jedinym cielom vyprovokovat bitku a riadne si udriet :!: bohuzial tak to chodi...niekde a niekedy. ale v tomto smere sa zapasu v dubnici v ziadnom pripade neobavam, jedine zeby tam nabehlo zopar uz spominanych belasych vymetencov ako tomu bolo u nas :evil: ale to snad nehrozi :wink:

4everDCA
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 25.02.2008 20:27:23

Príspevok od užívateľa 4everDCA » 27.02.2008 19:36:24

suhlasim s Balrogom a ty belasi urcite nehrozia ...... :D len som nepochopil ten vysie uvedeny prispevok ze boj medzi skinheadmi a anarchistami prepac ale teraz neviem kto ma byt kto :D

Napísať odpoveď