Hlohovsky vraj ozraty za volantom !!!!!

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 26.11.2007 10:54:23

Miesto havárie je smer Zámostie z mosta, zákruta vpravo pod most, asi dostal šmyk alebo išiel rýchlo a trafil sa do tej kamennej steny - hrádze. Našťastie stena ani nie je moc poškodená 8)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

aesaci
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:56:52

Príspevok od užívateľa aesaci » 26.11.2007 11:58:01

To je zrkadlo toho ako to asi v kabíne funguje. Každý si robí čo chce, hráčom je úplne jedno či sú prvý alebo posledný tím v tabuľke, hlavne že peniažky chodia na čas a myslím si, že ani tréneri nemajú u hráčov rešpekt. To je aj dôvod prečo som sa McD pýtal, či by nestálo za to byť trošku na hráčov tvrdší a nie ich stále obhajovať. Toto podľa mňa určite nebude ojedinelý prípad porušenia životosprávy, len sa dostal do povedomia tým, že sa to skončilo tak ako sa to skončilo. "Potom to vysvetluje to, že hráči vyzerajú na ihrisku akoby boli po fláme."

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 26.11.2007 16:33:33

http://www.astrencin.sk/spravy/index.php?clanok=167

Tak Filipovi to preslo s "exemplarnou" pokutou :) Pod tymto pojmom si uz moze kazdy predstavit to svoje...

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 26.11.2007 16:45:34

Forrest napísal:http://www.astrencin.sk/spravy/index.php?clanok=167

Tak Filipovi to preslo s "exemplarnou" pokutou :) Pod tymto pojmom si uz moze kazdy predstavit to svoje...
Uz som si predstavil :-D berem, ze Filip je talent, ze ma osobne problémy, ale toto sa nerobi !!!!
Ta pokuta je kolko 10-20-30 tisic? A co dalej, ak sa nevie chovat profesionalne naemal by pokracovat v time, ak niekto spravi nieco raz tak to spravi znovu....
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Horrorshow2
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 24.09.2007 15:20:22
Bydlisko: TrenčianSKA Teplá
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Horrorshow2 » 26.11.2007 18:07:05

Musu napísal:
Forrest napísal:http://www.astrencin.sk/spravy/index.php?clanok=167

Tak Filipovi to preslo s "exemplarnou" pokutou :) Pod tymto pojmom si uz moze kazdy predstavit to svoje...
Uz som si predstavil :-D berem, ze Filip je talent, ze ma osobne problémy, ale toto sa nerobi !!!!
Ta pokuta je kolko 10-20-30 tisic? A co dalej, ak sa nevie chovat profesionalne naemal by pokracovat v time, ak niekto spravi nieco raz tak to spravi znovu....
Musu za tym nestojim mala by sa dat este jedna sanca a potom TAHAJ!!!

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 26.11.2007 19:09:21

Musu,
neviem, tiež si nemyslím, že by ho mali hneď vyhodiť z mužstva...
Musu klídek, veď to pochop, je to talent... a potrebujú na ňom zarobiť nejakú korunu alebo euro 8)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 26.11.2007 19:42:08

Horrorshow2,
prispevok zmazaný, zase si mimo tému :?
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Stanley
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:11:49
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Stanley » 26.11.2007 19:53:51

Je síce pravda že mu prednedávnom zomrel otec a rozišiel sa s priateľkou, ale to neospravedlňuje to, že bol deň pred zápasom ožratý a ešte k tomu na aute. Už len z tohoto hladiska by som ho vylúčil s kádra. Čiastočne ho poznám a viem aký je v skutočnosti. Proste, stúpla mu sláva do hlavy keď prišiel do "A" mužstva. Ešte aj celú jarnú časť keď bol v doraste si nevidel na nos... :oops: A s tým alkoholom to nebolo prvýkrát. Viackrát bol ožratý v meste a dokonca aj dvakrát na tréningu ráno počas týždňa... Ja len toľko :arrow: :!:

Užívateľov profilový obrázok
Horrorshow2
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 24.09.2007 15:20:22
Bydlisko: TrenčianSKA Teplá
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Horrorshow2 » 27.11.2007 17:03:04

Stanley napísal:Je síce pravda že mu prednedávnom zomrel otec a rozišiel sa s priateľkou, ale to neospravedlňuje to, že bol deň pred zápasom ožratý a ešte k tomu na aute. Už len z tohoto hladiska by som ho vylúčil s kádra. Čiastočne ho poznám a viem aký je v skutočnosti. Proste, stúpla mu sláva do hlavy keď prišiel do "A" mužstva. Ešte aj celú jarnú časť keď bol v doraste si nevidel na nos... :oops: A s tým alkoholom to nebolo prvýkrát. Viackrát bol ožratý v meste a dokonca aj dvakrát na tréningu ráno počas týždňa... Ja len toľko :arrow: :!:

Ten chalan je vo velkej krizy no treba ho podporit ani nie mu, nieco vycitat aj ked je to urcite velka nezodpovednost z jeho strany ktoru si sam urcite uvedomuje no stojim prinom a dufam ze sa stoho dostane :!: :!: :!:

Footmark
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 26.11.2007 22:10:12

Príspevok od užívateľa Footmark » 27.11.2007 17:17:40

Horrorshow2 napísal:
Stanley napísal:Je síce pravda že mu prednedávnom zomrel otec a rozišiel sa s priateľkou, ale to neospravedlňuje to, že bol deň pred zápasom ožratý a ešte k tomu na aute. Už len z tohoto hladiska by som ho vylúčil s kádra. Čiastočne ho poznám a viem aký je v skutočnosti. Proste, stúpla mu sláva do hlavy keď prišiel do "A" mužstva. Ešte aj celú jarnú časť keď bol v doraste si nevidel na nos... :oops: A s tým alkoholom to nebolo prvýkrát. Viackrát bol ožratý v meste a dokonca aj dvakrát na tréningu ráno počas týždňa... Ja len toľko :arrow: :!:

Ten chalan je vo velkej krizy no treba ho podporit ani nie mu, nieco vycitat aj ked je to urcite velka nezodpovednost z jeho strany ktoru si sam urcite uvedomuje no stojim prinom a dufam ze sa stoho dostane :!: :!: :!:
No tak ale hovori ze sa to nestalo uz po prvy krat takze si myslim ze v inom klube by letel nekompromisne. Sice patri ka najlepsim hracom ASka ale ked nie je disciplina tak nemozu byt nikdy dosiahnute ciele tohoto muzstva. Nechapem trenera a vedenie ze nieco taketo toleruju a vobec dovolia piatok sa hracom zabavat na diskotekach a potom to tak v kabine dopada, sak uz sa spamatajte je to prva liga a musi sa knej aj tak pristupovat. A zaujimalo by ma preco vyhodili toho cernocha , niekto tu spominal nieco ze porusil. Ked je to pravda a filipa nevyhodia tak soooc vedeniu..

Užívateľov profilový obrázok
Horrorshow2
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 24.09.2007 15:20:22
Bydlisko: TrenčianSKA Teplá
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Horrorshow2 » 27.11.2007 17:33:56

Footmark napísal:
Horrorshow2 napísal:
Stanley napísal:Je síce pravda že mu prednedávnom zomrel otec a rozišiel sa s priateľkou, ale to neospravedlňuje to, že bol deň pred zápasom ožratý a ešte k tomu na aute. Už len z tohoto hladiska by som ho vylúčil s kádra. Čiastočne ho poznám a viem aký je v skutočnosti. Proste, stúpla mu sláva do hlavy keď prišiel do "A" mužstva. Ešte aj celú jarnú časť keď bol v doraste si nevidel na nos... :oops: A s tým alkoholom to nebolo prvýkrát. Viackrát bol ožratý v meste a dokonca aj dvakrát na tréningu ráno počas týždňa... Ja len toľko :arrow: :!:

Ten chalan je vo velkej krizy no treba ho podporit ani nie mu, nieco vycitat aj ked je to urcite velka nezodpovednost z jeho strany ktoru si sam urcite uvedomuje no stojim prinom a dufam ze sa stoho dostane :!: :!: :!:
No tak ale hovori ze sa to nestalo uz po prvy krat takze si myslim ze v inom klube by letel nekompromisne. Sice patri ka najlepsim hracom ASka ale ked nie je disciplina tak nemozu byt nikdy dosiahnute ciele tohoto muzstva. Nechapem trenera a vedenie ze nieco taketo toleruju a vobec dovolia piatok sa hracom zabavat na diskotekach a potom to tak v kabine dopada, sak uz sa spamatajte je to prva liga a musi sa knej aj tak pristupovat. A zaujimalo by ma preco vyhodili toho cernocha , niekto tu spominal nieco ze porusil. Ked je to pravda a filipa nevyhodia tak soooc vedeniu..
neviem ci zrovna nieco porusil ale pamataj si jedno ak vyhodia Hlohovskeho tak zasa bude davat vsade gole len nie v ASku co Lietava a Styvar???

Užívateľov profilový obrázok
David
Administrátor
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:26:45
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa David » 27.11.2007 17:34:26

Footmark napísal:No tak ale hovori ze sa to nestalo uz po prvy krat takze si myslim ze v inom klube by letel nekompromisne. Sice patri ka najlepsim hracom ASka ale ked nie je disciplina tak nemozu byt nikdy dosiahnute ciele tohoto muzstva. Nechapem trenera a vedenie ze nieco taketo toleruju a vobec dovolia piatok sa hracom zabavat na diskotekach a potom to tak v kabine dopada, sak uz sa spamatajte je to prva liga a musi sa knej aj tak pristupovat.
Kazdy si zasluzi druhu sancu. Dajme Filipovi moznost dokazat, ze to co napisal vo svojom vyjadreni myslel uprimne a s odhodlanim.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 27.11.2007 18:37:56

Hmm, ja keby som v práci náhodou "nafúkal" tak ma "kopnú do zadku" bez mihnutia oka, môžem byť akákoľvek hviezda a ťahať celú firmu...

V tomto prípade súhlasím s "Horrorshow2"-om, bude kopať niekde inde...a nám zase spadne sánka...

Ten text na stránke je napísaný pekne, samozrejme ho nevymyslel Hlohovský, ale zodpovedný manažér klubu za túto oblasť, ale ok, dajme chlapcovi šancu, možno sa poučí...keď nie, jeho smola...bodka.
8)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Horrorshow2
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 24.09.2007 15:20:22
Bydlisko: TrenčianSKA Teplá
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Horrorshow2 » 27.11.2007 19:01:46

Luboš napísal:Hmm, ja keby som v práci náhodou "nafúkal" tak ma "kopnú do zadku" bez mihnutia oka, môžem byť akákoľvek hviezda a ťahať celú firmu...

V tomto prípade súhlasím s "Horrorshow2"-om, bude kopať niekde inde...a nám zase spadne sánka...

Ten text na stránke je napísaný pekne, samozrejme ho nevymyslel Hlohovský, ale zodpovedný manažér klubu za túto oblasť, ale ok, dajme chlapcovi šancu, možno sa poučí...keď nie, jeho smola...bodka.
8)
Som rad ze sme sa konecne v niecom zhodly treba ho podla mna podporit ten chalan je dost sikovny nije urcite na zahodenie a je mlady takze za 2 roky dufam ze aj skor by mohol byt najlepsim strelcom CL ved talent na to ma 8) 8) 8)

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

...

Príspevok od užívateľa martin » 27.11.2007 21:08:27

hloho potrebuje pomoct a podporu, ale musi chciet... je to iba na nom... na nikom inom... mozno tato bomba co dostal bola presne tym, co potreboval... zo vsetkeho zleho sa da vybrat aj nieco dobre...

eman... nepustili ho iba pre jeden neskory prichod na pripravny zapas... jeho treningova moralka bola velmi nizka... a to bol tiez jeden z dovodov asi...

Zamknuté