Ako to vidíme po zápase s Trnavou

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 25.11.2007 00:16:27

Etrox49 napísal:tu uz dochadzaju akekolvek slova... :? nema cenu nic komentovat. Strucne, jasne a vystizne: 6-0 :?: :!:
Petko ani sa nerozculuj, trenciansky futbal upada na 100% mozno pridu posili, mozno bude niekedy dobre, ale co TERAZ, ku*** sak ja chcem ist na futbal, pozriet si futbal a nejake goliky, ale to co sa deje momentalne na stadione na sihoti je katastrofa !!!!!!!!!!!

Ja osobne pojdem na futbal az ked budu vysledky a nejake posili + dobra hra, a nech mi niekto nehovori, ze som chrapun a ze nestojim za klubom, kde stoji klub a kde stojim ja ? Ja som bol doteraz hrdy na to ze som fanusik AS, ale akosik ma to prechadza, lebo z AS sa stava len dalsia farma pre panov z Holandska a najtalentovanejsi pojdu do **** a nam zostanu oci pre plac, myslel som ze to nikdy nevyslovim, ale v momentalnej situacii bol lepsi este aj ten pan z CZE ako tento pan z HOL :?

Posledny zapas jednoznacne bojkotujem ako aj vsetci koho poznam, verim ze na stadione bude 100 - 200 ludi ak uz aj to nebude vela!!!

Zlata dobra ozeta, preco to vtedy mohlo fungovat a teraz sme na smiech!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Je to totalna hanba, blamaz a odrbavanie fanusikov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

STALE hovorim, zatial, pretoze v kutiku duse stale verim....... ale dokedy budem veriaci? Kolko takych veriacich este zije v Trencine 500? 1000?

David: Vsetci budeme vediet ze si nahnevany a sklamany aj ked budes pisat slusnejsie :idea:
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Horrorshow2
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 24.09.2007 15:20:22
Bydlisko: TrenčianSKA Teplá
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Horrorshow2 » 25.11.2007 09:34:11

Musu napísal:
Etrox49 napísal:tu uz dochadzaju akekolvek slova... :? nema cenu nic komentovat. Strucne, jasne a vystizne: 6-0 :?: :!:
Petko ani sa nerozculuj, trenciansky futbal upada na 100% mozno pridu posili, mozno bude niekedy dobre, ale co TERAZ, ku*** sak ja chcem ist na futbal, pozriet si futbal a nejake goliky, ale to co sa deje momentalne na stadione na sihoti je katastrofa !!!!!!!!!!!

Ja osobne pojdem na futbal az ked budu vysledky a nejake posili + dobra hra, a nech mi niekto nehovori, ze som chrapun a ze nestojim za klubom, kde stoji klub a kde stojim ja ? Ja som bol doteraz hrdy na to ze som fanusik AS, ale akosik ma to prechadza, lebo z AS sa stava len dalsia farma pre panov z Holandska a najtalentovanejsi pojdu do **** a nam zostanu oci pre plac, myslel som ze to nikdy nevyslovim, ale v momentalnej situacii bol lepsi este aj ten pan z CZE ako tento pan z HOL :?

Posledny zapas jednoznacne bojkotujem ako aj vsetci koho poznam, verim ze na stadione bude 100 - 200 ludi ak uz aj to nebude vela!!!

Zlata dobra ozeta, preco to vtedy mohlo fungovat a teraz sme na smiech!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Je to totalna hanba, blamaz a odrbavanie fanusikov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

STALE hovorim, zatial, pretoze v kutiku duse stale verim....... ale dokedy budem veriaci? Kolko takych veriacich este zije v Trencine 500? 1000?

David: Vsetci budeme vediet ze si nahnevany a sklamany aj ked budes pisat slusnejsie :idea:
Mas vo vsetkom pravdu no jedno co sa mi nepaci ze nechces ist na futbal prave teraz na posledny zapas tejto ************* sezony treba ist a poriadne ich vyhecovat nech si to pametaju celu zimu a nech rozmyslaju o tom ako sa spravame mi k nim a ako oni knam verim tomu ze ak zacnu vyhravat bude chodit plno ludi ale aj tomu ze fandenie zasa zacne mat uroven ako pri druzbe z TT. Uz nam nepomoze nic iba VIERA!!!!!

