Ako schudnúť 5 kíl za 9 dní - efekt zaručený!!

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderator: Moderátori

Post Reply
User avatar
David
Administrátor
Posts: 106
Joined: 03.08.2007 15:26:45
Location: Trencin

Ako schudnúť 5 kíl za 9 dní - efekt zaručený!!

Post by David » 28.11.2007 14:21:50

(zo stranok www.post.sk) "Saulius Marcinkevicius po prvýkrát vycestoval z rodnej Litvy na poľnohospodársky veľtrh v Hannoveri, kam však nikdy nedorazil.

Na odpočívadle kamiónov vo východonemeckom Lipsku totiž 13. novembra zmeškal odchod zájazdového autobusu. Vo vrecku mu zostal iba cestovný pas a 100 eur. Okrem litovčiny pritom neovládal žiaden cudzí jazyk.

Marcinkevicius zvážil svoje reálne možnosti a rozhodol sa pre namáhavý peší pochod naprieč celým Poľskom do domovského mestečka Antasava na severovýchode Litvy, asi 170 km severne od Vilniusu.

Nemecká polícia niekoľko ráz Litovčana zastavila, keď kráčal popri diaľnici. Pre nedostatočné jazykové znalosti však nedokázal požiadať o pomoc.

Za deväť dní sa mu podarilo prejsť 200 kilometrov z Lipska až ku poľským hraniciam. Živil sa iba jablkami, ktoré našiel po ceste, a pil vodu z prírodných zdrojov.

Šťastie sa na neho usmialo až na poľskej strane hranice, kde narazil na litovského kamiónistu, ktorý ho ochotne odviezol až domov.

Vyčerpaný turista (41) schudol počas pochodu päť kíl a poriadne si doráňal nohy. Podľa vlastných slov mu pomohol prežiť špeciálny výcvik, ktorý absolvoval počas vojenčiny. Odvážny roľník tvrdí, že to bola jeho posledná cesta do zahraničia."

Post Reply