Uprava
- David -

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 25.11.2007 10:02:22

Horrorshow2 napísal: Mas vo vsetkom pravdu no jedno co sa mi nepaci ze nechces ist na futbal prave teraz na posledny zapas tejto ********* sezony treba ist a poriadne ich vyhecovat nech si to pametaju celu zimu a nech rozmyslaju o tom ako sa spravame mi k nim a ako oni knam verim tomu ze ak zacnu vyhravat bude chodit plno ludi ale aj tomu ze fandenie zasa zacne mat uroven ako pri druzbe z TT. Uz nam nepomoze nic iba VIERA!!!!!
Nie , lebo si budu mysliet ze sa nic nedeje, ale ludia vidia co sa tu robi, ludia su neni PI** !!!!

Ak pojdes tak vyves za mna tranparent : LUDIA VIDA LUDIA SU NENI PI** !!!!

Co sa tyka druzby s TT boli to najkrajsie roky Trencianskeho futbalu (na ktore si pamatam) samozrejme TTS mala lepsie :-) ale kde sme mi uz teraz v triede....
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Horrorshow2
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 24.09.2007 15:20:22
Bydlisko: TrenčianSKA Teplá
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Horrorshow2 » 25.11.2007 10:11:15

Musu napísal:
Horrorshow2 napísal: Mas vo vsetkom pravdu no jedno co sa mi nepaci ze nechces ist na futbal prave teraz na posledny zapas tejto ********* sezony treba ist a poriadne ich vyhecovat nech si to pametaju celu zimu a nech rozmyslaju o tom ako sa spravame mi k nim a ako oni knam verim tomu ze ak zacnu vyhravat bude chodit plno ludi ale aj tomu ze fandenie zasa zacne mat uroven ako pri druzbe z TT. Uz nam nepomoze nic iba VIERA!!!!!
Nie , lebo si budu mysliet ze sa nic nedeje, ale ludia vidia co sa tu robi, ludia su neni PI** !!!!

Ak pojdes tak vyves za mna tranparent : LUDIA VIDA LUDIA SU NENI PI** !!!!

Co sa tyka druzby s TT boli to najkrajsie roky Trencianskeho futbalu (na ktore si pamatam) samozrejme TTS mala lepsie :-) ale kde sme mi uz teraz v triede....
To je jasne ale ja si nenecham utiect posledny zapas radsej sa pojdem pozriet ako konecne vyhrame ved RBK teraz strasne nejde vcera 0:2 zo Slovanom my vyhrame 8) 8) 8) 8) :? :?

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 25.11.2007 10:59:30

Horrorshow2 napísal: To je jasne ale ja si nenecham utiect posledny zapas radsej sa pojdem pozriet ako konecne vyhrame ved RBK teraz strasne nejde vcera 0:2 zo Slovanom my vyhrame 8) 8) 8) 8) :? :?
Snad hej....
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Horrorshow2
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 24.09.2007 15:20:22
Bydlisko: TrenčianSKA Teplá
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Horrorshow2 » 25.11.2007 11:35:26

Musu napísal:
Horrorshow2 napísal: To je jasne ale ja si nenecham utiect posledny zapas radsej sa pojdem pozriet ako konecne vyhrame ved RBK teraz strasne nejde vcera 0:2 zo Slovanom my vyhrame 8) 8) 8) 8) :? :?
Snad hej....
Jak snad ved treba prist urcite!!!

mrkvaTn
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:06

Príspevok od užívateľa mrkvaTn » 25.11.2007 12:09:18

BLAMÁŽ TRENČIANSKÉHO FUTBALU. Prehrať 6-0 to je silná káva. No ja osobne na futbal nepôjdem dovtedy, kým nevyhrajú 2 zápasy po sebe. Po futbalovej stránke je to dosť ubohé. Vždy som to tvrdil a vždy budem McDonald tu nemá čo robiť. Aj holandania nech idu do ......

shtava69
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 06.08.2007 13:18:20

Príspevok od užívateľa shtava69 » 25.11.2007 13:55:06

MUSU: mas sice pravo na nasr.nost, ale neglorifikuj casy Ozety sice sme hrali fakt dobre, peniaze dla mojho nazoru ciste neboli, lebo vtedy ligu viedli VSZ (Rezes), SPP (Ducky), Trnavsky Poor a potom bola Ozeta, ktora neskor isla do konkurzu.


Nepoužívaj "obrie" citácie.
Luboš

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 25.11.2007 14:32:52

:oops: hm, neviem, neviem, ale to slubovane resp.vytycene piate miesto od pana trenera v rozhovore s fans mi pride po tejto sobote ako ze ja chcem od zajtra perfektne ovladat japončinu...
asi už niet co dodat...japončinu neviem a asi vediet nebudem nikdy...
pozdravujem vedenie nasho uzasneho fotbaloveho klubu a zelam vela uspechov v dalsom rozdavani bodov...
bod z ružou sa mi vidi po trnave ako blahoprajne želanie, ale aj tak verim (aj sa sebe divim) ze z toho niečo bude...


Uprav si klávesnicu, miesto i píšeš j a miesto k píšeš g. Príspevky píšeš pre druhých a potom sa nám z toho lámu oči.
Luboš

Užívateľov profilový obrázok
Horrorshow2
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 24.09.2007 15:20:22
Bydlisko: TrenčianSKA Teplá
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Horrorshow2 » 25.11.2007 17:17:21

klobuk napísal::oops: hm, neviem, neviem, ale to slubovane resp.vytycene piate miesto od pana trenera v rozhovore s fans mi pride po tejto sobote ako ze ja chcem od zajtra perfektne ovladat japončinu...
asi už niet co dodat...japončinu neviem a asi vediet nebudem nikdy...
pozdravujem vedenie nasho uzasneho fotbaloveho klubu a zelam vela uspechov v dalsom rozdavani bodov...
bod z ružou sa mi vidi po trnave ako blahoprajne želanie, ale aj tak verim (aj sa sebe divim) ze z toho niečo bude...


Uprav si klávesnicu, miesto i píšeš j a miesto k píšeš g. Príspevky píšeš pre druhých a potom sa nám z toho lámu oči.
Luboš
Vidim koniec sezony pred ebou posledne miesto skore 35:175 aj to sme dali moc golov a nabuducu sezonu to budu zapasy DAC Prievidza uz sa teraz tesim :oops: :oops: :oops:

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 25.11.2007 17:52:26

shtava69 napísal:MUSU: mas sice pravo na nasr.nost, ale neglorifikuj casy Ozety sice sme hrali fakt dobre, peniaze dla mojho nazoru ciste neboli, lebo vtedy ligu viedli VSZ (Rezes), SPP (Ducky), Trnavsky Poor a potom bola Ozeta, ktora neskor isla do konkurzu.


Nepoužívaj "obrie" citácie.
Luboš
A co stým maju peniaze, srat na to odkiaľ boli, hlavne ze bol kvalitný futbal !!! Tušim si nepochopil....
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

!!!

Príspevok od užívateľa martin » 26.11.2007 09:13:45

rád by som si precital kultivované príspevky, ale sú tu ľudia, ktorí na to asi nemajú a pôsobia ako kukláči pri zásahu... temná myseľ, prázdna hlava... a ten počet vulgarizmov nie je iba zbytočný, ale aj úbohý...

ako som písal... som tiež dole a nasraný...

ALE

teraz ukáže kto STOJÍ pri klube a kto má iba reči... postavte sa vedľa McD... klub potrebuje FANS TERAZ!!! hráči tiež... nech sú akýkoľvek, SÚ NAŠI!!! ... ak niekedy budeme hore, všetci sa budete búchať do hrude ......... kedy stáli fanúšikovia pri BOHEMKE??? v dobrom aj zlom...

uffff, ale som sa nechal uniesť :P

AS 4EVER!!! Grcoň liga, I. liga, III. liga... nebudme ako tí, ktorí opustili TTS...

aesaci
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:56:52

Príspevok od užívateľa aesaci » 26.11.2007 09:33:04

to martin: nemôžeš sa diviť, že sú reakcie od ľudí aké sú. Priznám sa, že ja už mám tiež tých sľubov dosť. Čo sa týka pána McDonalda povedzme si na rovinu, že keby nemal nadštandartné vzťahy s majiteľom asi by už dávno sedel doma. Pretože ak by bol na jeho mieste iný tréner slovenský, určite by už bol dávno odvolaný, ale do toho sa nechcem miešať, to je vec vedenia. Stále sa len hovorí o ničom čo príde, ale stále je to len v rovine sľubov, nič sa nedeje. Ľudia potrebujú vidieť zmeny a tie sa nedejú, nová stránka a klubový časopis sú síce dobrá vec, ale niečo také už tu v minulosti bolo a to určite nestačí. Prečo sa nerobí nič zo štadiónom, prečo sa nerobí prostredie kultúrnejším, nemám na mysli nejakú veľkú prestavbu, ale určite sú veci, ktoré by sa dali zrealizovať, aby to na Sihoti vyzeralo trochu lepšie. Už to by bol signál smerom k fanúšikom, že noví majiteľia chcú s klubom napredovať. Slová o tom, že v marci budeme skladať účty, možno áno a čo keď nie, zase to odložíme o rok. Môj osobný názor je taký, že "kvalita" nášho družstva nezodpovedá umiestneniu v tabuľke. A slová o tom, že tréner na jednej strane chlapcom verí a vidí ich napredovanie a na druhej strane povie, že potrebujeme posilniť všetky posty vyzerajú a aj sú dosť protichodné. Buď poviem jednoznačne, máme slabé mužstvo, treba ho doplniť, ale si stojím za svojou prácou, za svojími "úspešnými" tréningovými metódami a dokážem všetkým, že viem uhrať dobré výsledky a s tými tzv. zlepšujúcimi sa hráčmi. A ešte o tom, že aby fanúšikovia stáli za svojím klubom, myslím si, že tí za týmto klubom stoja až moc vzhľadom na výsledky z posledných sezón, takže tu by som v tvojom prípade pribrzdil.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

:)

Príspevok od užívateľa martin » 26.11.2007 09:45:08

respect... toto vsetko chapem... a som na tom rovnako... ale snazil som sa povedat nieco ine...

KOPNUT SI VIE KAZDY!!!

broki
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 18.08.2007 20:35:40

Re: :)

Príspevok od užívateľa broki » 26.11.2007 13:44:50

Martin,

ešte v auguste som tu písal, že je McDonald nekompetentný a stavia slabších hráčov ešte aj z tohto "nie práve najsilnejšieho kádra..." Hovorilo sa o práci a postupnom napredovaní, t.j. treba stavať mladých... Vieš trochu som toho okolo futbalu preskákal a mal som trochu viac informácií ako ty a väčšina diskutujúcich a to priamo z kabíny... preto som si dovolil bohorovne zahlásiť, že sa nič nezmení a AS bude v najlepšom na predposlednom mieste pred Sencom. Bol som optimista :D
Mnohí hráči JEDNODUCHO nemajú na ligu a to hovorím o mladých hráčoch... Ako som už povedal, ligu v Trenčíne zachránili starší kritizovaní, málo hrajúci a už bývalí hráči+Hlohovský, ktorý je však žiaľ beznádejný prípad kvôli alkoholu. Tento káder v žiadnom prípade nemá na stred tabuľky, ak sa tu hovorí o UEFA, to treba brať ako recesiu. Bez investícií tu koláč neupečie nikto a McDonald vôkoncom nie, keďže štýl jeho trénovania zapadá do 80. rokov... Jar bude rovnaká, ak tu nenakúpia minimálne 3-4 KVALITNÝCH hráčov...
martin napísal:respect... toto vsetko chapem... a som na tom rovnako... ale snazil som sa povedat nieco ine...

KOPNUT SI VIE KAZDY!!!
...Vialli was different, he was from a rich family. I was watching him in heavy raining practicing free kicks and thought: „FU*K“. He could be in Monaco playing with girls and instead he stands alone in the rain practicing... - Paolo Di Canio

Napísať odpoveď